poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Tregime Erotike

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 3]

16 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:55 pm

Fantazi ErotikeEcja e saj e shkujdesur neper shi terhoqi vemendjen nje djali qe kishte parkuar makinen para librarise dhe po priste dike te dilte nga libraria .Ashtu e shkujdesur u fut brenda ne librari dhe u drejtua drejt rafteve te librave .
Ai nuk mundi te rrinte me ne makine .I shkoi pas .Beri sikur papritur edhe ai ishte i interesuar per librat qe rrinin ne rafte dhe prisnin qe dikush me ne fund ti merrte e ti shfletonte .
Mori nje liber te trashe , e hapi dhe po bente sikur po lexonte titullin dhe autorin .Ajo nuk e kishte vene re qe ai po e ndiqte me sy .
Ajo iku nga ai raft dhe u drejtua drejt nje rafti tjeter .Te njejten gje beri edhe ai .
Iu afrua aq shume sa mund te ndiente parfumin e saj epshndjelles .Nuk mundi te rezistonte dhe i foli .
Ajo kthehu pak koken dhe me nje buzeqeshje te shkujdesur iu pergjigj.Po kerkonte biografine e nje aktori .Ishte e dashuruar me biografite e njerezve te famshem .Filluan te bisedonin per libra te ndryshem .Kaluan ashtu 30 minuta dhe ai harroi perse ishte ne librari .
Ajo e gjeti librin qe kerkonte dhe i tha se i duhej te largohej.
Duke u drejtuar drejt deres degjoi nje ze .-Me falni zonjush ,si quheni ?
Ajo u kthye dhe pa po te njejtin djale qe kishte biseduar pak me pare .Ia tha emrin .
Ai nuk mund te rezistonte pa i dhene numrin e tij te telefonit dhe i tha se priste telefonate nga ajo .
E mori copen e letres ne te cilen ai shkruajti numrin e telefonit dhe po e shtrengonte fort ne dore sikur donte te mos i ikte .
Zemra po i rrihte fort nga emocionet e momentit.U largua duke pohuar lehtas me koke se do ti bente telefon .
Kaluan 2 dite dhe ajo u kujtua per djalin qe i dha numrin e telefonit .Ngriti receptorin dhe filloi te formonte numrin .
Zilja ra 3 here dhe me ne fund nje ze u degjua pertej linjes tjeter .Ishte ai ze ,ai djale qe ajo takoi ne librari .
E lane per tu takuar tek bari prane parkut te madh ne qender te qytetit .
Ajo po mendonte se cfare te vishte per takimin e pare .Mori ne dore te brendshmet e saj por nuk vendoste dot te vishte ato te kuqet apo rozet me fjongo te vogla te bardha .Jo se te brendshmet kishin shume rendesi ne takimin e pare por ajo ishte shume e kujdesshme ne zgjedhjen e veshjes te saj si te brendshme apo te jashtme .E vendosi .Veshi te kuqet .I pelqenin me shume te kuqet dhe e benin te ndihej me sexi pavaresisht se vetem ajo e dinte se cfare ngjyre ishin .Mori ne dore parfumin e saj te preferuar dhe filloi ta hidhte ne gushe e mbrapa vesheve .E sperkati ne ajer perfumin ne menyre qe parfumi ti binte edhe ne floket e saj te zeza pis .
U vesh dhe me shpejtesi doli nga dera e apartamentit te saj .Ishte 15 minuta larg vendit te takimit .Po binte shi perseri .
Hipi ne makine dhe nis drejt vendit te takimit me djalin qe takoi ne librari .Arriti aty pikerisht ne oren 9 ashtu sic sic e kishin lene takimin .
U fut brenda dhe ne banakun e barit vuri re djalin qe po e priste .Ai po thithte nje cigare dhe po formonte rrathe ne ajer me tymin e cigares .Ajo qeshi lehte duke ju afruar .-Mirembrema !:-i tha duke u ulur ne stolin e barit prane tij .Porositi nje martini te bardhe.Ai po pinte xhin.
Nen dritat e zbehta te barit ajo dukej shume seksi.Parfumi qe kishte hedhur filloi po e ngacmonte djalin qe kishte takuar ne librari para 2 ditesh .Ndenjen aty gati 2 ore dhe biseduan gjate .Ambjenti i erret dhe dritat e zbehta e te verdha ngjallen tek ajo deshiren per seks .Shikimet e tij provokuese e ngjallnin me shume deshiren e saj .Zeri i tij po ashtu .Edhe ai po ndihej njelloj .Syte e saj e tregonin qarte eksitimin e saj .Parfumi i saj po e ngacmonte me shume .Pa hezituar ai e shpuri dorentek dora e saj dhe filloi po e perkedhelte .Iu rrenqeth trupi nga kjo perkedhelje .Shikimet e tyre shprehnin nje deshire te zjarrte per te qene diku vetem dhe te rrembeheshin nga pasioni e nga epshi .Dhe ashtu bene .Dolen nga bari dhe hipen ne makine .Aty filluan po prekeshin lehte dhe me hezitim .Shikimi si saj ndali tek syte e tij .Ai me sy po i kerkonte ta puthte .E coi shikimin tek buzet e tij qe ishin fryre dhe ishin skuqur .Sa i pelqyen ato buze te ndezura e gjithe epsh .Ju afrua dhe e puthi lehte ne buze .Ai nuk beri asnje levizje .Priti per nje puthje tjeter e cila shoqerua me kafshim .U shkeputen nga ky moment dhe u nisen drejt shtepise se saj .U futen brenda dhe nuk priten te shkonin ne dhomen e gjumit Filluan po putheshin gjithe epsh .Parfumi i saj po e ngacmonte me teper .Ashtu duke puthur perfunduan ne dhomen e gjumit ku filluan po zhvishnin njeri tjetrin.Ai i zbertheu zinxhirin e fustanit te zi dhe filloi po i lemonte qafen me buzet e tij te fryra e te kuqe zjarr.
Ajo e ndjente nxehtesine qe buzet e tij percillnin ne qafen e saj dhe ju ndez deshira te kthehej nga ai e ta puthte sikur donte ti thithte gjithe gjakun e grumbulluar ne ato buze.U kthye nga ai dhe vetem po e shikonte ne sy ...ne ata sy qe tregonin tashme cdo deshire .Nuk po i levizte syte .Vetem ju afrua atij dhe me dhembet e saj i kapi lehte buzen e poshtme dhe ia kafshoi lehte .
Perseri po e shikonte ne ata syte ndezur .Syte e saj shprehnin po te njejten deshire .Po shikoheshin te dy ne sy dhe nuk po benin asnje levizje derisa dora e tij i preku lehte shpinen .Ajo u rrenqeth .Edhe ai po ashtu .E ndjeu trupin e saj te dridhej lehte .Dora e tij filloi po bente levizje te llogaritura mire .Filloi po ngjitej drejt qafes ,drejt buzeve dhe me gishtat e tij filloi po i prekte buzet .Ajo vetem e shikonte ne sy .Edhe ai po ashtu .E uli doren drejt gjoksit te saj qe ishte fryre .Ajo perseri u drodh lehte .Filloi po i zberthente te brendshmet e kuqe .Si per fatin e saj ajo beri mire qe kishte veshur te brendshmet e kuqe ate nate .Filloi po i prekte lehte thumbat e fryre.Ajo nuk i rezistoi dot asaj prekjeje .Leshoi nje klithme te lehte .Filloi po e puthte ne buzet e fryra e te nxehta ndresa ai i i prekte thumbat .
E kafshoi lehte ne buze dhe ky kafshim percolli tek ai sinjalin qe ajo ne ate moment ishte shume e eksituar .Ai e uli koken tek gjoksi i saj dhe filloi po i thithte lehte thumbat e fryre .Ajo po i thithte qafen .Ashtu duke u puthur shkuan ne krevat .Ai e uli koken poshte dhe me dhembe filloi po i ulte poshte te mbathurat e kuqe .Ajo po ferkonte kembete saj me njera tjetren e ai nderkohe po e puthte ne buze .Trupi i tij u be nje me trupin e saj .Te ishte siper saj e bente te ndihej me mashkull sec ishte .E futi organin e tij brenda saj dhe ajo leshoi nje klithme te lehte kenaqesie .Mezi e kishte pritur per kete moment .Po leviznin te dy me te njejtin ritem .Po leshonin te dy klithma te lehta kenaqesie te cilat me vone u shnderruan ne te bertitura gjithe epsh .Qendroi ashtu siper saj per 10 minuta dhe ishte radha e saj te qendronte siper tij .Ashtu siper mbi te ajo ndihej me e deshiruar se kurre .Ai po i prekte thumbat me majat e gishtave te tj dhe here here i jepte nje pickim te i cili e bente ate te klithte nga dhimbja e kombinuar me kenaqesine .Atij i pelqenin keto klithje gjithe epsh .Po ashtu edhe asaj .Ajo e futi organin e tij brenda vetes dhe filloi po levizte .I mbyllen syte te dy dhe po shijonin cdo levizje te shoqeruar me klithma te lehta .Ndersa ajo levizte ai i prekte buzet me gishta ,e me pas gushen dhe me pas thumbat.Te klithurat u bene me te renda e te shoqeruara me fjale .Me pas kthyen te ne te bertitura gjithe epsh e pasion .Nuk mund te permbahej dot ,nuk mund te mos nxirrte ze .
Ishin mbuluar gjthe djerse e perseri nuk po ndaleshin .Ai e mori dhe e kthehu nga mbrapa dhe filloi po e penetronte me force .Sa here qe ai e fuste dhe e nxirrte organin e tij nga ajo ,ajo bertiste me shume nga kenaqesia e perziere me dhimbjen .Ai ishte gati per t derdhur por nuk donte .Donte qe kenaqesia te zgjaste akoma me shume .E kthehu nga para dhe e mori ne krahe .Ia hapi kembet e saj te holla e te gjata dhe filloi po e penetronte perseri por lehte dhe me levizje ne te njejtin ritem me te sajin .Tek e penetronte shikonte gjoksin e saj qe levizte poshte e lart dhe i erdhi deshira t'ja kafshonte thumbat me force dheta degjonte ate te bertiste nga dhimbja .E afroi trupin e saj ashtu sic e kishte ne krahe dhe filloi po i kafshonte thumbat .Ajo po klithte nga kenaqesia e penisit te tij brenda saj dhe nga kafshimi i thumbave qe gati po pelcisnin nga gjithe ai epsh .Ai filloi po levizte me shpejt dhe ajo po bertiste me shume .Leshoi edhe ai nje klithme te lehte dhe ashtu sic e kishte ne krahe me kembet e saj rreth tij ai u derdh brenda saj .Edhe ajo kaloi ne orgazem ne te njejten kohe me te .Ishin mbular gjithe djerse .
Te dy ata trupa qe para pak ishin puthitur ne nje tashme ishin pa piken e fuqise te shtrire ne krevat .
Po prisnin ashtu ne qetesi per te rifilluar perseri ...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

17 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:56 pm

Zonja blu


Ta quaje punen e tij ‘mediokre’, do ishte pak. Ai e konsideronte veten bojaxhi, jo artist. Artisti ka aftesine ta tejkaloje bezen ne kavalet, duke lene nje deklarate qe cdokush ta mbaje mend. Pa marre parasysh, ju pelqen apo nuk ju pelqen, puna e artistit gjithnje le pas nje impresion. Ai ishte i pari qe per punen e tij do pranonte qe ishte krejt e zakonte, bile ndoshta e rendomte spese s’kishte asnje shkendije qe nje punim i mire e ka. Ndoshta nga qe nuk kishte vuajtur sa duhet? Se fundi i fundit a nuk duhej qe nje artist i madh te jetonte ne ndonje studio plot lageshtire e ta mbante shpirtin me buke, djathe dhe vere te lire? Parat ishin problemi i tij i fundit. Ishte inspirimi ai qe i duhej.
Nganjehere inspirimi te vjen ne ambjentet me te cuditshme. Ai e gjeti ate ne nje kafene te vogel ne nje nga ambjentet e universitetit. Filloi ta frekuentonte shpesh ate kafene dhe kjo aspak per kualitetin e kafes apo te tjerave qe servirishin aty, por per ate... Ishin floket e saj qe ne fillim i terhoqen vemendjen. Te gjate, te dendur... floke te verdhe qe dallgezonin mbi shpinen e saj. Ai e veshtronte prej nje kendveshtrimi artistik duke u munduar te regjistronte ne memorie tiparet e saj. Syte i kishte larg njeri tjetrit dhe hunden pak si shume te ngritur, megjithate kombinuar me mollzat e faqeve dhe gojen e saj te plote, figura e saj ishte mjaft terheqese. Atij i pelqente bukuria e saj e pazakonte ndaj dhe ishte prej klienteve te rregullt ne kafenene me kot ne gjithe universitetin.
Gjithnje ishte mahnitur prej aftesise prej kameleoni te femrave per te ndryshuar. Nje dite sjellja dhe pamja e tyre shpreh pafajsi femijrore, nje dite tjeter erotizmi dhe pasioni qe transmeton qenia e tyre i ngjan vullkanit Taupo. Ne nje dite si kjo, e ndjeu veten te eksituar per te paren here prej muajsh. Ajo ishte inspirimi, ishte muza e tij. Ne gjoks i vloi nje nevoje urgjente per ta pikturuar, per te nxjerre prej saj te brendshmen femerore. Ju afrua thjesht. Ai ishte artist dhe ajo i kishte terhequr vemendjen A mund te pozonte per nje portret? Edhe kur i permendi nje shume te hollash, syte e saj shprehnin akoma hezitim. Tek e fundit ai s’ishte vecse nje mashkull i huaj qe i qasej asaj me nje propozim. Ajo kerkoi ca dite kohe te mendohej. Ishte krejtesisht normale. Pas 4 diteve, pranimi i saj nuk e cuditi aspak.. instiktivisht e dinte qe dikur ajo do pranonte.
E pagezoi Zonja Blu. Duke e veshtruar pergjate seancave te pozimit ne ditet ne vazhdim, syte i hasen nje fare merzitje qe imazhi i saj mundohej ta fshinte. Mos ishte turp? Ndrojtje? Nga se? Nuk ishte aspak rehat dhe kjo dukej prej menyres se si pozonte. I duhej te fitonte besimin e saj. Aurola e te mos qenit rehat ishte mjaft e dukshme aq sa penetronte edhe punimin e tij. Ne ndonje situate tjeter, ai me germa kapitale do ta kish titulluar gjendjen e saj Zonja ne Panikun Blu. Qetesia dhe qendrimi i saj i mbyllur, i hipnin nervat. Fliste rralle dhe kur fliste perdorte fjale nje rrokeshe. Heren e pare qe e pati prekur, ajo ja pati dhene vrapit drejt deres; reagim i padeshirueshem megjithate ai nuk e pati ndjere veten te ofenduar. Gjate diteve ne vazhdim dukej gjithnje e me qarte qe kjo grua ishte tmerresisht e lenduar e kjo ne nje te kaluar jo shume te larget.
Zakonisht ai punonte duke degjuar ndonjeren prej operave te Verdit ose nen tingujt e ndonje koncerti per violine. Nuk donte asgje vec muzikes dhe mendimeve te veta. Kesaj rradhe, cuditerisht ndjente nevojen per te folur, nevojen per ta kuptuar dhe per te larguar dhimbjen prej syve te saj. Teksa e pikturonte fliste pa u ndalur; pergjithesisht gjera pa rendesi. A i kishte pelqyer asaj novela e fundit e John Smith? A nuk ishte kjo nje dite e bukur? Me kalimin e kohes ajo nisi te rilaksohej. Gezimi i tij s’kishte kufi kur ajo filloi t’i hapej. Nje dite ajo i tregoi deri ne me te dhimbshmin detal historine e saj. Nje baba abuziv dhe nje nene pijanece.. vite keqtrajtimi shpirtror e fizik. Gradualisht filloi te ndjeje se si dhimbja e saj kishte zene nje qoshe diku dhe se relacioni i tyre kishte marre nje dimension tjeter.
Javet ne vazhdim i ngjanin nje orgjie artistike. Penelit i kishin dale krahe dhe inspirimi i tij ishte ne majat me te larta. Megjithate ishte dicka qe ai e deshironte me teper se cdo gje tjeter; ta pikturonte ate nudo. Si t’ja kerkonte nje gje te atille? Do ta humbte besimin e fituar? A nuk do mendonte qe ai gjthnje kishte pasur kete qellim prej dites se pare? Vendosi qe ta provoje; tek e fundit ai ishte artist; shpresonte qe ajo tashme kete e kish kuptuar. Ishte mengjes vere. Ai po pregatiste mjetet qe do i nevojiteshin ate dite kurse ajo po bente nje kafe. Si ne shtepi, ajo tashme e kishte mesuar apartamentin permendesh dhe ja tek po vinte me kafet ne dore. A mund ta pikturonte nudo? Me ne fund ja tha. Nje veshtrim i cuditshem zuri vend ne syte e saj blu. Qetesia qe mbuloi atmosferen ju duk si shekullore. Dikur ajo foli ngadale. Ku do deshironte te pozonte?
I pa goje me sy e shoqeroi se si ajo u vendos ne tufen e rrezeve qe hynin nga dritarja dhe qe i ngjanin drites se nje prozhektori te orientuar. Ishte vertet nje dite e nxehte vere dhe ajo ishte veshur ne perputhje me te. Nje bluze me menge te shkurtra, nje fund te holle deri ne gju dhe nje pale sandalle me rripa. I tha qe mund te zhvishej pas perdes aty prane, por ajo tashme e pati hequr bluzen. Kishte veshur sutjena te bardha te pambukta. Aspak moderne, por tmerresisht ndjellese. Uli zinxhirin e pasem te fundit dhe ai ngadale perfundoi ne fund te kembeve te saj akoma ne sandale. Duke u munduar te zbertheje sandalet doli prej rrethit te formuar nga fundi i rene. Ja tek ishte e palevizur ne te mbathura dhe sutjena te bardha; aspak moderne por tmerresisht ndjellese. Shikonte drejt tij sikur donte t’i analizonte veshtrimin. Fjalet ishin larg. Gjuha sikur ju kishte ngjitur ne qiellze. E dinte qe duhet te ruante objektiviteti deri ne momentin kur ajo shkopsiti sutjenat dhe i la ato te binin. Gjithe jeten ai kish qene i vetmuar. Kishte ndjere nevoje vetem per vete dhe artin e tij. Oh .. here pas here kishte pasur dashnore, por ato gjithnje kishin qene sekondare.. as emrat nuk ja kujtonte. Te renit ne dashuri me modelen kurre nuk kishte qene dicka e planifikuar, por tashme kish ndodhur. Arsyeja sapo kishte mbyllur deren pas shpine.
U afrua. Ishte vetem disa centimetre larg saj. Ishte pak me i gjate e ajo e ngriti veshtrimin teksa ai uli koken. Buzet ju takuan ngadale nje here , dy here, tre here. E terhoqi drejt vetes e ata u bene nje. Ngadale e rrotulloi duke i puthur rrezen e veshit dhe duart e tij perfshine gjijte e saj te forte. Ajo mbylli syte prej kenaqaise dhe i vuri pellembet mbi pellembet e tij. Lehte, mollezat i ferkuan thumbat dhe ai shijoi kenaqsisne e psheretimes se saj. Syte e artistit duhet ta shihnin, ta vezhgonin, te analizonin cdo linje, cdo thyerje, cdo forme e trajte te saj. E ngriti ne krahe drejt kanapese afer dritares.
Dielli luante kryq e terthor trupit te saj dhe ai nje cast e ndali frymen duke e soditur. Ngadale ja uli te mbathurat dhe buzeqeshi kur ajo instiktivisht u mbulua me duar. Butesisht ja largoi duart duke i lejuar syve te shijonin mrekulline e saj trupore. Gjinj te plote, bark i rrafshet, te kulminuar ne venbashkimin mes kofsheve te saj. Gishterinjte rreshqiten poshte deri tek buklet ngjyre verdhe ne te kuqerremte. Goja i kishte kapur thumbin e saj te majte dhe me buze ja terhiqte lehte. Gishtat e gjeten shtegun ne vathen e mendafshte dhe ngadale nisen te levizin ne trajektore rrethore. Koha u ngadalsua. Asgje s’ishte me e rendesishme se ata te dy. Shpina ju harkua teksa renkoi emblel me fyt. Gishtat vazhdonin ta elektrizxonin trupin e saj tashme duke levizur ne brendesi te folese se saj te lagesht. Buzet ju bene me agresive dhe gjuha luante me thumbat e saj te forte. Gishti shtypi thelle ne te... Ai ja mbuloi gojen me gojen e vet teksa trupi isaj i nxehte u dridh prej orgazmes se forte. Zeri dhe ndjenja e saj, shprehur me klithma te mbytura ne gojen e tij gati sa nuk e cmendi.
Ai kish nevoje te shperthente, por duhet ta fiksonte ate moment ne kanavas. U ngrit me shpejtesi; ja lakoi krahet mbi koke duke ja pozicionuar trupin. Shija dhe aroma e saj e kishin ngarkuar me super emocione te cilat peneli i kish pritur prej kohesh. Bukuria e saj ishte e pakapshme, por artin e tij e kish ngritur ne lartesi te reja. Zonja Blu ishte shderruar ne zjarr te dlire, te mendafshte. Transformimi ishte i plote. Ajo ishte kryevepra e tij qe ja kish rrembyer trupin dhe shpirtin. Bota e tij kish ndryshuar perfundimisht dhe mundesite ishin pa mbarim.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

18 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:59 pm

Une jam roberesh e lakmise ndaj vjehrrit timU martova pėr Luiin para gjashtė muajsh, e meqė ai ende ėshtė student, ne u vendosėm te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshė, ne mėnyre qė te bėj njė ndihmesė financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmė orari. Ai ėshtė i zėnė me punė, ligjėrata dhe studime, prandaj nuk ka kohė te mjaftueshme pėr seks. Ne te vėrtetė, ne kemi bėrė shumė me tepėr dashuri para martesės, se sa qė tani e bėjmė kėtė prej se u martu-am. Pō jua rrėfej kėtė ne mSnyre qė ju ta paramendoni pamjen lid-hur me atė se si jam ndier e lėnd-uar kur une qėndroja me orė te tėra vetėm me babain shumė tėrheqės te Luiit. Ai ėshtė rreth 50 vjeēar, por askush nuk mund t'ia jep kaq shumė vite. Pėr nga pamja ai i ngjan shumė Paul Newmanit. Ai ėshtė shumė i koncentruar me vėshtrimet e veta ndaj meje dhe pėrjeton kėnaqėsi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtėpi. Kėtė gjė kurrė nuk ia kam pėrmendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kėtė lajm. Mendoj se arsyeja tjetėr e ruajtjes se fshehtėsisė sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pėr shkak te asaj se une ndjeja njėfarė kėnaqėsie ne vėmendjen e tij. E gjithė ēėshtja ne fillim ishte krejt e virgjėr. Krejt kjo kishte te bėnte me prekje verbale e tek mėpastaj edhe me disa te rrahura te pėllėmbave te tij nėpėr kukat e mi. E pastaj, ne tėrė ēėshtjen u kyē edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth njė muaj, e pastaj njė dite e solli ne shtėpi. As nuk ėshtė e nevojshme te them se sa shumė isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetėm njė apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi atė, e pastaj e coi ne dhomėn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne punė, kėshtu qė une nuk kisha ē'tė bėja: qėndroja aty dhe i dėgjoja frymėmarrjet e thella pėrplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une hapėrova nėpėr koridor pėr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pranė dhomės se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse ēdo fjalė qė e flisnin dashnorėt e pėrndezur. Me vjen turp qė ta prarioj, por une e vendosa veshin ne derėn e hollė si letėr dhe fillova qė te dėgjoja. Zemra me rrahte sikur ēekan, kurse pidhi me kallej gjithnjė e me shumė. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin qė ta qinte, dora ime rrėshqiti nėpėr stomak, nėn brekė dhe gishtat e mi filluan qė te futeshin ne pidhin tim te pėrflakur pėr qirje. Ne momentin kur Lida filloi qė te bėrtiste, qė te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobėsoi dhe mbeta aq e paaftė, sa qė mezi arrita qė te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situatė te pakėnd-shme. Dhjetė minuta me vonė Lida u gjend ne dhomėn e ndejės dhe u ul pėrballė meje. - Ragipi vendosi qė te kotet pak - tha para se une te arrija qė t'i parashtroja ndonjė pyetje. - Pō, ai punon shumė ashpėr - iu pėrgjigja. - Kjo nuk ėshtė e vetmja gjė qė tek ai ėshtė e ashpėr - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorėn ndėrmjet kėmbėve. - Ai ėshtė i hatashėm dhe i ashpėr, sa qė tėrė ditėn do te me djegė pidhi - me sulmoi edhe njė hčre. Une zakonisht nuk e dua njė lloj te tille te bisedės, por kėsaj hčre ishte disi me ndryshe. Fjalėt e saja me kallėn tėrėsisht. Bile edhe pėrjetova kėnaqėsi duke e shikuar se si i fėrkonte kofshėt njėrėn pėr tjetrėn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante diēka. - Mos me thuaj se je ende e kallur - depėrtoi thek-shėm zėri i Ragipit derisa hyri ne atė hapėsirė dhe u ul ne pjesėn anėsorc te foteles ne te cilėn qėndronte e ulur Lida. U ul ashtu qė une mund te shihja njė pamje te mire nėn peshqirin i, cili ishte i mbėshtjellur.Provova qė t'i largoja sytė nga aty, por vėshtirė. Aq shumė u kalla kur ia pash karin se si ngritej ne madhėsi te plotė, sa qė mund te derdhesha ne ēdo moment ne brekė. Mezi gjeta force qė te ngritesha dhe shkova ne kuzhinė pėr t'i pastruar enėt. Nuk kam qėndruar aty as pesė minuta kur pėrsėri dėgjova klithmat e Lidės. Dera e kuzhinės ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme qė te shikoja se ē'po ndodhte atje, ne dhomėn e ndejės. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im tėrheqės ende qėndronte ne pjesėn anėsore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbėshtjellur, kishte rźne ne podium, e kari i tij ishte ne ereksion te plotė. Lida ishte gjunjėzuar ndėrmjet kėmbėve te tij dhe ia lėpinte sikur te ishte ndonjė lėpiskė e madhe. U mbėshteta pėr derėn pak te hapur dhe pėr hčre te dytė ne intervalin kohor prej me pak se njė orėsh, e futa dorėn nėn brekė. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkėndijat e kėnaqėsisė filluan qė te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa pėrmbajtėsi. Isha gati pėr t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita qė ai te ngritej, qė spermėn e tij ta zbrazte ne gojėn e Lidės. Qė t'ia stėrpikte fytin dhe fytyrėn. Dhe tek atėherė une i lejova vźtes qė te eksplodoja dhe aie ne njė orgazėm te tille ēfarė kurrėnjėherė me pare nuk kam pėrjetuar ne jetėn tirne rinore. Ishte tepėr i fuqishėm. Arrita disi deri te lavapjata pėr te vazhduar se pas-Iruari enėt, por aspak nuk isha e vetėdijshme lidhur me atė se sa zgjati. Isha duke i fshirė enėt kur Ragipi hyri ne kuzhinė dhe me tha se duhej te shkonte pėr ta pėr-cjellė Lidėn deri ne shtėpi. Une i pohova me kokė, e ai u pėrkul qė te me puthte ne faqe. Ne mėnyre automatike une e ktheva kokėn dhe buzėt tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte valė i nxehtė dhe une u ndeza edhe me shumė kur gjuhės sime i lejova qė te depėrtonte ne gojėn e tij. Ai klithi dhe e tėrhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mėdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyrė pidhin kah kari i tij gjysmė i ngritur. - Do te kthehem brenda njė ore - ma priti ai pasi qė na u ndanė buzėt. - Do te jem e gatshme - i pėshpėrita. Dyzet e tre minuta me vonė, vjehrri im e hapi derėn. Une tanimė isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shumė te hollė i cili ishte aq i depėrtueshėm sa qė tėrėsisht vėrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me sytė e tij zhbirues, me njė shikim epshndjelės, e pastaj duke buzėqeshur u ul pranė meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - Pō - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kėtė e dinte. - A e di ti se ē'mė pėlqen me se shumėti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu pėrgjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me pėrngjan ne ty, sepse te dėshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtėpi. Tani ishte radha ne mua qė te skuqesha. -Edhe une te dėshiroj ty - murmurita mezi kuptueshėm, duke i mbyllur sytė dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme qė ta lejoja te me pėrmbyste ne shpinė dhe te ma fuste karin e tij njėzetcen-timetėrsh, por ai dėshironte diēka me shumė. Ai dėshironte qė te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo qė edhe e bėri. Bėri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrės, ne mjekėr, ne qafė dhe me ne fund buzėt e tija u gjetėn ne buzėt e mia. Buzėt tona hulumtuan njėra tjetrėn se paku dhjetė minuta para se ai te me prekte pėr hčre te pare. Me duar m'i kaploi cicėzat, duke m'i lėpirė majėzat mbi kombinezon, gjithnjė derisa te dyjat nuk gufuan. Nėn stomak filluan qė te me kalonin ndjenjat e kėnaqėsisė. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesėn e poshtme, nėpėr stomak, pėr-reth vagjinės dhe ne fund ne kofshė. - Te lutem, m'i zhvish brekėt - e luta. Ai i tėrhoqi brekėt aq sa ishte e mjaftueshme qė te me dėgjonte, por zhveshjes se thjeshtė te tyre ai i shtoi diēka te veēantė. Duke m'i zhveshur brekėt ai i afroi ato pranė fytyrės, i mbėshteti pėr faqe dhe thellė i mori čre arōmes se tyre, e pastaj filloi qė ta thithte atė pjesėn e . lagėsht, mu aty ku kishte qenė i lī 1 iJ( mbėshtetur pidhi im i pėrvėluar. Ishtel ky veprimi me pėrvėlues qė kishaJ fca^ pare ndonnjėherė.Klitha dhe i hapa kėmbėt. Pastaj shikova drejt e ne sytė e tij, kurse dorėn e vendosa ndėrmjet kėmbėve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtėrinj fillova qė te bėja rrathė pėrreth klitorisit. Duke e lėshuar njė ofshamė, i hodhi brekėt ne podium. Pastaj u gjunjėzua poshtė, i hodhi kėmbėt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej macėzės sime, ne mėnyrė epshndjellėse paralajmėroi se si do ta lėpinte. - Do te ta lėpij pidhin aq shuinė sa qė do te me ilutėsh qė te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalėt e tij me goditėn si rrufe. Ragipi ishte diēka Ikrejtėsisht ndryshe nga djali i vźt i cili do te hudhej 'qetė mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shumė e kallur me kėtė gjindshmėri te tijėn, me kėtė jqėndrim te tijin paraprak, sa qė fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "ndėrprcrėsin". Bėrtita dhe me jkofshė shtrėngova kokėn e vjehrrit, duke u munduar qė me pidh te arrija sa me pranė buzėve te tija [flakėruese dhe gjuhės se tij edhe me flakėruese. Pėr-Ipėlitesha e pėrpėlitesha gjithnjė derisa nuk mendova se do te vdisja nga kėnaqėsia e tepėrt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrėn nga vrimėza ime e lėngėzuar, une u ndjeva tėrėsisht e shkatėrruar. Ai pėrsėri i ktheu kėmbėt e mia mbi ēarēaf dhe pėrsėri Ime puthjet e tij filloi qė ta gjente rrugėn nėpėr trupin itim deri te buzėt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lėngjeve te mia dhe pėr njė moment u dridha. - Pidhucin e paske te shkėlqyeshėm - murmuriti ai. Edhe une kam dėshiruar qė ta shijoja atė. Dėshi-iroja qė t'ia ofroja atė lloj te kėnaqėsisė te cilėn ma |ofroi ai mua, por une dėshiroja diēka tjetėr. Diēka i shumė me tepėr. Dėshiroja qė babai i Luiit ta fuste karin e tij njėzetcentimetėrsh ne pidhėzin tim dhe te me mbushte me spermėn e vźt. Derisa une isha tretur ne mendime, pėrnjėherė e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurrė nuk do ta di se isi e bėri kėtė veprim, as kur e bėri, por gjithsesi kjo ishte ne kohėn derisa me lėpinte dhe me solli deri ne ^ekstazė. Duke me lėpirė, ne te njėjtėn kohė kishte arritur qė edhe te zhvishej. E ndjeva karin e tij ēelik te forte se si me pulsonte nėpėr klitoris, kėshtu qė une e lėviza belin gjithnjė Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndėrmjet petave te mia te pidhit. Lėviza pak pėrpara dhe pas kėsaj centimetrat e pare te karit te tij madhėshtor, tanimė hynė ne picėn time te uritur. Kari i tij ishte tepėr i madh, qė te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te kėnaqėsisė.Fillova qė te pėrdredhesha derisa ēudia e tij| rrėshqiste ne mua, ne vrimėn time te lėngshme. - Do te ndalem, nėse dėshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafėn. U pėrkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e tėrhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesėn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te pėrflakur, une i mbėshtolla kėmbėt pėrreth kukave te tij' dhe fillova qė ta lusja te me qinte. E luta qė te me. mbushte me lėngun e tij te nxehtė. Fjalėt e mia epshndjellėse tek ai i ngjallėn te gjitha ndjenjat U vėrsul sikur demi mbi lopėn, kurse gishtat e vźt i nguliti ne kukat e mi te cilėt kėrcenin me vrull. U derdha njė hčre, dy hčre, tri hčre, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te ēmendisė. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishėm qė kam pėrjetuar ndonjėherė. Bėrtita, klitha, gjėmova... Sperma e tij vėr-sheu nėpėr pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetėdijen. Nuk kam lidhje se sa kohė kam qėndruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotėsisht e Iakuriquar. Ai qėndronte pranė shtratit tim, ende i Iakuriquar. | Kari i tij tani ishte i bute, por kjo megjithatė mjaftontei qė une shumė shpejt te kėndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majėn e karit. Ai buzėqeshi dhe me ledhatoi flokėve. - Mjaft e ke pėr sonte, oj dame e re - tha me njė zė shumė atėror. Ai kishte te drejtė, por mėnyra se si e tha kėtė, fliste se ne kėtė sigurisht do ta pėrsėrisnim. As qė| tentova t'ia thosha atė qė e kisha qėllim pėr ta bėrėj herėn tjetėr. Vendosa qė ta fėrkoja shtizėn e tij gjithnjė derisa te mos fillonte te me lutej. Nėse do te kem fat, kjo do te ndodhė qysh sonte. Se paku kėshtu shpresoj. Shifra "FATI I ZI"

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

19 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:00 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE


Katia ishte duke bčrč dush kur pa qč bashkeshorti i saj hyri ne banjo .
- Eja ! i tha ajo pa u menduar sé tepčrmi .
Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan tč laheshin sé bashku ,por ishte ai i pari qč filloj ta puthte me shumč čndje .
Kur shkuan ne shtrat ai donte tč shihte ndeshjen e futbollit né Tv ,vetčm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtčrore i riktheu deshiren per te bčre dashuri .Ajo u kthye mbrapsht ,ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror ,prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij mashkullor.Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise .Ate me te deshiruarin !

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit mč parč dhe pas muajit te mjaltit ,kjo ishte hera e dytč qč shkonin me pushime .Kishin zgjedhur ishullin D per tč kaluar dy jave shplodhčse e argčtuese e kohčve tč fundit flitej shumč per jetčn e natčs dhe plazhet e bukura ne kčtč ishull ,tč cilin e frekuentonte shumč rinia .
Ata sapo kishin mbčrritur dhe pasi kishin ngrčnč darkč né sallčn e restorantit kishin shkuar né dhomč pčr t’u larč e ndčrruar teshat .


Nata kishte qenč disi e zhurrmshme né Hotel .Disa grupe tč rinjsh ecnin plot zhurrmč népčr korridor dhe poshtč dritares sé tyre veturat kishin bčrč rrčmujč pjesčn mč tč madhe tč natčs .Disi tč pakčnaqur nga mungesa e qetčsisč ata zbritčn né katin e parč pčr tč ngrčnč mčngjesin . Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit .Shumica ishin tč rinj nga vende tč ndryshme tč botčs dhe kjo kuptohej menjčherč nga ndryshimi i fizionomise sé mysafirčve né ēdo tryezč.Edhe fjalčt e shkčputura qč tč zinte veshi ,ishin né gjuhč tč ndryshme.
Cifti i ri u drejtua drejt plazhit qč ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjate rrugčs shihnin vitrinat e dyqaneve tč shumtč qč po fillonin tč hapeshin né atč kohč.
Ata tč dy po flisnin pčr diellin dhe kujdesin qč duhet tč tregonin ditet e para pčr tč mos u djegur derisa arritčn né plazhin ranor .
Katia shihte me včmendje njerčzit pčrreth dhe i tčrhoqi včmendjen njč djalč qč ndodhej poshtč njč ēadre dielli nga e majta e saj .Nxorri syzet e diellit nga ēanta sepse kjo do t’a mbronte jo vetčm nga dielli ,por edhe mund tč shihte kčdo pa rčnč né sy. Marsilio shkoj tč blinte gazetčn sportive sepse ato ditč ishte kampionati boteror i futbollit .Ajo pčrfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli sytč djalit nga e majta qč po fliste né celular me dikč dhe s’e kishte mendjen tek Katia ,por e zhgčnjeu pak kur djalit iu afrua njč vajzč e re dhe pa i ndčrprerč telefonaten i dha njč puthje .
Katia pati deshire te ishte midis tyre dhe te putheshin qe te tre ,por kjo ide e ēuditi se tepermi ,ngaqe ishte hera e parč qč i kalonte nčpčr mendje.Menjčherč u pčrpoq tč harronte puthjen treshe dhe imagjinoj te ishte brenda né det se bashku me djalin dhe atje ne brendesi te ujit te kripur mund te shkčmbenin disa ledhatime ……

Burri i saj lexonte gazetčn prej njč ore prandaj ajo e mčrzitur ju afrua detit disi tč ftohtč né orčn 9,30 tč mengjesit ,por kjo nuk e pengoj tč bčnte njč not qetčsues.
Kontakti me ujin e detit i kishte pčlqyer gjithnjč e ndihej disi e ēliruar nga mendimet kur notonte.

Né fund tč javčs sé parč kishin zčnč shoqčri me njč ēift tjetčr .Ata ishin tč martuar prej katčr vjetčsh por nuk kishin fčmijč .Katia dhe Sabrina shkonin shumč dakord dhe perfitonin nga rasti pčr tč shkuar nčpčr dyqanet ančs detit ndčrsa dy burrat shkonin pčr tč pirč né Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.
Sabrina ishte shumč llafazane dhe i pčlqente tč blinte rroba tč reja vetčm se njč ditč kur bleu njč kostum te ri banjoje e ftoj Katian né dhomčn e saj .
Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve tč saj pčr tč provuar rrobat e banjčs .Ajo e kuptoj qč i pčlqente trupi i bukur i Sabrinčs ,por ngeli pa fjalč kur Sabrina i tha : - Nuk e di nčse tč pčlqen ky kostum ,po tč pčqeu ta dhuroj.Provoje njč herč !
Duhet tč ishte flakč e kuqe né fytyrč kur filloj tč provonte rrobat e banjos .Ndjeu shikimin e Sabrinčs mbi tč dhe kjo e vuri né siklet tč madh ,megjithčse qeshi nga habia e sikleti qč i shkaktuan fjalčt e Sabrinčs – Sa tč bukur e ke gjirin !-
Qeshčn tč dyja dhe Sabrina e pčrqafoj ngohtčsisht ,por tč qeshurčn dhe pčrqafimin e ndčrpreu trokitja e derčs .- E dashur ,jam unč . u dčgjua zčri i nga ana e jashtme e derčs .Ishte Luigji ,burri i Sabrinčs .

Dy ēiftet po hanin darkč bashkč ashtu siē bčnin shpesh ditčve tč fundit.
- A keni shkuar ndonjčherč né plazh nudistesh ?-pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian .
-Jo. Thanč ata njčkohčsisht .
- E them kčtč sepse unč dhe Luigji nesčr duam tč shkojmč né njč plazh nudistčsh e menduam t’ju ftonim edhe juve- tha Sabrina pa pikč turpi.
-Unč nuk e di tč ketč njč plazh tč tillč né kčtč ishull-tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska , kemi pyetur ,dhe do marrim njč Taxi nesčr.Plazhi čshtč né njč vend ku nuk afrohesh dot me makinč ,edhe Taksia do na lejč rreth 500 metra larg.-tha Sabrina e pastaj ishte bashkčshorti i saj qč vazhdoj .
-Jemi informuar ,čshtč vend i qetč dhe larg syve tč fčmijčve ose kuriozčve-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton tč inatosur Marsilio.
Deri né fund tč darkčs nuk foli mč askush .Kur u ndanč ,ndčrsa pčrshčndeteshin Marsilio tha me qesčndi:- Na tregoni ndonjč gjč tč bukur kur tč ktheheni nga plazhi juaj .


vazhdon.....

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

20 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:00 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.2


Tč nesčrmen né mbasdite ndčrsa ishin ulur pčr tč ngrčnč njč kupč me akullore né lokalin pčrballč hotelit ,Katia dhe Marsilio panč ēiftin tjetčr tč zbrisnin nga njč Taxi. Luigji dhe Sabrina sapo panč ēiftin tjetčr hynč né lokal .
-Pse vetčm ju do hani akullore?- thanč ata plot hare dhe u ulčn pa marrč leje pranč Katias dhe Marsilios.
-Si jeni? Si ja kaluat sot ?-pyeti Katia sa pčr mirčsjellje.Ajo me Marsilion kishin diskutuar gjatč rreth ftesčs sé ēuditshme pčr tč shkuar né ate plazh tč veēantč.
-Pčr mendimin tim ishte njč ftesč pčr seks- i kishte thčnč ajo Marsilios duke kujtuar pčrqafimin me Sabrinčn né dhomč.
-Nuk e di ,por s’do tč pranoja njč gjč tč tillč –ishte pčrgjigjur ai .
-Ja kaluam mirč ,u kčnaqčm –tha Sabrina e vazhdoj tč tregonte disa detaje.
“Kishte tč rinj e tč moshuar ,bčmč shoqčri me njč ēift 50 vjeēar ,e ndoshta vijnč pčr vizitč pas darke tek ne “
Me fjalčt e saj tč panumčrta Sabrina u spjegonte kčnaqčsinč qč pčrjetohej sipas saj tč shkoje né vende tč tilla ,ku mund tč njihesha me persona pa paragjykime. “ ata pak njerez pa paragjykime qe ekzistonin ne botč ,ne qofte se ekzistojne” mendoi Katia .


Pas darke Katia dhe Marsilio dolen shetitje ančs detit .Ishin disi tč turbulluar nga rrčfimi i Sabrinčs dhe fjalčt e saj : Shihemi nesčr ,sepse sonte vijnč miqtč tanč per vizite ,shpresoj.”
Kishte pak pčr tč dyshuar qč tč nesermen Sabrina do t’u tregonte gjčra te tjera ,né rast se do tč kishin vizita nga ēifti tjetčr qč kishin njohur midis nudisteve.

Krejt e lodhur nga orčt qč kishte notuar dhe shčtitur ,Onelia kishte dčshirč tč flinte,prandaj iu lut shoqes sé saj tč ngushtč t’i ulte volumin televizorit.
Hoqi mbajtesen e gjirit per te qene mč e lire dhe u shtri .Ishte dita e dyte e pushimeve né atč ishull dhe ende nuk ishte mesuar te ecte aq shume ,ngaqč né qytetin e saj ajo perdorte shume veturen pa patur rast te mesone kčmbčt me ecje te gjata.”Jam dembelosur shumč “ mendoj Onelia dhe u pčrpoq te flinte .
Thuajse e pčrgjumur ajo dčgjoj njč rčnkim ,i cili dukej sikur vinte nga televizori ,por né njč moment rčnkimi u dčgjua mč i fort .Ateherč ajo njohu tingujt e zčrit tč shoqes sé saj ,dhe e kuptoj qč shoqja po vetkčnaqej nčpčrmjet masturbimit e shtrire né krevatin e saj me syte gjysem te mbyllur drejt televizorit ose drejt tavanit.

Ato ishin shoqe prej vitesh .Onelia dhe Franēeska kishin njč qčllim tč pčrbashkčt:Adhuronin burrat e martuar . Ndončse 25-26 vjeēare né kohčn e duhur qč tč mendonin pčr tč krijuar familjen e tyre ,ato parapčlqenin tč shkatčrronin familjet e tjera .Kishin fiksim tč rrčmbenin burrat e femrave tč tjera ,edhe pse mund tč gjenin djem tč rinj ,pa gra e fčmijč .
Shkonin me burra 40-50 vjeēarč dhe asnjeherč me bashkčmoshatarč.Fatkeqčsisht né kčtč hotel ishin shumica tč rinj ,por dikujt ja kishin včnč syrin .Tč nesermen dy ēiftet u takuan prapč né plazh .Nuk ishin parč gjatč ngrčnies sé mengjesit pasi Luigji dhe Sabrina ishin zgjuar me vonesč.Ky ishte senjali i parč qč gjatč natčs kishte ndodhur diēka .
Sabrina dhe Katia u fytčn né det duke folur pčr kostumet e banjos.-Ate qč tč dhurova unč nuk e ke veshur asnjeherč – i tha Sabrina .
- Ke tč drejte ,do e vesh nesčr .- u pčrgjigj Katia duke rikujtuar skenčn e proves sč rrobave tč banjčs .Ishte turbulluar včrtet nga ajo skenč dhe nga trupi I bukur i Sabrinčs ,e cila ishte 35 vjeēe po né formč tč shkčlqyer .
Vazhdonin tč ecnin me hapa te ngadalte drejt thellesisč dhe ashtu siē parashikonte Katia ,gruaja tjetčr do t’i tregonte ngjarjet e natčs sé kaluar .
- Mbrčmč erdhčn ata miqtč tanč pčr vizitč tek ne – tha Sabrina .
Katia e kishte kuptuar qč ajo donte t’i thoshte diēka tč fshehtč kur e kishte ftuar pčr t’u futur ne det tč dyja ,pa burrat ,prandaj nga kureshtja e madhe kishte pranuar me kčnaqčsi.
- Pimč nga njč gotč verč dhe biseduam gjatč – tha ajo ndčrkohč qč uji i detit po mbulonte pčrherč e mč tepčr trupat e tyre .Thellčsia e ujit shtohej derisa u mbuloj edhe gjinjtč.Katia ishte 3-4 cm mč e gjatč sesa tjetra dhe pa qč Sabrina e ndčrpreu ecjen. – Qčndrojmč kčtu dhe mč trego ēfarč tč duash-i tha Katia me čmbčlsi.
Ajo ishte me flokč tč zeza ,sy kafe dhe tregonte disi mč e re sesa 28 vitet e saj,ndčrsa Marsilio ishte 30 vjeē dhe burrč i pashčm.
-Folčm deri vonč dhe né njč moment patčm dčshirč pčr tč bčrč seks- tha Sabrina paturpčsisht e duke včnč re dčshirčn e Katias pčr t’a dčgjuar ,vazhdoj tč fliste.
-U shtrimč ne krevatin tonč ,tepčr i ngushtč pčr tč gjithč dhe filluam tč luanim e tč qeshnim qč tč katert .Nuk e di as vetč sesi u gjenda né krahet e atij tjetrit dhe filluam tč putheshim .Pas pak vure re se im shoq kishte marrč ēarēafin dhe e kishte vendosur né dysheme ,ku e pashč tč bčnte dashuri me atč tjetrčn .
Vazhdoj kčshtu pčr pak ēaste derisa ndjeva organin e atij burrit qč mč depčrtonte – ndčrsa thoshte kčto fjalč i kishte kapur njč dorč Katias dhe pak nga pak trupat e tyre ishin afruar sé tepčrmi. Katia ndjeu dorčn e Sabrinčs qč i ledhatonte vithet e mč pas gjinjtč .-U bčra pak xheloze ndčrsa dčgjoja rčnkimin e burrit tim ,por u qetčsova menjehere kur dčgjova rčnkimin e burrit tjetčr qč ishte né krahet e mij- tha ajo me zč tč eksituar.
Ishte Katia qč e ndčrpreu bisedčn dhe i largoj duart nga trupi i saj pikčrisht né momentin qč Sabrina e kishte tepruar shumč .Katia pati dčshirč tč ledhatonte flokčt bjond tč asaj ,por me shumč včshtirčsi u pčrmbajt –Dalim nga deti –tha Katia duke iu drejtuar bregut .

vazhdon...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

21 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:01 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.3


Dy vajzat e bčnin plazhin vetčm tre metra larg nga ēiftet e lartpčmendura.Onelia ja kishte včnč syrin Luigjit tč cilin e kishte parč disa herč né hotelin e pčrbashkčt. I pčlqente sepse ishte né moshen qč ajo i preferonte meshkujt ,rreth 40 vjeē e mbi tč gjitha kishte gruan pranč ,tč cilčn ajo donte tč dčmtonte.E kishte urryer menjčherč Sabrinčn ,sapo e kishte parč .Nuk e duronte dot zčrin e saj i cili dčgjohej mč sé miri né sallčn e restorantit tč hotelit e sidomos né plazh.
Luigji ishte i gjatč dhe me trup tč bukur.Linte pčr tč dčshiruar né fytyrč ,por kjo s’kishte asnjč rčndčsi pčr Onelian.Ajo donte tč realizonte diēka gjatč kčtyre pushimeve verore ,ndryshe s’mund tč kishte kuptim pčr atč.
Edhe Luigji e kishte venč re interesin e saj ndaj tij dhe po bčheshin dy-tre ditč qč ai po kčrkonte rast pčr t’i hapur muhabet.
Ajo u fut né det duke e lčnč Franēeskčn vetčm nčn ēadčr duke lexuar revistčn.
Ktheu kokčn me kujdes prapa pčr tč parč se ēfarč bčnte Luigji dhe me kčnaqčsi pa qč ai po e ndiqte me sy .
Ai nuk e ndoqi nga pas por kur ajo po dilte e pa qč ishte ulur ančs detit duke luajtur me ujin e detit.E kuptoj qč po e priste prandaj i kaloj pranč .
-Pčrshčndetje!-i tha ai.
-Pčrshčndetje!- u pčrgjigj ajo gjithč qejf .ishte hera e parč qč pčrshčndeteshin dhe me sa dukej po fillonin tč kčrkonin njohje me njčri- tjetrin.
Ajo shkoj tek ombrella e diellit pčr tč marrč peshqirin e pasi thau trupin disi ,filloj tč shčtiste né breg tč detit duke u larguar nga rrezja e shikimit tč shoqes sé saj dhe gruas sé Luigjit.Ashtu siē shpresonte pas disa minutash ai e ndoqi nga pas dhe vendi ku u takuan ishte tč pakten 200 metra nga ēadrat e tyre.
-Jam Luigji , gčzohem qč tč njoha!-
-Onelia, gezohem edhe unč-tha ajo gjithč qejf.
Folčn pčr disa gjčra kot pastaj ai i tha : -Kur do tč kisha kčnaqčsinč tč njiheshim mč mirč ?- Unč pasnesčr iki qč kčtu ,prandaj nuk e di .- tha ajo me qetčsi .
-Edhe unč iki pas tre ditčsh kčshtu qč duhet tč nxitojmč- tha Luigji.
-Nxitohemi ,e pčr ēfarč ? –tha ajo disi e fyer .
Ai u pčrpoq t’i mbushte mendjen qč kčnaqčsia e tč qčndruarit sé bashku nuk čshtč e zakonshme etj etj. Kuptohej qč fliste e gčnjente njčlloj si gjithč dashnorčt “mjeshtra”.
Pas shumč pčrpjekjesh ai e bindi tč shiheshin né mbrčmje rreth mesnatčs né plazh ,dhe kčshtu do tč ndodhte.

Sabrina e kishte kuptuar qč Luigji po bridhte pas ndonjč femre ,pčrndryshe s’mund tč shpjegohej qč ai s’po dukej mč .Gjatč kohčs qč ai mungonte ajo kishte biseduar me Marsilion dhe Katian ,pa e shprehur inatin qč i shkaktonte mungesa e gjatč e Luigjit.


Né mbrčmje Luigji doli vetčm nga Hoteli dhe iu drejtua plazhit ranor.
Bashkčshortja e tij qčndroj né hotel sé bashku me Katian dhe Marsilion.Ishin ulur si zakonisht tek lokali pčrballč hotelit dhe po pinin ,pije alkoolike.
Luigji ndihej disi né siklet qč po shkonte né njč takim me njč femčr tjetčr .Nuk kishte asnjč motiv pčr tč bčrč kčtč ,ngaqč gruaja e tij ishte shumč e ngjashme me atč dhe kishin patur sé bashku takime me ēifte tč tjerč pa krijuar aspak xhelozi ndčrmjet tyre .vetčm se kčsaj here ai po shkonte nč njč takim ,fshehurazi .
Ajo erdhi 15 minuta me vonesč ,sikur tč donte t’i jepte sa mč tepčr rčndčsi vetvetes. Filluan tč shčtisnin gjatč bregdetit dhe me sy po kčrkonin njč vend tč pčrshtashčm pčr tč qčndruar né intimitet.
Nuk zgjati shumč dhe ai iu lut tč uleshin pak tek stolat aty pranč.Atje u puthčn pčr herč tč parč dhe tč ndihmuar nga errčsira u fshehčn pas disa luleve tč mčdha pčr tč bčrč dashuri .Ishte ajo qč nxorri nga ēanta e vogel prezervativin,dhe né mčnyrč prej vajze eksperte ia vendosi tek vendi i duhur.
Onelia pati dčshirč qč ai moment mos tč mbaronte kurrč.Iu duk shumč i veēantč Luigji me pčrvojčn e tij tč rrallč .Asaj ju duk sikur ishte hera e parč qč pčrjetonte kaq kčnaqčsi ,ndoshta ngaqč e kujtonte mč mire sesa herčt e tjera,tč cilat i dukeshin kujtime tč largčta .

Kur Luigji u kthye né hotel gruaja e tij nuk ndodhej né dhomč .U habit shumč pčr kčtč por u pčrgatit tč flinte sa mč shpejt kčshtu qč kur tč kthehej ajo ,nuk mund t’i kčrkonte llogari se ku kishte qenč .

Katia ,Marsilio dhe Sabrina po kalonin momente tč kčndshme né dhomčn e tyre.
Meqenese Sabrina e pati kuptuar qč bashkčshorti i fshihte diēka ,kishte zbritur né katin e dyte ku ndodhej dhoma e miqve te saj .
Dy femrat flisnin ndčrsa Marsilio shikonte njč film ,pastaj Sabrina kishte hequr bluzčn me mčngč tč shkurtera ngaqč bčnte nxehtč sipas saj .Per ēudi edhe Katia kishte bčrč tč njčjtčn gjč ,pa e habitur aspak tč shoqin deri né atč moment ,i cili i hoqi pčrfundimisht syte nga ekrani i televizorit vetčm kur me bisht tč syrit pa se dy femrat po ndihmonin njera tjetren pčr tč hequr mbajteset e gjirit .
Ai nguli sytč me habi dhe e kuptoj qč “temperatura “ ishte rritur sé tepčrmi kur pa dy femrat tč ledhatonin gjinjtč e njera tjetres.
Ngeli i mahnitur kur pa se buzet e Sabrinčs “pushtuan” gjirin e gruas sé tij ,por kur Katia bčri tč njčjtin veprim ,mahnitja u shnderrua né eksitim ,deshire ,epsh dhe Zjarr!
Sikur ta kishin bčrč me fjalč dy femrat shkuan drejt tij dhe e mbuluan me puthje .
Pas kčsaj eksitimi u shtua nč kulm kur ai depčrtoj nga mbrapa gruan e tij ndčrsa ajo ishte pčrkulur dhe e kishte kokčn nč mes tč kčmbčve tč Sabrinčs .
Kčsaj here ishte jo vetčm eksitim ,por edhe ekstazč .
Edhe Katia dukej se po ēmendej nga kčnaqčsia kur ndjeu lčngun e ngrohtč tč burrit tč saj mbi shpinč dhe tek vithet.
Marsilio e dinte qč kjo ishte njč nga dčshirat e mčdha tč gruas sé tij ,prandaj s'mund tč mos i dhuronte atč pak “ lčng” ,ndončse ishin pčr here tč pare tre ,e jo dy.Pas nje pushimi te shkurter dy femrat filluan perseri te putheshin e ledhatoheshin dhe Marsilio nuk mund tč duronte me tej.Nuk I kishte ndodhur asnjehere te ishte aq I eksituar dhe filloj te masturbonte ,megjithese ishin gojet e dy femrave qe I dhane “goditjen” finale ! Ato e kishin nderprere lojen e tyre lesbo dhe e kishin futur ate ne mes e pastaj here njera e here tjetra I bene nje orale ……Marramendese !

vazhdon....

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

22 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:04 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.4


Burri I Sabrinčs flinte kur ajo hyri nč dhomč .Ishte ora tre e gjysem tč natčs dhe ajo donte tč flinte ,megjithčse donte tč lahej pčr tč hequr nga trupi I saj djersen dhe aromen qe I kishte lčnč nč trup buzet dhe gjuhčt e ēiftit tjetčr.

Ajo kishte bčrč pčr here tč pare seks tč pazakonshčm vetčm pčr t’I bčrč qejfin burrit tč saj .Ishte ai qč I kishte propozuar tč vendosnin njoftime nčpčr gazeta pčr t’u njohur me ēifte tč tjerč .
Pčrvojat e para kishin qenč zhgenjyese ,pčr shkak tč xhelozisč ,por pastaj ajo ishte mčrzitur disi duke kryer marrčdhčnie me tč njčjtin burrč e kishte filluar t’I pčlqenin takimet me ēiftet e tjerč ,derisa nč disa momente ndjente shumč nevojčn psikologjike tč bčnte patjeter shkčmbim partnerčsh.

Ajo shkoj tč lahej nč banjč dhe atje nčn rrjedhjen e ujit tč dushit filloj tč mendonte mbi marrčdhčnien e kryer me Katian e Marsilion .I erdhi keq qč kishte tradhtuar pčr here tč pare fshehurazi bashkčshortin ,por e imagjinonte qč edhe ai kishte kryer pak a shumč tč njčjtčn gjč .Me cilčn femčr ?
U mendua pak dhe e imagjinoj qč kishte qenč Onelia .Disa herč kishte včrejtur shikimet e saj bezdisčse ,ateherč mendoj sesi mund tč hakmerrej .Sapo doli dielli ēiftet shkuan sč bashku nč plazh.
Atje Sabrina filloj tč shikonte me kčmbčngulje Onelian e cila dukej disi mč indiferente sesa nč ditčt e tjera kundrejt ēadres se tyre.
Nuk dinte si tč hakmerrej e megjithatč ndčrsa mendonte I kaloj disa here Onelias pranč ,edhe kur ajo ishte nč det .Sabrina pati deshire t’I afrohej e ta mberthente per fyti por pastaj edhe me teper ndjeu deshiren per t’I shkulur floket .Nuk beri asnje nga te dyja ,prandaj kur dilte nga deti e kuptoj qe kishte humbur ndaj asaj tjetres.Si zakonisht nč atč orč tč vonč Ivana ndihej tepčr e lodhur .Sezoni turistik ishte thuajse nč kulmin e tij dhe hoteli ishte plot me turistč .
23 vjeēe ,bionde me sy te kalter ajo terhiqte vemendjen e shumices se personave qe e shihnin .Kishte lindur nč Evropčn lindore dhe tiparet e saj prej sllaveje ishin tepčr tč theksuara .Kjo e bčnte mč tčrheqčse pčr sytč e tč tjerčve ,qč ishin shumica perčndimor .
Flinte nč njč dhomč tč vogčl tč tč njčjtit hotel me personazhet qč pershkruam
mč lart

Dhe ishte punonjčsja mč e preferuar e punčdhčnčsit tč saj .Punonte jashtčzakonisht shumč e kryente gjithēka .Qé nga ora 6 e mčngjesit deri nč oren 22 nuk pushonte nga puna .Fillonte me pčrgatitjen e mčngjesit ,pastrimin e sallčs ,ndihmonte nč kuzhinč e kčshtu me rradhč pa patur kohč as merrte frymč.
Nuk ishte e lehtč pčr atč tč pčrballonte jetčn qč bčnte dhe ndiente boshllčkun qč I krijonte mungesa e marredhenieve seksuale .
E kčrkonin shumč burra e djem ,por s’gjente kohč tč lirč dhe lodhja e madhe e pengonte te kalonte naten me meshkuj.
Ditčve tč fundit kishte njohur njč djalč qč ndodhej nč hotel me njč grup shokčsh .
Ndčrsa pčrpiqej tč flinte e mendonte atč dhe iu kujtua ftesa e tij pčr tč dalč bashkč nč mbrčmje .Nuk I ishte ndarč njč minutč atč ditč dhe nuk dinte si t’I shmangej.
Ishte frikčsuar kur ishte gjendur nč ashensor vetčm me tč dhe ai I lumtur kishte bčrč ftesčn e paturpshme : “Eja nč dhomčn time !” .Ajo kishte ngelur pa fjalč dhe e kishte hapur sytč e ēuditur .Pčr fat tč mirč ashensori ndaloj dhe ajo e dinte qč duhej tč dilte duke e lčnč djaloshin brenda .


Ishte dita e dytč qč ai nuk I ndahej dhe nč mbrčmje ajo I tha .-Dakord ,dalim shetitje sonte - vetčm se ishte penduar menjčherč kur kishte parč fytyrčn idiote tč atij tjetrit tč ngčrdheshej si fitimtar .

Pas shčtitjes ata u kthyen nč hotel dhe Ivana mezi mbahej nč kčmbč .Krejt e pčrgjumur ajo I tha atij qč donte tč shkonte pčr tč fjetur ,pa dčgjuar lutjet e tij tč pafundme ; “ qendro me mua “ “ mos mč ler vetčm” “dua tč pyth syte e tu magjik” etj .Vetčm se e preku mjaft shprehja e tij : Do tč doja tč rrija edhe pak me ty sepse sikur ne tč dy tč qendronim sč bashku ,edhe njč shikim do vlente mč tepčr sesa njč mijč puthje “ ,Ajo qeshi lumturisht .Sigurisht qč I kishte thčnč fjalč tč bukura ,tč cilat ai tjetri kushedi se ku I kishte dčgjuar ose lexuar e megjithatč krijuan tek ajo njčfarč simpatie pčr atč tipin qč po I merrte frymčn me atč vardisjen e tij thuajse tč dhunshme . – Unč nuk jam vajzč … ,- ajo e mendua pak dhe pastaj siē duket gjeti fjalčn e duhur – e pčrdalč ,dua tč them qč unč shkoj vetčm me atč qč dashuroj- .Kčto gjčra thoshin kur po ecnin nč korridorin e gjatč tč hotelit derisa ajo ndaloj dhe hapi derčn e dhomčs tč saj . :Ajo hyri brenda ndčrsa ai vazhdonte tč qčndronte tek dera duke iu lutur tč futej brenda .
-Unč e di qč ti nuk je aspak e pčrdalč ,pčrkundrazi ,por nč disa momente jam I bindur qč ne njerčzit bčjmč mirč t’I lejojmč vetes disa momente tč kčndshme,ngaqč kemi nevojč .Nuk čshtč fjala tč tregohemi pa moral ,por vetč bota ku ne jetojmč nuk čshtč gjč tjeter vetčm se njč shthurje qč zgjat prej mijčra-mijčra vjetčsh” . Ajo nuk donte mč justifikime tč tjera ,prandaj e ftoj tč hynte.

vazhdon...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

23 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:04 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.5


“ Sa llafe qč ka ky tipi “ mendoj ajo .
Ajo ndezi televizorin dhe shkoj tč kčrkonte diēka né dollapin e teshave ,e mč pas hyri né banjč duke i thčnč atij pa kthyer kryet. “ Mč prit 5 minuta”
-Sigurisht – mos u nxito aspak – u pčrgjigj ai .

Kaluan tč paktčn dhjetč minuta derisa Ivana doli nga banja .
Ishte e veshur vetčm me mbathje e mbajtčse gjiri ngjyrč blu dhe ēorape tč zeza te gjata qč i mbulonin edhe pjesčn mč tč madhe tč kofshčve .
Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti né krahet e tij pčr disa ēaste dhe e lčshoj čmbčlsisht mbi shtrat.As ajo s’foli dhe nuk kundčrshtoj puthjet qč i bčri ai tek qafa,veshčt ,syte .Papritur ai foli; -Tč adhuroj ! ēmendem pas teje!-
Kčto fjalč e rritčn sé tepermi dčshirčn tek ajo ,prandaj pranoj me shumč qejf puthjen e tij tek buzčt .Ishte ajo qč hapi gojčn e para dhe nxorri pak gjuhčn duke kčrkuar gjuhčn e djalit .Dy gjuhčt u bashkuan shpejt pčr tč kryer njč puthje tč stčrgjatč franceze.
Iu bč qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj qč ai t’i puthte gjoksin ,ia morri nga dora prezervativin dhe ja vendosi me duart e saj .Djali ngeli pak i stepur por tashmč ishte ajo qč kontrollonte situatčn .Me njč dčshirč tč paparč ajo i kčrceu sipčr dhe filloj tč shtčngonte dhunshčn midis kčmbčve tč saj ,organin gjenital tč atij .Ajo e nderpreu papritur “vallezimin” mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja .Ai nuk pertoi tč nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj , ajo u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj ,falč gjuhčs sč djaloshit.Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan čmbčlsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti ,ndersa ledhatonte floket e djaloshit.
Sikur te donte t’a falenderonte ajo u rikthye ne pozicionin e meparshem per t’i “Rrčmbyer “ perseri organin gjenital mashkullor midis kofsheve te saj.Me egersine qe shkakton eksitimi i tepert ajo e shtrengonte me buzet e saj te poshtme ,vetem se me keqardhje degjoi renkimin e atij qe mbaroi pikerisht ne momentin qe s’duhej .Ne fund te fundit disa momente perfundojne shpejt ,pavaresisht nga deshirat njerezore.
Pas pak ata filluan te benin prape dashuri ,por ajo nuk e puthi sepse gjate pushimit ai kishte pire cigare dhe ajo nuk e duronte dot eren e duhanit.
Ajo e harroj lodhjen nga oret e gjata te punes e vazhdoj te levizte me zhdervjelltesi duke e vene ne veshtiresi djalin i cili dukej sikur po merrte fryme me veshtiresi .
Kushedi pse asaj iu kujtua ish i dashuri i saj ne atdhe .Ndoshta ngaqe ai me permasat e tij jo te medha i shkaktonte kenaqesira te čmbla,madje edhe ate me te veshtiren per t'u realizuar nga shumica e femrave;orgazmen gjatč depertimit nč .... .Ndryshe nga ky i fundit me organ gjenital te madh ,ai tjetri ne atdhe me organin e tij modest i jepte emocione tč čmbla gjatč marredhenies.Nč disa raste meshkujt e " mčdhenj" i shkaktonin dhimbje ,por nč disa raste te tjera kjo i dukej shume eksituese .... ,ndonese ne keto raste kishte nevoje per gjuhen ,lepirjen e tyre per te mberritur ne piken kulmore.

Vazhdon....

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

24 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:05 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.6


Nuk ishte penduar aspak per naten e meparshme .Ai tipi edhe pse nuk i pelqente

shume e ishte shume i bezdisshem, ne krevat ishte prezantuar mire.I kishin pelqyer fjalet e tij e do te kishte hedhur bast me cilindo qe ai ishte ose gazetar apo poet ,por nuk e kishte pyetur per zanatin qe bente.Ajo e dinte qe zakonisht djemte genjenin ne keto raste per t’u mburrur perpara vajzave ,prandaj do te ishte e kote kjo pyetje.I pelqeu ta imagjinonte gazetar –poet dhe kjo mjaftonte ,ngaqe ne keto raste e verteta nuk hynte aspak ne pune .
Dita e punes iu duk me e lehte dhe shume e pelqyeshme sepse ajo nderkohe po shihte me vemendje klientet e hotelit ,ngaqe tani donte t’i jepte vetvetes emocione te reja .Habitej edhe vet sesi nuk u ishte pergjigjur burrave te shumte qe i vardiseshin, te pakten me ndonje buzeqeshje intriguese per te luajtur me ta .Ketej e tutje do tallej me te gjithe dhe kur t’i pelqente dikush do tč perpiqej te argetohej sadopak .
Qysh diten e pare te punes pronari i Hotelit i kishte ngulur syte plot zjarr dhe disa here i kishte bere komplimente .Ai ishte nje 50 vjeēar i thinjur ,jo i bukur dhe dukej sikur kishte frike nga gruaja e tij e cila komandonte te gjithe me shume egersi .I vinte pak keq per ate kur shihte sesi i perulej bashkeshortes se tij .Ajo e fyente perpara te gjitheve .
Ivana ate dite fill pas nates se seksit me gazetarin-poet ishte shume e sjellshme me punedhenesin e saj ,madje i buzeqeshi disa here ne menyre djallezore.Ai nuk i ndante syte ,kishte ne syte e tij njefare dalldisjeje te mjere .
“ Neser kur te futem ne zyren e tij per te marre rrogen do flas pak me te” mendoi Ivana.E dinte qe bashkeshortja e shefit nuk futej shpesh ne zyre ,pasi ajo e kalonte kohen ne kuzhine ,korridore duke kontrolluar nese punetoret po pastronin ose gatuanin etj dhe nuk i pushonte goja duke dhene urdhera .
Kur po kthehej ne darke ne dhomen e saj gjeti tek dera “gazetarin-poet” qe po rrinte si hu gardhi .
Ajo i tha qetesisht “Nuk e dija qe ishe kaq i ngjitur :largohu tani se s’ta kam qejfin”.U fut ne dhome e mbylli deren pa e pare ne sy ate .U ēudit sesi ai nuk i tha asnje fjale dhe ndjeu hapat e tjetrit neper korridor tek largohej .

Shefi e priste ne zyre siē bente zakonisht ne diten kur jepte rrogat .
Ajo u ul perballe tij e ai filloj te numeronte parate pa e pare ne sy .
- Dua t’ju them diēka – tha Ivana kur ai i zgjati parate dhe letren ku duhet te hidhte firmen .
- Si jo ,urdhero fol – i tha punedhenesi me miresjellje .
-Do te doja t’ju lutesha te me ngrinit rrogen sepse … -Kam nevoje per …. _ajo nuk dinte se ēfare te thoshte dhe shefi sikur ta kishte imagjinuar gjithēka ,foli.
-Te kuptoj shume mire Ivana ,ti ke nevoje te blesh rroba te reja ,kepuce sepse keshtu do shfaqej me se miri bukuria jote- I tha shefi papritur .
Ai nxorri disa kartmonedha nga kasaforta dhe ia zgjati asaj .
-Keto mbaj per vete ,ndersa sonte do te le tek dera disa dhurata .Kur te trokas hape deren ngaqe do jem une .Do vij sa per te lene dhuratat e mia –
Iku nga zyra e gezuar .Burrat po fillonin te binin ne lojen e saj .Persa i perkiste rroges i kishte dhene me ne fund ate qe meritonte ,pas rroges se ulet qe i jepte fillimisht .

Vazhdon......

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

25 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:05 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.7


Mezi po priste oren e mbremjes kur ai duhet te trokiste ne deren e saj .Iu duk sikur ai po vonohej shume dhe pa oren qe shenonte 22,25 .Rreth ores 23 dikush trokiti tek dera dhe ajo kerceu vrullshem nga shtrati .Hapi deren dhe gjeti njč kuti tek dera te vendosur mbi dysheme.Siē dukej ai kishte lene pakon dhe ishte larguar pa pritur qe ajo te shfaqej tek porta .
Me shpejtesi hapi pakon e vogel dhe u habit kur pa brenda saj kepuce me take te larte ,nje parfum dhe nje varese ari .Ende me befasuese ishte letra qe gjeti brenda kutise . Midis te tjerash shkruhej “ Me lejo ndonje mbremje te rri prane teje dhe te ledhatoj kembet e tua “ . “ Kembet e mia!!!!” tha me vete ajo .
“ē’hynin kembet ne pune !?”
“I kam adhuruar kčmbčt e tua sapo tč pashč ,do me pelqente te mbathje keto kepuce dhe te luaja me pare me kepucet e pastaj me kembet ,te cilat dua t’i puth “
shkruante shefi .Letra ishte e pafirmosur dhe e shkruajtur ne kompjuter ,kuptohej qe ai nuk donte te linte shume “shenja” .

Ivana nuk e priste kete gje kaq shume te veēante e megjithate ajo e ftoj ne dhomen e saj shefin pas disa ditesh .
-Pse nuk ma ke thene me pare ?- pyeti ajo kur ai u ul ne karrige .- Me vinte turp – tha shefi dhe i shihte kepucet qe ajo kishte mbathur enkas per ate .
Edhe mbathjet I kishte veshur te zeza sipas kerkeses se tij,ndersa trupin ia mbulonte nje kanatiere e holle ngjyre e verdhe.
Nuk dinin nga t’ia fillonin ,ajo priste te levizte ai I pari dhe me ne fund kjo ndodhi.Shefi filloj te puthte kepucet e saj e lepinte takat e larta e kjo skene zgjati per minuta te tera derisa ai i hoqi njeren kepuce e nisi te puthte kemben e lakuriqte. Kuptohej lehtesisht qč ai po kenaqej shume ,nga menyra sesi renkonte ,I cili ndryshoj shume kur ai I thithi gishterinjte e kembes .Ivana qendronte e shtrire me syte mbyllur disi e pergjumur nga kjo ēudi e rralle , pa pike kuptimi ,dhe as qe I beri pershtypje kur ai ai nisi te dridhte shtratin nga levizjet e tij te shpejta ,por tundja e krevatit mbaroj shpejt dhe Ivana e kuptoj qe ai kishte perfunduar se masturbuari ndersa I puthte shputen e kembes . Ajo u ngrit ne kembe dhe shkoj te lante kemben qe ai I kishte lepire e thithur duke I lene teper peshtyme tek gishtat .
Kur u kthye ai ishte larguar dhe nuk i beri pershtypje largimi i tij .Me shume pertese ndčrroj ēarēafet e krevatit tč cilat ai kishte njollosur me djersen dhe “lengun” e tij .
“ Nuk e kuptoj pse nuk I ben me gruan e vet keto gjera” mendoi Ivana e meqenese e dinte qe s’mund te kishte pergjigje per kete, ja futi gjumit .


Pronari i lokalit jetonte dite te lumtura .Me ne fund po realizonte fantazine e tij te fshehte me femrat .Prej vitesh provonte shume dashuri per kembet e femrave dhe fati e kishte ndihmuar te njihte Ivanen .Asnjehere nuk kishte mundur t’ia thoshte gruas se tij kete gje ,ngaqe kishte frike qe ajo s’do e kuptonte.Nje here ndersa i puthte kofshet kishte zbritur poshte per ti puthur gjasme pa dashje shputen e kembes por ajo e kishte nderprere : “ ēfare ben ! Nuk te vjen per te vjelle nga era e kembeve ?” i kishte thene ajo duke mos i lene shprese per me teper.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

26 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:06 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj. e fundit


Nuk po i mbaronin befasite Ivanes .Mbremjen e kaluar i kishte sherbyer atij ēiftit te cilet ishin shume te sjellshem dhe ne pamje te pare dukeshin nje ēift i dashuruar .Kishte mbetur pa fjale kur shefi i saj i kishte treguar me pak fjale deshiren e mikut te tij . “ Dua te ma kenaqesh shokun tim ,perndryshe do te ndjek nga puna “ i kishte thene ai plot autoritet .
Pikerisht ai shefi i saj qe i lepinte kembet ishte bere kaq burreror sa ta kercenonte deri tek pushimi nga puna .
“ Neser dua pergjigje” i kishte thene punedhenesi dhe dukej sikur nuk tallej aspak .
Ajo ndihej ne nje udhekryq te rrezikshem .Duhet te rrihte me shkop gome nje burre sepse ai donte te ndihej si Qen .
“Emocione qeni “ mendoi ajo .
Ne te vertete ajo ishte njohur me disa djem te rinj ne Hotel dhe po mendohej se me cilin te kalonte nje nate pasionale .Nuk po arrinte te merrte nje vendim por ishte njeri i cili sikur i afrohej kerkesave te saj .
Ajo donte te bente seks te vertete dhe jo rrahje qensh ose macesh .


Kishte pranuar te shkonte me inxhinjerin ne nje apartament ne periferi .Shefi i saj i kishte dhene gjysem dite pushim me qellim qe te shkonte me inxhinjerin.
-Ne kete shtepi organizoj takime te fshehta- i tha inxhinjeri kur hyne brenda.
-Gruaja ime nuk di asgje per kete dhe ky eshte sekreti im me i madh –thoshte inxhinjeri ndersa nxorri nga nje valixhe “ mjetet “ e punes .
Shkopi i gomes ishte i holle dhe i gjate jo me teper sesa nje meter ,ndersa “mjeti” i dyte ishte nje litar .
“ Kete do ta lidh ne qafe dhe ti terhiqe pak,por me kujdes .Une do qendroj ne gjunje dhe ti me godit me bastun ne shpinč “ .
Pa u zgjatur shume ajo filloj nga “Puna” te cilen e kreu me se miri per shkak te inatit qe kishte me shefin e saj dhe urrejtjes ndaj ketij burri qe donte te luante rolin e qenit . Pikerisht ashpersia e saj i pelqeu se tepermi inxhinjerit duke e zhgenjyer e habitur Ivanen .Ajo pati menduar qe ai do merzitej nga sjellja e saj ,perkundrazi ishte vrazhdesia e saj qe e beri burrin te lumtur .


Ishte nata e fundit per Katian dhe Marsilion ne ate hotel .Te nesermen do ktheheshin ne shtepi dhe do t’u mbeteshin kujtime te rralla nga keto dite pushimesh .Ne ato dite te nxehta te stines se verčs kishin bere gjera te ēuditshme e per kete dukej sikur nuk ishin penduar aspak .Edhe pse nuk ja thonin njeri-tjetrit nata e seksit me Sabrinen kishte qenč kulmi i ekstazes .E kujtonin fshehurazi qe te dy me shume čndje dhe sigurisht kete kishte ne mendje Marsilio kur filloj te puthte e lepinte krejt trupin e bashkeshortes se tij .Ndoshta edhe ajo po imagjinonte puthjet e čmbla me ate femren tjeter kur i hipi persiper dhe filluan te benin nje marredhenie orale ,te ashtuquajturin pozicioni 69 !

Ishin dite te nxehta te stines se veres .Njerezit per arsye te panjohura ishin leshuar drejt marredhieneve te pazakonshme seksuale .Ndoshta nuk ishte gje tjeter ,veēse vazhdimi i nje “Rruge” te nisur nga njerezimi qysh ne lashtesi ,rruge e cila ndčr shekuj here ishte nderprere ,here rifilluar por asnjehere e mbyllyr krejtesisht .
Kjo “ rruge” eshte ende e pakalueshme per shumicen e njerezve edhe sot, dhe do te vazhdoj keshtu per nje kohe te papercaktuar ,ngaqe edhe “kalimi” neper kete “Rruge” eshte ne disa raste i pamundur,i panevojshem ose pa vlere.


FUND

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

27 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:07 pm

Femnat e sotit.......Rrefim i nje kurve

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime ėshtė e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj kėtė llojė realiteti. Unė jam martuar qe 5 vite dhe nė shtėpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim pėr mrekulli mbas njė viti martese, gjėrat fillojn tė ndryshojn nė mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj tė tėrė nuk bėnim seks. Njė ditė nė oborrin e shtėpis duke biseduar me kunatin i cili nė atė kohė jetonte nė njė shtėpi me ne, fillova tė fantazoja pėr tė dhe sa herė e shihja lagesha bohesha ujė nė mes tė kėmbėve. Shpesh herė kur isha vetem nė shtėpi masturboja duke futur gishtat nė vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me tė dhe shpėrtheja nė orgasm tė madh. Njė ditė derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bėrtitur dhe hyri brenda e mė pyeti cka kishte ndodhur dhe pėr fatin tim isha mbuluar me njė batanije dhe i thashė se kisha parė njė ėndėrr tė keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj mė vonė ndodhi njė konflikt financiar nė mesin e vllėzėrve dhe ata u ndan njėri me tjetrin dhe ai kaloj nė njė shtėpi tjėter qė ishtė pronė e familjes. Dhe brenda njė viti ai u martua. Edhepse kaloj njė kohė e gjatė deri sa burri im dhe ai u pajtuan njėri me tjetrin unė pėrseri nuk mund ta harroja atė dhė nuk mund ta harroja ftyrėn e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herė raste kur edhe ėndėrroja se po boja seks me tė.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time tė re. Dhe kaluam njė kohė shumė tė mirė sė bashku por ai nuk ishtė aty ishte nė njė udhėtim dikund. Dhe derisa po qėndronim nė shtėpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi tė martesės dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi mė digjej flakė i tėri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pėr tė dytėn herė pėr visit kėsaj radhe ishte ndryshe kur shkova nė shtėpin e tyre mora vesh qė kunata nuk ishtė aty por kishte shkuar pėr visit tek familja e saj dhe do tė kthehej nė mbrėmje dhe Ai kunati mė tha pasi shtėpia ime ishte larg shumė tė rrija aty dhe ta prisja. Kur mė tha ta prisja aty ishte duke u pėrgatitur tė dal mė shokėt e tij. Dhe mė tha mua kunat ndoshta ti nuk mėrzitesh nėse tė lė vetėm pėr disa orė nė shtėpi. Unė i thashė qė nuk ka problem fare. I tash por a bon me lėshu televizorin dhe kishte aty njė DVD dhe kishtė njė numer tė madh tė filmave tha nuk ka problem dhe shkoj nė banjo tė vazhdoj pėrgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat qė kishte nė DVD pashė njė film qė mė ra shumė nė sy, shkruante dicka nė Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa nė DVD dhe kur u hap filmi kuptova qė ishte seks. Thash ai ėshtė nė banjo ndoshta mo nuk vjen nė dhomė tė ditės por shkon drejtė jashtė. Mbas dikund 20 minutave e kam parė kur hyri brenda ishte veshur dhe mė tha ika unė shkova dhe sytė e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj tė qesh. Drejtoj sytė nga unė e mė tha tė pėr ta ulur zėrin pak televizorit dhe pastaj mė pyeti a tė pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe pėr shkak se nuk kisha parė asnjėher mė pėrpara i tash nė hajgare, JO mua mė pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj tė qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive tė tij. Vrapova e I tash prit njė minut a ka mundėsi tė mė tregosh ku mund tė gjej shampon pėr flokė tė femrave sepse dėshiroj me bo njė dush derisa ju tė dy tė vini mė tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unė hyra nė banjo dhe po boja njė dush. Dhe pa mė ra ndėrmend fare se ai ėshtė kthyer dola nga banjo e zhveshur pėr tė shkuar tek rrobat e mia tė cilat i kisha lėnė nė dhomen e ditės. Dhe kur dola nga banjo dola nė korridor dhe mandej shkova nė dhomen e ditės dhe ai ishte aty duke shikuar futboll nė televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tėra dhe ai po mė shikonte dhe dola jashtė duke mbuluar gjinjtė e mi dhe i thash thash mė zė tė lartė tė lutem bjeri rrobat e mija nė banjo. Dhe ai mbledhi tė gjitha rrobat e mia dhe erdhi nė banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra nė dhomen e dites ku filloj tė tallej me mua duke mė pėrshkruar gjėndjen time tė ftyrės kur jam future nė dhomė e zhveshur. Pasi u tall pak mė pyeti pėr CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe kėto fjalė. Cili pozicion nė film ishte mė I miri dhe unė i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova nė dhome tė fjetjes tė pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash tė rri edhe pak dhe mandej le tė shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri pėr momentin dua tė tregoj dicka por qė do tė jetė secret nė mes tė atij dhe asaj pėrgjithomė dhe fillova ti tregoj pėr fantazit e mia. Dhe pasi i tregova pėr dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart nė tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash tė kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe pėrnjė moment buzet e tij u afruan me tė mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nėpėr gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bėrė aq i fortė. Dhe fillova tė desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit tė tij dhe fillova tė lepije Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta mė vonė ai filloi tė mė zhvesh brekėt dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjėnjėri dhe mė hyri ndėrmjet kėmbėve dhe po e lepinte pidhin tim tė nxeht. Disa minuta mė vonė ai mė kthej mbrapa ku mė futi Karin e tij tė trashė dhe tė madh. Nė levizjen e dytė qė bėri duke nxjerr dhe duke future shpėrtheva nė orgasm dhe mbas nja pesė minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe mė leshoj tėrė spermen nė gojė dhe e gėlltita tė tėrė dhe menjėher e kthej Karin pėrseri nė pidhin tim dhe filloj tė vazhdonte tė mė qinte dhe unė nuk kisha pėrjetuar kurrė ndonjėher tė qihem pa pushuar gati 3 orė e gjysm ai e derdhi dy herė dhe kari tij pėrseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam pėr 4 orė tė tėra dhe mandej mė that ash duhet tė ndalemi sepse mund tė vij ndokush i tash tė lutem vetem edhe njė dhe ai tha OKEJ vetėm me njė kusht nėse shkoj nė banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim mė tė dhe mandej unė e lejoj pėr tė qi nė byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem mė lage dhe ai filloj tė ma lepinte bythen mė gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe nė byth o cfarė kėnaqsie ishte kurrė nuk do ta harroj. Por ajo qė ndodhi ėshtė qė ai nuk dėshiron mė tė kėtė seks me mua dhė mė shmanget tėrė kohėn. Edhepse unė nuk do tė heq dorė por do tė vazhdoj ta provokoj dhe tė kur mė bije shansi pėrseri dua tė qihem mė tė.

E dashuruara nė dashurin e gabuar.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

28 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:09 pm

Pas disa muajve

Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve. U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. . Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

29 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:10 pm

ĒDO GJĖ FILLOI NE VETURĖ


"Dėshirėn tonė duhet plotėsuar sa hčre qė ajo te zgjohet! Kėtu nuk duhet pritur shumė!", pohon Shemsedini (35). "Dua te them: kur jam i disponuarpėr seks, une dua qė menjėherė te kaloj ne ēėshtje. E dashu-ra ime Fatmirja. tanimė e ka kuptuar kėtė. Jam i lumtur se as ajo nuk e kundėrshton seksin e shpejtė. Pėrkun-drazi, aie e kall fakti se une ne ato momente e dua mar-rėzisht. Kėnaqėsinė me marramendėse e kemi pėrjetuar jomoti ne veturė. Shkonim pėr vizitė prindėrve te mi. Faimirja qėndronte pranė timonit, e une ia ledhatova kofshėt. E, ē'bėri ajo atėherė? E k^heu veturėn ne vend-parkimin e pare! Atėherė u zhvendos ne ulėsen e djathtė dhe me kėmbė te hapura u ul ne mua. Oh, zot! Kam eksploduar me njė fuqi tėjashtėzakonshme."

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

30 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:11 pm

Dite vere

Sa here qe mbaronte shkolla, shkoja me pushime te shtepia e gjyshit ne fshat. Me pelqente se isha i lire, peisazhi ishte i mrekullueshem dhe moti gjithmone me diell.
Po me shume me pelqente se aty takoja shoqen time te femijerise Tinen. Edhe ajo jetonte ne Tirane, po vinte me pushime te gjyshja cdo vere. Ne ishim njohur qe 7 vjec dhe pothuaj gjithe diten e kalonim bashke duke luajtur.
Ate vere une sa i kisha bere 15 vjec, dhe Tina qe ishte 16 gjithmone me ngacmonte sepse dinte me shume se une, qeshte me sa pak dija une, dhe thosha me vete "ah do vije dita kur do ta marr hakun". Gjithe dita shkonte si kompeticion ne lojra te ndryshme, kur shkonim ne dyqan ose shifnim TV.
Tina ishte shume e shkathet, me trupin mesatar, pak te imet, floket e zeza dhe fytyren si kukull. Gjoksin e kishte ne forme dardhe, dhe te forte, sa here ja prekja ajo inatosej, dhe fillonte mundja, ku une zakonisht dilja si fitues se ja kapja duart ne nje pozicion ku ajo nuk i levizte dot me.
Ne shpenzonim shume kohe ne vere anes nje lumi te vogel qe rridhte pas nje kodre te fshatit. Kur laheshim ishim te dy lakuriq, sepse nuk donim qe familjet ta merrnin vesh qe ne kishim qene ne lume. Ne ishim rritur bashke, dhe nuk kishim turp nga njeri tjetri, po une vertet kenaqesha kur shikoja bythet e Tines, ose kur i hapte kembet pa dashur ja shikoja pidhin e mbuluar me lesh dhe syte i kisha kater. Patjeter qe edhe ajo shikonte nga mua, dhe ndonjehere karri im i ngritur ja terhiqte vemendjen, po ajo bente sikur nuk e cante koken.
Nje dite une po lahesha dhe e lashe Tinen ne breg. Uji ishte i ceket dhe une isha me barkun nga uji, kur papritur Tina kerceu mbi mua dhe mi kapi te dyja duart. Une nuk mund te levizja fare. Degjova Tinen te me thoshte " he mor bukurosh........kush eshte me i fotre tani"
"ik, i thashe une, se do ta pagush"
"Ti do ta paguash, po thuaj qe je skllavi im qe te leshoj" tha Tina
Duke e pare qe nuk levizja dot, dhe doja ta hiqja nga kurrizi im, e pranova qe ajo kishte fituar, dhe pa mbaruar mire fjalen ajo kishte fluturuar dhe po vraponte per ne breg.
Me erdhi shume intat..........dhe u betova qe do ta bej te paguaj, por per momentin qendrova ne uje edhe pak.
Pas 10 minutash dola nga uji ne breg, dhe ne nje qoshe me bar, pashe Tinen qe ishte shtrire. Ajo i kishte kthyer kurrizin djellit,,dhe mbase po dremiste. Ky ishte rasti im. Kofshet e saj ishin hapur paska.....dhe duart i kishte leshuar nga pas. Une jua afrova pa zhurme, dhe ne moment u shtriva mbi Tinen. Duart e mija bllokuar te sajat dhe kembet e mia ishin direkt mbi kembet e saj.
'He i thashe, ca do besh tani"
Ajo nuk ktheu pergjigje, po levizi bythen, (e vetmja pjese e trupit qe mund te levizte) dhe me buthen e saj me preku karrin. Mua me pelqeu ndjenja dhe ju ngjita bythes se saj, duke i peshperitur ne vesh " dorzohu se ske ca ben". Ajo beri dhe nje perpjekje tjeter, po kesaj here karri im ishte eksituar dhe bere si gur. Tina leshoi nje "ohhh" duke ndjere loqen time akoma me ngjitur.
Une e afrova futyren time shume afer te sajes dhe i kapa veshin me dhembet e mi lehte duke i peshperitur " He te ta ve tani???"
Tina levizi bythen, po kesaj here shume lehte dhe me tha duke me pare ne sy " mire, me qi, po me lesho duart". Une ja lashe duart, dhe kembet dhe ajo i zgjeroi kofshet me shume, dhe pa e kthyer fytyren e kapi karrin tim me doren e djathte dhe e afroi te pidhi. Koka e karrit ishte bere kaq e madhe sa nje kokerr veze. Ajo e ndjeu me doren e saj, pastaj e leshoi dhe kapi pidhin me te dyja duart dhe ma la pidhin komplet zbuluar. Une e afrova karrin, e ngjita koken ke vrima e pidhit, dhe pastaj e depertova brenda saj me ngadale. Tina leshoi nje "ohhhhhhh" Une ndjeva nje kenaqesi te papare, vrima e saj ishte kaq e ngushte, po une ja futa akoma me thelle. Fillova ta pompoj me me shume force, dhe ajo shpesh leshonte pasthirma kenaqesie. Nuk kaloi shume dhe une u prisha, dhe u shtriva ne bar prane saj. Tina mu afrua, me dha nje puthje te embel dhe me peshperiti
"Kjo vere do jete e shume e bukur.............si thua!"

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

31 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:12 pm

Nate e paharrueshme

fillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te lehte dhe m,e tha orarin beje vete ,,e gezuar per vendin e punes dhe pagesen e mire kalova dy muaj ,,,kur nje dite bosi me thote dalim te gjithe per nje dring,,ok vajtem ne klab te gjithe se bashku ishim 14 veta dhe e shikoja bosin gjithmone qe veshtronte gjoksin tim ,,qe e kam 36 c enderr per burrat ,por beja sikur se kisha vemendjen ,,ok mbas muzikes se bukur te asaj nate ,,dhe pijeve defryse ikem ne shtepi ,,,e pershendes por ai me jep nje perqafim shum te papritur ,,,shoh qe te pantallonat e tij diqka qendronte si hy i ngritur ,,naten e them dhe largohem ne shtepin time ,,,te nesermen fillova pune ne 11 ne megjes ,,,ai me priti me komplimentet me te ngrohta ,,hej alba kurr ste kam thene por ti je shum sexy dhe e bukur ,,,fytyra me skuqej vazhdimisht sa her qe e shihja ,,,nje dite me thot aty ne deskun tim kam ca letra qe duhet te mi rregullosh ne kompjuter kur me vjen te dhoma dhe me puth ngadale ,,,,,,,duatr e tij prekin gjijte e mi dhe papritur ,,isha e lagur ,,ai ishte trup shum i mire dhe i pashem ,po ishte nje vit me i ri se un ne moshe dhe kurr se kisha imagjinuar nje gje te tille,,,,,,,,,,nje nat dolem perseri dhe me thot pas lokalit do te tregoi shtepine time ,,,dolem pasi hengrem nje dark shum romantike shkuam te shtepia e tij ...me tregoi komplet shtepin dhe tani esht dhoma e gjumit me thot ta shohesh apo jo ,,sa ishte ndare me gruan dhe e dija qe nuk kishte te dashur ,,,,,,,filloi te me prekte me ferkime e ledhitime ,,me puthje te pafundme ,,me lepiu gjithandey dhe gjithmon thoshte je embelsira ime ,,un eksitohesha kur ai thoshte ashtu ,,,u qime per nje kohe shum te gjat,,dhe ishte nje nat shum e paharrushme ,,,dhe qe sot e asaj dite ky i dashur qe po tregoi historin ketu u be burri im ,,,,kemi tre vjet dhe sexy esht i paharruar ,,,,,

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

32 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:12 pm

Historia ime! Rrefen Bruna


Ka qene vere e vitit 2006 kur ishim mbledhur ne nje shtepi vere ne bregun e detit.
Ne ishim 6 cuna dhe 4 vajza qe kishim mbaruar shkollen bashke dhe kishim marre me qira per nje fundjave kete shtepi te madhe mu ne buze te detit.
Per ne cunat ishte jo vetem plazh por edhe futboll, derisa kampionati boteror ishte duke u luajtur ne te njejten kohe. Nje nga gocat; Viki, kishte marre me vete edhe motren e saj Brunen, 17 vjec dhe megjithese nuk fliste shume e kuptonte se ne te gjithe e shikonim me kureshtje dhe kenaqesi. I kishte floket te shkurtra, pis te zeza, fytyren e imet shume ta bardhe, e vogel ne trup, por shume e rregullt dhe terheqese. Kur laheshim ne det, nuk kishe se si te mos i vije re kembet e drejta dhe bythet seksi, qe kur i blidheshin breket nga uji, mua me leshonte goja leng.
Ne mbremje, te gjithe ishin mbledhur prane televizorit dhe po shikonim ndeshjen qe sa kish filluar. Dritat ishin fikur dhe une isha ulur ne shesh, se gjithe karriget dhe kolltuket ishin zene. I kisha vene duart mbi gjunje, dhe po shikoja ndeshjen, kur Bruna ulet para meje, dhe une u shtyta gjer sa kurrizi me preku kolltukun qe ti jepja vend asaj te ulej. Bruna filloi te shtyhej edhe ajo, pak nga pak, dhe u afrua kaq shume sa une e ndjeva bythen e saj ne mes te gjunjeve. Shyqyr zotit dritat ishin fikur se karri im filloi te ngihej aq sa nuk fshihej dot me nga pantallonat e mija te shkurtra. Edhe Bruna e ndjeu qe mu ngrit, por nuk e prishi fare qefin, por mu ngjit me shume. Ajo kishte veshur nje fustan te leshuar dhe te shkurter vere me lule, qe mua ma ngiti me keq, dhe e kuptova qe nuk mund te duroja dot me. E preka paska anash gjoksit dhe i thashe "me fal se do cohem pak". Ajo me lejoi te ngrihesha, dhe une e mbajta frymen ne banje ne nje minute. I hoqa pantallonat dhe breket dhe fillova ta shkundja karrin fort se nuk po duroja dot me. Si nuk e kuptojne keto vajzat se cfare eksitimi u shkaktojne meshkujve. Vetem nje veshtrim dhe e ke mendjen atje, jo me ti vesh bythet para karrit qe ta heq trurin e kokes fare. Duke i rene me dore po i mendoja keto gjera, dhe nuk me mori shume qe te prishesha. Mu duk se u clirova pak, dhe pas nje minute dola nga banja dhe thashe po marr nje pije te ftohte ne kuzhine. Ne kuzhine pashe vetem Brunen qe ishte ulur dhe po pinte dicka. "Hej Bruna" i thashe "nuk po e shef ndeshjen"?
"Jo" tha "nuk me pelqen, po shkoj ne dhomen time te shof dicka tjeter, do te me besh shoqeri?" Syte e saj me ishin ngulur, dhe une une po e shihja pa ja hequr syte dhe me shume deshire. Pohova me koke dhe Bruna nisi te ngjiti shkallet per ne katin e dyte ku ishte dhoma e saj. E ndoqa i befasuar dhe i kapa doren duke u futur brenda. Bruna e mylli deren me celes dhe duke u kthyer nga une me peshperiti ne vesh "ti se ke problem ta leme driten fikur apo jo"
"aspak" i thashe, duke i afruar buzet me buzet e saj. Oh cfare nxehtesie! Ja ku ishim duke u puthur gjuhe me gjuhe, dhe une ja shtrengova bythet me duar, duke e afruar nga vetja ime. Karri po me ngrihej me ngadale, dhe e gjithe dhoma vinte ere sex.
Ajo filloi te me hiqte bluzen dhe une ja hoqa fustanin me shpejtesi. Befas Bruna u ktye me kurriz nga une dhe me foli "me ndihmo ti heq sutjenat" Ja hoqa me ngadale dhe ja shtrengova gjoksin si ajo u ngjesh pas meje. Oh sa firm dhe i forte ishe.....tani Bruna duhet me patjeter ta ndjente karrin tim te cuar krejtesisht mbi bythen e vet. I hoqa pantallonat dhe breket, dhe bruna ma kapi karrin me dore dhe filloi te me terhiqte pjer karri ne krevat.
Ajo u shtri dhe menjehere i hoqi breket e kuqe, duke me lene me pamjen me mrekulueshme ne bote. I dole pidhi si pjeshke kur i ngiti kembet lart, duke hequr breket. Une ju hodha persiper dhe fillova ta puthja ne buze, dhe karri im ishte direkt mbi picken e Brunes. Ja hapa buzet e pidhit me gishta........dhe e ndjeva sa e lagur ishte. Pa humbur kohe koka e karrit u fut te vrima e saj e ngushte dhe e nxehte. Ja futa pak me thelle dhe ajo leshoi nje "ohhhhh" te lehte.
"Te pelqen ta qish karrin tim" i peshperita? " Do ta fus me shume " i thashe
Ajo leshoi nje "pooooooo" te lehte dhe te zgjatur, duke u qire me levizjet e mia ritmike.
"hmmm sa te embel e ke pidhin' i peshperita une i kenaqur duke qire pidhin e Brunes me kulmin e eksitimit. Ajo leshonte nje "ohhhhh" here pas here sa here qe karri i futej thelle e me thelle ne vrimen e saj qe tani ishte e lengshme dhe e qishme si kurre ndonjehere. E ndjeva qe po afroja orgazmen.....dhe e pershpejtova rritmin....befas Bruna leshoi nje "oh mami" me ze te forte dhe e kuptova qe kishte arritur orgazmen. E hoqa karrin nga pidhi i njomur dhe e derdha ke kerthiza e vogel.........."Me kenaqe Bruna" i thashe duke e puthur" "edhe une " tha ajo" Po hajde te shkojme poshte pa na kuptuar te tjeret, dhe takohemi prape ketu ne darke vone"
Shkuam ne guzhine sikur skishte ndodhur gje, dhe nuk e kuptova se pse nuk e cava koken fare per resultatin e ndeshjes.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

33 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:13 pm

E re, por e uritur gjithnjė pėr mashkull tė fortė!

Njė ditė i erdhi fundi kėnaqėsisė sime qė kisha mė njė fqinj timin, i cili ishte dyfish mė i moshuar dhe kishte grua e fėmijė. Krejt kjo kur nėna mė zuri me tė, derisa ishim nė ekstazėn mė tė fortė. Nė atė ēast, pėr herė tė parė e urreja mamin, e cila, sikur tė mos ishte femėr, nuk mė kuptoi fare pse isha ngulitur nė hurin e xhaxhit Halit.
Sa shumė e dėshiroj tani qė jam larg xhaxhin Halit, i cili ishte komshiu mė i dashur pėr mua, edhe pse ishte shumė mė i vjetėr. Ai e dinte ēdo imtėsi pėr ta bėrė tė lumtur njė vajzė tė re, siē jam unė.
- I poshtėr... Ēka po i bėn vajzės sime... Zoti tė marroftė... Eja ti nė shtėpi, kuēka e vogėl... – bėrtiste mami, pa e kontrolluar veten fare dhe me njė zė, sikur tė ishte e ēmendur.
Nga ana tjetėr, xhaxhit Halit si bėhej vonė. Edhe pse mami kapi telefonin pėr ta thirrur policinė, ai nuk lėvizte fare, bile edhe huri i kishte mbetur i quar pėrpjetė, e qė e vėreja se edhe mami e lakmonte.
Pasi shkuam nė shtėpi, mami mė ndėshkoi, duke mė mbajtur nė burg shtėpiak, ndėrsa kur dilja jashtė, gjithnjė isha nėn pėrcjelljen e saj. Xhaxhit Halit nuk i kishin bėrė asgjė, sepse ai vėrtetė nuk kishte bėrė asgjė! Unė isha nėntėmbėdhjetė vjeēare dhe dėfrimin me tė e kisha bėrė me vetėdeshirė. Kot mami ma qiti faqen e zezė nė shesh. Ka mundur ta mbante si fshehtėsi midis ne treve, e qė ndoshta do ta shijonte edhe ajo karin e mrekullueshėm tė xhaxhit Halit. Edhe kėshtu mua nuk do mė ndal njeri, sepse unė jetoj pėr sex. Fundja, zėri i keq qė mė doli, ishte si njė reklamė pėr mua se jam meraklie. Nga ajo ditė, secili mashkull mundohej ta kruante dhėmbin te unė.
Qė kur u ndėshkova nga mami, unė nuk pashė kar me sy pėr disa muaj. Megjithatė, ajo nuk mundi tė mė lidh pėrgjithmonė pėr ushkuri tė saj. Filloi ta qesė nė harresė atė pamje tė tmerrshme qė pėrjetoi.
Njė paradite, nė shtėpi erdhi njė burrė, i cili kishte tė veshura rroba pune dhe nė dorė mbante njė ēantė tė vjetruar. Mu prezantua si mjeshtėr i makinave larėse dhe mė njoftoi se para dy javėsh ishte ftuar nga mami im qė ta riparonte makinėn tonė, e cila kohėt e fundit nuk funksiononte si dehej.
- E di zonjushė se kam ardhur shumė vonė, qė kur mė ftoi zonja e kėsaj shtėpie, por kisha mjaftė punė dhe u desh t’i pėrfundoja me radhė – tha mjeshtri, i cili qė nė shikim tė parė mu duk se ka vlera mashkulli dhe se nuk ishte shumė i vjetėr.
Unė rrudha krahėt, duke i thėnė se nuk merrem me kėto punė, ndėrkohė qė ia tregova banjėn dhe i thash se mund tė kryente punėn e vet. Megjithatė, duke e parė se ai mashkull me muskuj tė fuqishėm do ma heq pak “ndryshkun”, fillova ta provokoja. Fillimisht i ofrova njė kafe, pastaj filluam muhabetin sa pėr t’u njohur se kush ishte dhe ku banonte. Pasi mora vesh se ai ishte fshatar, por qė kishte njė punėtori tė kėtij lloji nė qytetin tonė, nisa edhe mė shumė tė angazhohesha qė ta fus midis kėmbėve.
- Mjeshtėr... kėtu paska shumė ujė! – i tregova, derisa isha ulur pupas dhe shikoja nėn makinėn larėse.
Pasi kisha tė veshur njė fustan tė mėndafshtė dhe tejet tė hollė, nga i cili vėrehej se nuk kam fare brekė, sytė e atij mjeshtri donin tė dilnin nga vendi, sa herė qė unė shikoja diku tjetėr dhe jo drejtė tij. Mora njė leckė dhe fillova ta pastroja vendin ku ishte makina, jo pse mė interesonte kjo, por doja ta marr pozicionin e njė kafshe, ndėrkohė qė bythėt i ktheva nga ai, nė ballin e tė cilit vėreheshin djersė nga sikleti. Sa mė shumė fėrkoja dyshemenė, aq mė tepėr fustani mė rrėshqiste shpinės, duke mi zbuluar fillimisht kofshėt dhe mėpastaj edhe vithet.
- Sa trup tė bukur qė paske moj engjėllushė... Mmmmmm... Mjeri unė qė u plaka! – foli mjeshtri, i cili ma bėri tė qartė se do e ngjyente pak nė mua.
- I vjetėr?!... Ti s’je normal... Je nė moshėn mė tė mirė, por nuk po e ditke kėtė – iu pėrgjigja, por pa e kthyer fare kokėn nga ai.
Pėrkundrazi, i shtoja lėvizjet qė fustani tė mė ngrihej edhe mė shumė. Vėrtetė nuk e kisha vėrejtur kur ai kishte rėnė nė gjunjė, por e ndjeva kur ma puthi kofshėn, tashmė tė zbuluar, e cila do ta kallte ēdo mashkull. Unė ende nuk reagoja, sepse doja qė krejt aksionin ta ndėrmerrte ai, nė mėnyrė qė mos tė konsiderohesha fajtore, pėr ēdo rast. Kur ai e pa se nuk po reagoj, filloi t’i zhvendos puthjet mė afėr pidhucit tim tė zbuluar tashmė. Kur arriti nė cak, filloi tė ma fus lehtė gjuhėn, mė pas edhe tė mi thithė buzėt e lagura. Pas ca lėvizjeve dhe mjeshtėrive tė lehta, mė rrėmbeu pėr bythė me dy duart dhe i futi me fuqi turinjtė, duke mė lėpirė sikur njė bishė e uritur.
- Ohhhh... sa mirė po e ditke se ēka mė pėlqen... Ahhhh... vėrtetė qenke mjeshtėr... – fillova tė gjėmoja, kur mjeshtri nisi punėn me tamam.
Ai vetėm se i shtonte aktivitetet e tij rreth pidhucit tim, duke u pėrndezur edhe mė shumė nga fjalėt e mia qė e lavdėronin atė pėr punėn qė bėnte. S’kishte faj i shkreti, sepse nė moshėn qė kishte, mbi dyzet, shijimi i njė pidhi nėntėmbėdhjetėvjeēar ishte vėrtetė njė premi e papritur pėr tė.
Pasi mė lagu e mė bėri qullė, nxori karin me shpejtėsi, duke ia drejtuar kokėn drejtė pidhit tim. Por, kur e pashė se e kishte pėr mashalla, nuk u durova qė mos ta rrėmbeja me duar, pėr tė lozur pak me tė. Ai u befasua nga veprimi im dhe filloi tė gjėmonte si luani plakė.
- Uffff... Ashtu zogėza ime... Kjo mė pėlqen... – filloi ta shprehte kėnaqėsinė qė ia dhuroja.
Megjithatė, unė nuk ia fala shumė gjatė kėtė kėnaqėsi, sepse isha e uritur qė ta ndjej midis kėmbėve atė kar, i cili ishte mė i trashė se i xhaxhit Halit. E lėshova nga duart atė hu dhe ia ktheva bythėt, duke i hapur paksa kėmbėt qė tė depėrtonte sa mė thellė. Mjeshtri ia vendosi me dorė gugjėn e karit nė pidhin tim, duke e fėrkuar pėr buzėt e tij pėr ta ngjyer nė lėngjet e krijuara, nė mėnyrė qė sa mė lehtė tė depėrtonte nė birėn, jo edhe aq tė gjerė.
Pas disa pėrpjekjesh dhe ndihmės qė i jepja unė, duke i pėrdredhur bythėt, kari i tij filloi tė rrėshqasė, duke ma hapur birėn deri nė maksimum, kur edhe ndjeja ca dhimbje tė lehta. Megjithatė, ky mjeshtėr i makinave pėr larjen e rrobave, ishte njėkohėsisht edhe mjeshtėr i pidhit. Pėr mrekulli dinte tė ma fusė deri nė koqe, pa mė shkaktuar dhimbje, duke ma zgjeruar birėn, e cila pėr herė tė parė pranonte njė kar me pėrmasa kaq tė mėdha.
- Ashtu mjeshtėr... Ki kujdes, derisa ta bėj vendin... Pastaj do ta ketė mė lehtė ky alet marramendės qė paske... Lum gruaja qė tė ka pėr ēdo natė... - i thosha, edhe pse ai bėnte shumė kujdes edhe pa vėrejtjet e mia.
Pėrsėri nuk u pėrgjigjej fjalėve tė mia, por gjithnjė e mė thellė trusej mbi bythėt e mia tė bardha, tė forta dhe mjaftė mirė tė formuara, sikur njė pjeshkė qė ende nuk ėshtė e pjekur mirė.
Pasi i bėri disa lėvizje brenda-jashtė, filloi tė ulėrisė dhe e nxori karin jashtė. Unė iu vėrsula mbi tė, duke e rrėmbyer me dy duart pėr ta tundur sa mė shumė. Nė atė ēast ai u shtang i tėri, ndėrsa nga maja e karit shpėrtheu llava e parė e spermės, e cila me forcė mė goditi nė fytyrė. Kisha pėrshtypjen se mė spėrkati uji i vluar, kur filluan edhe currilat tjerė tė spermės, por mė tė dobėsuara se ato tė parat.
- Aaaaahhhh... Ma shter krejt zogėza ime e ėmbėl... Shtere se ėshtė mbushur shumė gjatė... Ooohhhh... – ulėrinte ai, pa e vėrejtur se kah po i vėrviteshin llavat e spermės.
Pasi mbaruan llavat, me endje ia puthita buzėt nė majė tė karit, duke i lėpirė edhe pikat e fundit tė lėngut magjik, i cili buronte nga njė kar, pėr tė cilin do tė sakrifikonte ēdo femėr qė e din vlerėn e kėsaj pune.
Pasi e kemi mbaruar lojėn, unė dola nė kuzhinė pėr t’i sjellė njė pije, sa pėr ta qerasur pėr punėn qė bėri nė mua. Nė atė ēast ra zilja, ku unė shkova me vrap pėr ta hapur derėn, por paraprakisht u kujdesa qė tė dukem normale dhe jo sikur tė mė kishte rrotulluar makina larėse nė kazanin e saj me centrifugė.
Nė derė ishte mami, e cila kishte pėrfunduar punėn mė herėt dhe me habi shikonte kėpucėt e mėdha tė njė mashkulli.
- Kush ėshtė kėtu? – mė pyeti me habi.
- Xhaxhi Halit – iu pėrgjigja me kopili dhe ika brenda.
Ajo e shashtrisur hyri me vrap, por u habit kur nga banja doli mjeshtri me rroba pune. Ai i kėrkoi falje fillimisht pėr vonesėn, por i premtoi se makina do t’i punonte sikur njė orė zvicerane, por se duhej tė vinte edhe njė ditė tjetėr pėr t’ia montuar ca pjesė qė do ta ruanin nga amortizimet e mėdha qė bėnte.
Mjeshtri u nis nga dera, duke ia lėshuar mamit nė dorė njė kartėvizitė, por qė i premtoi se kėsaj radhe nuk do tė vonohej dy javė. Mami mu vėrsul, duke mė qortuar se pse nuk e kisha lajmėruar se ka arritur ai.
- E po tani... Ti ishe nė punė dhe do ta braktisje punėn pse ka ardhur ky zhyllan?! – ia ktheva me njė gjuhė diplomatike, e cila e bindi se ky njeri nuk mė ka interesuar fare pėr asi punė.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

34 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:15 pm

Ēmenduri seksuale nė fshat

Pėr herė tė parė shkova tek tezja nė fshat, pasi mbarova maturėn. Jo pse unė dėshiroja, por ishte propozim i mamit, sepse ajo i mati e i ēmati gjėrat dhe mė nė fund mė tha se kėshtu duhet tė bėhet.
- Bijė... nuk ka rrugė tjetėr. Pasi babai fitoi njė pushim nė det nga firma, ku ka tė drejtė tė shoqėrohet edhe nga bashkėshortja, domethėnė nga unė, pse tė mos e shfrytėzojmė. Ashtu-ashtu, ne nuk do ta shihnim detin me sy, prandaj shko ti nė fshat tek tezja, derisa ne tė kthehemi – me tha nėna, e cila ishte e gėzuar tej mase pėr mundėsinė qė ia kishin ofruar nė firmė babit.
Ndonėse nuk ma kėnda, u desh tė pranoja qė tė humbisja nė atė fshat tė largėt dhe malorė, ku as dreqi nuk bėnte vezė.
Tė nesėrmen u bėra gati dhe u nisa pėr nė fshat, bashkė me njė shoqen time tė klasės, me tė cilėn isha katėr vite rresht nė njė klasė nė gjimnazin e qytetit. Prania e saj dhe fakti qė edhe atje do tė rrinim bashkė, paksa ma lehtėsonte mėrzinė. Unė nuk isha vajzė qė kėnaqet me pula, lopė, kuaj etj. Por, pėr mua ishin dy gjėra qė i bėja me kėnaqėsi; mėsimi dhe dashuria. Edhe nė shkollė mė njihnin si nxėnėse tė shkėlqyeshme, por edhe si “pidh i fortė”, siē i dėgjoja djelmoshat tė komentonin pėr pamjen time.
Pikėrisht kėto komente tė djelmoshave mė shtynė qė tė mendoj edhe pėr jetėn seksuale, pėrpos mėsimit, tė cilit i pėrkushtohesha tej mase. Njėkohėsisht, pamja dhe forma e trupit tim, e cila pėrcillej me njė bukuri tė pa rezistueshme, mundėsonin qė edhe profesorėt tė mė vardiseshin, se jo vetėm nxėnėsit.
- Ja, kėtu banon tezja jote... Natyrisht edhe unė kėtu banoj, por shtėpitė nuk i kemi aq afėr – mė tregoi me gisht Liria, shoqja ime e klasės, derisa minibusi iu afrua fshatit.
Ishte njė fshat piktoresk, por i humbur fare nė dynja. Nuk e kuptoja se si jetonin kėta njerėz nė njė vendbanim kaq tė vogėl dhe kaq larg nga qyteti. Me t’u paraqitur nė oborrin e tezes Hanemsha, vėrejta se ajo mbytej nga punėt e shumta qė kishte. Nė njė qoshe lehte njė qen, diku mė larg pėllisnin lopėt, kudo nėpėr oborr shėtisnin pulat... Tė gjitha kėto kėrkojnė pėrkujdesjen e njeriut.
- E mjera tezja, sa shumė punė po bejka kėtu – mendoja nė vete.
U desh qė disa herė tė thirr emrin e saj, pėr t’u paraqitur ajo mė nė fund para syve tanė. Ishte e veshur me ca rroba tė pista, me tė cilat punonte nė ahur. Me trup dukej e mirė, por edhe fytyra i dukej e bukur, por shumė e skuqur. Ajo nuk bėnte grim dhe dallavere tė ndryshme, sikurse ne nė qytet, por ishte krejt natyrale.
- Pa shihe, pa shihe se kush mė ka ardhur... Ahaaaaa... E ke harruar krejt tetėn moj Shkurta – fliste teta Hanė, derisa afrohej.
- E po... E din ti moj teta se sa obligimet i kemi ne nė qytet! – desha tė arsyetohem, sepse vėrtetė kurrė nuk kisha shkelur pragun e saj.
Rrethanat kanė qenė tė atilla qė nuk ndiqeshim edhe aq fort. Megjithatė, i yti kurrė nuk mund tė harrohet. Kurė-kurė, pa ia shkelur pragun, nuk ke qare.
Tezja na ftoi brenda, por Liria nuk pranoi. Mė premtoi se do tė vij pas ca orėsh me njė shoqe tė saj, e cila nuk kishte ndjekur shkollėn e mesme, por qė fillimisht e ka obligim tė paraqitet nė shtėpi me kohė. Kėtė e kishte rregull shtėpiak, e qė ēdo shkelje do t’i kushtonte shtrenjtė.
- O zot... Ēfarė regjimi paska kjo – mendova pėr njė ēast nė vete.
E vėreja edhe nė shkollė se si rrinte kokulur dhe nuk argėtohej sikurse ne qė jemi nga qyteti. Nuk e kuptoja fare kėtė mėnyrė tė jetės, edhe pse e dija qė secili do tė pajtohej, nėse nuk do tė kishte rrugėdalje tjetėr.
Pasi i shkėmbyem ca llafe me tetėn, ajo mė tha se mund tė pushoj pak, sepse rruga ishte e mundimshme pėr mua, ndėrsa ajo do t’i pėrfundoj ca punė rreth kafshėve. Nė ndėrkohė Liria erdhi me shoqen e saj dhe mua mu qelėn pak sytė. Mbetėm tė vetmuara nė njė dhomė, unė, Liria, dhe shoqja e saj, Genta, e cila qė nė fillim mė pėlqeu. Ishte njė vajzė e pashme, me trup bombastik, fytyrė tė lezetshme dhe sy tė shkruar, qė i qitnin xixa. Shihej qartė se kjo ishte copė e gjysmė, prandaj nuk ia kanė lejuar shkollimin, sepse do tė bėnte kėrdi nė qytet.
- Pėrshėndetje mike... Uaaaa, ēfarė cope... – me foli Genta, e cila dukej tė ishte e lirė dhe mjaftė llafazane.
- Pėrshėndetje Genta... Besoj se nuk kamė nevojė tė prezantohem, sepse Liria mė ka zėnė ndonjėherė nė gojė gjatė bisedės me ty, a po jo? – i thash, duke u munduar tė paraqitesha sa mė e ftohtė pėr fillim.
- Po si, po si... Mė ka treguar se je pidhi mė i mirė nė shkollė! – ia tufi ajo, pa fije turpi qė po fliste mė dikė qė pėr herė tė parė e takonte.
- Mos ia zė pėr tė madhe... Genta ėshtė e tillė... Gjynah qė nuk pati mundėsi tė shkollohej – ia priti Liria.
Pavarėsisht shprehjeve tė saj, Genta disi mu fut nė zemėr menjėherė. Pėr herė tė parė mu ngjall njė dėshirė qė ta pėrqafoja njė femėr, tė rrija bashkė me tė, tė shtrihesha nė shtrat dhe tė flejė e mbėrthyer pėr trupin e saj. Ajo, sikur mi lexoi mendimet dhe mu afrua e mė pėrqafoi, sikur tė ishim njohur me vite tė tėra, por qė njė kohė nuk jemi parė. Pėr njė ēast mė puthi ėmbėl nė qafė, pastaj nė faqe, kur njėra prej puthjeve ishte fare pranė buzėve.
O zot... sa shumė e kam pėrmbajtur veten, kur nė atė ēast dėshiroja ta puthja nė gojėn e saj tė lėngshme dhe shumė simpatike.
- Mezi kam pritur tė tė shohė, sepse Liria mė ka folur shumė pėr ty. Mė ka thėnė qė djelmoshat lėpiheshin sa herė tė shikonin, ndėrsa profesorėt gjatė shpjegimeve, sytė i mbanin shpesh tė ngulitur nė trupin tėnd – fliste Genta, ndėrsa unė vetėm i shikoja buzėt e saj se si lėviznin ėmbėl.
- Mė folur kah del shpirti, edhe ti s’po ma lėshojke rrugėn ė?!... Mė ke mahnitur edhe me trup edhe me bukuri, por edhe me aftėsi komunikuese. Nuk e mendoja qė njė femėr fshati mund tė jetė kaq inteligjente dhe e fortė – i jepja komplimente Gentės, tė cilat vėrtetė i meritonte.
Ishte femra e parė qė mė bėri tė mendoj pėr njė aventurė, ndryshe nga qė kisha pėrjetuar nė qytet. Nuk e kuptoja vetėn se pse mė lindi kjo dėshirė.
Se edhe Genta e dėshironte kėtė, u vėrejt qartė. Sikur mos tė ishte Liria me ne, ajo do mė vėrsulej menjėherė nė pėrqafim dhe puthje. Kėtė e dėshiroja edhe unė, por se mė duhej tė paraqitesha mė e matur.
- Mė falni, sepse mua mė duhet prapė tė shkoj nė shtėpi... Kthehem pėrsėri, mos u merakosni – tha Liria, e cila dukej se e kishte kuptuar qė ishte e tepėrt nė mesin tonė.
U mundova ta bind qė tė rrinte, ndėrsa arsyetohesha se pse me kėtė Gentėn flisja mė shumė se me tė, por Liria ishte mike e mirė. Ajo dinte tė sillej nė ēdo situatė dhe nuk hidhėrohej, edhe nėse i thoja se duhej tė mė lente vetėm me ndonjėrin nga djemtė e shkollės.
Liria doli, ndėrsa teta Hanė ende merrej me punėt e saj nė ahur. Mbetėm tė vetmuara unė dhe Genta nė dhomė. Sapo u kthyem nga oborri, ku e pėrcollėm Lirien, Genta mė shikoi nė sy duke u buzėqeshur ėmbėl dhe i shtriu krahėt.
- Eja e dashur tė tė pėrqafoj pėrnjėmend, sepse ai pėrqafim para syve tė Liries ishte fals – me tha kuēka fshatare, duke ma mbėshtjellė belin me krahėt e saj tė gjatė.
Sapo mė shtrėngoi, filloi tė mė puthė nė faqe disa herė, por qė gjithnjė e mė shumė i afrohej gojės sime. Nė njė moment, sikur njė hajdute dhe me shpejtėsi tė madhe mė puthi direkt nė buzė. O zot sa shumė mė joshi, sa qė edhe unė e putha atė nė buzėt e shijshme katrore. Kjo i mjaftoi asaj qė ta pėrsėris kėtė, por qė me mjeshtėri diti t’i shndėrroj ato puthje nė ndjenjėn epshore, e qė edhe trupi filloi tė dridhej.
Pa vetėdije, ia mbėshtolla belin e hollė me muskulaturė tė shtrėnguar, duke e pėrkėdhelur ngadalė dhe me shije. Mė pas i futa duart nėn bluzėn e hollė, pėr t’ia prekur lėkurėn e bardhė si bora, e cila kurrė nuk ishte ekspozuar nė diell.
- Uhhhhh... Sa e bardhė qė je... Ta ha krejt trupin – i thash nga ndjenja e kėnaqėsisė dhe dėshirės qė ta kisha krejt lakuriq nė shtrat.
- Mi kap cicat e dashur... Mi shtrėngo... Shijoi se sa tė forta janė – mė urdhėroi Genta, veprim tė cilin menjėherė e bėra.
Sapo dora i preki gjinjtė e njomė tė Gentės, mu shfaq njė dėshirė e pa rezistueshme qė t’ia thithė majat. Ishte kjo njė pėrvojė e parė pėr mua, por njėkohėsisht edhe dėshirė e flaktė, e cila kurrė mė parė nuk ka ekzistuar nė kokėn time.
- Oooohhhh... Thithi e dashur... Shtypi... Ndrydhi se janė tė kallura – gjėmonte me zė tė ulur Genta, nga frika se do na dėgjonte teta Hanė.
Nuk e kishim problem, nėse dikush do tė na hynte nė dhomė, sepse ne ishim nė katin e dytė tė shtėpisė, ku shkallet pėr tu ngjitur lartė ishin jashtė dhe shiheshin nga dritarja jonė.
Edhe pėr njė kohė kemi qėndruar nė atė dhomė dhe, pasi teta kishte mbaruar punėt dhe u ngjit nė dhomėn tonė, ne vazhduam muhabetin, e pėrfunduam edhe darkėn dhe tetės ia komunikuam dėshirėn tonė.
Ishte njė ide qė unė tė shkoja tek Genta pėr tė fjetur, sepse atje do tė argėtoheshim mė mirė dhe mė lirshėm. Ajo kishte kushte mė tė mira nė shtėpi se sa teta Hanė, e cila nuk e kundėrshtoi idenė tonė.
E tani, besoj se do e merrni me mend se si kemi kaluar te Genta gjatė natės. Megjithatė, ju premtoj se do ju tregoj krejt historinė ndonjė herė tjetėr.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

35 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:16 pm

Nė senduiq mes dy vėllezėrve!

E di se atė qė do t’ju tregoj, do tė tingėllojė si rrėfim i njė lavireje... Ju do tė thoni se unė jam lavire. Por, nuk do tė jeni as tė parėt dhe as tė fundit qė do tė mendoni kėshtu pėr mua. Unė jam ajo qė jam dhe nuk e konsideroj vetėn si lavire, por si femėr qė di ta jetoj jetėn... Din t’i shijoj gjėrat mė tė bukura qė na i ka dhuruar perėndia, si qenie tė gjalla.
Aktualisht i kam 25 vjet, por si e tillė jam ndier shumė mė herėt. Kjo do tė thotė se shumė mė herėt e kam shijuar kėnaqėsinė e sexit. Dhe... jo qė e kam shijuar, por e kam stėrshijuar. Pėr herė tė parė kam filluar tė bėj sex, kur i kisha 16 vjet. Mė besoni apo jo, deri mė tash, sipas njė evidence qė mbaj unė, mė shumė se njėqind meshkuj i kam pas!. Kjo nuk ėshtė shumė, nėse krahasohem me njė lavire tė vėrtetė!
Sidoqoftė, po kaloj nė temėn, pėr tė cilėn kam vendosur tė rrėfehem publikisht. E kam fjalėn pėr “herėn time tė parė”, kur u bėra tamam femėr; Kisha frajerin tim, i cili ishte vetėm njė vjet mė i moshuar se unė. Ai ka edhe njė vėlla, i cili ėshtė gjashtė vjet mė i moshuar se unė. Njė mbrėmje, ky i fundit organizoi njė aheng nė shtėpinė e tyre, duke e shfrytėzuar mospraninė e prindėrve. Natyrisht, vėllai i tij, apo djaloshi im, mė ftoi edhe mua. Kur kam arritur nė atė shtėpi tė njohur pėr mua, vėrejta atmosferė, e cila shtėpinė e kishte shndėrruar nė ēmenduri! Aty vallėzohej, pihej alkooli pa kontroll... Nuk arrija tė kuptoja se kush-kujt po ia kap femrėn pėr prapanicė, gjinj, flokė... Djaloshi im, Goni, filloi tė pijė raki rrushi, ndėrkohė qė unė zgjodha njė birrė tė Pejės, sepse isha e etur tej mase nga vapa. Pas ca kohėsh, e vėrejta se Goni kishte filluar tė dehej, prandaj i propozova ta qoja nė dhomėn e tij pėr tė pushuar. Ai mė shikoi drejt nė sy, pa folur fare, por qė unė e lexova shumė mirė se mendonte “Eh... tani ėshtė koha tė tė qij fortė”.
Shkuam nė dhomėn e tij, tė cilėn ai e kyēi, duke mė thėnė “pėr ēdo rast”. Mė rrėmbeu fuqishėm dhe filloi tė mė puthė edhe mė fuqishėm... Mė gjuajti nė shtrat, duke mė folur, sikur tė ishte pėrdhunues: “Tash do tė tregoj se ēka ėshtė sexi”. Unė vetėm e shikoja, pa folur ndonjė gjė, sepse mendoja qė do tė gaboj me ndonjė shprehje e qė atij nuk do t’i pėlqente nė atė gjendje tė dehur. Dėshiroja qė sa mė parė tė ma fuste... Nuk dėshiroja kurrfarė paraloje, sepse isha bėrė qullė nga shtypjet dhe ndrydhjet e fuqishme qė mi bėnte, derisa mė puthte. Megjithatė, ai filloi ngadalė tė ma heq bluzėn, pastaj edhe gjoksoret... Filloi tė mi thithė gjinjtė, pastaj u nis drejtė meskėmbėshit, i cili vuante pėr njė freskim tė fortė, apo thėnė mė shqip, ishte i kallur pėr njė qirje “hard”.
Pasi mė zhveshi tė tėrėn, Goni me shpejtėsi i hoqi tė gjitha rrobat nga trupi i tij dhe qėndroi nė kėmbė, dukė mė shikuar me stilin “mmmmm... nga t’ia filloj”. Edhe mua mė pėlqeu, derisa e shikoja ashtu tė zhveshur, duke e ledhatuar karin e pashėm, sikur ta gdhendte pėr aksion. Megjithatė, zjarri nė mua, sa vinte e shtohej dhe, pa e kontrolluar veten, i thash: “Po hajde ma rras mė se u dogja”. I shkreti Goni, mezi kish pritur tė mė gjuhej... Mė hyri mes kėmbėve dhe me nxitim kėrkonte vendin se ku duhej ta fuste hurin e tij si tė gomarit. Vėrtetė mė vėshtirėsi e pranoi “peshku” im atė “hu”. Por, kur e pranoi tė tėrin, disi mė ra terri nė sy. Kisha njė ndjenjė se po vdisja... Ishte hera e parė qė po e shijoja mashkullin nė brendinė time. Nuk ishte njėjtė sikur gjatė ledhatimeve qė ndieja kėnaqėsi dhe dėshirė pėr t’u qirė, njėkohėsisht. Por, deri nė kėtė ēast nuk e bėja nga frika. Shpesh mė silleshin nėpėr kokė fjalėt e mamit se kėtė punė nuk duhet ta bėja pėr asnjė ēmim. “Mė paska marrė nė qafė”, mendoja pėr mamin. Nuk di se si ta pėrshkruaj ndjenjėn e asaj dite, kur edhe dhimbjet e tmerrshme ishin tė kėndshme.
Goni vazhdoi mė pas ta fuste e ta nxirrte “aletin” nga brendia ime. Unė dridhesha e tėra, duke lėshuar edhe zėra tė pakontrolluar, e qė nė njė ēast ai u detyrua tė ma mbyllte gojėn me shuplakėn e madhe tė tij, pėr t’i ndalur hingėllimat e mia qė do t’i dėgjonin tė gjithė tė pranishmit nė atė shtėpi. Megjithatė, ai vazhdonte me realizimin e dėshirave tė kamotshme qė kishte, por nuk u pėrmbajt gjatė. Mė mbushi tė tėrėn, edhe pse nuk do tė duhej, sepse isha e papėrgatitur fare. Megjithatė, pavarėsisht pasojave, nuk u pendova pėr kėtė gjė, sepse pėrjetova diēka qė kurrė nuk do e harroj. Nė brendi ndjeva njė ngrohtėsi... njė vullkan, i cili mė shkriu fare.
U veshėm me shpejtėsi dhe u kthyem nė dhomėn e ditės, ku zhvillohej party. Qėndrova edhe pak me shoqėrinė dhe mė pas e luta vėllanė e Gonit qė tė mė kthente nė shtėpi. Luli pa asnjė fjalė u ngrit dhe i mori ēelėsat e veturės. Sapo jemi larguar nga shtėpia, ai kohė pas kohė mi ledhatonte flokėt. Unė nuk bėja zė, e qė ai e kuptonte sė mund tė vazhdojė mė tej. Nė njė vend tė pėrshtatshėm, Luli e ndali veturėn dhe mė pyeti, nėse do mė pengonte qė tė mė puthė. Nuk i thash asnjė fjalė dhe ai menjėherė mė puthi, fillimisht lehtė, pėr tė vazhduar gjithnjė e me mė shumė afsh. Nuk mundja ta rezistoj, sepse vėrtetė mė kėnaqte. Ishte shumė mė mjeshtėr se sa vėllaēkoja i tij Goni. Ai vazhdoi mė pas tė mi pėrkėdhel edhe gjinjtė, mė pas tė mi thithė thelmat, sa qė unė e humba kontrollin. Iu vėrsula aletit tė tij me dy duar dhe me shpejtėsi e nxora nga farmerkat e tij. Kur e kam pa... o zot sa i lezetshėm qė ishte. E mbėshtolla me buzė, e mė pas doja ta pėrpij tė tėrin. Ai ma futi dorėn mes kėmbėve dhe me mjeshtėri dinte tė ma pėrkėdhelte “macen” time tė pėrndezur, e cila sapo e kishte shijuar pėr herė tė parė aletin e mashkullit, edhe atė tė vėllait tė tij.
Nė njė ēast u ndjeva lavire, pikėrisht pse kėta ishin vėllezėr, dhe i tregova se me vėllanė e tij kishim shkuar deri nė fund. Pėr ēudinė time, ai u pėrndez edhe mė shumė dhe gjėmoi. Kopili e kishte ditur mirė se ēka kishte ndodhur mes nesh, pak kohė mė parė. Kur ai u pėrndez, mė kaploi edhe mua njė pėrndezje dhe nė atė ēast arritėm bashkė orgazmėn.
U nisėm drejtė shtėpisė sime dhe rrugės u morėm vesh qė tė shkoja sėrish nė shtėpinė e tyre, pėr tė parė se ēka ėshtė kėnaqėsia e vėrtetė. Edhe pse nuk doja tė pranoja, njė dreq nga brenda mė thoshte “shko”. Kėshtu qė njė ditė, kur sėrish iu mungonin atyre prindėrit, pasi mė telefonuan, pranova qė tė shkoja.
Sapo kam mbėrritur, nuk mundja tė besoja... edhe djaloshi im, Goni, edhe vėllai i tij, Luli, mė rrėmbyen bashkė. Unė mbeta nė senduiq... nuk dija mė se ēfarė tė veproja. Kėnaqėsia e mundi karakterin dhe u bėra mbretėreshė nė duart e dy vėllezėrve. Ishte kėnaqėsi tė ndjeje nė trup katėr duar, dy palė buzė dhe ēka ėshtė mė e rėndėsishmja, dy hunj si tė gomarit. Dy vėllezėrit “brengoseshin” pėr kėnaqėsinė time, duke urdhėruar njėri-tjetrin se ēka tė mė bėnin.
Njėri ma ofronte hurin te goja, me tė cilėn argėtohesha kėndshėm, ndėrsa tjetri ma lėpinte pėr mrekulli “macen” time tė njomė. Njėri ma fuste deri nė rrėnjė, tjetri mi thithte majat e gjinjve. Sapo mė mbushte njėri dhe ma nxjerrke, tjetri menjėherė e fuste, derisa pėr pak minuta mė mbushte edhe ai. Nuk di as vet sa shumė orgazma kam pėrjetuar. Isha e humbur fare, nuk dija mė se kush jam dhe si quhem.
Kėtė shoqėri e mbajtėm, pėrderisa mjeku e konstatoi se nė mua po zhvillohej njė foshnje, tė cilėn e dija se e kanė nisur dy vėllezėrit, por ku e dija se kush ia ka qėlluar nė cak.
Pasi jam pastruar, mu desh njė kohė e gjatė qė tė rehabilitohesha, ndėrkohė qė kėtė kohė e shfrytėzova edhe pėr tė menduar se ēfarė tė veproja nė tė ardhmen.
Pėrfundimisht u binda se Goni nuk mė donte pėr seriozisht, por vetėm si trup, prandaj edhe kishte pranuar qė tė mė ndaj edhe mė vėllanė e tij Lulin. Kjo mė bėri qė ta ndėrpresė kėtė lojė, por njėkohėsisht mė ndihmoi edhe fakti se familja e tyre ndėrruan banesėn nė njė qytet tjetėr. Pavarėsisht kėsaj, unė nuk e mallkoj Gonin, e as vėllanė e tij, sepse ata mė bėnė qė ta njoh vetveten.
Pas tyre vazhdoj kėnaqėsitė me meshkuj tė ndryshėm, moshash tė ndryshme, por gjithnjė pėrkujdesem qė mos tė mė ndodh si me ta. Edhe e mbroj vetėn edhe kėnaqem, falė pamjes qė kam, me meshkuj tė pėrzgjedhur.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

36 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:17 pm

Femra ėshtė e krijuar pėr dėfrim!

Edhe pse me burrin kam marrėdhėnie tė shkėlqyeshme, njė dreq mė kishte hyrė nė tru, duke mi ngacmuar pėr ditė e mė tepėr ndjenjat dhe dėshirat seksuale. Krejt fajin e kishte njė vajzė e pashme, tė cilėn e takuam nė parkun e qytetit, gjatė njė shėtitje qė bėra me burrin.
Rastėsisht ma tėrhoqi shikimin gjoksi i saj, pėrderisa ishte ulur nė njė karrige fillikat vetėm. Ajo sikur priste dikė, por qė nė mua u ngjallė njė kėrshėri qė t’i shkėmbeja ca fjalė me tė, vetėm sa pėr ta parė mė afėr. Burrit tim, Bujarit, i thash tė shkonte nė njė shitore qė tė merrte ca pije, ndėrkohė qė unė do ta prisja aty nė park, sepse sandalet me taka tė larta mi vrisnin kėmbėt. Ai pa kundėrshtuar iku drejtė shitores, e cila ishte pėrballė parkut.
- Pėrshėndetje bukuroshe – iu drejtova vajzės.
Ajo, pasi mė shikoi paksa me habi, u buzėqesh dhe ma ktheu pėrshėndetjen. U ula pranė saj dhe fillova tė flas lirshėm, sepse ishim femra dhe isha e bindur qė nuk do tė shkaktoja ndonjė skandal.
- A jemi parė ne mė parė... A njihemi ne? – mė pyeti vajza me njė zė melankolik, sa qė mė shkriu tė tėrėn.
- Jo... Vėrtetė, nuk njihemi, por tė pashė qė je vetėm dhe t’u afrova – i thash, pa e hequr buzėqeshjen nga fytyra, tė cilėn e kam armėn mė tė fortė pėr ta rrėmbyer ēdo mashkull.
Pasi shkėmbyem ca fjalė, ia mbėrriti Bujari dhe, pasi e pėrshėndeti edhe ai atė bukuroshe, u ul pranė meje. Ndenjėm edhe pak dhe unė e luta burrin qė tė na fotografoj me atė vajzėn.
- Besoj se nuk ke gjė kundėr ė ? – e pyeta atė, edhe pse e dija se ajo nuk do tė kundėrshtonte, sepse ishte vajzė e butė sikur pėllumbeshė.
- Jo, jo... Assesi – u pėrgjigj, duke ma qitur krahun qafės pėr ta marrė pozicionin, sikur tė njiheshim shumė kohė.
Pėrkėdhelja e saj mė rrėqethi trupin, gjė qė mė shtyri ta lodh burrin duke na fotografuar, vetėm qė tė pėrkėdhelesha sa mė shumė. Herė e shtrėngoja atė engjėllushė pėr beli, e herė ajo mua. Herė e pėrqafoja, e herė ajo mua. Tė gjitha kėto veprime mė eksituan, derisa ndjeva qė isha lagur qull midis kėmbėve.
Nė pėrfundim, vajza mė kėrkoi qė t’ia dėrgoj fotografitė me e-mail, tė cilin ma shkroi nė njė copėz letre. Me kėnaqėsi mora atė letėr dhe u ndamė, gjithnjė duke shpresuar se do ta shtija nė dorė atė femėr tė re, e cila nuk kishte mė shumė se 20 vjet.
Nė shėtitje e sipėr, mendja mė rrinte tek ajo. Eksitohesha duke imagjinuar se si do ja thithja gjinjtė e njomė dhe ajo tė mė ledhatonte mua, pėrderisa tė ishim me veshje tė brendshme seksi. Isha shumė e lodhur nga mendimet, derisa doja qė edhe burrit t’i thosha se dėshiroj tė provoj diēka te re. Fillova t’i flasė pėr atė vajzė, duke i thėnė se ishte fantastike.
- Ahhh... Pse nuk jam mashkull?! – i thash Bujarit, i cili me habi mė pyeti se pse e dėshiroja kėtė.
I thash se imagjinoj qė ėshtė diēka fantastike tė pėrkėdheleshe me vajzat, t’iu hipje sipėr dhe tė bėje dashuri me to, duke u ngulitur thellė nė trupin e tyre.
- T’i je iluzioniste... Unė mendoja se mė shumė kėnaqeni ju qė jeni femra dhe qė mashkulli sillet rreth trupit tuaj, sikur rreth njė diēkaje tė shenjtė – ma ktheu burri.
Qeshėm bashkė, por qė e ndjeja se mė mungonte diēka. Nuk e di pse mė sillej nėpėr kokė ēasti kur u ndamė dhe unė e putha atė vajzė fare pranė buzėve, ku ndjeva butėsi dhe ngrohtėsi. Por, kėtė ndjenjė nuk mundja t’ia tregoja burrit, nga droja se do tė mė gjykonte keq. Tek ajo vajza mė rrinte mendja pėr ēdo ditė, sepse nuk e shihja as nė mesinxher, edhe pse e regjistrova sapo arritėm nė shtėpi.
Njė ditė, kur unė mendoja se nuk do ta takoja mė kurrė atė vajzė, ndėrkohė qė burri ishte nė punė, papritmas Vjollca, vajza qė ma turbulloi mendjen, u fut nė mesinxher. Menjėherė iu paraqita, gjoja se duhej t’ia jepja fotografitė.
- Ooooooo... pėrshėndetje zonjė. Po ku jeni qė nuk po ju shoh online – mė pyeti Vjollca.
U stepa nga emocionet, por qė isha e vetėdijshme se duhej tė tregoja maturi gjatė shprehjeve.
- Edhe unė tė kam pritur tė kontaktojmė, sa herė qė hyja nė mesinxher, por nuk tė shihja – i thash.
Vjollca menjėherė mė “ledhatoi” me komplimente, duke mė thėnė se jam zonjė e vėrtetė dhe shumė tėrheqėse dhe se burri im duhej tė ndihej krenar qė mė ka pėr grua.
Eh... Kėtu ma hapi rrugėn qė t’i shpalosja mė lirė ndjenjat e mia ndaj saj. I thash se mė ka pėlqyer aq shumė, sa qė nuk e bej as gjumin rehat, nuk mund ta largoj nga mendja dhe se e imagjinoj ta kem pranė.
- Ooooooo... po ju qenkeni dashuruar nė mua zonjė! Si ėshtė e mundur qė tė ndiheni ashtu ndaj meje?! – mė shkroi nė vazhdim pėrmes mesinxherit bukuroshja e ėndrrave tė mia tė krisura.
Ajo kėrkonte qė t’i tregoja edhe detajet se si e imagjinoja, gjė qė u mundova tė mos e shpalosja kėtė, por qė ajo mė luti tė jem e lirė ndaj saj.
- Vjollca... Po tė shprehem lirshėm, e ti mendo ēfarė tė duash pėr mua. Mė quaj tė krisur, budallaqe, e pėrdalė apo si tė duash. Unė nuk do tė hidhėrohem nė ty, por edhe mė tej do tė ėndėrroj.
I thash troē se ēka mė ėshtė pikur nė kokė dhe se do ta dėshiroja pikėrisht atė qė ta ledhatoj dhe tė ndjej ngrohtėsinė e saj. I thash se ėndėrroj t’ia kap ata gjinj si ftonj dhe t’ia thithė, duke zbritur gjithnjė e mė poshtė stomakut, pėr ta futur kokėn midis kėmbėve qė t’ia lėpijė atė pidhuc tė freskėt dhe tė njomė.
- Ohhhhh... Zonjė... tė ndjej se tė kam afėr – mu pėrgjigj Vjollca, duke mė lėnė gojėhapur dhe shumė tė gėzuar qė po mė kupton dhe qė po e dėshiron njė lojė tė tillė.
Pa humbur kohė, ia dhashė numrin e telefonit dhe e caktuam njė ditė pėr takim, bash kur burri mė pat paralajmėruar se do tė udhėtonte jashtė qytetit me punė zyrtare. Vjollca u pajtua me planin dhe u ndamė nga biseda nė mesinxher. Unė mezi prisja atė ditė, por qė pėrgatitesha pėr ēdo detaj, si nė trupin tim ashtu edhe pėr veshjen qė do ta mbaja.
Tė mėrkurėn, ditėn qė do tė mė vinte mysafirja e dėshiruar, nė mėngjes e pėrcolla burrin nė rrugėtim dhe menjėherė dola nė qytet pėr tė pėrzgjedhur njė veshje tėrheqėse qė do ta mbaja atė ditė. Bėra njė dush me kujdes, hoqa ēdo qime tė tepėrt nga trupi dhe u leva me krem qumėsht, pėr tė qenė lėkura mė e butė. Kah mesdita, pikėrisht nė kohėn e caktuar, ra zilja dhe para derės u paraqit Vjollca.
- O zot... Sa e bukur qė mė je zemėr – e prita me fjalė tė ngrohta.
- Edhe ju dukeni shkėlqyeshėm... Shumė mė mirė se ditėn qė u takuam nė park – ma ktheu ajo.
Derisa i zbathte sandalet me shumė rripa, unė e shikoja trupin e saj, vėrtetė tė bukur. Prapanica i shkėlqente nga forma e njė molle, ndėrkohė qė gjinjtė i vareshin sikur dy ftonj tė mėdhenj. Sapo ėshtė drejtuar nga unė, e pėrqafova me dashurinė mė tė madhe, ndėrsa ajo mė puthi ca herė nė faqe, por puthjen e fundit ma bėri nė buzė.
- Ahhhhh... Sa buzė tė ėmbla qė ke moj xhan. Megjithėse je e tėra si mjaltė - i thash, duke u ulur nė karrigen e butė, ku gjithnjė ulesha vet, sepse kisha pamjen nga dritarja.
- More ti qė po mė dukesh sot... As qė kam paramenduar se pas atyre rrobave qė kishe atė ditė nė park, fshihet ky trup i mrekullueshėm – ma ktheu komplimentin vajza qė dukej tė ishte shumė e emancipuar pėr moshėn qė kishte.
Pasi e shėrbeva me pije, u ula pranė saj dhe e ftova edhe njėherė tė mė pėrqafonte. Ajo me pėrqafoi fortė dhe, pėr ēudinė time, filloi e para tė mė pėrkėdhel ngadalė dhe me shumė ėmbėlsi. Mė puthi me butėsi femėrore nė buzė, e qė mu duk njė fantazi e vėrtetė. Ma hoqi bluzėn e hollė qė kisha, duke ma ledhatuar pjesėn e sipėrme tė trupit. U largua paksa nga unė dhe u zhvesh deri nė brekė. U zhvesha edhe unė deri nė leckat qė kisha veshur enkas pėr tė. Mu afrua dhe filloi tė mi lėpinte dhe thithte gjokset, duke mi kafshuar ngadalė majat, tė cilat ishin bėrė tė forta si gurė. Mė ledhatonte dhe mė puthte aq mirė, sa qė kurrė nuk e kisha pėrjetuar atė ndjenjė nga njė mashkull. Filloi tė zbresė me puthje dhe ledhatime me gjuhė poshtė barkut, duke mi puthur dhe kafshuar ngadalė pjesėt e brendshme tė kofshėve. Unė gjėmoja, sepse mė ēmendte kur filloi tė ma lėpij edhe bregun e pidhit. E ndjeja gjuhėn e saj gjarpėrore nėpėr buzėt e pidhit.
- Ohhhhh, zemėr... sa shumė tė kam ėndėrruar tė ma bėsh kėtė – flisja e hutuar dhe e humbur nga orgazmat qė nuk i kisha pėrjetuar mė parė aq shpesh.
Kur kalova nė ēmenduari, e kapa pėr flokė dhe e solla kokėn e saj afėr fytyrės sime, duke iu vėrsulur me puthje tė mbuluara me epshin e njė femre dyzetvjeēare. Tani ishte radha ime qė t’i tregoj asaj lezetin e vėrtetė. Fillova ta lėpija tė tėrėn, duke mė joshur ndryshimi i trupit nga ai i burrave. Ia lėpija gjokset, e qė i kishte mė tė mėdhenj se tė mitė, ndonėse ishte shumė mė e re se unė. Kjo mė eksitonte edhe mė shumė, sepse i kishte edhe mė tė fortė, me maja tė vockla, por tė fryra si bėrthama e njė pjeshke.
Pėrkėdheljet i zbrisja gjithnjė e mė poshtė, duke synuar pėr herė tė parė nė jetė lėpirjen e organit seksual tė gjinisė sė njėjtė. Mė pėlqeu kur e pashė se poshtė ishte e lagur qull. Fillimisht ngadalė, pėr tė vazhduar gjithnjė e mė me afsh, fillova tė zhytesha nė pidhin e saj tė njomė. Ajo filloi tė pėrdridhej si pėllumbeshė nė duart e mia qė ia kisha futur nėn vithe, ndėrkohė qė me gjuhė gjarpėroja nė pidhucin e saj tė vogėl.
- Ahhhhh, zonjė... qenke mjeshtėr pėr pidh... Ohhhhh... sa lezet qenka – ulėrinte ēupa, pėrderisa pėrjetonte orgazmat e saj vajzėrore.
Mė pas unė u shtrina, ndėrsa ajo mė kalėroi, duke mi thithur gjokset. Mė ishte futur si mashkull midis kėmbėve dhe i fėrkonim pidhat, sikur tė dėshironim tė futeshim brenda, por kot. Ne ishim femra dhe kėnaqeshim me trupat tanė artistik, gjithnjė duke ledhatuar lėkurėn e trupit, pa asnjė qime, siē isha mėsuar tek meshkujt.
Deri nė mbrėmje kemi provuar pozita tė llojllojshme, por qė na kėnaqte ajo si numri 69, sepse edhe kishim pidh nė gojė, edhe gojėn nė pidh.
Vjollca nė fund ma pranoi se kishte ėndėrruar tė bėj dashuri me femėr, sepse ishte joshur nga filmat pornografik qė kishte shikuar me shoqe, sepse ende nuk kishte tė dashur. Ndėrkaq unė ia pranova se kot sė koti mė ishte tekur qė tė bėj dashuri me femėr dhe se ajo ishte femra e parė konkrete, tė cilėn e kisha dėshiruar, qė kur e takova nė park.
Kėtė lojė e kemi pėrsėritur disa herė, pėrderisa ajo u martua me njė djalė qė jetonte jashtė vendit dhe iku bashkė mė tė, duke mė lėnė me shpresė se kur tė kthehej pėr pushime, do mė kėrkoj, ndėrsa lidhjen do ta ruajmė pėrmes mesinxherit.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

37 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:17 pm

Zonja me pėrvojė e unė i virgjėr!

Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė... banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita... Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė... Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja... Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirė jam... Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat... E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova... nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė... Ohhhh... Unė nuk muj mė... Ahhhh... – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh... Ēuni im i lezetshėm... Ma rras tė tėrin... ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unė... Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh... Mė qij fortė... Ma trus deri nė fund... Mė tund mirė ēuni im i virgjėr... Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

38 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:19 pm

Ia kthej bythėt secilit, por s’jam lavire!

Kur isha e pamartuar, njė djalė nė fqinjėsi mė ngacmonte ēdo ditė. Unė si fshatare nga njė zonė rurale e jugut tė vendit, as qė guxoja tė mendoja pėr njė aventurė seksuale, se lerė mė tė bėja kėtė. Nga ana tjetėr, nė moshėn 20-vjeēare mė pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke qė t’i presė procedurat patriarkale, pėrderisa tė bėhesha gruaja e dikujt qė nuk do e njihja fare, deri nė martesė.
Ishte fillimi i viteve tė nėntėdhjeta. Kohė me krizėn mė tė madhe financiare dhe aq mė tepėr dashurore. Megjithatė, unė nė njė festė ia lėshova sytė njė djaloshi nga njė fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bėra atė pėr veti. E mashtrova lehtė qė tė mė grabiste, gjoja se familjen e kam tė vėshtirė dhe nuk do mė fejonte pėr tė. Ashtu edhe vepruam, disa muaj mė vonė. Nata e parė ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatė. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natė e deri mė sot ėshtė burri im! Pasi mė kaluan ato ditė tė para, gjatė tė cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortė si mashkull. Kishte njė penis tė vogėl, diku 13 cm. Unė gjithnjė e mė tepėr dėshiroja diēka qė do tė mė mbushte plotėsisht meskėmbėshin tim tė etur nė ēdo ēast pėr mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bėmė dy fėmijė. Atėherė ndjeja edhe mė shumė nevojė pėr “diēka” tė madhe.
Harrova tė them se, para se tė na lindnin fėmijėt, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bė ai lesh me ta, vendosi tė shkonim nė kryeqytet. Aty gjeti njė banesė shumė tė mirė dhe nė njė lagje, paksa tė fshehtė, sikur tė mė kishte pyetur mua. Vend fenomenal pėr ta shijuar unė atė qė mė mungonte kaherė, sidomos pasi linda fėmijėt.
Njė burrė, i cili kishte vetėm njė fėmijė, ndėrkohė qė gruan e kishte jashtėzakonisht tė shėmtuar dhe tė trashė, ia vura syrin menjėherė. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte njė stil qė mė pėrshtatej mua. Buzėqeshja e tij, kur mė pėrshėndeste gjatė “ndeshjes” nėpėr shkallė apo edhe nė shitoret, me flakėronte. Ai e kish nuhatur kėtė ndjenjė time dhe filloi aksionin.
- Sa shumė mė pėlqen, nuk e ke idenė. Do tė dėshiroja tė tė kem vetėm njėherė, e pastaj le tė vdesė – mė tha prerazi dhe u largua.
Unė fillova tė mendoja nė ēdo kohė pėr kėtė “ofertė” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Tė nisi kėtė lojė qė dėshiroja shumė vite, apo jo! Do tė ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditė dhe ja, papritur u takuam me Demirin nė bodrumin e ndėrtesės, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutė.
- Nuk ėshtė fer tė mos mė pėrgjigjesh. Nėse e meritoj, mė qo nė Rr. S. Por, mė beso se ti mė pėlqen dhe nuk e kam me tė keq – mė fliste pa ndėrprerė ai, ndėrkohė qė afrohej gjithnjė e mė pranė meje.
Unė vetėm e shikoja, por qė goja mu frenua krejtėsisht. E shihja se njėra do tė ndodhte me mua, rreziku ose kėnaqėsia e shumėpritur. Megjithatė, qėndroja e stepur, pėrderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun nė sup, ndėrkohė qė fjalėt nuk i ndalte. U bėra sikur pula nė shi... as tė tėrhiqesha, as tė qėndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i kėtyre punėve. Mė shikoi drejtė e nė sy dhe mi ngjiti buzėt pėr buzėt e mia. Unė fillimisht nuk reagoja, por mė vonė ia ktheva edhe unė, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kė. Mė rrėmbeu pėr vithe dhe mė ngjiti pėr trupin e tij. O zot sa i forte ishte... i fortė ishte edhe nė mashkullorin e tij, sepse e vėreja kur mė fėrkonte mbi pantallonat e holla qė kisha nė atė ēast. Nuk e di se kurė e kishte nxjerrė jashtė aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorėn dhe ma shpuri nė tė.
- Ahhh... ky ėshtė kar – arrita tė lėshoja vetėm kėtė zė, i cili atij ia ndezi tė gjitha dritat e gjelbra. Tani ai mė nuk kishte aspak frikė, sepse unė humba fare nė duart e tij. Me shpejtėsi ma futi dorėn mes kėmbėve dhe filloi tė mė fėrkonte. O sa shuplakė tė madhe dhe tė fuqishme qė kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtėri ta fėrkonte, pėrderisa u bėra qullė. Nė ēastin kur mė ktheu, pėr tė ma futur nga mbrapa, u dėgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamė mė shpejtėsi. Unė shkova nė bodrumin tonė, e ai u fsheh diku qė as unė nuk do e gjeja dot, se lerė mė komshiu plak, i cili kishte zbritur pėr punėt e veta.
Sapo ėshtė ngjitur ai plak i mallkuar lartė, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenė ka na bėjnė hora e zezė – mė tha, duke qeshur tamam si njė dashnor i vėrtetė.
Kjo fjalė e tij mė bėri qė mos tė vazhdoj mė tej, por i thash se mund tė mė vij nė banesė tė nesėrmen nė mbrėmje, sepse burri mė shkonte pėr njė dokument nė fshat dhe do tė qėndronte atje njė natė.
Kėshtu edhe ndodhi. Sapo ėshtė qetėsuar ēdo gjė, ai erdhi nė banesė dhe unė mbeta si qyqajkė. Nuk dija se ēfarė tė mendoja, vetėm se i “kėrceva” si kuēedėr nė qafė. Ashtu e ngatėrruar nė tė, u ndodha nė dhomėn time tė fjetjes, tė cilėn do e ndaja pėr herė tė parė me njė mashkull tjetėr.
Demiri mi hoqi ato pak lecka qė kisha dhe, ahhhh... sa lezet filloi tė mė lėpinte. Kėtė burri im kurrė nuk e bėnte, pėr asnjė ēmim. Ē’ėshtė e vėrteta, unė kam parė nėpėr filma, por edhe mua mė ėshtė dukur si njė veprim shtazarak. Por, ky komshiu mė bėri qė ta shijoj edhe kėtė kėnaqėsi.
- Ahhhh... Nuk kam ditur se ėshtė kaq lezet... Ti qenke mjeshtėr i pidhit... Ashtu... Ohhhh. – ulurisja si kudėr.
Demiri fare nuk bėnte zė, por vetėm llapėrēiste edhe mė fortė, e qė mua mė bėri tė arrij orgazmėn e parė. Nė atė ēast, mi ofroi te fytyra koēet e tija shumė tė mėdha. E kapa pėr huri dhe pėr herė tė parė putha majėn e tij. As kėtė me burrin nuk e bėja, thjeshtė, sepse kėto veprime ai i konsideronte si anormale.
Nuk e di as vetė se si mė kaploi dėshira qė tė pėrpij tė tėrin atė alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumė i madh.
Sapo e kam mbėshtjellė majėn e tij mė buzė, Demiri eksplodoi. Pėr pak sa nuk ma mbushi gojėn. Kėtė nuk mundja ta bėja, qė ta pėrpija atė lėng, por e tunda fortė me dorė, duke e parė pėr herė tė parė se ēka do tė thotė vullkani i vėrtetė. Me dorėn tjetėr ia ndrydhja koēet, e qė Demiri lėshonte zėra tė pakuptueshėm nė atė ēast.
- Ashtu... Shtrydhe... Nxjerrja lėngun... Ohhhh... – bėrtiste komshiu im i dėshiruar nė atė ēast, mė shumė se ēdo gjė tjetėr.
Pasi jemi shterė mirė e mirė, shkuam nė banjė, ku edhe aty pėrjetova diēka pėr herė tė parė. Sa me mjeshtėri dinte tė mė shkumoj dhe tė mė fėrkoj tėrė trupin, sidomos cicat dhe meskėmbėshin. Shpesh ma fuste gishtin nė bythė, e qė e kuptova se ai e dėshironte edhe kėtė birė, por qė nuk kisha guximin ta provoj.
Nė njė ēast ma ofroi topuzin e tij afėr pidhit, i cili shumė lehtė depėrtoi nė tė. Shpesh e nxjerrke dhe ma fėrkonte pėr bythė. Kjo mė pėlqente, por kur tentonte tė depėrtoj, e tėrhiqja, duke e lutur qė mos ta bėj kėtė.
- Ani zemėr, ka kohė edhe pėr kėtė. Do tė shohėsh se me kohėn do ta pėrpijė edhe kjo birė – mė pėshpėriste ai, duke qenė i sigurt se unė do tė vazhdoj lojėn me tė deri nė pafundėsi.
E bėmė edhe njė tur tė lezetshėm nė banjė dhe u shtrimė nė shtrat. Fėmijėt flinin rehat nė dhomėn e tyre, sikur tė solidarizoheshin me mua. Shkova qė t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri nė banjė, sepse ai dinte shpesh tė ma fėlliqte shtratin, edhe pse kishte pesė vjet nė bythė.
Me t’u kthyer nė shtratin e burrit, ku tanimė kisha diēka shumė mė tė mirė se ai vet, Demirin e pashė duke e lėmuar rroēkėn e tij, sikur tė mos ishte shterė dy herė pakė kohė mė parė.
- Ende je i uritur? – e pyeta.
- Po zemėr... Ti nuk e ke idenė se sa bythė tė shijshme ke. Mua mė mungojnė ato bythė, sepse te gruaja ime as qė i shikoj. Ėshtė krejt stėrvinė – ma ktheu.
Nė atė ēast ndjeva keqardhje pėr gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatė, vetveten e doja mė shumė. Dėshiroja qė ta shfrytėzoj deri nė pafundėsi kėtė mbrėmje madhėshtore.
- Mi jep tė lutėm ato bythė, se nuk po ngopem dot me to – mė tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortė.
Ashtu si ishte i shtrirė, e kalėrova mbi fytyrė, ndėrkohė qė unė u gjenda ballė pėr ballė me rroēkėn e tij tė fortė. Kėsaj radhe, pasi e kisha larė mirė e mirė, me endje e lėpija, e fusja nė gojėn time tė vogėl, e qė mi lodhte fulqitė. Vėrtetė ishte kar i trashė, sa qė habitesha se si po e pranon aq lehtė kjo macja ime.
- Ahhh sa mirė po e trajton kėtė pisin tim, i cili po vuan pėr njė gjė tė tillė – thoshte ai, ndėrkohė qė iu vėrsulke pidhit edhe mė shumė, si i ēmendur.
E vėreja se ai meritonte qė t’ia trajtoj koēet dhe karin e mrekullueshėm edhe mė mirė. Bile t’i bėj diēka qė mua nuk mė pėlqente, por qė atė e pėrndezke shumė.
Pas ca kohėsh, ai mė kapi fuqishėm pėr bythė dhe mė nguliti nė kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitė... E ndjeja thellė nė brendi atė alametin e tij, ndėrkohė qė koēet mė qėndronin si jastėk ndėr vithe.
Pasi tė gjitha kėto pozita ishin tė paprovuara ndonjėherė pėr mua, unė nuk duroja gjatė. Arrija orgazėm shumė lehtė, por qė edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrėngimet e pidhit tim, derisa u shtersha.
Me shpejtėsi mė ka shkulur nga kari, se ndryshe, unė isha lėshuar kėnaqėsisė dhe as qė mendoja nėse do mė mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
U gjuajtėm sėrish nė shtrat dhe pėr njė kohė nuk flisnim. Nė njė ēast ai e shikoi orėn dhe mbet i shtanguar.
- Ueeee... paska ikur ora bre... Me duhet tė shkoj tani se zoti e di se ēfarė do mė thotė gruaja – filloi tė “pendohej” Demiri pėr kohėn e humbur me ma.
- Fare mos shko, nėse e din qė s’do ta hapte derėn – i thash me shaka, duke ia tėrhequr vėrejtjen se, nėse kthehet prapė, nuk do ja hap derėn.
- Je vėrtetė fantastike zemėr... Ti meriton shumė mė tepėr, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerėn – mė tha Demiri, derisa po vishej me shpejtėsi.
Nuk e di pse jam e tillė, por nė atė ēast mė erdhi inat qė mi tha burrit qyqan. Ndjeva njė dozė faji, sepse burri im nuk e meritonte njė grua tė tillė, por ja qė kureshtja mė bėri tė provoj diēka mė shumė.
Kushedi, ndoshta njė ditė do tė ngopem me Demirin, por edhe mė nja dy tė tjerė qė kam filluar sė voni, dhe do t’i kthehem vetėm burrit!
Ndoshta.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

39 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:20 pm

Realiteti mu shndėrrua nė ėndėrr!

Kur dikur dėgjoja se nė botėn perėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata perėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
- Pėrshėndetje... jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha... e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri... Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj... edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.
- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.
Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.
Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.
- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.
- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjale t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.
Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.
- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
- Sa do tė dėshiroja tė mė bėsh shoqėri, nuk e ke idenė – ia ktheva.
Pas kėsaj, u nisėm menjėherė drejtė Prishtinės. Gjatė rrugės bisedonim edhe mė shumė, por assesi tė merrnim ndonjė iniciativė konkrete. Kur arritėm rreth Lipjanit, ajo mė luti qė tė hynim nėpėr qytezė dhe jo tė ndiqnim unazėn.
- O loēkė, ajde ndalemi nė njė motel kėtu nė tė djathtė, sepse nuk kam edhe aq punė nė Prishtinė. Mė shumė pėr qejf kam dalė – mė tha zonja Dritė.
Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva. Ec e ec, nuk shihja ndonjė motel. Fillova tė mendoja gjithēka, pa bėrė zė fare. Sapo e kemi lėnė qytezėn, vėrejta njė motel, i cili nuk i ngjante edhe aq njė moteli.
- Ky ėshtė moteli - mė tha zonja.
Hyra nė parkim dhe, kur dolėm nga vetura, njė djalosh na priste me ēelėsa nė dorė. Asgjė nuk kuptoja. Prisja se do tė uleshim nė hollin e kėtij objekti dhe do pinim kafe, por jo. Zonja e rrėmbeu ēelėsin, ia bėri njėfarė pagese dhe u futėm nė objekt, ku asgjė nuk pashė aty qė tė ngjasonte nė objekt hotelerie, pos dhomave, sikur tė njė shkolle.
U futėm nė njėrėn prej kėtyre dhomave dhe zonja menjėherė e mbylli derėn. Ishte njė shtrat bashkėshortor brenda, i rrethuar me pasqyra, njė dush kabinė, njė tavolinė dhe dy karrige. Ajo mu vėrsul si luaneshė, duke mė thėnė se ky ishte qėllimi.
- A e di se sa shumė kam imagjinuar ta kem njė djalosh tė ri, si ty? – mė thoshte ajo, duke mos i ndaluar puthjet kudo nėpėr qafė e trup.
Shpejtė e shpejtė e kryem turnin e parė, sepse ishim tė eksituar pa masė qė tė dy. Mė duhet ta pranoj se ajo mė ka shkundur fortė. Vėrtetė ishte e etur pėr mashkull.
Pas kėsaj u futem bashkė nė banjė, ku e fėrkuam mirė e mirė njeri-tjetrin. Zonja nuk ishte e bukur, ama trupin e kishte bombė. Si dukej, ajo shumė i pėrkushtohej trupit, sepse edhe lėkurėn e kishte tė ushqyeshme dhe tė lėmuar e depiluar. U kthyem nė krevat, ku edhe filluam lojėn e vėrtetė, duke mos e lėshuar asnjė pjesė tė trupit pa e shijuar. Zonja dinte shumė mirė tė mė trajtonte pjesėt erogjene tė trupit, sidomos, koēet. Nė ēastin kur mi ka mbėshtjellė me dy duart koēet dhe karin, ndėrkohė qė majėn e karit ma pėrkėdhelte me buzėt e trasha qė kishte, unė humba fare nga kjo botė.
- Ohhhh zonja ime... mėsuesja ime... sa shumė e din se ēka e eksiton mashkullin – i thash.
- Duhet edhe ti tė shijosh diēka tė veēantė – ma ktheu, duke i hapur kėmbėt, pėr tė ma dhuruar pidhin e saj mė buzė tė gjata.
Fillimisht fillova lehtė t’ia puthja pidhin. Por, kur ajo mė kallte duke e thithur karin, unė doja tė futem i tėri nė pidhin e saj. Ishte kėnaqėsi e paparashikueshme, derisa ne ia trajtonim njėri-tjetrit pjesėt mė intime.
Sa shumė me eksitonte, kur me mjeshtėri ma fėrkonte pidhin pėr buzė, duke kėrkuar qė ti bėja diēka mė shumė se lėpirjet.
U ngrit mė pas ajo dhe mori pozicionin e kafshės. Qėndronte sikur lopėt kur janė tė gatshme ta presin kėrcimin e demit. Menjėherė mė shkoi mendja kur unė i ruaja lopėt e fshatit dhe, njė grua e vetmuar ruante njė lopė tė vogėl. Ajo ishte e pastėr, sikur tė flinte nė dhomė. Kur i erdhi koha tė mbarėsohej, e pata xhelozuar demin e fshatit kur kishte kėnaqėsinė t’ia fuste asaj lope tė ruajtur me kimet. Nuk ėshtė turp nėse them qė disa herė tentoja ta qija edhe unė atė lopė tė vejushės, sepse i ngjasonte pronares sė vet.
Tė gjitha kėto mendime mu sollėn nėpėr kokė me njė shpejtėsi jashtėzakonisht tė madhe dhe inspirimi im shkoi nė maksimal. Kari mu bė dru i forte dhe i drejtė. Zonja vetėm i dridhte bythėt, duke mė ftuar qė t’ia rras sa mė shpejtė.
- Ma rras zemėr... Ma rras se kėtė e kam dėshiruar shumė kohė... Mė qij si mėzat – apelonte zonja Dritė.
- Ahhhh... - lėshova njė britmė, kur ia pėrmblodha me fuqi, bash sikur ai mėzati i katundit qė mu soll nė kokė.
Edhe zonja ime mė inspiroi kur pikėrisht mė quajti muzat nė ēastin kur unė veē e sillja nėpėr kokė atė.
Me rrėmbim i pėrmblidhja para vetės bythėt e saj tė formuara si mollė. E pompoja pa ndėrprerė dhe me egėrsi. Asaj sikur kjo i pėlqente pa masė, sepse e shihja qė mė ujdiste vithet aq mirė, sa qė kisha pėrshtypjen se pidhin ma vuri nė pjatė.
Pas disa shkundjeve, ndjeva sė koēet donin tė dilnin nga strofulli i tyre... E shpejtova ritmin, ndėrkohė qė bėrtisja, nė mėnyrė qė zonja tė kuptonte se ėshtė koha e kulminacionit. U shkul me shpejtėsi nga kari im dhe ma rrėmbeu atė, duke vazhduar tundjet me dorė, pėr ta pritur lėngun magjik.
Eksplodoja si top, pėrderisa ajo i priste llavat nė gjoks, e me njėrėn dorė e lyente gjoksin me atė lėng. Sapo jam shterė i tėri, zonja e futi nė gojė dhe e thithte edhe mė, duke mi nxjerrė edhe pikat e fundit tė spermės.
Nė ato ēaste mu duk se po ma nxjerr zemrėn nga vendi. Ēmendesha nga kėnaqėsia qė mė falte zonja ime.
Me ta pėrfunduar lojėn, tashmė njėri pas tjetrit u lamė me ujė tė vakėt, sepse i ngrohti kishte mbaruar qė nė turnin e parė kur u lamė.
U veshėm dhe, si pėr habi, as unė e as ajo nuk ishim tė interesuar tė shkonim nė Prishtinė.
Unė i propozova qė tė silleshim kah Brezovica, e kur tė bie terri tė hynim nė Prizren. Ajo u pajtua mė kėtė idenė dhe nė ia therėm kah Ferizaj.
Nė Brezovicė jemi ndaluar nė njė vend tė kėndshėm dhe tė flladshėm. Aty jemi argėtuar edhe mė shumė, ndėrkohė qė nė mbrėmje kemi hyrė nė Prizren dhe jemi ndarė si dy tė panjohur.Nga ajo ditė, ende nuk e kam takuar zonjėn time, as qė mė ka thirr dhe as qė mė ėshtė paraqitur nė MSN. Tani jam nė kėrkim tė asaj zonje, por ka dy muaj qė nuk e takoj dot, as qė mė pėrgjigjet ne e-maila. Krejt kjo, tani mė duket si ėndėrr. Shpesh e pyes vetėn, athua kam parė ėndėrr apo ishte realitet dėfrimi me njė zonje

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

40 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:20 pm

E tradhtova burrin “nė pleqėri”

Bėra 20 vjet martesė, dhe e tėrė kjo kohė mė shkoi duke pėrcjellė burrin nė rrugėtim dhe duke e pritur se kurė po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gėrditi edhe jetėn. Si pėr sherr, kur unė isha e nxehtė dhe mė nevojitej burri, ai ishte nė rrugėtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri mė vinte nė shtėpi, edhe atė krejt duart e nxira, ndonjėherė edhe fytyrėn, se pėr rrobat as qė mos tė flasė. Gjithnjė kishte probleme me njė kamion tė vjetėr dhe, sikur ai tė ishte mekanik dhe jo shofer.
Kurrė nuk mė shkonte mendja tė flladitesha me ndonjė mashkull tjetėr, pavarėsisht se sa isha e kallur. Gjithnjė gjeja ndonjė punė nėpėr shtėpi, sa pėr ta harlisur mendjen.
Pas luftės, burri sikur vonohej mė shumė nė rrugėtimet e tij dhe gjithnjė e mė pak vinte nė shtėpi i nxirė katran. Ndonjėherė mė shkonte mendja, nėse ai po drejton kamion, apo ndonjė veturė luksoze! Ditė pas dite e javė pas jave, dyshimi nė besnikėrinė e tij ndaj meje shtohej, e bashkė me tė edhe dashuria ndaj tij zbehej.
Njė ditė, derisa ai ishte nė rrugėtim, unė i futa rrobat e zhyllosura tė tij nė koritė, sepse atėkohė nuk kisha makinė rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por ėshtė rregull qė t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusėsh rrobat nė ujė, sepse mė ka ndodhur njėherė qė ia kam “larė” 1000 dinarė tė asaj kohe. Nė xhep ia gjeta njė kondom... Mbeta gojėhapur, por nuk e prisha disponimin. Vetėm mendoja se si tė veprojė, kur ai tė kthehej.
Herėt nė mėngjes, burri i botės u kthye nė shtėpi. Pėr ēudi, ishte i pastėr dhe kishte njė dozė parfumi. Ndoshta hunda e tij ishte mėsuar me atė aromė dhe nuk e ndjente, por unė e nuhata menjėherė, bile e kuptova se ai parfum ishte i femrave dhe nuk ishte nga ato qė kishim ne nė tualet. Edhe pse isha e zgjuar, nuk bėja fare zė, pėr tė parė nėse do tė mė ngacmonte. Burri i botės u fut me kujdes nė shtrat qė mos tė mė trazoj gjumin dhe menjėherė ia krisi gjumit. I shkreti ishte i rraskapitur fare. Herėve tjera kur vinte, mė zgjonte ngadalė, duke mi futur kėmbėt mes kėmbėve tė mia dhe bėnim dashuri tė mrekullueshme, sepse edhe ashtu mua mė pėlqen dashuria nė mėngjes. Sapo u thellua nė gjumė, unė u ngrita dhe ia nuhata edhe mė shumė rrobat, ku u vėrtetova se pėrmbajnė parfum femrash.
Nė drekė u zgjua “zotnia” dhe mė kėrkonte njė kafe. Ia solla si pėrherė, por bashkė me kafenė edhe kondomin.
- Ja, merre kėtė se pėr pak sa nuk e kam futur nė ujė – i thash, paksa me qortim.
- Nuk ėshtė e mundur... Nuk e di, nuk e di se nga ky nalet nė xhepat e mi! - u shpreh si me habi, por qė fytyra i humbi fare.
- Nuk kėrkova sqarime se nga ky nalet nė xhepin tėnd, por vetėm tė tregova se e shpėtova nga uji. Tjera here, kujdes xhepat ė!? - i flisja sikur tė isha njė damė e vėrtetė. Nė fakt unė edhe jam e tillė, por pse fati ka dashur qė tė martohesha herėt dhe tė jetoja gjithnjė nė krah tė burrit, unė nuk kam faj.
Ditėt nė vazhdim hetoja se ai sillej mė ndryshe. Sikur e ndiente njė barrė tė rėndė mbi supe. Por unė, as qė ia zeja nė gojė kėtė ngjarje. Thjeshtė, sillesha sikur nuk ka ndodhur asgjė. Por, gjatė gjithė kohės u vėrtetova se ai po ma luante lojėn!
Nga kjo ditė, fillova tė mendoja edhe pėr nevojat dhe kėnaqėsitė e mia, pavarėsisht nėse kjo do tė ndodhte me tė apo me ndonjė mashkull tjetėr. Fundja, kisha shumė oferta, por qė asnjėherė nuk e kam “ngrėnė”. Menjėherė mendja mė ka shkuar tek njė djalosh, i cili ishte 20 vjet mė i ri se unė, por qė shpeshherė i lėpinte buzėt kur takoheshim nė tregun e perimeve, apo nė shitore.
- Do ta provoj me tė! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjė pėr tė blerė, njė ditė u vesha top fare dhe dola nė treg. Sikur tė mė kishte pėrcjellė frajeri, u gjend afėr meje, qė nė kontaktin e parė qė bėra me shitėsit.
- Jam nė banesė, krejt vetėm sonte. Po ti? - mė tha si hajdut djaloshi qė shumė kohė mė vardisej.
- Tung Luan, ēka po bėn? - ia ktheva, sikur tė mos e kisha dėgjuar se ēka mė tha.
- Unė veē kėtė desha tė tė them, sepse ika ta kryej njė punė. Tė presė nė banesė, sapo tė bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri mė ishte lyer pikėrisht mua, kur e di se ka shumė femra tė gjeneratės sė vet. Megjithatė, nėpėr kokė mė silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vėshtirė ta luftoja dėshirėn qė pikėrisht me tė tė shtrihesha nė shtrat, ndėrkohė qė fakti i besnikėrisė ndaj burrit plotė 20 vjet, mė frenonte fuqishėm. Mendoja, nėse kaq kohė nuk i kam hyrė kėsaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatė, dėshira sikur mbizotėronte. U ktheva nė shtėpi dhe fillova edhe mė tej tė ballafaqohesha me ofertėn qė mė ishte fare pranė. Nė mbrėmje, rreth orės 22:00, u pėrvodha dhe shkova te djaloshi im qė vėrtetė e dėshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti qė kurrė skam qenė me mashkull tė huaj, mė kishte penguar tė takohesha.
Sapo i jam afruar derės, ajo u hap. Ai mė kishte pritur krejt kohėn nė derė.
O zot... sapo e ka mbyllė derėn, mė ka rrėmbyer aq fortė, sa qė u ndjeva e ligshtė nė duart e tij.
- Zonja ime e ėndrrave... a e din se ēdo natė tė imagjinoja nė shtratin tim? A je e vetėdijshme se sa herė i kam mėshuar me dorė, duke menduar nė ty - fliste si i humbur Luani, duke mė mbėshtjellė me duart e njoma dhe tė fuqishme, tamam si njė luan i vėrtetė.
- Ja ku mė ke... tė shoh se ēka do bėsh tani - ia ktheva duke belbėzuar.
Mė rrėmbeu fuqishėm dhe mė dėrgoi nė dhomėn e fjetjes sė prindėrve tė tij, sigurisht pėr ta shfrytėzuar shtratin e tyre komod pėr kėtė punė. Me shpejtėsi filloi tė mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjė paralojė, apo romantizėm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtė e shpejtė dhe mu fut mes kėmbėve. Unė nuk ndėrmerrja asgjė. Thjeshtė, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nėse po bėj “punė” tė mirė.
Pėrderisa mendoja unė, ai ma palosi nė vendin e duhur “rroēkėn” e tij goxha tė madhe dhe tė njomė.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshėm qė je... Ashtu zemėr... - fillova tė gjėmoja, duke harruar nė gjithēka tjetėr, pėr t’iu dhėnė kėnaqėsisė momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vėrtetė... Ti meriton mė shumė kėnaqėsi - mė thoshte Luani, gjithnjė duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bėra ēikėrr nė koēen e tij, qė kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa mė shumė qė gjėmoja, ai mė shumė mė rrėmbente, mė shtrėngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dėshironte tė ma gjej fundin. Gjithnjė mė fliste se si zonjat e kallin dhe se unė isha nė shėnjestrėn e tij pėr shumė kohė. Fliste kėshtu dhe, si pėr inati qė nuk ia kam dhėnė deri mė tash, mė qinte edhe mė fortė.
- Ashtu... ashtu ēuni im... sa i fortė qenke - murmurisja duke qenė nė trans dhe nė kulmin e kėnaqėsisė, tė cilėn shoferi im pėr 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjė... kojshike... tė mbusha.... tė mbushaaaaaa - bėrtiste, pa u hamendur nėse po e dėgjon kush.
- Lirisht... mė mbushė... mė mbushė... ohhhh lumja unė pėr ty qė tė kam kojshi - ishin fjalėt e mia gjatė pėrjetimit tė orgazmit tė parė.
Jemi gjuajtur bashkė si tė vdekur nė shtrat dhe pėr disa minuta nuk kemi folur fare. Unė disi nuk besoja se mė ndodhi kjo qė mė ndodhi, ndėrsa ai qėndronte, sikur tė ishte penduar qė e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat mė tė moshuara, sidomos zonjat mė ēmendin... Sa e sa herė i kam mėshuar me dorė, vetėm kur tė imagjinoja nė shtratin tim - mė fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Njė ditė, derisa isha ulur nė njė kafene, disa djem aty afėr meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u ēudita kur mė tepėr ata i dėshironin ato qė ishin mė tė vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh qė tė paktėn njė herė nuk ėshtė dashuruar nė ndonjė femėr mė tė madhe, qoftė nė mėsuesen, shefen apo ku ta di unė - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja qė kjo qė ndodhi mes nesh, ta mbaj shumė sekret. Por ai djalosh vetėm mė shikoi dhe filloi pėrsėri tė mė pėrkėdhelte, duke mė thėnė se pikėrisht kėtė e dėshiron edhe ai vet. Filloi tė mi thithė ngadalė majat e cicave, pastaj edhe stomakun. Unė u ngjalla edhe njėherė nga epshi, por kėsaj radhe e rrėmbeva atė dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafėn. Pėrsėri gjoksin dhe nė njė ēast u gjenda tek huri i tij beqar, tė cilin e rrėmbeva me dy duart dhe fillova ta pėrkėdhelja me buzė. Gjatė kėtij akti, Luani filloi tė shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrėmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokėn mes kėmbėve. Ah, sa mirė dinte tė mė eksitoj. Gjuha e tij u bė si e gjarprit, edhe e gjatė edhe e shpejtė. Pėr kėtė eksitim, unė nuk ia kurseja koēet, e as qyskinė e trashė. Me mjeshtėri dhe afsh e fusja deri nė fyt dhe e thithja me krejt fuqinė, derisa e nxirrja nga goja. Luani ēmendej nga ky veprim, por nuk mė mbeste borxh. Gjithnjė e mė fortė mi thithte buzėt e pidhit, e qė kjo mė shpuri nė prag tė orgazmit tė dytė.
- Mjaftė loēkė... mjaftė se mė ēmende... Eja ma trus fortė se po e lyp - i thash, sikur tė isha duke qarė. Pa bėrė zė, Luani mė ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte mė ka shtrėnguar pėr vithe.
E ujdisi mirė majėn dhe, qysh e kishte bėrė qullė paraprakisht me gjuhė, i rrėshqiti dhe sikur dem ma trusi deri nė koēe. Sa herė mė kujtohet kjo skenė, mė kaplojnė edhe ethet e kėnaqėsisė. Mė ka pumpatur edhe njė kohė ashtu furishėm dhe, kur e kam dėgjuar se filloi tė ulėrij, u pėrgatita qė ta pranoj edhe njė mbushje tė fortė.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtė... shtrėngoi vithet se tė shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtė qė je - bėrtiste dhe eksplodoi pėr sė dyti thellė nė brendinė time.
Unė vetėm i dridhja kukat, duke i ndihmuar qė tė depėrtoj sa mė thellė nė mua. Nė atė ēast edhe unė u derdha, sapo e ndjeva llavėn e vullkanit tė tij.
Gjithmonė e kam imagjinuar njė mashkull mė tė ri se vet, por assesi nuk kam guxuar tė marr njė vendim tė tillė. Kam menduar qė ka mbaruar koha e dashurive tė tilla pėr mua. Por, kėsaj radhe jam bindur se kurrė nuk ėshtė vonė pėr dashuri, pavarėsisht moshės.
Tash e kam ndėrprerė me Luanin, sepse mė vinte keq t'ia humbja kohėn. Mendoj se ai duhet ta gjej njė femėr mė tė re dhe tė martohet, se pėrndryshe ai nuk do tė ndiente nevojė. Mė thoshte se, po qe se unė pranoj tė vazhdoj kėtė dashuri, ai do ta vazhdonte shumė gjatė lidhjen me mua, pa i shkuar nė mendje pėr martesė.
Kjo ndoshta ėshtė histori e turpshme, por ja qė mė ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrė nuk do e shlyej atė kujtim, i cili mė ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dėshira ime pėr tė pėrjetuar diēka tė kėndshme, pasi qė e kuptova se burri po mė tradhtonte.
Prandaj, asnjė femėr apo mashkull nuk e akuzoj, nėse dėfrehen duke ndjerė dashuri reciproke. Njerėz jemi, edhe pse jemi tė martuar. Mund tė dashurohemi, pavarėsisht qė kemi dikė afėr. Luani mė ktheu edhe njėherė nė zemėr ndjenjėn. Pėr tė cilėn kam menduar se ka marrė fund pėr mua.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi