poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Tregime Erotike

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 3 e 3]

51 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 3:57 pm

isha ne pushim shkollor per nji jav kisht tre dit qe ishim ne ate hotel ate nat kisht mbremje ne lokalin e hotelit shlova por e pa disponuar nejta pak dhe u nisa per ne dhomen time jasht takova ish shokun e shkolles fillore me ftoi per te ecur reth plazhit por thash kam te ftoht ai me thiri ne dhomen e tij te marim ndonji bluz pastaj dalim mir shkova ai mori blizen dhe afroheshte afer meje me vuri bluzen ne krah me puthi ne qaf me shtrengoi per beli dhe doli para meje me puthi ne buz filloi te me xhvesh bluzen me puthi gjoksin me pas stomakun me nxori pantollonat desh dhe tanget por kapa duart e tij dhe thash jo ai me puthi fort ne buz dhe me tha te dua sonte shpirt te lutem me puthi fort me shtrengoi ateher fillova te nxjer kmishen e tij putha gjoksin dhe cdo pjes te trupit te tij nxora pantollonat e tij ai me puthte prekte cdo pjes te trupit tim dhe me coi drejt banjos me nxori jelekt leshoi dushin dhe filoi te puthte cicat e mia kafshonte ra ne gjuj me nxori tanget me gisht kerkoi pidhin tim filloi te ma lepijnte me uli dhe mua duke me puthur ndjeva dicka te fort ne gjoksin tim oh mes cicave te mia pash karin e tij me afroi reth goje fillova ta lepij ma futi ne goj praka bolet e tij lepija gjithcka qe kisht mes kofshave te tij ai me mori ne krah duke puthur cicat e mija me coi drejt ne krevat u shtri mbi mua me gjuhen e tij kerkoi gojen time me kafshoi buzet me pas cicat stomakun ndjeja se po me futi karin me futi leht ohhh ishte hera e par qe provoja dicka te till ma futi me thell filloi te me qinte me fort me qinte kafshonte si te mar kerkonim cdo vrim ne trupat ton oh ishte kenaqsi kur ma futi shum me thell shtrengova fort per kurizi ai me qinte dhe me shum u cua ne gjuj me kafshoi buzet dhe me tha po te plas pidhin me te vertet ma plasi sikur po me ndalte frimen aq fort qe me qinte shtrengoja duart e tij ohhhh vetem kta ndegjoheshin ne dhom filloi te me qinte shum shum me fort po me ereshin syt me humbi energjia ai me qinte pa ja ndal fort e me fort djerset e tij ndjeja mbi trupin tim te dy ja aritem sperma shpertheu ai ra mbi mua me puthi buzet cicat dhe u shtri un vura koken ne gjoksin e tij pushuam per disa minuta me pas u futem ne banjo u lam qe te dy dhe dolem reth plazhit ai me puthi dhe tha mere bluzen po te ben ftoht ose te ngroh un,,,ecnim reth plazhit ishin or te vona te mbremjes skisht njeri tjeter vec nesh po preknim neri tjetrin putheshim si dy te uritur oreksi per sex skish kaluar ende u ulem me nxori pantollonat filloi te lepij pidhin tim kafshoi ohhh me knaqi me pas me hapi kembet ohhh persri karin ma futi me pomponte me shpejtsi si mar po me plasi pidhin te ter ahhh cme kenaqi nga qe ishte dhe njeri qe pelqeja dikur filloi te zbar mengjesi ne te dy ende ne krah te njeri tjetrit sdo te haroj kur kete nat ishte kenaqesi me knaqi ..........por sot jemi aq larg sa doja te isha cdo nat ne krah te tij e dua pa mas me mungon ajo nat dhe ai njeri ..

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

52 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:01 pm

Ishte nje dit e zakonshme si gjith ditet tjera kur une dola te shetis me shoqerin time te cilet ishim tete veta ne ishim kater djem e kater vajza te cilet ishim nje grup qe mendonim te jemi gjithmon grup por ne shkum ne kafene pim dicka une at dit kisha veshur nje mini fund dhe nje bluze me gjoks te celur duke pir kafe shoku im mu afrua dhe me i preku kembet une u drodha e tera kur me peshperiti je ber shum e bukur sot dhe ne pim kafen kur ai me tha une te coj ne shtepi dhe une hypa ne veturen e tij ku une sa hypa ai me kafshoi te buzat dhe me tha je shum e bukur sa smund te shoh se si je be dhe tere rrugen me tregonte nje histori dashurie dhe me ne fund u ndal te shtepia e tij dhe me tha eja me mua ta shohim se si eshte kjo pasi e kam ne nje DVD une u nxeha shum nga keto fjal qe me tha dhe zbrita ku shoku me hapi deren e shtepis dhe hym mrenda dhe nuk priti me hyr te dhoma por menjeher filloi te me kafshoi ne trupin tim dhe filloi te mi lepij buzet.me kapi ne krah dhe me shtriu ne shtrat ku une e nxehur po aq sa ai fillova me ja hequr pantollonat une ja hoqa pantollonat kurse ai ma hoqi me nxitmim bluzen dhe mini fundin dhe te dy u ndodhem njeri perball tjetrit lakyriq dhe ai me puthi ne tere trupin mirepo une smund te prisja vet me te puthur por menjeher i u hodha persiper dhe ai filloi me te shpejt me me qi kur me hyri mbrenda penisi i tij ne vaginen time mua mu herren syt dhe ndjeva nje kenaqesi te madhe dhe e kap dhe e shtrengoja perseteprmi dhe i thash te lutem mos ik se u kenaqa te dua ai me shtrengonte dhe e fuste me thell penisin dhe duke me puthur e me lepir ndejtem 15 min me pas me leshoi dhe ne te dy te shtrir e lakuriq po rrinim ku mu afrua perseri dhe filloi te ma lepi vaginen dhe duke me me prekur me duart e j te embla dhe me tha ti pse se me puth ateher une i u drejtova dhe e kapa penisin e tij dhe e e lepija e puthja dhe sdija te ndalur pasi ishte nje kenaqesi aq e madhe sa smund te paramendihet ne u ndaluam dhe te dy lakuriq u nisem per te banja me be tush sa hra me u la aty perseri me erdhi shoku dhe duke u puthur u lam

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

53 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:04 pm

ishte nje nat me shi...isha disi e merzitur sepse ate nat po mbusheshin 3 vite pa e takuar te dashurin ne ate koh i mendoja castet kur ishim bashk ne te dy,disi ndjeja mall per te por... e dija qe nuk do te takoheshim sepse me kishin then se ai do te shkonte te jetonte jasht vendit.isha e merzitur jasht mase...kur ne mesnat me beri nje zile nje numer i panjohur kur e kapa telefonin ishte nje ze burri por me erdhi i njohur kishte qen ish i dashuri im,me ftoi qe te dilnim ate mbremje sepse kishte dicka per te me then,un perfitova nga rasti sepse isha vetem ne shtepi ate nat...kur nuk vonoi shum ai u shfaq para shtepis sime por dicka nuk ndjehesha mir nga emocionet kisha shum frik sepse pas 3 vitesh po takoheshim,kur dola jasht ai nuk me kishte ardhur i vetem por me dashnoren e tij,nuk doja qe te me merrnin vesh qe isha xheloze dhe i ftova me buz ne gaz qe te futeshin mbrenda,hym aty dhe u ulem,dhe un si per kurreshtje dhe rrespekt e pyeta se kush ishte ajo ai me shiqoi dhe vetem buzeqeshi e asgje nuk me tha por nuk vonoi pak dhe erdhen dhe dy shokt e tij....un nuk po kuptoja asgje se cfar behej aty..por nuk me interesonte gje sepse e kisha aty ish te dashurin,ata sapo hyn brenda dhe menjeher dolen ne dhomen tjeter me ate vajzen e cila kishte qen vetem nje prostitut e jo e dashura e tis sic mendoja un...isha e lumtur jashtzakonisht shum se pas tri viteve ishim perseri perball njeri-tjetri dhe ai mu afrua ngadal dhe me pyeste se si isha,dhe mi preku floket un nuk kisha fjal per ti then vetem po cmallesha me shiqimin e tij kurse ai me kapu me nje shpejtesi te vrullshme dhe me kafshonte ne te gjitha pjeset e trupit prej kokes deri te kembet un mezi prisja qe te zhvisheshim sepse isha ber sikur e cmendur...dhe te dy digjeshim te ter ai me futi koken ne mes te kembeve dhe me kafshonte un nuk doja tia dija fare per askend sepse isha e lumtur qe isha perseri bashk me te kur nje organ i madh hyri ne vaginen time ishte hera e par qe po e provoja kete gje por nuk isha e penduar aspak sepse po e beja me njeriun qe e doja me shum se cdo gje ne bot...papritmas hyren ne dhomen ton dy shokt e tij dhe prostituta un isha po thuajse e alivanosur nuk kuptoja shum sepse isha ber si e cmendur dhe ai doli jasht me prostituten kurse mua me la ne dhom me dy shokt e tij ata ishin tap por edhe un isha ber sikur te pija ndonje gje ata me preknin mua por edhe un ndjeja dicka erotike te ata te dy,dhe njeri ma futi penisin nga prapa dhe njeri nga para un as qe i ndjeja dhembjet por vetem kenaqesha me ta,me kapi ne krah njeri prej tyre dhe me cuan ne banj kur aty pash ish te dashurin tim me prostituten ai sikur u be xheloz dhe iki me vrap qe aty por un nuk e ndjeja mungesen e tij sepse po kenaqesha me te dy...dhe e nga aty un mora ate rrug sepse me la pershtypje ajo nat qe nuk kisha deshir te mbaronte kurr...ai duke ikur per ne shtepi kishte pasur aksident trafiku dhe kishte nderruar jet...kurse un vazhdoj te jem po ajo prostitut qe u bera ate nat...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

54 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:08 pm

isha studente ne nje qytet larg vendit tim ne oret e mesdites dola neper qytet mbase isha vet ne banes smun te rija tan diten mbyllur shoqa ime per wikend u kthye te familja un ngela vet pasi sme shkoheshte ne shtepin duke ecur neper qytet papritmas takova dashurin time te par me dridheshte i ter trupi pasi ende e doja me shoqroi deri te banesa dhe me pyeti pasi je vetem a mund ta kaloj naten ktu se do jem deri ort e vona ne nji mbremje e smund te kthehem ne shpi un pranova i dhash celsat e baneses dhe shkoi erdh mbremja oret me beheshin vite mezi po prisja u shtriva ne krevatin tim pasi kishte kaluar mesi i nates pa pritmas me ngadal po hapej dera u fut ne dhomen time un beheja sikur po flija ai po afroheshte drejt meje dhe me puthi ne qaf un e tera u shtanga filloi te me fol ne vesh e me tha te dua shpirt sonte un me ngadal shikova ate ne sy smund ta refuzoja pasi e doja si asnje mashkull tjeter u fut nen jorganin tim dhe filloi te me puth me ngadal me doret filloi te me prek cdo gje me puthi stomakun filloi te me nxjer gjithcka kisha veshur u fut ne gjoksin tim me puthte kafshonte un fillova te nxjer kishen e tij puthja trupin e tij te embel me ngadal dora e tij preku ne pjeset e poshtme te trupit tim me xhveshi te teren duke me puthur ne cdo pjes te trupit un nxora rypin nga pantollat e tij me pas pantollonat duke prekur si e mar ne ter trupin etij preka dicka te fort ai me kafshoi buzen dhe me tha do bejm ate qe duhet te benim me par u leshua drejt kofshave te mia me lepijnte kafshonte veginen un u cmenda e tera kapa fort penisin e tij ai po me afroi drejt gojes e lepija e futa ne goj ai e leshoi penisin e tij drejt trupit tim areti ne mes kofshave te mija e futi ne veginen time po me cmendte un shtrengoja duart e tija ai filloi te me fut dhe me fort djerset po na benin qull qe te dyve po me fute pa ja ndal dhe me pas ra mbi mua i lodhur me ngadal po puthte gjoksin tim me shtrengonte me duart e tij te ngrohta u cova nga krevati u futa ne banjo shikoja veten ne pasqyr dhe smund te besoja se cfar bera pas meje erdhi dhe ai me kapi qe prapa me shtrengoi per beli me puthi ne qaf dhe me tha pendohesh thash jo sepse te dua me futi nen dush leshoi uji dhe filloi perseri me kapi ne duar penisin futi ne veginen time me puthte bzet me kafshonte me mori ne krah buzet tona su ndan per asnji sekond deri te kravari ne qosh te grevatit me hapi kembet dhe me futi penisin ashtu filloi te pompoj disa her me shtriu te teren per krevati oh sa te dua po me ndalte frymen sperma shpertheu dhe ai i lodhur shtri e un u hodha mbi gjoksin e tij e shikova drejt ne sy me pythi fort ne buz dhe sfoli fare te dy te lodhur na kisht kapluar nje gjum i thell ariti mengjesi fatkeqsisht isha vetem kjo ishte vec nje ender ku endroja ish shokun tim te klases dhe kusheri qe e kish dhe te dashur per 6muaj

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

55 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:12 pm

ishaa nje vajz e djegur per seks te zjarrt nje nat prej netve te veres isha vetem ne shtepi dhe sdi se si me erdhii nje ndjenj per sex sa nuk vonova shum dhe e thirra nje shok timin per te ber sex pasi edhe ai ishe sikur un i flakur ai meniher pas 15 min arriti tek un hyri brenda un pa i ofruar asgje per te pir dhe pa e pytur asgje iu leshova ne preher dhe fillova ta puth me sa forc qe kisha duke u munduar qe te dy sa ma shpejt ti heknim rrobat arritem te zhvishemi dhe ashtu ne tepih si te eger u kafshoshim dhe u qinim pandal aiii me shrengoii dhe me shtriuu nder vete dha mi hapi kembet me gjuh ne pidhin tim lepinte ohhh qfar knaqsiee un as qe doja tia dija per askend ai tha don diqka me speciale thash po si jo tha e kam nje shok para dere tu prit qe ste pengon ather qe te tre do te kenaqeshim edhe me shum ne ashtu deshur e thirrem brenda ufff qfar trupi u ula ne gjunj dhe me njeren dor ja nxjerra karin ufff doja tja kepusja edhe ai u desh shum sh[pejt dhe qe te dy me qinin oh oh oh bertisja nga knaqesija njeri ne goj karin e tjetrin ne vagin a kish me mir sdoja te dija fare ju thoja te lutem me shpejt njeri prej tyre me kapi ne krah dhe shkuam ne banjo qe te tre e lshuam ujin njeri u shtri un u shtriva mbi te dhe shoku im mbi mua aj djali perfundi karin ma shtiu ne byth kurse shoku im i adhuruar ne vagin dhe sa mundin me qinin dhe mi kafshonin cicat mi ngrehnin mi lepinin floket kur mi ngrehinin ma ngjallnin edhe me shum knaqsin oh sa mir aty arritem te derdhemi qe te tre shoku im te gjith speren ma derdhi ne goj sepese nuk ia leshoja at penis te madh e te fort u kthyem ne sallon te pushonim vetem disa min qe te tre ndamas ulun per nje qast me kan shikuar qe te dy un u ngrita ne kemb dhe drejt shokut tim shkova aj ulur un ia afrova pidhin tma lepinte ai filloii njehr ngadal po dikur u nxeh shum dhe smunt te priste me u qu edhe tjtri mu gju permbi dhe karin sa munte ma fuste dhe ma nxirrte si nje bananee te embel uhhh qfar qirje ata sa ishin duke me qir nuk folnin kurse un panderpre iuu thoj"TA HONKSHA KARIN SHTIMA MA SHUM OH PIDHI JEM KNAQUUM SA TMIR QE JENI QINUM MA SHUM"ishte knaqsi e vertet dikur per ta ber interesante un u shtriva mbi tavolin dhe qe te dy pernjeher ma shtinen karin ne vagin as qe i ndija fare dhimbjet veq knaqsin shum shpejt me qinin me knaqnin dhe do te jepja qdo gje qe se paku 3 her ne jav ta perjetoj at qirje un qihna dhe sme intereson kerkush vetem do te doja me nje burr 50 vjeq te qihem se e di qe ata te knaqin edhe ma shum

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

56 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:22 pm

Duhet te kete qene nje dite e nxehte e mesgushti, nga ato dite ku dielli eshte i zymte por ben 1 zagushi qe te merr frymen,isha zgjuar me nje epsh te zjarrte qe ne mengjes pas nje endrre erotike sa edhe gjunjet po me dridheshin... Kisha kohe qe njihja nje djale qe ne shkolle te mesme,ne nxenesit e petroninit njihemi per seks te shfrenuar dhe jemi vajza e djem mjaftueshem te bukur fizikisht dhe moralisht pavarsisht si cdo i ri priremi nga ndjesit perverse te seksit, me kete djale kisha pasur gjitnje enderr te shkoja njehere ne shtrat...ajo dite nisi me 1 dush...uji qe rridhte mbi trupin tim dhe mendoja sikur ishin duart e tij qe me preknin ne te njejten kohe kudo...u vesha dhe dola nxitimthi nga shtepia, e telefonova dhe natyrisht e ftova "thjesht per kafe" me mendim ama jo per kafe...! Ai kishte ardhur nga palestra drejt e tek une dhe si e tille ai duhej patjeter te shkonte te lahej dhe une si pa te keq i them ok vemi ne shtepine tende dhe une po pi dicka nderkoh qe ti lahesh ai pranoi sepse e dinte qe une"nuk isha nga ato qe mund te jepesha kollaj", vajtem dhe ai vetem me boxe me doli nga tualeti dhe me tha: -J... pse nuk merr dicka te ftohte nga frigoriferi...- mua me terhoqi vemendjen mes atyre kembeve muskuloze nje organ mjaftueshem i madhe edhe pse dukej qe ishte i qullet dhe aspak me deshire per seks(ah sikur te dija cme priste pastaj)ok ok ithash une, skaluan as 10 min kur filloi ti bjer tel i shpise, une marr receptorin dhe ja drejtoj atij nga mbrapa perdes se dushit me cep syri arrij te shikoj muskujt e trupit...ai e vene re kete gje dhe me terheq per kanatjere dhe perfundoj ne te qinden e sek e lagur nga uji i dushit dhe nga nje deshir 1000 here me e zjarrt se ajo qe me kish lindur ne mengjes...oh zot dora e tij kishte perfunduar ne gjoksin tim dhe ferkohej ne nje menyre sikur do ma shkulte...me kafshonte ne buze si i marre dhe me pas ndjeva mes kembeve nje organ te stermadh dhe te fort...pas gjoksit filloi te me prek klitorin, u ul ne gjunje dhe gjuha e tij me lepinte vrimen e pidhit oh ca kenaqsie, ma hapte me gishta dhe penetronte fuqishem si nje penis i vogel i thash duke uleritur nga kenaqesia ma fut te gjithin tani te lutem, ai qeshte dhe spranonte, e dija qe do me shkallonte nje dite, ai e bente me te gjita kete loje por mua vazhd te me eksitonte edhe me shume, ai me terhoqi me nje dore tek vithet dhe me njeren poshte organit tim me gishtin brenda ne shtratin e tij, te dy te qullur filluam te qiheshim aq fuqishem sa po na merrej fryma...penisi i tij fershellonte brenda jasht me force per 10 min- 15 min mua po me hikte drita e syve...oh ah kishte pasthirma kudo...orgazmen e arritem te dy ne te njejten kohe...mrekulli sa po perpiqesha ti thoja faleminderit per qirjen fantastike qe me dhuroi hapa syte....ishte nje enderr...sikur te ishte histori e vertete do ishte me epsh ndjellese se kjo!!!!

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

57 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:28 pm

Isha vajze e re e fejuar me djalin e endrrave te mia kaluam shume vite se bashku deri sa erdhi fejesa...pas disa ditesh shkova ne shtepin e tij ku u njoftova me familjen e ngushte ai e kishe vetem nje moter vellaun dhe babin nena i kishe vdekur disa vite me pare....pas nje kohe un shkoja shum shpesh ne shtepin te te fejuarit. Nje dit shkova paparalajmerim kur u trokita ne der doli babi i tij(vjehrri im)me tha se te fejuarin se kisha aty por me ftoi per nje kaffe hyra brenda kishe qen vetem. Pinim kafe bisedonim aii me tregonte per kohen e tij rinore sepse tani ishte 45 vjec... papritmas filloi tme pelqente si fliste dhe si me shikonte u ngrita ti pastroja filxhanat e kafes ne shenje respekti dhe kembet me dridheshin kur e shihja ate, disi kisha ndjenja erotike dhe doja qe ai tme afrohej edhe ai e kishe ndjere te njejten gje u afrua avash te bisedonte me mu me afer dhe papritmas mi preku duart une u drodha qulle, me tha je shume e bukur si nje vajz qe e dashuroja sa isha i ri un nuk prita shume dhe u ktheva perball tij dhe perniher me kapi me forcen e duarve rreth belit dhe me kafshonte deri sa me zhvishte une me njeren dore ia shtypja penisin dhe u mundoja sa ma shpejt tia hiqja pantollonat...arritem te zhvishemi dhe ashtu me ate shpejtesi ai me puthte dhe me kafshonte cdo pjese te trupit dhe mes buzeve te vagines une u dridhja e tera dhe hypa permbi te dha penisin e tij e kapja me dore e thithja pandal...nje orgazem e arritem. Me dukej bota e imja se paramendoja qe me nje burre te moshuar do te kenaqesha aq shume. Ppushuam pak asnjeri nuk folnim...mu afrua afer karriges ku isha ulur zhveshur me gishtin tregues filloi te me ferkonte vaginen ohh qfar ndjejne i pershperita te lutem mos u ndal dhe i hapja kembet edhe me shum duke me ferkuar me kapi ne krah dhe u nis ne drejtim te bajnos.hym aty dhe me rrembeu me te njejten shpejtesi si te paren her hym ne tushkad dhe guhen ma shtinte ne vagin deri sa u beja qull.pas disa minutash qe u pastruam me shtrijti ne banjo ku ishte e lagur me uj nga tushi dhe me penisin e tij gjigant me beri femren me te lumtur ne bot e shtyne penisin deri ne mitren time dhe ngadal me tha mos lyp burr tjeter se smund te kenaq si un un e shtrengoja dhe i thoja te mos ndalonte u knaqeshim pa mbarim e leshoj spermen ne krejt trupin tim dhe me puthi edhe njeher dhe iku te vishej un u pastrova shkova u vesha...dhe ika nga ajo shtepi pas disa ditesh me thirri i fejuari im te flija ne shtepin e tij shkova benum mardhenje por as afer skam qene e lumtur me F...sa me babin e tij un vazhdoj te jem nuse e asaj shtepie edhe disa muaj do te martohem dhe askush sdin asgje per lidhjen time me vjehrrin.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

58 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:29 pm

Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se q,me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at veginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se q'ma pershkuan trupin ca te rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vegines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. a'je me mbrojtje?me pyete? Po u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

59 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:29 pm

Rreth nesh mbizotron qetesi, vetem rrahjet e zemres tende degjohen.
A te deshiroj vertet !? Nuk e di . Ne keto caste dua vetem ty ! Rrezatime jot erotik me terheq magjishem, mendoj , si do te ishte te benim dashuri ketu , te shijoj buzet e tua , te leja buzet e mia te rreshqsin mbi trupin tend.
Hmmm a mos ndoshta po mendon dhe ti te njejten gje !'? Syte e tu tundues me lene ta besoj kete . Kalojne disa minute qe ne shikojm njeri tjetrin , dere tani nuk kemi ndrruar asnje fjale e ndoshta nuk do te ndrrojem der sa gjithcka te jet ne fund.
Duart e mia rrethojne trupin tend,me buzet e embla ledhatoje qafen time , nderko qe un te shtyt avash dhe te mbeshtes tek muri qe per ty tashme ne qiell lartesohet.

Edhe pse kemi pak koh qe njhemi, ti me veshtron, sikur te ishte hera e pare qe me shikon.
Duart e mia rreshqasin avash mbi krahet e tu , lekura fillon te tendoset dhe me duket sikur dicka po me pervlon.Pastaj ngjitem perseri duke te ledhatuar der tek shpatullat , me gjuhe te ledhatoj qafen , nje renkim i lehte degjohet te dale nga buzet e tua dhe un qesh, sepse tani e di me siguri , qe ty kjo po me pelqen.Pastaj un koloj duar lehte mbi bluze dhe rreshqas mbi gjoksin tend , te cilin filloj ta shtregosh lehte . Nga eksitimi mbeshtet koken tek muri. Buzet e mia pershkojen majat e forcuara te gjoksit tend dhe duar e tua bien, si te pa pike fuqie mbi qafen time.

Avash ngrita koken , i vura buzet e mia mbi te tuat dhe me majen e gjuhes filloj te luaj me buzet e tua.,ti hap gojen avash , ndeko qe me heq lehte bluzen time nga xhinse qe gjithmone e me shume ngushtohen.Gjuhet tona lujan tundushem me njera- tjtren. un futa Penisin tim mes teje , dhe ti ndjen qe dicka fillon te rrjedh , ndjen deshire te tmerrsh per mua.Ndihemi gjithmone e me te eksitur., un ngre fundin tend lart dhe me doren tjeter heq slipin tend .

Gjuha ime ne zone trnde erogene, e me pas ne mes buzeve te vagines, te ben te humbasesh kontrollin . me ngre lart , hop, nderkohe qe me puth, pantallonat e mia dhe ferkon penisn tim te ngurtesuar qe pulson pa pushim.
Pa pritu me gjate , me ngre larte dhe ti i lidh kembet mbas belit tim. Avash penetroj ne ty dersa gjendesha krejt brenda teje.

Levizja ime behet nje me tenden, , un perpalsem gjithmone e me eksitueshem brenda teje ,ti ndjen qe po e humb fare kontrollin, dhe shkrih mbi trupin tim. E pafuqishme ngre koken dhe me shikon , kjo me len te kuptoj, dhe un derdh spermen time ne ty . Te dy jemi te mbulur me djerse, perqafojme te lumtur njeri-tjetrin dhe qeshim

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

60 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:32 pm

Un & Ajo.......sa me shume afrohesha karriges se saj aq me teper ajo me prekte dhe nxirrte gjuhen e saj
pas nje bisede rame dakord te dilnim me makine diku larg qytetit
ne plazh i thashe dhe aprovoi me kok
pija na kishte afruar me shume ne mendime dhe veshtroni njeri tjetrin.une ashtu si i "babezitur"per te shijuar dicka fantastike po ashtu duhej te ioshte edhe ajo
ndalem diku mes pemesh,pastaj u ndeshem trup me trup derisa preknim gjithcka deri ne pjeset tona me intime
ajo renkonte lehte dhe me kerkonte te arrija aty me gishta me gjuhe
kenaqej buzeqeshte puthte kudo ne vesh ne floke ne qafe
i hoqa bluzen jeshile dhe para meje 2 mrekulli te fryra te cilat nuk ngopesha duke i puthur
pastaj ajo leviz ne sediljen e shtrire dhe me kerkon qe te futem brenda saj,mjaftonte ta beja, fort lehte ngadale, ajo i shte shtrire e tera.ishte e vetmja gje per te cilen ajo mendonte
ndersa penetrimi behej i vazhdueshem ajo me shtrngonte fort shume fort,rri ketu rri ketu!
te dy te shtrire ne sediljet e makines nuk flisnim por buzeqeshnim dhe kerkonim te perjetonim perseri cka kisht e ndodhur pak me perpara!

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

61 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:36 pm

Jetonim te dy nje Qytet
kishte disa dit qe ishim zen dhe nuk flisnim,nje mbremje e mora ne TEL dua te takohemi te flasim i thash kam disa gjera per t'te then
u takuam diku nje nje lokal biseduam per gadi gjysem ore, papritur me the.....me duhet te ik tani un, Jo ma fal kete nat mua i thash beje per veten tende jo per mua harro gjithcka dhe lere fantazin te na udheheq lerme te te tregoj ate qe dua ate qe kam ne shpirt,Ju luta por nuk pranoj,u ngrit ajo u ngrita dhe un hapat tone shoqeronin njeri-tjetrin gjer jasht lokalit,NATEN E MIR me tha po iki ,syt mu mbushen me lot NATEN i thash me fjalet qe me dridheshin ne goj,pasi beri 2 hapa ju afrova i thirra ne emer u kthye e kapa nga floket,Ndoshta nuk do ti shoh me asnjehere syt e tua i thash dhe e putha foort me mall afsh dhe pasjon,u puthem i kafshuam buzet e njeri-tjetrit
Pasi shkembyem disa puthje te nxehta tek degjoja aromen e saj isha shum i eksituar mishi me behej kokrriza-kokrriza
u shikonim ne sy sikur kerkonim ta hanim njeri-tjetrin,
dhe un i thash ikim diku ku te jemi vetem ne te dy ,Ku me tha ajo,ku te duash ne nje dhom ku te jemi vetem ne te dy thjesht te flasim ne qetesi nuk do ndodh asgje mos ki frik nuk mundem te te perdhunoj me zor i thash, e di tha ok do ikim,fytyra me buzeqeshi pas gjith asaj kohe do isha dhe nje her i gezuar,
u nisem te dy drejt nje hoteli un e shikoja trupin e saj bythen e bukur se si leviste kur ecte dhe shtrengoja dhembet,
pasi u futem brenda u ulem ne krevat,
sa flok te bukura ke i thash dhe ja perkedhela ngadal e di me tha,ashtu po bisedonim dhe i thash pse s'futesh te besh nje dush? se ke keq me tha po e bej,
un isha ulur ne krevat ajo u qua dhe vazhdoj te xhvishej perpara meje pa meshir i hiqte rrobat ngadal nuk e di se si po permbahesha por skisha cte beja nuk e perdhunoja dot,
u zhvesh u laskuric un tek i shikoja gjoksin barkun bythen kofshet merja frym thell dhe mbyllja syt,
iku ne dush po lahej e imagjinoja se si i rreshket ujti mbi trupin e saj ,pas mak u afrova te dera dhe i thash Te vij dhe un te te ferkoj kurrizin? qeshi dhe me tha Hajde mo,
o zot gjithcka u be me e veshtir per mua u zhvesha dhe u futa ne dush penisi im ishte shum i madh dhe i forte vazhdova ta ferkoj kisha shancin tja prek edhe njehere te gjith pjeset e trupit te saj kur dora ime i perkedhelte veiginen ngadal gishtat u futen pak brenda O zot ishte nje turtur e vertet,
tek e ferkoja ngadaj ajo me shikonte barkun si me dridhej, nuk e di se si po rezistonte por asaj sja ndjente me dukej,papritur isha komplet mbrapa saj e ngjita trupin tim me te saj ja afrova penisin te bytha e shtrengova nga gjoksi dhe e kafshova te qafa,STOP me tha mori peshqirin dhe iku gjith inat,
u shtri ne krevat pastaj dola dhe un,Fol ca ke tjeter per te me then se do iki,
cohu hiqe peshqirin afruhu te ballkoni dhe shiko jasht per pak caste dhe ik i thash,
OK u cua ju afrua deres te ballkonit bythet e saj ishin shum magjepse atehere nuk u permbajta dot, e kapa nga floket e kafshova te gusha ajo kerkonte te ikte ,me lesho me thonte un nuk merja parasysh asgje e terhoqa drejt vetes e ktheva perpara ja kapa duarte ve vazhdova ta puth foort me zorr ja lepija gjoksin barkun,u ula per tja thith veginen por sme la i mblodhii kembet atehere e shtyva ne krevat dhe i hyma siper ja zura duarte me brrylat e kraheve te mi, duarte e mia i kisha te gusha e saj isha i teri mes kembeve te saj, e ndjeu qe penisi imi madh ngadal i rreshkiti branda atehere mbylli syt dhe mori frym thell trupi i saj u lerua komplet,vazhdova tja bej ashtu duke e shpejtuar ritmin ajo renkonte dhe bertiste,pastaj e cova me zorr e ula ne dyshme ne gjunj mbrapsh dhe un siper bytheve te saj ja futa prap e kapa nga floket atehere eksitimi ishte ne maksimum po ja beja fort shpejt nuk e kontrolloja as veten doja ta qaj fare e perplasja penisin tim brenda saj fort dhe i gjuja nganjehere nga bythet,papritur e ndjeva se po prishesha e nxora jash dhe sperma ime vershoj mbi bythet kurrizin dhe floket e saj o zot isha shum i lumtur,u cua dhe me tha ,U kenace? po i thash, mir se ske faj ti jo maje men,u vesh shpejt e shpejt dhe..

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

62 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:38 pm

Pasi kishim kaluar nje nat te embel te paharruar te nesermen ju drejtuam detit
ishte vertet nje ver e qmendur qe jetoni prap pas kaq kohesh,
ishim te dy te shtrir ne reren e nxeht,ti ishe shtrir me bark nderkoh qe un te shikoja me sy te trishtuar te gjith trupin dhe te thash..te te ferkoj pak me krem qe te mos djeg dielli? ti buzeqeshe mir me the jepi
dhe ashtu vazhdova te ta prek trupin leht,dora ime rreshkiste ne te gjith trupin tend ti shijoje cdo perkedhelje te dores time dhe kafshoje buzet,duke te prekur kofshet pjesen e lartme te tyre seq me erdhi dhe hypa siper teje,ti nuk fole fare,ngadal u ula siper teje te puth te qafa te preka nga floket ti ngadal e ktheve koken te me shikosh,
te kafshova te buzet O yll ma hoqe menjen sa sexy qe je,
isha shum i fryr besoj qe dhe ti e ndjeje fortesin e tij siper bythve tua dhe u kthve peball meje u puthem embel e ndjeja ne buzet e tua qe e doje,isha pak ne siklet sepse kisha hall mos na sheh ndonjeri por e shikoja qe sa me shum kalonte koha ashtu aq me shum humbiste durime,nuk mrndova me gjat ti ula stutjenat dhe vazhdova te ta lepij majen e gjoksit ula doren poshta dhe e futa posht mbathjeve tua ishe e lagur dhe e fryr megjithse kishim ber ter naten sex
me pas ti ula mbathjet poshte ngadal u futa i teri mes kembeve tua dhe pa u menduar gjat ti ndjeve penisin tim qe ishte i teri brenda teje ngele me goj hapur e ngrite koken lart doje te shikoje penisin tim te fort qe presonte brenda teje mecduket,
ndjeja duart e tua qe me gervishtnin kurrizin dhe kjo me bente te kuptoj qe e do me fort nderkoh qe te prekja gjoksin me duar presoja brenda teje tundueshem i pa meshir djerest e mia pikonin mbi trupin dhe ashtu ndjeja qe po vinte fundi i lojes,te pash ne sy shtrengova dhembet fytyra jote byzeqeshte embel E un derdha ........brenda teje pa meshir,me pas me terhoqe drejt fytures tende me duart e lodhura dhe u puthem te DY

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

63 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:42 pm

Ishte nje dite si gjith te tjerat Isha ne pune dhe pas punes mezi prisja te vija ne shpi te me hapje deren te merja ne kra te puthja te isha me ty,Vij ne ship I bje ziles te deres Dhe te them HAPE RRUSH UN JAM,pas disa casteve hap deren dhe syt e mi Shikojne trupin tend te lagur te mbuluar me nje peshqir,Oh nuk i rezistova dot asaj ikone eksituese,ma hoqe menjen te kapa nga beli te terhoqa drejt vetes dhe te putha te gusha ndjeja trupin tend te afrohej drejte meje me dukej sikur dicka po me shtrengonte foort sme linte te them asnjefjale ndjeja frymarrjen tende afshi jot po me dehte te terin papritur ndjeva duart e tua te lagura qe vazhduan te ma ngrinin bluzen ngadale larte, trupi jot i lagur takonte ne gjoksin tim ti dridheshe e tera ,embel i afrova buzet e mia siper buzeve tua te lepiva lehte vazhdova t'te perkedhel floket duke te prekur trupin tend te zhveshur ngadale e me poshte duarte e mia ndaluan tek bythet e tua ti shtrengova forte dhe te terhoqa drejte vetes me nje afshe te zjarrte ti thithja forte buzet e tua si nje i uritur ,ti nuk po i rezitoje situates te krijuar me zbertheve rrypin dhe pantollonat e mia po binin poshte atehere un te mora ne krah dhe ju riktheva vaskes u futem te dy brenda, pa u menduar me gjat u futa I teri mes shaleve te tua ste Lash te levizesh as te thuash asnjefjale te terhoqa fort drejt vetes e penisi pershkeroj veginen tende, vazhdoja t'te perkedhel t'te puth te shtrengoj ne kraharorin tim, Gishtat e mi udhetojne ne cdo pjese te siperfaqes tende, ledhatojne cdo qoshe dhe gropez te trupit tend renkimet e tua tek veshet e mi ndjeja kafshimet e tua ne kurrizin tim,ndjejm ne cdo qelize eksitimin Nxehtesia dhe kenaqesia kan arritur kulmin dhe nderkohe un prishem brenda Teje

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

64 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 4:45 pm

Pas nje nate te mbushur me plot afsh, ndjenj, pasjon, zjarr e dashuri Ishin oret e para te mengjesit Ti bukuroshe ishe ne krahet e mi asgje nuk egzistont e perveq un ' ti e syte tane te ngopur qe e shikon me plot dashuri njeri tjetrin,
paspak ndjeva qe rreshkite nga qorqafet e mendafsht qe na mbulonin e ju drejtove banjos,
me pas erdha dhe un pran teje, ti qendroje perball pasqyres te lavamanit po laje syte sikur kerkoje te fshije puthjet e mia, por jo ishte e pamundur ato ishin gdhendur duke len shenja kudo ne trupin tend,tek shikoheshe ne pasqyre un isha mbeshtetur i teri pas trupit tend te laskuriqur ti me buzeqeshje e me pershperije TE DUA JETA IME duke shijuar buzet e mia,
mepas un ju drejtova guzhines per te bere kafe......ti kishe vesh nje minifust dhe mua afrove duke me perkedhelur nga floket nga shpatullat IK ULU SE DO BEJ UN KAFE me the,
u'ula te divani perball TV por syte i kisha tek ty shikoja me vemendje trupin tend floket kofshet bythet qe i jepnin fortm minifustanit qe kishe vesh,MMMMMMM Te deshiroja ne ato momente me eksitoje ma hiqje menjen ashtu kur te shikoja.
Tu afrova ngadal dhe pa u menduar ngrita fustanin e shkurter lart dhe vazhdova ti perkedhel ti shtrengoj bythet e tua me duart e nxehta,te puthja ngadal te kurrizi te qafa te veshi,dora e majte perkedhelte gushen gjoksin dhe barkun tend,me doren e djathte te perkedhelja kofshet dhe ngadal thelat e vegines tende,ndjeva qe ishe e lagur..penisi im i forte ishte mbeshtetur pas bythes tende,renkoje u shkrije e tera ne puthjet e ledhatimet e mia dhe nderkoh me the JO ME LER JO TANI JO JO,
SHSHSHSHSHSHS PUSHO TANI MA DO MUA,te mbeshteta pas murit ashtu mbrapsh duarte ti ngrita lart te kapa nga beli nga gjoksi dhe ngadal ta rreshkita penisin tim mrena...klithmat dhe renkimet e tua me eksitonin tej mase me benin qe te presoj fort tek ty duke te kapur per flokesh,dicka doje t'me thoje po fjalet te ngelnin neper buze , vazhdoja te presoja me te njejtin ritem fort pa u ndalaur ashtu derisa u dersha brenda teje... pasi kishim mbaruar ti u ktheve perball meje duke mar frym thelle me puthe foort dhe me the O SHPIRT ME KENAQE FALEMINDERIT QE EGZISTON...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 3 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi