poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Tregime Erotike

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 2 e 3]

26 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:06 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj. e fundit


Nuk po i mbaronin befasite Ivanes .Mbremjen e kaluar i kishte sherbyer atij ēiftit te cilet ishin shume te sjellshem dhe ne pamje te pare dukeshin nje ēift i dashuruar .Kishte mbetur pa fjale kur shefi i saj i kishte treguar me pak fjale deshiren e mikut te tij . “ Dua te ma kenaqesh shokun tim ,perndryshe do te ndjek nga puna “ i kishte thene ai plot autoritet .
Pikerisht ai shefi i saj qe i lepinte kembet ishte bere kaq burreror sa ta kercenonte deri tek pushimi nga puna .
“ Neser dua pergjigje” i kishte thene punedhenesi dhe dukej sikur nuk tallej aspak .
Ajo ndihej ne nje udhekryq te rrezikshem .Duhet te rrihte me shkop gome nje burre sepse ai donte te ndihej si Qen .
“Emocione qeni “ mendoi ajo .
Ne te vertete ajo ishte njohur me disa djem te rinj ne Hotel dhe po mendohej se me cilin te kalonte nje nate pasionale .Nuk po arrinte te merrte nje vendim por ishte njeri i cili sikur i afrohej kerkesave te saj .
Ajo donte te bente seks te vertete dhe jo rrahje qensh ose macesh .


Kishte pranuar te shkonte me inxhinjerin ne nje apartament ne periferi .Shefi i saj i kishte dhene gjysem dite pushim me qellim qe te shkonte me inxhinjerin.
-Ne kete shtepi organizoj takime te fshehta- i tha inxhinjeri kur hyne brenda.
-Gruaja ime nuk di asgje per kete dhe ky eshte sekreti im me i madh –thoshte inxhinjeri ndersa nxorri nga nje valixhe “ mjetet “ e punes .
Shkopi i gomes ishte i holle dhe i gjate jo me teper sesa nje meter ,ndersa “mjeti” i dyte ishte nje litar .
“ Kete do ta lidh ne qafe dhe ti terhiqe pak,por me kujdes .Une do qendroj ne gjunje dhe ti me godit me bastun ne shpinč “ .
Pa u zgjatur shume ajo filloj nga “Puna” te cilen e kreu me se miri per shkak te inatit qe kishte me shefin e saj dhe urrejtjes ndaj ketij burri qe donte te luante rolin e qenit . Pikerisht ashpersia e saj i pelqeu se tepermi inxhinjerit duke e zhgenjyer e habitur Ivanen .Ajo pati menduar qe ai do merzitej nga sjellja e saj ,perkundrazi ishte vrazhdesia e saj qe e beri burrin te lumtur .


Ishte nata e fundit per Katian dhe Marsilion ne ate hotel .Te nesermen do ktheheshin ne shtepi dhe do t’u mbeteshin kujtime te rralla nga keto dite pushimesh .Ne ato dite te nxehta te stines se verčs kishin bere gjera te ēuditshme e per kete dukej sikur nuk ishin penduar aspak .Edhe pse nuk ja thonin njeri-tjetrit nata e seksit me Sabrinen kishte qenč kulmi i ekstazes .E kujtonin fshehurazi qe te dy me shume čndje dhe sigurisht kete kishte ne mendje Marsilio kur filloj te puthte e lepinte krejt trupin e bashkeshortes se tij .Ndoshta edhe ajo po imagjinonte puthjet e čmbla me ate femren tjeter kur i hipi persiper dhe filluan te benin nje marredhenie orale ,te ashtuquajturin pozicioni 69 !

Ishin dite te nxehta te stines se veres .Njerezit per arsye te panjohura ishin leshuar drejt marredhieneve te pazakonshme seksuale .Ndoshta nuk ishte gje tjeter ,veēse vazhdimi i nje “Rruge” te nisur nga njerezimi qysh ne lashtesi ,rruge e cila ndčr shekuj here ishte nderprere ,here rifilluar por asnjehere e mbyllyr krejtesisht .
Kjo “ rruge” eshte ende e pakalueshme per shumicen e njerezve edhe sot, dhe do te vazhdoj keshtu per nje kohe te papercaktuar ,ngaqe edhe “kalimi” neper kete “Rruge” eshte ne disa raste i pamundur,i panevojshem ose pa vlere.


FUND

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

27 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:07 pm

Femnat e sotit.......Rrefim i nje kurve

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime ėshtė e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj kėtė llojė realiteti. Unė jam martuar qe 5 vite dhe nė shtėpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim pėr mrekulli mbas njė viti martese, gjėrat fillojn tė ndryshojn nė mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj tė tėrė nuk bėnim seks. Njė ditė nė oborrin e shtėpis duke biseduar me kunatin i cili nė atė kohė jetonte nė njė shtėpi me ne, fillova tė fantazoja pėr tė dhe sa herė e shihja lagesha bohesha ujė nė mes tė kėmbėve. Shpesh herė kur isha vetem nė shtėpi masturboja duke futur gishtat nė vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me tė dhe shpėrtheja nė orgasm tė madh. Njė ditė derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bėrtitur dhe hyri brenda e mė pyeti cka kishte ndodhur dhe pėr fatin tim isha mbuluar me njė batanije dhe i thashė se kisha parė njė ėndėrr tė keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj mė vonė ndodhi njė konflikt financiar nė mesin e vllėzėrve dhe ata u ndan njėri me tjetrin dhe ai kaloj nė njė shtėpi tjėter qė ishtė pronė e familjes. Dhe brenda njė viti ai u martua. Edhepse kaloj njė kohė e gjatė deri sa burri im dhe ai u pajtuan njėri me tjetrin unė pėrseri nuk mund ta harroja atė dhė nuk mund ta harroja ftyrėn e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herė raste kur edhe ėndėrroja se po boja seks me tė.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time tė re. Dhe kaluam njė kohė shumė tė mirė sė bashku por ai nuk ishtė aty ishte nė njė udhėtim dikund. Dhe derisa po qėndronim nė shtėpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi tė martesės dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi mė digjej flakė i tėri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pėr tė dytėn herė pėr visit kėsaj radhe ishte ndryshe kur shkova nė shtėpin e tyre mora vesh qė kunata nuk ishtė aty por kishte shkuar pėr visit tek familja e saj dhe do tė kthehej nė mbrėmje dhe Ai kunati mė tha pasi shtėpia ime ishte larg shumė tė rrija aty dhe ta prisja. Kur mė tha ta prisja aty ishte duke u pėrgatitur tė dal mė shokėt e tij. Dhe mė tha mua kunat ndoshta ti nuk mėrzitesh nėse tė lė vetėm pėr disa orė nė shtėpi. Unė i thashė qė nuk ka problem fare. I tash por a bon me lėshu televizorin dhe kishte aty njė DVD dhe kishtė njė numer tė madh tė filmave tha nuk ka problem dhe shkoj nė banjo tė vazhdoj pėrgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat qė kishte nė DVD pashė njė film qė mė ra shumė nė sy, shkruante dicka nė Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa nė DVD dhe kur u hap filmi kuptova qė ishte seks. Thash ai ėshtė nė banjo ndoshta mo nuk vjen nė dhomė tė ditės por shkon drejtė jashtė. Mbas dikund 20 minutave e kam parė kur hyri brenda ishte veshur dhe mė tha ika unė shkova dhe sytė e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj tė qesh. Drejtoj sytė nga unė e mė tha tė pėr ta ulur zėrin pak televizorit dhe pastaj mė pyeti a tė pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe pėr shkak se nuk kisha parė asnjėher mė pėrpara i tash nė hajgare, JO mua mė pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj tė qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive tė tij. Vrapova e I tash prit njė minut a ka mundėsi tė mė tregosh ku mund tė gjej shampon pėr flokė tė femrave sepse dėshiroj me bo njė dush derisa ju tė dy tė vini mė tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unė hyra nė banjo dhe po boja njė dush. Dhe pa mė ra ndėrmend fare se ai ėshtė kthyer dola nga banjo e zhveshur pėr tė shkuar tek rrobat e mia tė cilat i kisha lėnė nė dhomen e ditės. Dhe kur dola nga banjo dola nė korridor dhe mandej shkova nė dhomen e ditės dhe ai ishte aty duke shikuar futboll nė televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tėra dhe ai po mė shikonte dhe dola jashtė duke mbuluar gjinjtė e mi dhe i thash thash mė zė tė lartė tė lutem bjeri rrobat e mija nė banjo. Dhe ai mbledhi tė gjitha rrobat e mia dhe erdhi nė banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra nė dhomen e dites ku filloj tė tallej me mua duke mė pėrshkruar gjėndjen time tė ftyrės kur jam future nė dhomė e zhveshur. Pasi u tall pak mė pyeti pėr CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe kėto fjalė. Cili pozicion nė film ishte mė I miri dhe unė i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova nė dhome tė fjetjes tė pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash tė rri edhe pak dhe mandej le tė shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri pėr momentin dua tė tregoj dicka por qė do tė jetė secret nė mes tė atij dhe asaj pėrgjithomė dhe fillova ti tregoj pėr fantazit e mia. Dhe pasi i tregova pėr dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart nė tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash tė kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe pėrnjė moment buzet e tij u afruan me tė mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nėpėr gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bėrė aq i fortė. Dhe fillova tė desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit tė tij dhe fillova tė lepije Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta mė vonė ai filloi tė mė zhvesh brekėt dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjėnjėri dhe mė hyri ndėrmjet kėmbėve dhe po e lepinte pidhin tim tė nxeht. Disa minuta mė vonė ai mė kthej mbrapa ku mė futi Karin e tij tė trashė dhe tė madh. Nė levizjen e dytė qė bėri duke nxjerr dhe duke future shpėrtheva nė orgasm dhe mbas nja pesė minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe mė leshoj tėrė spermen nė gojė dhe e gėlltita tė tėrė dhe menjėher e kthej Karin pėrseri nė pidhin tim dhe filloj tė vazhdonte tė mė qinte dhe unė nuk kisha pėrjetuar kurrė ndonjėher tė qihem pa pushuar gati 3 orė e gjysm ai e derdhi dy herė dhe kari tij pėrseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam pėr 4 orė tė tėra dhe mandej mė that ash duhet tė ndalemi sepse mund tė vij ndokush i tash tė lutem vetem edhe njė dhe ai tha OKEJ vetėm me njė kusht nėse shkoj nė banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim mė tė dhe mandej unė e lejoj pėr tė qi nė byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem mė lage dhe ai filloj tė ma lepinte bythen mė gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe nė byth o cfarė kėnaqsie ishte kurrė nuk do ta harroj. Por ajo qė ndodhi ėshtė qė ai nuk dėshiron mė tė kėtė seks me mua dhė mė shmanget tėrė kohėn. Edhepse unė nuk do tė heq dorė por do tė vazhdoj ta provokoj dhe tė kur mė bije shansi pėrseri dua tė qihem mė tė.

E dashuruara nė dashurin e gabuar.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

28 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:09 pm

Pas disa muajve

Pas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se c’me erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadale te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vagina, qe me kishte bere sa here te cmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshet e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me pare. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vagina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej muajsh te tere. Do tte haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja vaginen tend si te fryre. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at vaginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se c’me pershkuan trupin ca t’ rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hov per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vagines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. “je me mbrojtje?”me pyete. “Po” u pergjigja shkurt une nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te cmendeshe fare. Pernjehere un e shpejtova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe une u mbeshteta mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve. U ngritem ngadale. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. . Une dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e fytyres E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e beme perseri bashke, nuk e besoje qe me kishe prane.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

29 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:10 pm

ĒDO GJĖ FILLOI NE VETURĖ


"Dėshirėn tonė duhet plotėsuar sa hčre qė ajo te zgjohet! Kėtu nuk duhet pritur shumė!", pohon Shemsedini (35). "Dua te them: kur jam i disponuarpėr seks, une dua qė menjėherė te kaloj ne ēėshtje. E dashu-ra ime Fatmirja. tanimė e ka kuptuar kėtė. Jam i lumtur se as ajo nuk e kundėrshton seksin e shpejtė. Pėrkun-drazi, aie e kall fakti se une ne ato momente e dua mar-rėzisht. Kėnaqėsinė me marramendėse e kemi pėrjetuar jomoti ne veturė. Shkonim pėr vizitė prindėrve te mi. Faimirja qėndronte pranė timonit, e une ia ledhatova kofshėt. E, ē'bėri ajo atėherė? E k^heu veturėn ne vend-parkimin e pare! Atėherė u zhvendos ne ulėsen e djathtė dhe me kėmbė te hapura u ul ne mua. Oh, zot! Kam eksploduar me njė fuqi tėjashtėzakonshme."

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

30 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:11 pm

Dite vere

Sa here qe mbaronte shkolla, shkoja me pushime te shtepia e gjyshit ne fshat. Me pelqente se isha i lire, peisazhi ishte i mrekullueshem dhe moti gjithmone me diell.
Po me shume me pelqente se aty takoja shoqen time te femijerise Tinen. Edhe ajo jetonte ne Tirane, po vinte me pushime te gjyshja cdo vere. Ne ishim njohur qe 7 vjec dhe pothuaj gjithe diten e kalonim bashke duke luajtur.
Ate vere une sa i kisha bere 15 vjec, dhe Tina qe ishte 16 gjithmone me ngacmonte sepse dinte me shume se une, qeshte me sa pak dija une, dhe thosha me vete "ah do vije dita kur do ta marr hakun". Gjithe dita shkonte si kompeticion ne lojra te ndryshme, kur shkonim ne dyqan ose shifnim TV.
Tina ishte shume e shkathet, me trupin mesatar, pak te imet, floket e zeza dhe fytyren si kukull. Gjoksin e kishte ne forme dardhe, dhe te forte, sa here ja prekja ajo inatosej, dhe fillonte mundja, ku une zakonisht dilja si fitues se ja kapja duart ne nje pozicion ku ajo nuk i levizte dot me.
Ne shpenzonim shume kohe ne vere anes nje lumi te vogel qe rridhte pas nje kodre te fshatit. Kur laheshim ishim te dy lakuriq, sepse nuk donim qe familjet ta merrnin vesh qe ne kishim qene ne lume. Ne ishim rritur bashke, dhe nuk kishim turp nga njeri tjetri, po une vertet kenaqesha kur shikoja bythet e Tines, ose kur i hapte kembet pa dashur ja shikoja pidhin e mbuluar me lesh dhe syte i kisha kater. Patjeter qe edhe ajo shikonte nga mua, dhe ndonjehere karri im i ngritur ja terhiqte vemendjen, po ajo bente sikur nuk e cante koken.
Nje dite une po lahesha dhe e lashe Tinen ne breg. Uji ishte i ceket dhe une isha me barkun nga uji, kur papritur Tina kerceu mbi mua dhe mi kapi te dyja duart. Une nuk mund te levizja fare. Degjova Tinen te me thoshte " he mor bukurosh........kush eshte me i fotre tani"
"ik, i thashe une, se do ta pagush"
"Ti do ta paguash, po thuaj qe je skllavi im qe te leshoj" tha Tina
Duke e pare qe nuk levizja dot, dhe doja ta hiqja nga kurrizi im, e pranova qe ajo kishte fituar, dhe pa mbaruar mire fjalen ajo kishte fluturuar dhe po vraponte per ne breg.
Me erdhi shume intat..........dhe u betova qe do ta bej te paguaj, por per momentin qendrova ne uje edhe pak.
Pas 10 minutash dola nga uji ne breg, dhe ne nje qoshe me bar, pashe Tinen qe ishte shtrire. Ajo i kishte kthyer kurrizin djellit,,dhe mbase po dremiste. Ky ishte rasti im. Kofshet e saj ishin hapur paska.....dhe duart i kishte leshuar nga pas. Une jua afrova pa zhurme, dhe ne moment u shtriva mbi Tinen. Duart e mija bllokuar te sajat dhe kembet e mia ishin direkt mbi kembet e saj.
'He i thashe, ca do besh tani"
Ajo nuk ktheu pergjigje, po levizi bythen, (e vetmja pjese e trupit qe mund te levizte) dhe me buthen e saj me preku karrin. Mua me pelqeu ndjenja dhe ju ngjita bythes se saj, duke i peshperitur ne vesh " dorzohu se ske ca ben". Ajo beri dhe nje perpjekje tjeter, po kesaj here karri im ishte eksituar dhe bere si gur. Tina leshoi nje "ohhh" duke ndjere loqen time akoma me ngjitur.
Une e afrova futyren time shume afer te sajes dhe i kapa veshin me dhembet e mi lehte duke i peshperitur " He te ta ve tani???"
Tina levizi bythen, po kesaj here shume lehte dhe me tha duke me pare ne sy " mire, me qi, po me lesho duart". Une ja lashe duart, dhe kembet dhe ajo i zgjeroi kofshet me shume, dhe pa e kthyer fytyren e kapi karrin tim me doren e djathte dhe e afroi te pidhi. Koka e karrit ishte bere kaq e madhe sa nje kokerr veze. Ajo e ndjeu me doren e saj, pastaj e leshoi dhe kapi pidhin me te dyja duart dhe ma la pidhin komplet zbuluar. Une e afrova karrin, e ngjita koken ke vrima e pidhit, dhe pastaj e depertova brenda saj me ngadale. Tina leshoi nje "ohhhhhhh" Une ndjeva nje kenaqesi te papare, vrima e saj ishte kaq e ngushte, po une ja futa akoma me thelle. Fillova ta pompoj me me shume force, dhe ajo shpesh leshonte pasthirma kenaqesie. Nuk kaloi shume dhe une u prisha, dhe u shtriva ne bar prane saj. Tina mu afrua, me dha nje puthje te embel dhe me peshperiti
"Kjo vere do jete e shume e bukur.............si thua!"

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

31 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:12 pm

Nate e paharrueshme

fillova pune ne nje restorant ,,dhe e verejta qe bosi im italjan me kishte shum qejf direkt me dha nje pun te lehte dhe m,e tha orarin beje vete ,,e gezuar per vendin e punes dhe pagesen e mire kalova dy muaj ,,,kur nje dite bosi me thote dalim te gjithe per nje dring,,ok vajtem ne klab te gjithe se bashku ishim 14 veta dhe e shikoja bosin gjithmone qe veshtronte gjoksin tim ,,qe e kam 36 c enderr per burrat ,por beja sikur se kisha vemendjen ,,ok mbas muzikes se bukur te asaj nate ,,dhe pijeve defryse ikem ne shtepi ,,,e pershendes por ai me jep nje perqafim shum te papritur ,,,shoh qe te pantallonat e tij diqka qendronte si hy i ngritur ,,naten e them dhe largohem ne shtepin time ,,,te nesermen fillova pune ne 11 ne megjes ,,,ai me priti me komplimentet me te ngrohta ,,hej alba kurr ste kam thene por ti je shum sexy dhe e bukur ,,,fytyra me skuqej vazhdimisht sa her qe e shihja ,,,nje dite me thot aty ne deskun tim kam ca letra qe duhet te mi rregullosh ne kompjuter kur me vjen te dhoma dhe me puth ngadale ,,,,,,,duatr e tij prekin gjijte e mi dhe papritur ,,isha e lagur ,,ai ishte trup shum i mire dhe i pashem ,po ishte nje vit me i ri se un ne moshe dhe kurr se kisha imagjinuar nje gje te tille,,,,,,,,,,nje nat dolem perseri dhe me thot pas lokalit do te tregoi shtepine time ,,,dolem pasi hengrem nje dark shum romantike shkuam te shtepia e tij ...me tregoi komplet shtepin dhe tani esht dhoma e gjumit me thot ta shohesh apo jo ,,sa ishte ndare me gruan dhe e dija qe nuk kishte te dashur ,,,,,,,filloi te me prekte me ferkime e ledhitime ,,me puthje te pafundme ,,me lepiu gjithandey dhe gjithmon thoshte je embelsira ime ,,un eksitohesha kur ai thoshte ashtu ,,,u qime per nje kohe shum te gjat,,dhe ishte nje nat shum e paharrushme ,,,dhe qe sot e asaj dite ky i dashur qe po tregoi historin ketu u be burri im ,,,,kemi tre vjet dhe sexy esht i paharruar ,,,,,

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

32 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:12 pm

Historia ime! Rrefen Bruna


Ka qene vere e vitit 2006 kur ishim mbledhur ne nje shtepi vere ne bregun e detit.
Ne ishim 6 cuna dhe 4 vajza qe kishim mbaruar shkollen bashke dhe kishim marre me qira per nje fundjave kete shtepi te madhe mu ne buze te detit.
Per ne cunat ishte jo vetem plazh por edhe futboll, derisa kampionati boteror ishte duke u luajtur ne te njejten kohe. Nje nga gocat; Viki, kishte marre me vete edhe motren e saj Brunen, 17 vjec dhe megjithese nuk fliste shume e kuptonte se ne te gjithe e shikonim me kureshtje dhe kenaqesi. I kishte floket te shkurtra, pis te zeza, fytyren e imet shume ta bardhe, e vogel ne trup, por shume e rregullt dhe terheqese. Kur laheshim ne det, nuk kishe se si te mos i vije re kembet e drejta dhe bythet seksi, qe kur i blidheshin breket nga uji, mua me leshonte goja leng.
Ne mbremje, te gjithe ishin mbledhur prane televizorit dhe po shikonim ndeshjen qe sa kish filluar. Dritat ishin fikur dhe une isha ulur ne shesh, se gjithe karriget dhe kolltuket ishin zene. I kisha vene duart mbi gjunje, dhe po shikoja ndeshjen, kur Bruna ulet para meje, dhe une u shtyta gjer sa kurrizi me preku kolltukun qe ti jepja vend asaj te ulej. Bruna filloi te shtyhej edhe ajo, pak nga pak, dhe u afrua kaq shume sa une e ndjeva bythen e saj ne mes te gjunjeve. Shyqyr zotit dritat ishin fikur se karri im filloi te ngihej aq sa nuk fshihej dot me nga pantallonat e mija te shkurtra. Edhe Bruna e ndjeu qe mu ngrit, por nuk e prishi fare qefin, por mu ngjit me shume. Ajo kishte veshur nje fustan te leshuar dhe te shkurter vere me lule, qe mua ma ngiti me keq, dhe e kuptova qe nuk mund te duroja dot me. E preka paska anash gjoksit dhe i thashe "me fal se do cohem pak". Ajo me lejoi te ngrihesha, dhe une e mbajta frymen ne banje ne nje minute. I hoqa pantallonat dhe breket dhe fillova ta shkundja karrin fort se nuk po duroja dot me. Si nuk e kuptojne keto vajzat se cfare eksitimi u shkaktojne meshkujve. Vetem nje veshtrim dhe e ke mendjen atje, jo me ti vesh bythet para karrit qe ta heq trurin e kokes fare. Duke i rene me dore po i mendoja keto gjera, dhe nuk me mori shume qe te prishesha. Mu duk se u clirova pak, dhe pas nje minute dola nga banja dhe thashe po marr nje pije te ftohte ne kuzhine. Ne kuzhine pashe vetem Brunen qe ishte ulur dhe po pinte dicka. "Hej Bruna" i thashe "nuk po e shef ndeshjen"?
"Jo" tha "nuk me pelqen, po shkoj ne dhomen time te shof dicka tjeter, do te me besh shoqeri?" Syte e saj me ishin ngulur, dhe une une po e shihja pa ja hequr syte dhe me shume deshire. Pohova me koke dhe Bruna nisi te ngjiti shkallet per ne katin e dyte ku ishte dhoma e saj. E ndoqa i befasuar dhe i kapa doren duke u futur brenda. Bruna e mylli deren me celes dhe duke u kthyer nga une me peshperiti ne vesh "ti se ke problem ta leme driten fikur apo jo"
"aspak" i thashe, duke i afruar buzet me buzet e saj. Oh cfare nxehtesie! Ja ku ishim duke u puthur gjuhe me gjuhe, dhe une ja shtrengova bythet me duar, duke e afruar nga vetja ime. Karri po me ngrihej me ngadale, dhe e gjithe dhoma vinte ere sex.
Ajo filloi te me hiqte bluzen dhe une ja hoqa fustanin me shpejtesi. Befas Bruna u ktye me kurriz nga une dhe me foli "me ndihmo ti heq sutjenat" Ja hoqa me ngadale dhe ja shtrengova gjoksin si ajo u ngjesh pas meje. Oh sa firm dhe i forte ishe.....tani Bruna duhet me patjeter ta ndjente karrin tim te cuar krejtesisht mbi bythen e vet. I hoqa pantallonat dhe breket, dhe bruna ma kapi karrin me dore dhe filloi te me terhiqte pjer karri ne krevat.
Ajo u shtri dhe menjehere i hoqi breket e kuqe, duke me lene me pamjen me mrekulueshme ne bote. I dole pidhi si pjeshke kur i ngiti kembet lart, duke hequr breket. Une ju hodha persiper dhe fillova ta puthja ne buze, dhe karri im ishte direkt mbi picken e Brunes. Ja hapa buzet e pidhit me gishta........dhe e ndjeva sa e lagur ishte. Pa humbur kohe koka e karrit u fut te vrima e saj e ngushte dhe e nxehte. Ja futa pak me thelle dhe ajo leshoi nje "ohhhhh" te lehte.
"Te pelqen ta qish karrin tim" i peshperita? " Do ta fus me shume " i thashe
Ajo leshoi nje "pooooooo" te lehte dhe te zgjatur, duke u qire me levizjet e mia ritmike.
"hmmm sa te embel e ke pidhin' i peshperita une i kenaqur duke qire pidhin e Brunes me kulmin e eksitimit. Ajo leshonte nje "ohhhhh" here pas here sa here qe karri i futej thelle e me thelle ne vrimen e saj qe tani ishte e lengshme dhe e qishme si kurre ndonjehere. E ndjeva qe po afroja orgazmen.....dhe e pershpejtova rritmin....befas Bruna leshoi nje "oh mami" me ze te forte dhe e kuptova qe kishte arritur orgazmen. E hoqa karrin nga pidhi i njomur dhe e derdha ke kerthiza e vogel.........."Me kenaqe Bruna" i thashe duke e puthur" "edhe une " tha ajo" Po hajde te shkojme poshte pa na kuptuar te tjeret, dhe takohemi prape ketu ne darke vone"
Shkuam ne guzhine sikur skishte ndodhur gje, dhe nuk e kuptova se pse nuk e cava koken fare per resultatin e ndeshjes.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

33 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:13 pm

E re, por e uritur gjithnjė pėr mashkull tė fortė!

Njė ditė i erdhi fundi kėnaqėsisė sime qė kisha mė njė fqinj timin, i cili ishte dyfish mė i moshuar dhe kishte grua e fėmijė. Krejt kjo kur nėna mė zuri me tė, derisa ishim nė ekstazėn mė tė fortė. Nė atė ēast, pėr herė tė parė e urreja mamin, e cila, sikur tė mos ishte femėr, nuk mė kuptoi fare pse isha ngulitur nė hurin e xhaxhit Halit.
Sa shumė e dėshiroj tani qė jam larg xhaxhin Halit, i cili ishte komshiu mė i dashur pėr mua, edhe pse ishte shumė mė i vjetėr. Ai e dinte ēdo imtėsi pėr ta bėrė tė lumtur njė vajzė tė re, siē jam unė.
- I poshtėr... Ēka po i bėn vajzės sime... Zoti tė marroftė... Eja ti nė shtėpi, kuēka e vogėl... – bėrtiste mami, pa e kontrolluar veten fare dhe me njė zė, sikur tė ishte e ēmendur.
Nga ana tjetėr, xhaxhit Halit si bėhej vonė. Edhe pse mami kapi telefonin pėr ta thirrur policinė, ai nuk lėvizte fare, bile edhe huri i kishte mbetur i quar pėrpjetė, e qė e vėreja se edhe mami e lakmonte.
Pasi shkuam nė shtėpi, mami mė ndėshkoi, duke mė mbajtur nė burg shtėpiak, ndėrsa kur dilja jashtė, gjithnjė isha nėn pėrcjelljen e saj. Xhaxhit Halit nuk i kishin bėrė asgjė, sepse ai vėrtetė nuk kishte bėrė asgjė! Unė isha nėntėmbėdhjetė vjeēare dhe dėfrimin me tė e kisha bėrė me vetėdeshirė. Kot mami ma qiti faqen e zezė nė shesh. Ka mundur ta mbante si fshehtėsi midis ne treve, e qė ndoshta do ta shijonte edhe ajo karin e mrekullueshėm tė xhaxhit Halit. Edhe kėshtu mua nuk do mė ndal njeri, sepse unė jetoj pėr sex. Fundja, zėri i keq qė mė doli, ishte si njė reklamė pėr mua se jam meraklie. Nga ajo ditė, secili mashkull mundohej ta kruante dhėmbin te unė.
Qė kur u ndėshkova nga mami, unė nuk pashė kar me sy pėr disa muaj. Megjithatė, ajo nuk mundi tė mė lidh pėrgjithmonė pėr ushkuri tė saj. Filloi ta qesė nė harresė atė pamje tė tmerrshme qė pėrjetoi.
Njė paradite, nė shtėpi erdhi njė burrė, i cili kishte tė veshura rroba pune dhe nė dorė mbante njė ēantė tė vjetruar. Mu prezantua si mjeshtėr i makinave larėse dhe mė njoftoi se para dy javėsh ishte ftuar nga mami im qė ta riparonte makinėn tonė, e cila kohėt e fundit nuk funksiononte si dehej.
- E di zonjushė se kam ardhur shumė vonė, qė kur mė ftoi zonja e kėsaj shtėpie, por kisha mjaftė punė dhe u desh t’i pėrfundoja me radhė – tha mjeshtri, i cili qė nė shikim tė parė mu duk se ka vlera mashkulli dhe se nuk ishte shumė i vjetėr.
Unė rrudha krahėt, duke i thėnė se nuk merrem me kėto punė, ndėrkohė qė ia tregova banjėn dhe i thash se mund tė kryente punėn e vet. Megjithatė, duke e parė se ai mashkull me muskuj tė fuqishėm do ma heq pak “ndryshkun”, fillova ta provokoja. Fillimisht i ofrova njė kafe, pastaj filluam muhabetin sa pėr t’u njohur se kush ishte dhe ku banonte. Pasi mora vesh se ai ishte fshatar, por qė kishte njė punėtori tė kėtij lloji nė qytetin tonė, nisa edhe mė shumė tė angazhohesha qė ta fus midis kėmbėve.
- Mjeshtėr... kėtu paska shumė ujė! – i tregova, derisa isha ulur pupas dhe shikoja nėn makinėn larėse.
Pasi kisha tė veshur njė fustan tė mėndafshtė dhe tejet tė hollė, nga i cili vėrehej se nuk kam fare brekė, sytė e atij mjeshtri donin tė dilnin nga vendi, sa herė qė unė shikoja diku tjetėr dhe jo drejtė tij. Mora njė leckė dhe fillova ta pastroja vendin ku ishte makina, jo pse mė interesonte kjo, por doja ta marr pozicionin e njė kafshe, ndėrkohė qė bythėt i ktheva nga ai, nė ballin e tė cilit vėreheshin djersė nga sikleti. Sa mė shumė fėrkoja dyshemenė, aq mė tepėr fustani mė rrėshqiste shpinės, duke mi zbuluar fillimisht kofshėt dhe mėpastaj edhe vithet.
- Sa trup tė bukur qė paske moj engjėllushė... Mmmmmm... Mjeri unė qė u plaka! – foli mjeshtri, i cili ma bėri tė qartė se do e ngjyente pak nė mua.
- I vjetėr?!... Ti s’je normal... Je nė moshėn mė tė mirė, por nuk po e ditke kėtė – iu pėrgjigja, por pa e kthyer fare kokėn nga ai.
Pėrkundrazi, i shtoja lėvizjet qė fustani tė mė ngrihej edhe mė shumė. Vėrtetė nuk e kisha vėrejtur kur ai kishte rėnė nė gjunjė, por e ndjeva kur ma puthi kofshėn, tashmė tė zbuluar, e cila do ta kallte ēdo mashkull. Unė ende nuk reagoja, sepse doja qė krejt aksionin ta ndėrmerrte ai, nė mėnyrė qė mos tė konsiderohesha fajtore, pėr ēdo rast. Kur ai e pa se nuk po reagoj, filloi t’i zhvendos puthjet mė afėr pidhucit tim tė zbuluar tashmė. Kur arriti nė cak, filloi tė ma fus lehtė gjuhėn, mė pas edhe tė mi thithė buzėt e lagura. Pas ca lėvizjeve dhe mjeshtėrive tė lehta, mė rrėmbeu pėr bythė me dy duart dhe i futi me fuqi turinjtė, duke mė lėpirė sikur njė bishė e uritur.
- Ohhhh... sa mirė po e ditke se ēka mė pėlqen... Ahhhh... vėrtetė qenke mjeshtėr... – fillova tė gjėmoja, kur mjeshtri nisi punėn me tamam.
Ai vetėm se i shtonte aktivitetet e tij rreth pidhucit tim, duke u pėrndezur edhe mė shumė nga fjalėt e mia qė e lavdėronin atė pėr punėn qė bėnte. S’kishte faj i shkreti, sepse nė moshėn qė kishte, mbi dyzet, shijimi i njė pidhi nėntėmbėdhjetėvjeēar ishte vėrtetė njė premi e papritur pėr tė.
Pasi mė lagu e mė bėri qullė, nxori karin me shpejtėsi, duke ia drejtuar kokėn drejtė pidhit tim. Por, kur e pashė se e kishte pėr mashalla, nuk u durova qė mos ta rrėmbeja me duar, pėr tė lozur pak me tė. Ai u befasua nga veprimi im dhe filloi tė gjėmonte si luani plakė.
- Uffff... Ashtu zogėza ime... Kjo mė pėlqen... – filloi ta shprehte kėnaqėsinė qė ia dhuroja.
Megjithatė, unė nuk ia fala shumė gjatė kėtė kėnaqėsi, sepse isha e uritur qė ta ndjej midis kėmbėve atė kar, i cili ishte mė i trashė se i xhaxhit Halit. E lėshova nga duart atė hu dhe ia ktheva bythėt, duke i hapur paksa kėmbėt qė tė depėrtonte sa mė thellė. Mjeshtri ia vendosi me dorė gugjėn e karit nė pidhin tim, duke e fėrkuar pėr buzėt e tij pėr ta ngjyer nė lėngjet e krijuara, nė mėnyrė qė sa mė lehtė tė depėrtonte nė birėn, jo edhe aq tė gjerė.
Pas disa pėrpjekjesh dhe ndihmės qė i jepja unė, duke i pėrdredhur bythėt, kari i tij filloi tė rrėshqasė, duke ma hapur birėn deri nė maksimum, kur edhe ndjeja ca dhimbje tė lehta. Megjithatė, ky mjeshtėr i makinave pėr larjen e rrobave, ishte njėkohėsisht edhe mjeshtėr i pidhit. Pėr mrekulli dinte tė ma fusė deri nė koqe, pa mė shkaktuar dhimbje, duke ma zgjeruar birėn, e cila pėr herė tė parė pranonte njė kar me pėrmasa kaq tė mėdha.
- Ashtu mjeshtėr... Ki kujdes, derisa ta bėj vendin... Pastaj do ta ketė mė lehtė ky alet marramendės qė paske... Lum gruaja qė tė ka pėr ēdo natė... - i thosha, edhe pse ai bėnte shumė kujdes edhe pa vėrejtjet e mia.
Pėrsėri nuk u pėrgjigjej fjalėve tė mia, por gjithnjė e mė thellė trusej mbi bythėt e mia tė bardha, tė forta dhe mjaftė mirė tė formuara, sikur njė pjeshkė qė ende nuk ėshtė e pjekur mirė.
Pasi i bėri disa lėvizje brenda-jashtė, filloi tė ulėrisė dhe e nxori karin jashtė. Unė iu vėrsula mbi tė, duke e rrėmbyer me dy duart pėr ta tundur sa mė shumė. Nė atė ēast ai u shtang i tėri, ndėrsa nga maja e karit shpėrtheu llava e parė e spermės, e cila me forcė mė goditi nė fytyrė. Kisha pėrshtypjen se mė spėrkati uji i vluar, kur filluan edhe currilat tjerė tė spermės, por mė tė dobėsuara se ato tė parat.
- Aaaaahhhh... Ma shter krejt zogėza ime e ėmbėl... Shtere se ėshtė mbushur shumė gjatė... Ooohhhh... – ulėrinte ai, pa e vėrejtur se kah po i vėrviteshin llavat e spermės.
Pasi mbaruan llavat, me endje ia puthita buzėt nė majė tė karit, duke i lėpirė edhe pikat e fundit tė lėngut magjik, i cili buronte nga njė kar, pėr tė cilin do tė sakrifikonte ēdo femėr qė e din vlerėn e kėsaj pune.
Pasi e kemi mbaruar lojėn, unė dola nė kuzhinė pėr t’i sjellė njė pije, sa pėr ta qerasur pėr punėn qė bėri nė mua. Nė atė ēast ra zilja, ku unė shkova me vrap pėr ta hapur derėn, por paraprakisht u kujdesa qė tė dukem normale dhe jo sikur tė mė kishte rrotulluar makina larėse nė kazanin e saj me centrifugė.
Nė derė ishte mami, e cila kishte pėrfunduar punėn mė herėt dhe me habi shikonte kėpucėt e mėdha tė njė mashkulli.
- Kush ėshtė kėtu? – mė pyeti me habi.
- Xhaxhi Halit – iu pėrgjigja me kopili dhe ika brenda.
Ajo e shashtrisur hyri me vrap, por u habit kur nga banja doli mjeshtri me rroba pune. Ai i kėrkoi falje fillimisht pėr vonesėn, por i premtoi se makina do t’i punonte sikur njė orė zvicerane, por se duhej tė vinte edhe njė ditė tjetėr pėr t’ia montuar ca pjesė qė do ta ruanin nga amortizimet e mėdha qė bėnte.
Mjeshtri u nis nga dera, duke ia lėshuar mamit nė dorė njė kartėvizitė, por qė i premtoi se kėsaj radhe nuk do tė vonohej dy javė. Mami mu vėrsul, duke mė qortuar se pse nuk e kisha lajmėruar se ka arritur ai.
- E po tani... Ti ishe nė punė dhe do ta braktisje punėn pse ka ardhur ky zhyllan?! – ia ktheva me njė gjuhė diplomatike, e cila e bindi se ky njeri nuk mė ka interesuar fare pėr asi punė.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

34 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:15 pm

Ēmenduri seksuale nė fshat

Pėr herė tė parė shkova tek tezja nė fshat, pasi mbarova maturėn. Jo pse unė dėshiroja, por ishte propozim i mamit, sepse ajo i mati e i ēmati gjėrat dhe mė nė fund mė tha se kėshtu duhet tė bėhet.
- Bijė... nuk ka rrugė tjetėr. Pasi babai fitoi njė pushim nė det nga firma, ku ka tė drejtė tė shoqėrohet edhe nga bashkėshortja, domethėnė nga unė, pse tė mos e shfrytėzojmė. Ashtu-ashtu, ne nuk do ta shihnim detin me sy, prandaj shko ti nė fshat tek tezja, derisa ne tė kthehemi – me tha nėna, e cila ishte e gėzuar tej mase pėr mundėsinė qė ia kishin ofruar nė firmė babit.
Ndonėse nuk ma kėnda, u desh tė pranoja qė tė humbisja nė atė fshat tė largėt dhe malorė, ku as dreqi nuk bėnte vezė.
Tė nesėrmen u bėra gati dhe u nisa pėr nė fshat, bashkė me njė shoqen time tė klasės, me tė cilėn isha katėr vite rresht nė njė klasė nė gjimnazin e qytetit. Prania e saj dhe fakti qė edhe atje do tė rrinim bashkė, paksa ma lehtėsonte mėrzinė. Unė nuk isha vajzė qė kėnaqet me pula, lopė, kuaj etj. Por, pėr mua ishin dy gjėra qė i bėja me kėnaqėsi; mėsimi dhe dashuria. Edhe nė shkollė mė njihnin si nxėnėse tė shkėlqyeshme, por edhe si “pidh i fortė”, siē i dėgjoja djelmoshat tė komentonin pėr pamjen time.
Pikėrisht kėto komente tė djelmoshave mė shtynė qė tė mendoj edhe pėr jetėn seksuale, pėrpos mėsimit, tė cilit i pėrkushtohesha tej mase. Njėkohėsisht, pamja dhe forma e trupit tim, e cila pėrcillej me njė bukuri tė pa rezistueshme, mundėsonin qė edhe profesorėt tė mė vardiseshin, se jo vetėm nxėnėsit.
- Ja, kėtu banon tezja jote... Natyrisht edhe unė kėtu banoj, por shtėpitė nuk i kemi aq afėr – mė tregoi me gisht Liria, shoqja ime e klasės, derisa minibusi iu afrua fshatit.
Ishte njė fshat piktoresk, por i humbur fare nė dynja. Nuk e kuptoja se si jetonin kėta njerėz nė njė vendbanim kaq tė vogėl dhe kaq larg nga qyteti. Me t’u paraqitur nė oborrin e tezes Hanemsha, vėrejta se ajo mbytej nga punėt e shumta qė kishte. Nė njė qoshe lehte njė qen, diku mė larg pėllisnin lopėt, kudo nėpėr oborr shėtisnin pulat... Tė gjitha kėto kėrkojnė pėrkujdesjen e njeriut.
- E mjera tezja, sa shumė punė po bejka kėtu – mendoja nė vete.
U desh qė disa herė tė thirr emrin e saj, pėr t’u paraqitur ajo mė nė fund para syve tanė. Ishte e veshur me ca rroba tė pista, me tė cilat punonte nė ahur. Me trup dukej e mirė, por edhe fytyra i dukej e bukur, por shumė e skuqur. Ajo nuk bėnte grim dhe dallavere tė ndryshme, sikurse ne nė qytet, por ishte krejt natyrale.
- Pa shihe, pa shihe se kush mė ka ardhur... Ahaaaaa... E ke harruar krejt tetėn moj Shkurta – fliste teta Hanė, derisa afrohej.
- E po... E din ti moj teta se sa obligimet i kemi ne nė qytet! – desha tė arsyetohem, sepse vėrtetė kurrė nuk kisha shkelur pragun e saj.
Rrethanat kanė qenė tė atilla qė nuk ndiqeshim edhe aq fort. Megjithatė, i yti kurrė nuk mund tė harrohet. Kurė-kurė, pa ia shkelur pragun, nuk ke qare.
Tezja na ftoi brenda, por Liria nuk pranoi. Mė premtoi se do tė vij pas ca orėsh me njė shoqe tė saj, e cila nuk kishte ndjekur shkollėn e mesme, por qė fillimisht e ka obligim tė paraqitet nė shtėpi me kohė. Kėtė e kishte rregull shtėpiak, e qė ēdo shkelje do t’i kushtonte shtrenjtė.
- O zot... Ēfarė regjimi paska kjo – mendova pėr njė ēast nė vete.
E vėreja edhe nė shkollė se si rrinte kokulur dhe nuk argėtohej sikurse ne qė jemi nga qyteti. Nuk e kuptoja fare kėtė mėnyrė tė jetės, edhe pse e dija qė secili do tė pajtohej, nėse nuk do tė kishte rrugėdalje tjetėr.
Pasi i shkėmbyem ca llafe me tetėn, ajo mė tha se mund tė pushoj pak, sepse rruga ishte e mundimshme pėr mua, ndėrsa ajo do t’i pėrfundoj ca punė rreth kafshėve. Nė ndėrkohė Liria erdhi me shoqen e saj dhe mua mu qelėn pak sytė. Mbetėm tė vetmuara nė njė dhomė, unė, Liria, dhe shoqja e saj, Genta, e cila qė nė fillim mė pėlqeu. Ishte njė vajzė e pashme, me trup bombastik, fytyrė tė lezetshme dhe sy tė shkruar, qė i qitnin xixa. Shihej qartė se kjo ishte copė e gjysmė, prandaj nuk ia kanė lejuar shkollimin, sepse do tė bėnte kėrdi nė qytet.
- Pėrshėndetje mike... Uaaaa, ēfarė cope... – me foli Genta, e cila dukej tė ishte e lirė dhe mjaftė llafazane.
- Pėrshėndetje Genta... Besoj se nuk kamė nevojė tė prezantohem, sepse Liria mė ka zėnė ndonjėherė nė gojė gjatė bisedės me ty, a po jo? – i thash, duke u munduar tė paraqitesha sa mė e ftohtė pėr fillim.
- Po si, po si... Mė ka treguar se je pidhi mė i mirė nė shkollė! – ia tufi ajo, pa fije turpi qė po fliste mė dikė qė pėr herė tė parė e takonte.
- Mos ia zė pėr tė madhe... Genta ėshtė e tillė... Gjynah qė nuk pati mundėsi tė shkollohej – ia priti Liria.
Pavarėsisht shprehjeve tė saj, Genta disi mu fut nė zemėr menjėherė. Pėr herė tė parė mu ngjall njė dėshirė qė ta pėrqafoja njė femėr, tė rrija bashkė me tė, tė shtrihesha nė shtrat dhe tė flejė e mbėrthyer pėr trupin e saj. Ajo, sikur mi lexoi mendimet dhe mu afrua e mė pėrqafoi, sikur tė ishim njohur me vite tė tėra, por qė njė kohė nuk jemi parė. Pėr njė ēast mė puthi ėmbėl nė qafė, pastaj nė faqe, kur njėra prej puthjeve ishte fare pranė buzėve.
O zot... sa shumė e kam pėrmbajtur veten, kur nė atė ēast dėshiroja ta puthja nė gojėn e saj tė lėngshme dhe shumė simpatike.
- Mezi kam pritur tė tė shohė, sepse Liria mė ka folur shumė pėr ty. Mė ka thėnė qė djelmoshat lėpiheshin sa herė tė shikonin, ndėrsa profesorėt gjatė shpjegimeve, sytė i mbanin shpesh tė ngulitur nė trupin tėnd – fliste Genta, ndėrsa unė vetėm i shikoja buzėt e saj se si lėviznin ėmbėl.
- Mė folur kah del shpirti, edhe ti s’po ma lėshojke rrugėn ė?!... Mė ke mahnitur edhe me trup edhe me bukuri, por edhe me aftėsi komunikuese. Nuk e mendoja qė njė femėr fshati mund tė jetė kaq inteligjente dhe e fortė – i jepja komplimente Gentės, tė cilat vėrtetė i meritonte.
Ishte femra e parė qė mė bėri tė mendoj pėr njė aventurė, ndryshe nga qė kisha pėrjetuar nė qytet. Nuk e kuptoja vetėn se pse mė lindi kjo dėshirė.
Se edhe Genta e dėshironte kėtė, u vėrejt qartė. Sikur mos tė ishte Liria me ne, ajo do mė vėrsulej menjėherė nė pėrqafim dhe puthje. Kėtė e dėshiroja edhe unė, por se mė duhej tė paraqitesha mė e matur.
- Mė falni, sepse mua mė duhet prapė tė shkoj nė shtėpi... Kthehem pėrsėri, mos u merakosni – tha Liria, e cila dukej se e kishte kuptuar qė ishte e tepėrt nė mesin tonė.
U mundova ta bind qė tė rrinte, ndėrsa arsyetohesha se pse me kėtė Gentėn flisja mė shumė se me tė, por Liria ishte mike e mirė. Ajo dinte tė sillej nė ēdo situatė dhe nuk hidhėrohej, edhe nėse i thoja se duhej tė mė lente vetėm me ndonjėrin nga djemtė e shkollės.
Liria doli, ndėrsa teta Hanė ende merrej me punėt e saj nė ahur. Mbetėm tė vetmuara unė dhe Genta nė dhomė. Sapo u kthyem nga oborri, ku e pėrcollėm Lirien, Genta mė shikoi nė sy duke u buzėqeshur ėmbėl dhe i shtriu krahėt.
- Eja e dashur tė tė pėrqafoj pėrnjėmend, sepse ai pėrqafim para syve tė Liries ishte fals – me tha kuēka fshatare, duke ma mbėshtjellė belin me krahėt e saj tė gjatė.
Sapo mė shtrėngoi, filloi tė mė puthė nė faqe disa herė, por qė gjithnjė e mė shumė i afrohej gojės sime. Nė njė moment, sikur njė hajdute dhe me shpejtėsi tė madhe mė puthi direkt nė buzė. O zot sa shumė mė joshi, sa qė edhe unė e putha atė nė buzėt e shijshme katrore. Kjo i mjaftoi asaj qė ta pėrsėris kėtė, por qė me mjeshtėri diti t’i shndėrroj ato puthje nė ndjenjėn epshore, e qė edhe trupi filloi tė dridhej.
Pa vetėdije, ia mbėshtolla belin e hollė me muskulaturė tė shtrėnguar, duke e pėrkėdhelur ngadalė dhe me shije. Mė pas i futa duart nėn bluzėn e hollė, pėr t’ia prekur lėkurėn e bardhė si bora, e cila kurrė nuk ishte ekspozuar nė diell.
- Uhhhhh... Sa e bardhė qė je... Ta ha krejt trupin – i thash nga ndjenja e kėnaqėsisė dhe dėshirės qė ta kisha krejt lakuriq nė shtrat.
- Mi kap cicat e dashur... Mi shtrėngo... Shijoi se sa tė forta janė – mė urdhėroi Genta, veprim tė cilin menjėherė e bėra.
Sapo dora i preki gjinjtė e njomė tė Gentės, mu shfaq njė dėshirė e pa rezistueshme qė t’ia thithė majat. Ishte kjo njė pėrvojė e parė pėr mua, por njėkohėsisht edhe dėshirė e flaktė, e cila kurrė mė parė nuk ka ekzistuar nė kokėn time.
- Oooohhhh... Thithi e dashur... Shtypi... Ndrydhi se janė tė kallura – gjėmonte me zė tė ulur Genta, nga frika se do na dėgjonte teta Hanė.
Nuk e kishim problem, nėse dikush do tė na hynte nė dhomė, sepse ne ishim nė katin e dytė tė shtėpisė, ku shkallet pėr tu ngjitur lartė ishin jashtė dhe shiheshin nga dritarja jonė.
Edhe pėr njė kohė kemi qėndruar nė atė dhomė dhe, pasi teta kishte mbaruar punėt dhe u ngjit nė dhomėn tonė, ne vazhduam muhabetin, e pėrfunduam edhe darkėn dhe tetės ia komunikuam dėshirėn tonė.
Ishte njė ide qė unė tė shkoja tek Genta pėr tė fjetur, sepse atje do tė argėtoheshim mė mirė dhe mė lirshėm. Ajo kishte kushte mė tė mira nė shtėpi se sa teta Hanė, e cila nuk e kundėrshtoi idenė tonė.
E tani, besoj se do e merrni me mend se si kemi kaluar te Genta gjatė natės. Megjithatė, ju premtoj se do ju tregoj krejt historinė ndonjė herė tjetėr.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

35 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:16 pm

Nė senduiq mes dy vėllezėrve!

E di se atė qė do t’ju tregoj, do tė tingėllojė si rrėfim i njė lavireje... Ju do tė thoni se unė jam lavire. Por, nuk do tė jeni as tė parėt dhe as tė fundit qė do tė mendoni kėshtu pėr mua. Unė jam ajo qė jam dhe nuk e konsideroj vetėn si lavire, por si femėr qė di ta jetoj jetėn... Din t’i shijoj gjėrat mė tė bukura qė na i ka dhuruar perėndia, si qenie tė gjalla.
Aktualisht i kam 25 vjet, por si e tillė jam ndier shumė mė herėt. Kjo do tė thotė se shumė mė herėt e kam shijuar kėnaqėsinė e sexit. Dhe... jo qė e kam shijuar, por e kam stėrshijuar. Pėr herė tė parė kam filluar tė bėj sex, kur i kisha 16 vjet. Mė besoni apo jo, deri mė tash, sipas njė evidence qė mbaj unė, mė shumė se njėqind meshkuj i kam pas!. Kjo nuk ėshtė shumė, nėse krahasohem me njė lavire tė vėrtetė!
Sidoqoftė, po kaloj nė temėn, pėr tė cilėn kam vendosur tė rrėfehem publikisht. E kam fjalėn pėr “herėn time tė parė”, kur u bėra tamam femėr; Kisha frajerin tim, i cili ishte vetėm njė vjet mė i moshuar se unė. Ai ka edhe njė vėlla, i cili ėshtė gjashtė vjet mė i moshuar se unė. Njė mbrėmje, ky i fundit organizoi njė aheng nė shtėpinė e tyre, duke e shfrytėzuar mospraninė e prindėrve. Natyrisht, vėllai i tij, apo djaloshi im, mė ftoi edhe mua. Kur kam arritur nė atė shtėpi tė njohur pėr mua, vėrejta atmosferė, e cila shtėpinė e kishte shndėrruar nė ēmenduri! Aty vallėzohej, pihej alkooli pa kontroll... Nuk arrija tė kuptoja se kush-kujt po ia kap femrėn pėr prapanicė, gjinj, flokė... Djaloshi im, Goni, filloi tė pijė raki rrushi, ndėrkohė qė unė zgjodha njė birrė tė Pejės, sepse isha e etur tej mase nga vapa. Pas ca kohėsh, e vėrejta se Goni kishte filluar tė dehej, prandaj i propozova ta qoja nė dhomėn e tij pėr tė pushuar. Ai mė shikoi drejt nė sy, pa folur fare, por qė unė e lexova shumė mirė se mendonte “Eh... tani ėshtė koha tė tė qij fortė”.
Shkuam nė dhomėn e tij, tė cilėn ai e kyēi, duke mė thėnė “pėr ēdo rast”. Mė rrėmbeu fuqishėm dhe filloi tė mė puthė edhe mė fuqishėm... Mė gjuajti nė shtrat, duke mė folur, sikur tė ishte pėrdhunues: “Tash do tė tregoj se ēka ėshtė sexi”. Unė vetėm e shikoja, pa folur ndonjė gjė, sepse mendoja qė do tė gaboj me ndonjė shprehje e qė atij nuk do t’i pėlqente nė atė gjendje tė dehur. Dėshiroja qė sa mė parė tė ma fuste... Nuk dėshiroja kurrfarė paraloje, sepse isha bėrė qullė nga shtypjet dhe ndrydhjet e fuqishme qė mi bėnte, derisa mė puthte. Megjithatė, ai filloi ngadalė tė ma heq bluzėn, pastaj edhe gjoksoret... Filloi tė mi thithė gjinjtė, pastaj u nis drejtė meskėmbėshit, i cili vuante pėr njė freskim tė fortė, apo thėnė mė shqip, ishte i kallur pėr njė qirje “hard”.
Pasi mė zhveshi tė tėrėn, Goni me shpejtėsi i hoqi tė gjitha rrobat nga trupi i tij dhe qėndroi nė kėmbė, dukė mė shikuar me stilin “mmmmm... nga t’ia filloj”. Edhe mua mė pėlqeu, derisa e shikoja ashtu tė zhveshur, duke e ledhatuar karin e pashėm, sikur ta gdhendte pėr aksion. Megjithatė, zjarri nė mua, sa vinte e shtohej dhe, pa e kontrolluar veten, i thash: “Po hajde ma rras mė se u dogja”. I shkreti Goni, mezi kish pritur tė mė gjuhej... Mė hyri mes kėmbėve dhe me nxitim kėrkonte vendin se ku duhej ta fuste hurin e tij si tė gomarit. Vėrtetė mė vėshtirėsi e pranoi “peshku” im atė “hu”. Por, kur e pranoi tė tėrin, disi mė ra terri nė sy. Kisha njė ndjenjė se po vdisja... Ishte hera e parė qė po e shijoja mashkullin nė brendinė time. Nuk ishte njėjtė sikur gjatė ledhatimeve qė ndieja kėnaqėsi dhe dėshirė pėr t’u qirė, njėkohėsisht. Por, deri nė kėtė ēast nuk e bėja nga frika. Shpesh mė silleshin nėpėr kokė fjalėt e mamit se kėtė punė nuk duhet ta bėja pėr asnjė ēmim. “Mė paska marrė nė qafė”, mendoja pėr mamin. Nuk di se si ta pėrshkruaj ndjenjėn e asaj dite, kur edhe dhimbjet e tmerrshme ishin tė kėndshme.
Goni vazhdoi mė pas ta fuste e ta nxirrte “aletin” nga brendia ime. Unė dridhesha e tėra, duke lėshuar edhe zėra tė pakontrolluar, e qė nė njė ēast ai u detyrua tė ma mbyllte gojėn me shuplakėn e madhe tė tij, pėr t’i ndalur hingėllimat e mia qė do t’i dėgjonin tė gjithė tė pranishmit nė atė shtėpi. Megjithatė, ai vazhdonte me realizimin e dėshirave tė kamotshme qė kishte, por nuk u pėrmbajt gjatė. Mė mbushi tė tėrėn, edhe pse nuk do tė duhej, sepse isha e papėrgatitur fare. Megjithatė, pavarėsisht pasojave, nuk u pendova pėr kėtė gjė, sepse pėrjetova diēka qė kurrė nuk do e harroj. Nė brendi ndjeva njė ngrohtėsi... njė vullkan, i cili mė shkriu fare.
U veshėm me shpejtėsi dhe u kthyem nė dhomėn e ditės, ku zhvillohej party. Qėndrova edhe pak me shoqėrinė dhe mė pas e luta vėllanė e Gonit qė tė mė kthente nė shtėpi. Luli pa asnjė fjalė u ngrit dhe i mori ēelėsat e veturės. Sapo jemi larguar nga shtėpia, ai kohė pas kohė mi ledhatonte flokėt. Unė nuk bėja zė, e qė ai e kuptonte sė mund tė vazhdojė mė tej. Nė njė vend tė pėrshtatshėm, Luli e ndali veturėn dhe mė pyeti, nėse do mė pengonte qė tė mė puthė. Nuk i thash asnjė fjalė dhe ai menjėherė mė puthi, fillimisht lehtė, pėr tė vazhduar gjithnjė e me mė shumė afsh. Nuk mundja ta rezistoj, sepse vėrtetė mė kėnaqte. Ishte shumė mė mjeshtėr se sa vėllaēkoja i tij Goni. Ai vazhdoi mė pas tė mi pėrkėdhel edhe gjinjtė, mė pas tė mi thithė thelmat, sa qė unė e humba kontrollin. Iu vėrsula aletit tė tij me dy duar dhe me shpejtėsi e nxora nga farmerkat e tij. Kur e kam pa... o zot sa i lezetshėm qė ishte. E mbėshtolla me buzė, e mė pas doja ta pėrpij tė tėrin. Ai ma futi dorėn mes kėmbėve dhe me mjeshtėri dinte tė ma pėrkėdhelte “macen” time tė pėrndezur, e cila sapo e kishte shijuar pėr herė tė parė aletin e mashkullit, edhe atė tė vėllait tė tij.
Nė njė ēast u ndjeva lavire, pikėrisht pse kėta ishin vėllezėr, dhe i tregova se me vėllanė e tij kishim shkuar deri nė fund. Pėr ēudinė time, ai u pėrndez edhe mė shumė dhe gjėmoi. Kopili e kishte ditur mirė se ēka kishte ndodhur mes nesh, pak kohė mė parė. Kur ai u pėrndez, mė kaploi edhe mua njė pėrndezje dhe nė atė ēast arritėm bashkė orgazmėn.
U nisėm drejtė shtėpisė sime dhe rrugės u morėm vesh qė tė shkoja sėrish nė shtėpinė e tyre, pėr tė parė se ēka ėshtė kėnaqėsia e vėrtetė. Edhe pse nuk doja tė pranoja, njė dreq nga brenda mė thoshte “shko”. Kėshtu qė njė ditė, kur sėrish iu mungonin atyre prindėrit, pasi mė telefonuan, pranova qė tė shkoja.
Sapo kam mbėrritur, nuk mundja tė besoja... edhe djaloshi im, Goni, edhe vėllai i tij, Luli, mė rrėmbyen bashkė. Unė mbeta nė senduiq... nuk dija mė se ēfarė tė veproja. Kėnaqėsia e mundi karakterin dhe u bėra mbretėreshė nė duart e dy vėllezėrve. Ishte kėnaqėsi tė ndjeje nė trup katėr duar, dy palė buzė dhe ēka ėshtė mė e rėndėsishmja, dy hunj si tė gomarit. Dy vėllezėrit “brengoseshin” pėr kėnaqėsinė time, duke urdhėruar njėri-tjetrin se ēka tė mė bėnin.
Njėri ma ofronte hurin te goja, me tė cilėn argėtohesha kėndshėm, ndėrsa tjetri ma lėpinte pėr mrekulli “macen” time tė njomė. Njėri ma fuste deri nė rrėnjė, tjetri mi thithte majat e gjinjve. Sapo mė mbushte njėri dhe ma nxjerrke, tjetri menjėherė e fuste, derisa pėr pak minuta mė mbushte edhe ai. Nuk di as vet sa shumė orgazma kam pėrjetuar. Isha e humbur fare, nuk dija mė se kush jam dhe si quhem.
Kėtė shoqėri e mbajtėm, pėrderisa mjeku e konstatoi se nė mua po zhvillohej njė foshnje, tė cilėn e dija se e kanė nisur dy vėllezėrit, por ku e dija se kush ia ka qėlluar nė cak.
Pasi jam pastruar, mu desh njė kohė e gjatė qė tė rehabilitohesha, ndėrkohė qė kėtė kohė e shfrytėzova edhe pėr tė menduar se ēfarė tė veproja nė tė ardhmen.
Pėrfundimisht u binda se Goni nuk mė donte pėr seriozisht, por vetėm si trup, prandaj edhe kishte pranuar qė tė mė ndaj edhe mė vėllanė e tij Lulin. Kjo mė bėri qė ta ndėrpresė kėtė lojė, por njėkohėsisht mė ndihmoi edhe fakti se familja e tyre ndėrruan banesėn nė njė qytet tjetėr. Pavarėsisht kėsaj, unė nuk e mallkoj Gonin, e as vėllanė e tij, sepse ata mė bėnė qė ta njoh vetveten.
Pas tyre vazhdoj kėnaqėsitė me meshkuj tė ndryshėm, moshash tė ndryshme, por gjithnjė pėrkujdesem qė mos tė mė ndodh si me ta. Edhe e mbroj vetėn edhe kėnaqem, falė pamjes qė kam, me meshkuj tė pėrzgjedhur.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

36 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:17 pm

Femra ėshtė e krijuar pėr dėfrim!

Edhe pse me burrin kam marrėdhėnie tė shkėlqyeshme, njė dreq mė kishte hyrė nė tru, duke mi ngacmuar pėr ditė e mė tepėr ndjenjat dhe dėshirat seksuale. Krejt fajin e kishte njė vajzė e pashme, tė cilėn e takuam nė parkun e qytetit, gjatė njė shėtitje qė bėra me burrin.
Rastėsisht ma tėrhoqi shikimin gjoksi i saj, pėrderisa ishte ulur nė njė karrige fillikat vetėm. Ajo sikur priste dikė, por qė nė mua u ngjallė njė kėrshėri qė t’i shkėmbeja ca fjalė me tė, vetėm sa pėr ta parė mė afėr. Burrit tim, Bujarit, i thash tė shkonte nė njė shitore qė tė merrte ca pije, ndėrkohė qė unė do ta prisja aty nė park, sepse sandalet me taka tė larta mi vrisnin kėmbėt. Ai pa kundėrshtuar iku drejtė shitores, e cila ishte pėrballė parkut.
- Pėrshėndetje bukuroshe – iu drejtova vajzės.
Ajo, pasi mė shikoi paksa me habi, u buzėqesh dhe ma ktheu pėrshėndetjen. U ula pranė saj dhe fillova tė flas lirshėm, sepse ishim femra dhe isha e bindur qė nuk do tė shkaktoja ndonjė skandal.
- A jemi parė ne mė parė... A njihemi ne? – mė pyeti vajza me njė zė melankolik, sa qė mė shkriu tė tėrėn.
- Jo... Vėrtetė, nuk njihemi, por tė pashė qė je vetėm dhe t’u afrova – i thash, pa e hequr buzėqeshjen nga fytyra, tė cilėn e kam armėn mė tė fortė pėr ta rrėmbyer ēdo mashkull.
Pasi shkėmbyem ca fjalė, ia mbėrriti Bujari dhe, pasi e pėrshėndeti edhe ai atė bukuroshe, u ul pranė meje. Ndenjėm edhe pak dhe unė e luta burrin qė tė na fotografoj me atė vajzėn.
- Besoj se nuk ke gjė kundėr ė ? – e pyeta atė, edhe pse e dija se ajo nuk do tė kundėrshtonte, sepse ishte vajzė e butė sikur pėllumbeshė.
- Jo, jo... Assesi – u pėrgjigj, duke ma qitur krahun qafės pėr ta marrė pozicionin, sikur tė njiheshim shumė kohė.
Pėrkėdhelja e saj mė rrėqethi trupin, gjė qė mė shtyri ta lodh burrin duke na fotografuar, vetėm qė tė pėrkėdhelesha sa mė shumė. Herė e shtrėngoja atė engjėllushė pėr beli, e herė ajo mua. Herė e pėrqafoja, e herė ajo mua. Tė gjitha kėto veprime mė eksituan, derisa ndjeva qė isha lagur qull midis kėmbėve.
Nė pėrfundim, vajza mė kėrkoi qė t’ia dėrgoj fotografitė me e-mail, tė cilin ma shkroi nė njė copėz letre. Me kėnaqėsi mora atė letėr dhe u ndamė, gjithnjė duke shpresuar se do ta shtija nė dorė atė femėr tė re, e cila nuk kishte mė shumė se 20 vjet.
Nė shėtitje e sipėr, mendja mė rrinte tek ajo. Eksitohesha duke imagjinuar se si do ja thithja gjinjtė e njomė dhe ajo tė mė ledhatonte mua, pėrderisa tė ishim me veshje tė brendshme seksi. Isha shumė e lodhur nga mendimet, derisa doja qė edhe burrit t’i thosha se dėshiroj tė provoj diēka te re. Fillova t’i flasė pėr atė vajzė, duke i thėnė se ishte fantastike.
- Ahhh... Pse nuk jam mashkull?! – i thash Bujarit, i cili me habi mė pyeti se pse e dėshiroja kėtė.
I thash se imagjinoj qė ėshtė diēka fantastike tė pėrkėdheleshe me vajzat, t’iu hipje sipėr dhe tė bėje dashuri me to, duke u ngulitur thellė nė trupin e tyre.
- T’i je iluzioniste... Unė mendoja se mė shumė kėnaqeni ju qė jeni femra dhe qė mashkulli sillet rreth trupit tuaj, sikur rreth njė diēkaje tė shenjtė – ma ktheu burri.
Qeshėm bashkė, por qė e ndjeja se mė mungonte diēka. Nuk e di pse mė sillej nėpėr kokė ēasti kur u ndamė dhe unė e putha atė vajzė fare pranė buzėve, ku ndjeva butėsi dhe ngrohtėsi. Por, kėtė ndjenjė nuk mundja t’ia tregoja burrit, nga droja se do tė mė gjykonte keq. Tek ajo vajza mė rrinte mendja pėr ēdo ditė, sepse nuk e shihja as nė mesinxher, edhe pse e regjistrova sapo arritėm nė shtėpi.
Njė ditė, kur unė mendoja se nuk do ta takoja mė kurrė atė vajzė, ndėrkohė qė burri ishte nė punė, papritmas Vjollca, vajza qė ma turbulloi mendjen, u fut nė mesinxher. Menjėherė iu paraqita, gjoja se duhej t’ia jepja fotografitė.
- Ooooooo... pėrshėndetje zonjė. Po ku jeni qė nuk po ju shoh online – mė pyeti Vjollca.
U stepa nga emocionet, por qė isha e vetėdijshme se duhej tė tregoja maturi gjatė shprehjeve.
- Edhe unė tė kam pritur tė kontaktojmė, sa herė qė hyja nė mesinxher, por nuk tė shihja – i thash.
Vjollca menjėherė mė “ledhatoi” me komplimente, duke mė thėnė se jam zonjė e vėrtetė dhe shumė tėrheqėse dhe se burri im duhej tė ndihej krenar qė mė ka pėr grua.
Eh... Kėtu ma hapi rrugėn qė t’i shpalosja mė lirė ndjenjat e mia ndaj saj. I thash se mė ka pėlqyer aq shumė, sa qė nuk e bej as gjumin rehat, nuk mund ta largoj nga mendja dhe se e imagjinoj ta kem pranė.
- Ooooooo... po ju qenkeni dashuruar nė mua zonjė! Si ėshtė e mundur qė tė ndiheni ashtu ndaj meje?! – mė shkroi nė vazhdim pėrmes mesinxherit bukuroshja e ėndrrave tė mia tė krisura.
Ajo kėrkonte qė t’i tregoja edhe detajet se si e imagjinoja, gjė qė u mundova tė mos e shpalosja kėtė, por qė ajo mė luti tė jem e lirė ndaj saj.
- Vjollca... Po tė shprehem lirshėm, e ti mendo ēfarė tė duash pėr mua. Mė quaj tė krisur, budallaqe, e pėrdalė apo si tė duash. Unė nuk do tė hidhėrohem nė ty, por edhe mė tej do tė ėndėrroj.
I thash troē se ēka mė ėshtė pikur nė kokė dhe se do ta dėshiroja pikėrisht atė qė ta ledhatoj dhe tė ndjej ngrohtėsinė e saj. I thash se ėndėrroj t’ia kap ata gjinj si ftonj dhe t’ia thithė, duke zbritur gjithnjė e mė poshtė stomakut, pėr ta futur kokėn midis kėmbėve qė t’ia lėpijė atė pidhuc tė freskėt dhe tė njomė.
- Ohhhhh... Zonjė... tė ndjej se tė kam afėr – mu pėrgjigj Vjollca, duke mė lėnė gojėhapur dhe shumė tė gėzuar qė po mė kupton dhe qė po e dėshiron njė lojė tė tillė.
Pa humbur kohė, ia dhashė numrin e telefonit dhe e caktuam njė ditė pėr takim, bash kur burri mė pat paralajmėruar se do tė udhėtonte jashtė qytetit me punė zyrtare. Vjollca u pajtua me planin dhe u ndamė nga biseda nė mesinxher. Unė mezi prisja atė ditė, por qė pėrgatitesha pėr ēdo detaj, si nė trupin tim ashtu edhe pėr veshjen qė do ta mbaja.
Tė mėrkurėn, ditėn qė do tė mė vinte mysafirja e dėshiruar, nė mėngjes e pėrcolla burrin nė rrugėtim dhe menjėherė dola nė qytet pėr tė pėrzgjedhur njė veshje tėrheqėse qė do ta mbaja atė ditė. Bėra njė dush me kujdes, hoqa ēdo qime tė tepėrt nga trupi dhe u leva me krem qumėsht, pėr tė qenė lėkura mė e butė. Kah mesdita, pikėrisht nė kohėn e caktuar, ra zilja dhe para derės u paraqit Vjollca.
- O zot... Sa e bukur qė mė je zemėr – e prita me fjalė tė ngrohta.
- Edhe ju dukeni shkėlqyeshėm... Shumė mė mirė se ditėn qė u takuam nė park – ma ktheu ajo.
Derisa i zbathte sandalet me shumė rripa, unė e shikoja trupin e saj, vėrtetė tė bukur. Prapanica i shkėlqente nga forma e njė molle, ndėrkohė qė gjinjtė i vareshin sikur dy ftonj tė mėdhenj. Sapo ėshtė drejtuar nga unė, e pėrqafova me dashurinė mė tė madhe, ndėrsa ajo mė puthi ca herė nė faqe, por puthjen e fundit ma bėri nė buzė.
- Ahhhhh... Sa buzė tė ėmbla qė ke moj xhan. Megjithėse je e tėra si mjaltė - i thash, duke u ulur nė karrigen e butė, ku gjithnjė ulesha vet, sepse kisha pamjen nga dritarja.
- More ti qė po mė dukesh sot... As qė kam paramenduar se pas atyre rrobave qė kishe atė ditė nė park, fshihet ky trup i mrekullueshėm – ma ktheu komplimentin vajza qė dukej tė ishte shumė e emancipuar pėr moshėn qė kishte.
Pasi e shėrbeva me pije, u ula pranė saj dhe e ftova edhe njėherė tė mė pėrqafonte. Ajo me pėrqafoi fortė dhe, pėr ēudinė time, filloi e para tė mė pėrkėdhel ngadalė dhe me shumė ėmbėlsi. Mė puthi me butėsi femėrore nė buzė, e qė mu duk njė fantazi e vėrtetė. Ma hoqi bluzėn e hollė qė kisha, duke ma ledhatuar pjesėn e sipėrme tė trupit. U largua paksa nga unė dhe u zhvesh deri nė brekė. U zhvesha edhe unė deri nė leckat qė kisha veshur enkas pėr tė. Mu afrua dhe filloi tė mi lėpinte dhe thithte gjokset, duke mi kafshuar ngadalė majat, tė cilat ishin bėrė tė forta si gurė. Mė ledhatonte dhe mė puthte aq mirė, sa qė kurrė nuk e kisha pėrjetuar atė ndjenjė nga njė mashkull. Filloi tė zbresė me puthje dhe ledhatime me gjuhė poshtė barkut, duke mi puthur dhe kafshuar ngadalė pjesėt e brendshme tė kofshėve. Unė gjėmoja, sepse mė ēmendte kur filloi tė ma lėpij edhe bregun e pidhit. E ndjeja gjuhėn e saj gjarpėrore nėpėr buzėt e pidhit.
- Ohhhhh, zemėr... sa shumė tė kam ėndėrruar tė ma bėsh kėtė – flisja e hutuar dhe e humbur nga orgazmat qė nuk i kisha pėrjetuar mė parė aq shpesh.
Kur kalova nė ēmenduari, e kapa pėr flokė dhe e solla kokėn e saj afėr fytyrės sime, duke iu vėrsulur me puthje tė mbuluara me epshin e njė femre dyzetvjeēare. Tani ishte radha ime qė t’i tregoj asaj lezetin e vėrtetė. Fillova ta lėpija tė tėrėn, duke mė joshur ndryshimi i trupit nga ai i burrave. Ia lėpija gjokset, e qė i kishte mė tė mėdhenj se tė mitė, ndonėse ishte shumė mė e re se unė. Kjo mė eksitonte edhe mė shumė, sepse i kishte edhe mė tė fortė, me maja tė vockla, por tė fryra si bėrthama e njė pjeshke.
Pėrkėdheljet i zbrisja gjithnjė e mė poshtė, duke synuar pėr herė tė parė nė jetė lėpirjen e organit seksual tė gjinisė sė njėjtė. Mė pėlqeu kur e pashė se poshtė ishte e lagur qull. Fillimisht ngadalė, pėr tė vazhduar gjithnjė e mė me afsh, fillova tė zhytesha nė pidhin e saj tė njomė. Ajo filloi tė pėrdridhej si pėllumbeshė nė duart e mia qė ia kisha futur nėn vithe, ndėrkohė qė me gjuhė gjarpėroja nė pidhucin e saj tė vogėl.
- Ahhhhh, zonjė... qenke mjeshtėr pėr pidh... Ohhhhh... sa lezet qenka – ulėrinte ēupa, pėrderisa pėrjetonte orgazmat e saj vajzėrore.
Mė pas unė u shtrina, ndėrsa ajo mė kalėroi, duke mi thithur gjokset. Mė ishte futur si mashkull midis kėmbėve dhe i fėrkonim pidhat, sikur tė dėshironim tė futeshim brenda, por kot. Ne ishim femra dhe kėnaqeshim me trupat tanė artistik, gjithnjė duke ledhatuar lėkurėn e trupit, pa asnjė qime, siē isha mėsuar tek meshkujt.
Deri nė mbrėmje kemi provuar pozita tė llojllojshme, por qė na kėnaqte ajo si numri 69, sepse edhe kishim pidh nė gojė, edhe gojėn nė pidh.
Vjollca nė fund ma pranoi se kishte ėndėrruar tė bėj dashuri me femėr, sepse ishte joshur nga filmat pornografik qė kishte shikuar me shoqe, sepse ende nuk kishte tė dashur. Ndėrkaq unė ia pranova se kot sė koti mė ishte tekur qė tė bėj dashuri me femėr dhe se ajo ishte femra e parė konkrete, tė cilėn e kisha dėshiruar, qė kur e takova nė park.
Kėtė lojė e kemi pėrsėritur disa herė, pėrderisa ajo u martua me njė djalė qė jetonte jashtė vendit dhe iku bashkė mė tė, duke mė lėnė me shpresė se kur tė kthehej pėr pushime, do mė kėrkoj, ndėrsa lidhjen do ta ruajmė pėrmes mesinxherit.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

37 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:17 pm

Zonja me pėrvojė e unė i virgjėr!

Kanė kaluar shumė vite, prandaj koha ėshtė tė rrėfehem pėr njė aventurė dashurie, e cila kurrė mė nuk mė ndodhi nė jetė, ndonėse ėndėrroj tė mė pėrsėritet. I mbaj nė mėnd fjalėt e pleqve kur thoshin: “Vera njėherė vjen kah dera”. Vėrtetė u binda para njė dekade, se ēka tė sillet rreth hundės njėherė, vėshtirė ėshtė tė pėrsėritet. Fati im ishte qė arrita ta shijoja deri nė maksimum atė rast, pėr tė cilin kisha dhėnė gjithēka, qė tė mė pėrsėritet edhe njėherė.
Ndonėse tani jam i martuar dhe kam fėmijė, e kujtoj me endje vitin 1997, kur pėr herė tė parė e kuptova se ēka ėshtė dashuria dhe ēka ėshtė seksi i vėrtetė. Si fshatar i pa dalė nėpėr dynja, e kuptova se pėrpos sakrificės pėr tė fituar para, qė nė atė kohė mendoja se ėshtė gjithēka nė jetė, ekziston edhe diēka qė tė bėn tė ndihesh mė i lumturi nė botė, edhe kur nuk e ke nė xhep asnjė metelik.
Nė banesėn qė zura me qira nė kryeqytet, ditėt e para mė dukeshin sikur tė isha njė i burgosur. Pata mėsuar vetėm njė rrugė... banesė – punishte. Mbrėmjeve ndihesha sikur i plagosur dhe mezi prisja tė shtrihesha nė krevat. Punėn qė ma kishte gjetur vėllai im i madh, nuk ishte punė, por njė torturė e vėrtetė. Megjithatė, duhej ta bėja sepse kjo ishte mėnyra e vetme pėr tė mbetur nė kryeqytet dhe jo tė kthehesha nė fshat, pėr t’u marrė me bagėtinė dhe punėt e fushės.
Njė pasdite, derisa unė shtrihesha nė krevat, sepse kisha lėnduar paksa kėmbėn dhe kisha ca ditė pushim, mė trokiti nė derė njė vajzė e pashme, pėr tė cilėn mė vonė mėsova se ishte banuese, nja dy numra mė larg shtėpisė ku banoja unė.
- Mirė dita... Ju shqetėsoj, ndoshta? – mu drejtua vajza.
Unė mbeta i stepur. Ishte kontakti i parė qė kisha nė kryeqytet me njė femėr si kjo. Nga tė nxehti, pothuajse tėrė trupin e kishte tė zbuluar. Edhe aty ku kishte mbulojė, i shihej ēdo gjė, sepse ai fustan qė kishte veshur, ishte jashtėzakonisht i hollė dhe pa asnjė problem i dukej gjoksorja dhe brekėt me tentene. O zot, mendoja nė vete, ku e paska krijuar perėndia kėtė femėr kaq tė formuar! Kishte kėmbė tė gjata, edhe pse vet nuk dukej tė ishte mė e gjatė se 170 centimetra. Vithet i dukeshin tė lėmuara, pa asnjė gram celulit. Gjoksi, sikur donte ta shpėrthente atė gjoksore tė hollė nga mėndafshi. Pėr pak sa nuk mė ra tė fikėt, sepse kurrė nuk kisha pasur femėr nė jetė. Isha i njomė dhe i virgjėr, edhe pse kisha mbushur nėntėmbėdhjetė vjet. Jetė fshati mė... Nėse nuk zbrazeshe me dorė, s’ta qante kush hallin, nėse je pjekur apo jo, para se tė martoheshe.
- Unė jam Ganimetja... Nėna mė dėrgoi qė tė ju lus pėr njė ndihmė tė vogėl. E di qė ju punoni, por rastėsisht ju pamė nga tarraca jonė se jeni sot nė shtėpi – mė trazoi vajza nga hutia qė isha zhytur nga bukuria e saj.
- Po... Po... I lirė jam... Urdhėroni – iu pėrgjigja, disi duke belbėzuar.
Vajza e hetoi se m’i kishte marrė mėnd, por si dukej i pėlqente kur mashkulli lėpihej pas saj. Pranoi tė ulej pėr njė ēast, gjoja sa pėr tė mė treguar se ēka i nevojitesha nėnės sė saj, por qė me lėvizjet dhe pėrdredhjet e trupit, ma luante trurin nga koka. Herė vente njėrėn kėmbė mbi tjetrėn, e herė i ndėrronte, duke ekspozuar gjithnjė e mė tepėr pjesėn e brendshme tė kofshėve. E gjora, nuk e dinte se unė kurrė nuk kam pas njė femėr aq tė zbuluar dhe aq pranė vetes!
Pasi mė sqaroi se nėna e saj kishte njė punė fizike, tė cilėn e bėn vetėm dora e mashkullit, siē u shpreh ajo, ikėm bashkė nė drejtim tė shtėpisė sė tyre.
- Ja mami, ta prura kėtė qė kėrkove – i tha Ganimetja nėnės sė saj dhe iku nė dhomėn e vet.
Me zonjėn biseduam pėr ca dru, qė ia zinin njė cep tė oborrit. Duhej t’i ēaja dhe t’i palosja nė bodrum, ndėrkohė qė ajo do mė paguante mirė. E pranova atė punė, jo shumė me dėshirėn se do tė fitoja ca para, sa pėr faktin qė tė jem afėr Ganimetes, nė tė cilėn u dashurova qė nė shikim tė parė. Pėrderisa nuk e shihja atė, sytė mė iknin te nėna e saj, e cila dukej tė ishte njė zonjė qė kujdesej shumė pėr trupin dhe pamjen e saj. Sikurse e bija, edhe ajo kishte veshur njė fustan tė hollė, i cili i mundėsonte syrit tim qė ta shikoj formėn e trupit tė saj. Fundja, unė nuk isha nė gjendje qė tė zgjidhja shumė. Por, edhe i pa parė femėr me sy edhe tė kisha punė me kėto hyjni, mė bėnte qė tė ndihesha mė i lumturi nė botė. Mjaftonte t’i shikoja, e nė mbrėmje planifikoja t’i mėshoj me dorė.
Ato dru qė kisha pėr detyrė t’i ēaja dhe t’i palosja, nuk kishin qenė ndonjė gjė e vėshtirė. Por, zotnillėku i qytetarėve kuptohej pikėrisht nė kėtė, ku asnjė gjė fizike nuk punonin, pos nėpėr zyrat e tyre.
Pėrderisa unė punoja, nė tarracė doli edhe Ganimetja, e cila bashkė mė nėnėn mė shikonin muskujt nė pjesėn e sipėrme tė trupit, tė cilin e kisha lakuriq, dhe fuqinė qė demonstroja me ato dru. Dukej qartė se pamja ime i joshte, pavarėsisht pozitės qė kisha si fshatar i thjeshtė dhe punėtor krahu.
- Eja pusho pak... Ganimetja tė paska sjellė njė lėng molle, i cili do tė freskoj dhe do marrėsh mjaftė vitamina – mė tha zonja.
- Ē’i duhen kėtij vitaminat... E sheh se sa i fortė qė ėshtė – ia priti me shaka Ganimetja.
Ndenjėm njė kohė sė bashku, duke e shfrytėzuar kohėn pėr t’u njohur mė mirė, si fqinj tė rinj qė ishim. Unė iu sqarova tėrė historinė time. Iu tregova se jam nga njė fshat i thellė nė jug tė vendit dhe se kisha ardhur nė kryeqytet pėr tė punuar, sa pėr tė fituar sadopak pėr nevojat e familjes. Ato e kuptuan se unė jam vėrtetė i virgjėr nė ēdo aspekt, por qė gjithnjė e mė tepėr vėrehej se iu pėlqente ky fakt.
Pėrderisa i palosja drutė nė bodrum, zonja shpesh qėndronte pranė meje, duke mė sqaruar se ku dhe si t’i vendosja ato dru. Shpesh ulej pėr tė larguar ndonjė gjė nga ai vend, por qė mė kallte, kur bythėt mi ekspozonte aq mirė, sa qė i shikoja se si brekėt i futeshin nė tė qarėn e saj midis kėmbėve. Duke u ankuar se nė bodrum ishte freskėt, shkonte lartė nė dhomė, por sėrish kthehej. Kur nė pėrfundim e sipėr tė punės u duk pėrsėri nė bodrum, vėrejta se i kishte hequr brekėt fare dhe gjatė pėrkuljes nė tokė, qartė e shihja pidhin e saj pėrmes atij fustani tė hollė.
O zot – mendoja nė vete – kjo do mė alivanos me kėto sjellje. Nuk guxoja tė bėja ndonjė veprim, nga frika se do tė humbisja ēdo shans, edhe pse e nuhata qartė se ajo dėshironte njė koqe tė mirė. Pas pak e thirri Ganimeten nga dritarja dhe i dha njė detyrė, qė tė shkonte diku. Ky ishte edhe sinjali i qartė pėr mua se kishte ardhur koha qė pėr herė tė parė nė jetė ta ngjyej karin, edhe atė shumė fortė!
- Ta pastrojmė pak kėtė vend dhe e pėrfunduam krejt punėn, sepse sytė mi qorronin ēdo ditė kėto tollovia midis oborrit – mė tha ajo, e cila angazhohej me tė madhe nė pastrimin e dyshemesė sė bodrumit, me gjasė, vetėm pėr tė qenė mė eksituese pėr mua me ato bythė gjigante.
Duke u ballafaquar me pastrimin, nė njė ēast ajo mi mbėshteti bythėt pėr karin tim, i cili donte tė fluturonte jashtė nga trajnerkat e holla qė kisha nė trup. Si duket, e hetoi mirė qė aleti mė ishte bėrė dru dhe se nuk kisha ēfarėdo aleti, por njė topuz tė fortė. Ajo e pa se nuk kisha ndėrmend tė bėj ndonjė “marri” dhe se isha frikacak nė kėtė drejtim, prandaj gjithnjė e mė shpesh, kinse pa dashje, mi fėrkonte bythėt pėr kari. Mua mė pėlciti truri dhe nė njė ēast e rrėmbeva pėr vithe me dy duart.
- Sa e fortė qė jeni moj zonjė – i thash.
- Vėrtetė?! Tė pėlqejnė bythėt e mia? – mė pyeti me njė shprehje tė kėnaqėsisė.
Edhe pse u skuqa i tėri, duart lėvizėn pa kontroll mbi trupin e saj. Zonja, pa njė e pa dy, mė rrėmbeu karin, i cili ishte nė botėn tjetėr.
- Ohoooooo... po ti paske alet se jo mahi – me tha, duke e nxjerrė me shpejtėsi nga trajnerkat.
Kur e mori me dy duar, asaj i mjaftoi qė tė dorėzohej e tėra, duke u shndėrruar nė njė bushtėr dhe jo tė ishte njė zonjė intelektuale. Filloi ta lėmoj me mjeshtėri, duke e puthur kohė pas kohe kokėn e tij, pėrderisa nuk e futi nė gojė me afsh. Nė atė ēast unė eksplodova... nuk dija se ēka po ndodhė me mua.
- Unė... Ohhhh... Unė nuk muj mė... Ahhhh... – gjėmoja pa kontroll, duke dashur ta paralajmėroj zonjėn qė ta heq nga goja.
Ajo e kishte hetuar para meje se unė po eksplodoja, sepse mi mbante mė njė dorė koqet, ndėrkaq me tjetrėn e lėmonte karin, sa herė qė e nxirrte nga goja. Shpesh e shikonte me admirim dhe e fuste me zell nė gojė, sa qė mendoja se do ma pėrpinte tė tėrin. Pavarėsisht paralajmėrimit qė ia bėra, zonja e thithte edhe mė shumė dhe e fuste gjithnjė e mė thellė nė fyt.
Nuk kisha rrugėdalje, pos ta lejoja qė ajo tė bėnte ēka tė dėshironte me karin tim. Ishte mbretėreshė e kėsaj loje tė ēastit, por tė planifikuar shumė mirė nga ajo.
Pasi e pėrpiu tėrė lėngun qė shpėrtheu nga koqet e mia, zonja e lėmoi edhe pak karin, duke ia puthur majėn e kokės dhe menjėherė mi ktheu bythėt, ku kėrkonte qė t’ia fusja fortė. I vuri duart mbi turmėn e druve qė sapo i kisha palosur dhe filloi t’i dridh vithet, duke shprehur padurimin qė t’ia pėrmblidhja gjokun tim, i cili kurrė s’kishte shijuar ndjenjėn e tė qenurit nė thellėsi tė femrės.
- Ohhhhh... Ēuni im i lezetshėm... Ma rras tė tėrin... ma mbush pidhin qė po digjet pėr njė koqe si kjo e jotja – fliste ajo, duke mė urdhėruar qė ta qija fortė.
Fjalėt dhe gjėmat e saj mė eksitonin aq fortė, sa qė mundohesha ta shqyej atė pidh tė shijshėm zonje, e cila mė bėri qė ta harroja edhe Ganimeten, nė tė cilėn mė mbeti syri qė nė shikimin e parė. Fundja, me siguri se zonja e din mė mirė “punėn” se sa vajza e saj qė dukej tė ishte paksa mė e ngurruar.
- Sa bythė tė nxehta dhe tė shijshme qė keni zonjė! Mė duket se po ma tretin karin, sepse... E dini... E dini... Unė... Unė kurrė nė jetė s’kam qi – arrita t’ia thosha tė vėrtetėn, e qė zonja u shkri nė ato ēaste nga orgazmat qė pėrjetonte, pasi dėgjoi se ma kishte “marrė virgjėrinė”. Nė atė ēast unė eksplodova, sepse pidhi i saj ma shtrėngonte aq shumė karin, sa qė mu duk se po ma thithte me gojė, sikur pak mė parė qė e bėri.
- Ohhhhh... Mė qij fortė... Ma trus deri nė fund... Mė tund mirė ēuni im i virgjėr... Ashtu, ashtu – gjėmonte si pelė zonja, pėrderisa unė e mbushja me llavat qė buronin nga thellėsia e koqeve.
Pasi ia nxora nga pidhi, ajo ma rrėmbeu me duar dhe filloi ta thithė, ashtu i lagur qė ishte nga orgazmat qė pėrjetuam bashkė.
Pasi e pėrgatiti edhe pėr njė turr, u dėgjua zėri i Ganimetes, e cila sapo kish hyrė nė oborr. Zonja mė urdhėroi qė tė vishesha shpejtė e shpejtė, por tė mos dilja nga bodrumi, pėrderisa nuk do tė qetėsohesha nga entuziazmi qė mė pat kapluar.
Ajo u ngrit, lėshoi fustanin, i rregulloi flokėt me gishtat e hollė dhe u nis drejtė Ganimetes, e cila po e thėrriste.
Unė, pasi e mora veten, dola nga bodrumi dhe i raportova zonjės pėr punėn e pėrfunduar. Nė atė ēast ia lėshova sytė Ganimetes, e cila, megjithatė, mė nxiti qė tė lėpihesha. Zonja vėrtetė mė pagoi mirė, duke mė dhėnė edhe para shtesė, gjoja se punėn e kam bėrė “hakikat”. Nga ajo ditė, sa herė qė zonja ndiente nevojė, mė gjente ndonjė punė, sa qė u bėra punėtor ndihmės i asaj shtėpie. Vonė e kuptova se ajo nuk kishte burrė fare, prandaj me ftonte shpesh. Por sot, ah... vetėm mund ta ėndėrroj atė periudhė disamuajshe, sepse ndryshuan shumė gjėra, me fillimin e vitit 1998.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

38 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:19 pm

Ia kthej bythėt secilit, por s’jam lavire!

Kur isha e pamartuar, njė djalė nė fqinjėsi mė ngacmonte ēdo ditė. Unė si fshatare nga njė zonė rurale e jugut tė vendit, as qė guxoja tė mendoja pėr njė aventurė seksuale, se lerė mė tė bėja kėtė. Nga ana tjetėr, nė moshėn 20-vjeēare mė pat kapluar sikleti dhe nuk duroja dot pa mashkull. U dashke qė t’i presė procedurat patriarkale, pėrderisa tė bėhesha gruaja e dikujt qė nuk do e njihja fare, deri nė martesė.
Ishte fillimi i viteve tė nėntėdhjeta. Kohė me krizėn mė tė madhe financiare dhe aq mė tepėr dashurore. Megjithatė, unė nė njė festė ia lėshova sytė njė djaloshi nga njė fshat fqinj dhe, lidhje pas lidhjeve, e bėra atė pėr veti. E mashtrova lehtė qė tė mė grabiste, gjoja se familjen e kam tė vėshtirė dhe nuk do mė fejonte pėr tė. Ashtu edhe vepruam, disa muaj mė vonė. Nata e parė ishte fenomenale, por paksa me droje, megjithatė. Ku e dija se si do t’i dukesha atij djali, i cili nga ajo natė e deri mė sot ėshtė burri im! Pasi mė kaluan ato ditė tė para, gjatė tė cilave ndjeja nga pak dhimbje, kuptova se nuk ishte edhe aq i fortė si mashkull. Kishte njė penis tė vogėl, diku 13 cm. Unė gjithnjė e mė tepėr dėshiroja diēka qė do tė mė mbushte plotėsisht meskėmbėshin tim tė etur nė ēdo ēast pėr mashkull. Kaluan ca vite dhe ne i bėmė dy fėmijė. Atėherė ndjeja edhe mė shumė nevojė pėr “diēka” tė madhe.
Harrova tė them se, para se tė na lindnin fėmijėt, burrit ia mbusha mendjen se nuk jetohet me familjen e tij. Prandaj, pasi u bė ai lesh me ta, vendosi tė shkonim nė kryeqytet. Aty gjeti njė banesė shumė tė mirė dhe nė njė lagje, paksa tė fshehtė, sikur tė mė kishte pyetur mua. Vend fenomenal pėr ta shijuar unė atė qė mė mungonte kaherė, sidomos pasi linda fėmijėt.
Njė burrė, i cili kishte vetėm njė fėmijė, ndėrkohė qė gruan e kishte jashtėzakonisht tė shėmtuar dhe tė trashė, ia vura syrin menjėherė. Nuk ishte kushedi se sa i bukur, por kishte njė stil qė mė pėrshtatej mua. Buzėqeshja e tij, kur mė pėrshėndeste gjatė “ndeshjes” nėpėr shkallė apo edhe nė shitoret, me flakėronte. Ai e kish nuhatur kėtė ndjenjė time dhe filloi aksionin.
- Sa shumė mė pėlqen, nuk e ke idenė. Do tė dėshiroja tė tė kem vetėm njėherė, e pastaj le tė vdesė – mė tha prerazi dhe u largua.
Unė fillova tė mendoja nė ēdo kohė pėr kėtė “ofertė” nga ai. Ta pranoj, mos ta pranoj. Tė nisi kėtė lojė qė dėshiroja shumė vite, apo jo! Do tė ishte rrezik, apo jo!
Kaluan edhe ca ditė dhe ja, papritur u takuam me Demirin nė bodrumin e ndėrtesės, ku ne ruanim zarzavatet dhe drutė.
- Nuk ėshtė fer tė mos mė pėrgjigjesh. Nėse e meritoj, mė qo nė Rr. S. Por, mė beso se ti mė pėlqen dhe nuk e kam me tė keq – mė fliste pa ndėrprerė ai, ndėrkohė qė afrohej gjithnjė e mė pranė meje.
Unė vetėm e shikoja, por qė goja mu frenua krejtėsisht. E shihja se njėra do tė ndodhte me mua, rreziku ose kėnaqėsia e shumėpritur. Megjithatė, qėndroja e stepur, pėrderisa ai mu afrua dhe ma hodhi krahun nė sup, ndėrkohė qė fjalėt nuk i ndalte. U bėra sikur pula nė shi... as tė tėrhiqesha, as tė qėndroja aty. Por, Demiri ishte ekspert i kėtyre punėve. Mė shikoi drejtė e nė sy dhe mi ngjiti buzėt pėr buzėt e mia. Unė fillimisht nuk reagoja, por mė vonė ia ktheva edhe unė, pasi harrova se ku ndodhesha dhe me kė. Mė rrėmbeu pėr vithe dhe mė ngjiti pėr trupin e tij. O zot sa i forte ishte... i fortė ishte edhe nė mashkullorin e tij, sepse e vėreja kur mė fėrkonte mbi pantallonat e holla qė kisha nė atė ēast. Nuk e di se kurė e kishte nxjerrė jashtė aletin e tij, por e hetova kur ma kapi dorėn dhe ma shpuri nė tė.
- Ahhh... ky ėshtė kar – arrita tė lėshoja vetėm kėtė zė, i cili atij ia ndezi tė gjitha dritat e gjelbra. Tani ai mė nuk kishte aspak frikė, sepse unė humba fare nė duart e tij. Me shpejtėsi ma futi dorėn mes kėmbėve dhe filloi tė mė fėrkonte. O sa shuplakė tė madhe dhe tė fuqishme qė kishte. Ma kapi “peshkun” tim dhe filloi me mjeshtėri ta fėrkonte, pėrderisa u bėra qullė. Nė ēastin kur mė ktheu, pėr tė ma futur nga mbrapa, u dėgjua dera e bodrumit dhe ne u ndamė mė shpejtėsi. Unė shkova nė bodrumin tonė, e ai u fsheh diku qė as unė nuk do e gjeja dot, se lerė mė komshiu plak, i cili kishte zbritur pėr punėt e veta.
Sapo ėshtė ngjitur ai plak i mallkuar lartė, Demiri doli nga vendi ku ishte fshehur dhe qeshte.
- E sheh se kenė ka na bėjnė hora e zezė – mė tha, duke qeshur tamam si njė dashnor i vėrtetė.
Kjo fjalė e tij mė bėri qė mos tė vazhdoj mė tej, por i thash se mund tė mė vij nė banesė tė nesėrmen nė mbrėmje, sepse burri mė shkonte pėr njė dokument nė fshat dhe do tė qėndronte atje njė natė.
Kėshtu edhe ndodhi. Sapo ėshtė qetėsuar ēdo gjė, ai erdhi nė banesė dhe unė mbeta si qyqajkė. Nuk dija se ēfarė tė mendoja, vetėm se i “kėrceva” si kuēedėr nė qafė. Ashtu e ngatėrruar nė tė, u ndodha nė dhomėn time tė fjetjes, tė cilėn do e ndaja pėr herė tė parė me njė mashkull tjetėr.
Demiri mi hoqi ato pak lecka qė kisha dhe, ahhhh... sa lezet filloi tė mė lėpinte. Kėtė burri im kurrė nuk e bėnte, pėr asnjė ēmim. Ē’ėshtė e vėrteta, unė kam parė nėpėr filma, por edhe mua mė ėshtė dukur si njė veprim shtazarak. Por, ky komshiu mė bėri qė ta shijoj edhe kėtė kėnaqėsi.
- Ahhhh... Nuk kam ditur se ėshtė kaq lezet... Ti qenke mjeshtėr i pidhit... Ashtu... Ohhhh. – ulurisja si kudėr.
Demiri fare nuk bėnte zė, por vetėm llapėrēiste edhe mė fortė, e qė mua mė bėri tė arrij orgazmėn e parė. Nė atė ēast, mi ofroi te fytyra koēet e tija shumė tė mėdha. E kapa pėr huri dhe pėr herė tė parė putha majėn e tij. As kėtė me burrin nuk e bėja, thjeshtė, sepse kėto veprime ai i konsideronte si anormale.
Nuk e di as vetė se si mė kaploi dėshira qė tė pėrpij tė tėrin atė alamet kari, edhe pse nuk ishte e mundur, sepse ishte shumė i madh.
Sapo e kam mbėshtjellė majėn e tij mė buzė, Demiri eksplodoi. Pėr pak sa nuk ma mbushi gojėn. Kėtė nuk mundja ta bėja, qė ta pėrpija atė lėng, por e tunda fortė me dorė, duke e parė pėr herė tė parė se ēka do tė thotė vullkani i vėrtetė. Me dorėn tjetėr ia ndrydhja koēet, e qė Demiri lėshonte zėra tė pakuptueshėm nė atė ēast.
- Ashtu... Shtrydhe... Nxjerrja lėngun... Ohhhh... – bėrtiste komshiu im i dėshiruar nė atė ēast, mė shumė se ēdo gjė tjetėr.
Pasi jemi shterė mirė e mirė, shkuam nė banjė, ku edhe aty pėrjetova diēka pėr herė tė parė. Sa me mjeshtėri dinte tė mė shkumoj dhe tė mė fėrkoj tėrė trupin, sidomos cicat dhe meskėmbėshin. Shpesh ma fuste gishtin nė bythė, e qė e kuptova se ai e dėshironte edhe kėtė birė, por qė nuk kisha guximin ta provoj.
Nė njė ēast ma ofroi topuzin e tij afėr pidhit, i cili shumė lehtė depėrtoi nė tė. Shpesh e nxjerrke dhe ma fėrkonte pėr bythė. Kjo mė pėlqente, por kur tentonte tė depėrtoj, e tėrhiqja, duke e lutur qė mos ta bėj kėtė.
- Ani zemėr, ka kohė edhe pėr kėtė. Do tė shohėsh se me kohėn do ta pėrpijė edhe kjo birė – mė pėshpėriste ai, duke qenė i sigurt se unė do tė vazhdoj lojėn me tė deri nė pafundėsi.
E bėmė edhe njė tur tė lezetshėm nė banjė dhe u shtrimė nė shtrat. Fėmijėt flinin rehat nė dhomėn e tyre, sikur tė solidarizoheshin me mua. Shkova qė t’i kontrolloja ata dhe ta qoja djalin deri nė banjė, sepse ai dinte shpesh tė ma fėlliqte shtratin, edhe pse kishte pesė vjet nė bythė.
Me t’u kthyer nė shtratin e burrit, ku tanimė kisha diēka shumė mė tė mirė se ai vet, Demirin e pashė duke e lėmuar rroēkėn e tij, sikur tė mos ishte shterė dy herė pakė kohė mė parė.
- Ende je i uritur? – e pyeta.
- Po zemėr... Ti nuk e ke idenė se sa bythė tė shijshme ke. Mua mė mungojnė ato bythė, sepse te gruaja ime as qė i shikoj. Ėshtė krejt stėrvinė – ma ktheu.
Nė atė ēast ndjeva keqardhje pėr gruan e tij, sepse jam paksa feministe. Por, megjithatė, vetveten e doja mė shumė. Dėshiroja qė ta shfrytėzoj deri nė pafundėsi kėtė mbrėmje madhėshtore.
- Mi jep tė lutėm ato bythė, se nuk po ngopem dot me to – mė tha komshiu im i dashur dhe i uritur, por edhe goxha i fortė.
Ashtu si ishte i shtrirė, e kalėrova mbi fytyrė, ndėrkohė qė unė u gjenda ballė pėr ballė me rroēkėn e tij tė fortė. Kėsaj radhe, pasi e kisha larė mirė e mirė, me endje e lėpija, e fusja nė gojėn time tė vogėl, e qė mi lodhte fulqitė. Vėrtetė ishte kar i trashė, sa qė habitesha se si po e pranon aq lehtė kjo macja ime.
- Ahhh sa mirė po e trajton kėtė pisin tim, i cili po vuan pėr njė gjė tė tillė – thoshte ai, ndėrkohė qė iu vėrsulke pidhit edhe mė shumė, si i ēmendur.
E vėreja se ai meritonte qė t’ia trajtoj koēet dhe karin e mrekullueshėm edhe mė mirė. Bile t’i bėj diēka qė mua nuk mė pėlqente, por qė atė e pėrndezke shumė.
Pas ca kohėsh, ai mė kapi fuqishėm pėr bythė dhe mė nguliti nė kar. Oh sa lezet ishte kjo pozitė... E ndjeja thellė nė brendi atė alametin e tij, ndėrkohė qė koēet mė qėndronin si jastėk ndėr vithe.
Pasi tė gjitha kėto pozita ishin tė paprovuara ndonjėherė pėr mua, unė nuk duroja gjatė. Arrija orgazėm shumė lehtė, por qė edhe Demiri eksplodonte. Sigurisht se as ai nuk i duronte pulsimet dhe shtrėngimet e pidhit tim, derisa u shtersha.
Me shpejtėsi mė ka shkulur nga kari, se ndryshe, unė isha lėshuar kėnaqėsisė dhe as qė mendoja nėse do mė mbushte brenda apo jo, edhe pse nuk isha fare e mbrojtur.
U gjuajtėm sėrish nė shtrat dhe pėr njė kohė nuk flisnim. Nė njė ēast ai e shikoi orėn dhe mbet i shtanguar.
- Ueeee... paska ikur ora bre... Me duhet tė shkoj tani se zoti e di se ēfarė do mė thotė gruaja – filloi tė “pendohej” Demiri pėr kohėn e humbur me ma.
- Fare mos shko, nėse e din qė s’do ta hapte derėn – i thash me shaka, duke ia tėrhequr vėrejtjen se, nėse kthehet prapė, nuk do ja hap derėn.
- Je vėrtetė fantastike zemėr... Ti meriton shumė mė tepėr, por nuk e di pse ai qyqani yt nuk ta di vlerėn – mė tha Demiri, derisa po vishej me shpejtėsi.
Nuk e di pse jam e tillė, por nė atė ēast mė erdhi inat qė mi tha burrit qyqan. Ndjeva njė dozė faji, sepse burri im nuk e meritonte njė grua tė tillė, por ja qė kureshtja mė bėri tė provoj diēka mė shumė.
Kushedi, ndoshta njė ditė do tė ngopem me Demirin, por edhe mė nja dy tė tjerė qė kam filluar sė voni, dhe do t’i kthehem vetėm burrit!
Ndoshta.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

39 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:20 pm

Realiteti mu shndėrrua nė ėndėrr!

Kur dikur dėgjoja se nė botėn perėndimore shumėkush dashurohej, por edhe martohej pėrmes internetit, nuk e kuptoja se pėr ēfarė bėhej fjala. Sot, njė vit pasi kam instaluar internetin nė shtėpi, e kam tė qartė se si kanė mundur ata perėndimorė tė njoftohen, dashurohen por edhe tė martohen nė kėtė formė virtuale tė komunikimit.
Pa e pritur, njė mbrėmje mu fut online nė MSN njė zonjė, e cila u prezantua si grua 45 vjeēare, mėsuese dhe mjaftė e ngritur pėr nga kultura e komunikimit. Unė, si 25 vjeēar qė jam, fillova tė imagjinoj se si do tė ishte qė tė kem njė mėsuese kaq mė tė vjetėr se unė, e cila do tė mė mėsonte edhe pėr “punėt e shtratit”. Mė duhet ta pranoj se shumė shpesh masturboj para kompjuterit, sepse ende nuk kam vendosua se me kė tė martohem. Si beqar, shpesh ndjej nevojėn pėr femėr, por nuk mund tė lavdėrohem se mund tė kem shpesh ndonjė femėr, e cila do mė shterte krejt energjinė rinore pėr sex.
- Pėrshėndetje... jeni pėr bisedė? – mu drejtua zonja.
- Me kėnaqėsi, e nderuar. Por, do tė doja tė di moshėn tuaj, sepse biseda do tė jetė mė kuptimplote, nėse e di qė po flasė me njė femėr tė pjekur dhe jo me ndonjė kullerkė – ia ktheva.
Asaj, si duket i lash pėrshtypje qė nė fillim dhe filloi tė qeshej pa ndėrprerė.
- A e din bre ēun qė unė jam e djegur se jo e pjekur – mė tha zonja.
- Prandaj kėrkova tė di moshėn. Unė jam 25-vjeēar – i tregova.
- Hahahahaha... e din se unė jam shumė mė e vjetur se ti, bile kam mundur tė tė lind?! – rrėfehej zonja.
Megjithatė, unė insistoja pa ndėrprerė tė mė tregoj moshėn e saj, sepse mė pėrshtatej nė bisedė dhe, pse jo, edhe u mbusha epsh pėr faktin se ėshtė mė e moshuar. Mė kaploi dėshira qė tė mė mbėshtillte ajo nė gji, duke mė pėrkėdhelur sikur nėna foshnjėn, e unė t’i zbatoja mėsimet e saj nė praktikė.
- Unė morė ēun i mirė jam 45-vjeēare, por ndihem shumė mė e re se mosha qė kam – mė tha zonja.
- Natyrisht se duhet tė ndiheni ashtu, dhe kurrė as mos e qoni mendjen kah pleqėria. Sidoqoftė, a mund ta kuptoj kėtė se ju jeni aktive edhe nė punėt e shtratit? – e pyeta, pa njė e pa dy.
- Natyrisht, por e kam tė vėshtirė tė lirohem me dikė, sepse nė Kosovė tė gjithė meshkujt, sapo e shfrytėzojnė njė femėr, u rrėfehen shokėve. Prandaj ėshtė rrezik tė vendos nė kėtė drejtim – u ankua zonja, e cila ma bėri me dije se asaj “po i lėpihet” por qė ndruan se po hetohet.
- Unė e nderuar jam tip qė kėnaqėm, pikėrisht kur ajo kėnaqėsi ėshtė shumė diskrete dhe intime. Po mė hetoi dikush se jam nė lidhje me dikė, nuk ka mė vend pėr kėnaqėsi – i thash.
Si duket, kjo thėnie e imja ishte ēelėsi kryesor qė ajo tė lirohej menjėherė nė bisedė dhe tė harroj se nė sapo u njohėm. Menjėherė filloi tė mė fliste pėr dėshirat dhe qejfet e saj. Ndėrkohė qė mė tregoi se burri i saj mė shumė ishte jashtė shtėpisė se sa me tė. Mė tha troē se i ishte mėrzitur edhe jeta bashkėshortore, gjithnjė duke dėgjuar nga shoqet e saj se si burri po i ndiqte lokalet e natės, paralel me tė rinjtė. Natyrisht se ai ishte i pasur, por qė zonja me tė cilėn flisja dėshironte diē mė shumė se pasuria materiale. Ajo mė tha se ėshtė tejet e varfėr shpirtėrisht, sepse i mungonte mashkulli.
- Mė beso se jam ēmendur nė pleqėri... Bile, me ta thėnė tė drejtėn, do ta dėshiroja njė ēun si puna jote. Ama, nuk e di se sa je i fjalės – mė tha pa ngurrim zonja.
Oh sa u josha pas saj... edhe unė fillova ti rrėfehem se do e dėshiroja pikėrisht atė qė ėshtė me e vjetėr se unė dhe se kam qejf tė mė bėhej mėsuese shtrati.
- Tė premtoj se do tė jem nxėnės i mirė dhe i dėgjueshėm. Nuk do tė dėshiroja tė dėshpėrohesh me mua – i thash.
I tregova drejtė se isha i kallur pėr zonja, sepse nga to kam se ēka tė mėsoj. Ajo ma ktheu se tė rejat janė edhe mė tė dijshme se tė vjetrat, sepse, sipas saj, tė rejat kanė mė shumė pėrvojė.
- Megjithatė, mė pranoni ju lutem nė njė kafe diku nė qytet, sepse nesėr nisem pėr nė Prishtinė dhe do tė jem herėt nė Prizren – i shash zonjės prizrenase.
Ajo mė tha se do tė pinte me kėnaqėsi njė kafe, por mė porositi tė mos kėrkoja mė shumė, sepse qė nė fillim do me refuzonte nėse jam insistues. U pajtova me kėrkesat e saj dhe mbaruam bisedėn.
Tė nesėrmen, i hipa kerrit, u mbusha parfum dhe u vesha mirė. Me tė arritur nė Prizren, ashtu siē e kemi bėrė fjalėn u gjendėm nė njė restorant tė vogėl, por mjaftė i qetė dhe i pėrshtatshėm pėr biseda tė tilla.
- Qenke zgjuar shumė herėt – mė tha zonja, e cila gjithashtu ishte rregulluar, tamam si mėsuese.
- Mė mirė tė kishe pyetur nėse kam fjetur mbrėmė – ia ktheva, e qė ajo pėrsėri qeshi dhe mė “uroi” pėr gatishmėrinė qė ēdo fjale t’i gjeja njė kundėrpėrgjigje ekzotike, siē u shpreh ajo.
Duke pirė makiato, ne vazhduam bisedėn e mbrėmshme, por vetėm se interesohej mė shumė tė dinte se ēfarė punė kisha nė Prishtinė tė shtunėn dhe sa ka rėndėsi ajo punė. I tregova se asgjė nuk ėshtė protokollare dhe se mundja ta kryeja kurė tė dėshiroja. Nė fakt, unė fare nuk kisha punė nė Prishtinė, por qėllimin e kisha qė tė takohesha me tė. E nėse del diēka, do tė shkoja edhe nė hėnė, jo vetėm nė Prishtinė.
- Atėherė, nėse nuk tė bėhem rėndė, po vij edhe unė se kam njė punė tė ngjashme si ti, jo protokollare – mė tha zonja, e cila mu prezantua me emrin Drita.
- Sa do tė dėshiroja tė mė bėsh shoqėri, nuk e ke idenė – ia ktheva.
Pas kėsaj, u nisėm menjėherė drejtė Prishtinės. Gjatė rrugės bisedonim edhe mė shumė, por assesi tė merrnim ndonjė iniciativė konkrete. Kur arritėm rreth Lipjanit, ajo mė luti qė tė hynim nėpėr qytezė dhe jo tė ndiqnim unazėn.
- O loēkė, ajde ndalemi nė njė motel kėtu nė tė djathtė, sepse nuk kam edhe aq punė nė Prishtinė. Mė shumė pėr qejf kam dalė – mė tha zonja Dritė.
Ndeza treguesin e drejtimit dhe u ktheva. Ec e ec, nuk shihja ndonjė motel. Fillova tė mendoja gjithēka, pa bėrė zė fare. Sapo e kemi lėnė qytezėn, vėrejta njė motel, i cili nuk i ngjante edhe aq njė moteli.
- Ky ėshtė moteli - mė tha zonja.
Hyra nė parkim dhe, kur dolėm nga vetura, njė djalosh na priste me ēelėsa nė dorė. Asgjė nuk kuptoja. Prisja se do tė uleshim nė hollin e kėtij objekti dhe do pinim kafe, por jo. Zonja e rrėmbeu ēelėsin, ia bėri njėfarė pagese dhe u futėm nė objekt, ku asgjė nuk pashė aty qė tė ngjasonte nė objekt hotelerie, pos dhomave, sikur tė njė shkolle.
U futėm nė njėrėn prej kėtyre dhomave dhe zonja menjėherė e mbylli derėn. Ishte njė shtrat bashkėshortor brenda, i rrethuar me pasqyra, njė dush kabinė, njė tavolinė dhe dy karrige. Ajo mu vėrsul si luaneshė, duke mė thėnė se ky ishte qėllimi.
- A e di se sa shumė kam imagjinuar ta kem njė djalosh tė ri, si ty? – mė thoshte ajo, duke mos i ndaluar puthjet kudo nėpėr qafė e trup.
Shpejtė e shpejtė e kryem turnin e parė, sepse ishim tė eksituar pa masė qė tė dy. Mė duhet ta pranoj se ajo mė ka shkundur fortė. Vėrtetė ishte e etur pėr mashkull.
Pas kėsaj u futem bashkė nė banjė, ku e fėrkuam mirė e mirė njeri-tjetrin. Zonja nuk ishte e bukur, ama trupin e kishte bombė. Si dukej, ajo shumė i pėrkushtohej trupit, sepse edhe lėkurėn e kishte tė ushqyeshme dhe tė lėmuar e depiluar. U kthyem nė krevat, ku edhe filluam lojėn e vėrtetė, duke mos e lėshuar asnjė pjesė tė trupit pa e shijuar. Zonja dinte shumė mirė tė mė trajtonte pjesėt erogjene tė trupit, sidomos, koēet. Nė ēastin kur mi ka mbėshtjellė me dy duart koēet dhe karin, ndėrkohė qė majėn e karit ma pėrkėdhelte me buzėt e trasha qė kishte, unė humba fare nga kjo botė.
- Ohhhh zonja ime... mėsuesja ime... sa shumė e din se ēka e eksiton mashkullin – i thash.
- Duhet edhe ti tė shijosh diēka tė veēantė – ma ktheu, duke i hapur kėmbėt, pėr tė ma dhuruar pidhin e saj mė buzė tė gjata.
Fillimisht fillova lehtė t’ia puthja pidhin. Por, kur ajo mė kallte duke e thithur karin, unė doja tė futem i tėri nė pidhin e saj. Ishte kėnaqėsi e paparashikueshme, derisa ne ia trajtonim njėri-tjetrit pjesėt mė intime.
Sa shumė me eksitonte, kur me mjeshtėri ma fėrkonte pidhin pėr buzė, duke kėrkuar qė ti bėja diēka mė shumė se lėpirjet.
U ngrit mė pas ajo dhe mori pozicionin e kafshės. Qėndronte sikur lopėt kur janė tė gatshme ta presin kėrcimin e demit. Menjėherė mė shkoi mendja kur unė i ruaja lopėt e fshatit dhe, njė grua e vetmuar ruante njė lopė tė vogėl. Ajo ishte e pastėr, sikur tė flinte nė dhomė. Kur i erdhi koha tė mbarėsohej, e pata xhelozuar demin e fshatit kur kishte kėnaqėsinė t’ia fuste asaj lope tė ruajtur me kimet. Nuk ėshtė turp nėse them qė disa herė tentoja ta qija edhe unė atė lopė tė vejushės, sepse i ngjasonte pronares sė vet.
Tė gjitha kėto mendime mu sollėn nėpėr kokė me njė shpejtėsi jashtėzakonisht tė madhe dhe inspirimi im shkoi nė maksimal. Kari mu bė dru i forte dhe i drejtė. Zonja vetėm i dridhte bythėt, duke mė ftuar qė t’ia rras sa mė shpejtė.
- Ma rras zemėr... Ma rras se kėtė e kam dėshiruar shumė kohė... Mė qij si mėzat – apelonte zonja Dritė.
- Ahhhh... - lėshova njė britmė, kur ia pėrmblodha me fuqi, bash sikur ai mėzati i katundit qė mu soll nė kokė.
Edhe zonja ime mė inspiroi kur pikėrisht mė quajti muzat nė ēastin kur unė veē e sillja nėpėr kokė atė.
Me rrėmbim i pėrmblidhja para vetės bythėt e saj tė formuara si mollė. E pompoja pa ndėrprerė dhe me egėrsi. Asaj sikur kjo i pėlqente pa masė, sepse e shihja qė mė ujdiste vithet aq mirė, sa qė kisha pėrshtypjen se pidhin ma vuri nė pjatė.
Pas disa shkundjeve, ndjeva sė koēet donin tė dilnin nga strofulli i tyre... E shpejtova ritmin, ndėrkohė qė bėrtisja, nė mėnyrė qė zonja tė kuptonte se ėshtė koha e kulminacionit. U shkul me shpejtėsi nga kari im dhe ma rrėmbeu atė, duke vazhduar tundjet me dorė, pėr ta pritur lėngun magjik.
Eksplodoja si top, pėrderisa ajo i priste llavat nė gjoks, e me njėrėn dorė e lyente gjoksin me atė lėng. Sapo jam shterė i tėri, zonja e futi nė gojė dhe e thithte edhe mė, duke mi nxjerrė edhe pikat e fundit tė spermės.
Nė ato ēaste mu duk se po ma nxjerr zemrėn nga vendi. Ēmendesha nga kėnaqėsia qė mė falte zonja ime.
Me ta pėrfunduar lojėn, tashmė njėri pas tjetrit u lamė me ujė tė vakėt, sepse i ngrohti kishte mbaruar qė nė turnin e parė kur u lamė.
U veshėm dhe, si pėr habi, as unė e as ajo nuk ishim tė interesuar tė shkonim nė Prishtinė.
Unė i propozova qė tė silleshim kah Brezovica, e kur tė bie terri tė hynim nė Prizren. Ajo u pajtua mė kėtė idenė dhe nė ia therėm kah Ferizaj.
Nė Brezovicė jemi ndaluar nė njė vend tė kėndshėm dhe tė flladshėm. Aty jemi argėtuar edhe mė shumė, ndėrkohė qė nė mbrėmje kemi hyrė nė Prizren dhe jemi ndarė si dy tė panjohur.Nga ajo ditė, ende nuk e kam takuar zonjėn time, as qė mė ka thirr dhe as qė mė ėshtė paraqitur nė MSN. Tani jam nė kėrkim tė asaj zonje, por ka dy muaj qė nuk e takoj dot, as qė mė pėrgjigjet ne e-maila. Krejt kjo, tani mė duket si ėndėrr. Shpesh e pyes vetėn, athua kam parė ėndėrr apo ishte realitet dėfrimi me njė zonje

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

40 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:20 pm

E tradhtova burrin “nė pleqėri”

Bėra 20 vjet martesė, dhe e tėrė kjo kohė mė shkoi duke pėrcjellė burrin nė rrugėtim dhe duke e pritur se kurė po vjen. Profesioni i tij prej shoferi ma gėrditi edhe jetėn. Si pėr sherr, kur unė isha e nxehtė dhe mė nevojitej burri, ai ishte nė rrugėtim me kamionin e tij autobot. Kur mua nuk ma kojke hiq, ama bash hiq, burri mė vinte nė shtėpi, edhe atė krejt duart e nxira, ndonjėherė edhe fytyrėn, se pėr rrobat as qė mos tė flasė. Gjithnjė kishte probleme me njė kamion tė vjetėr dhe, sikur ai tė ishte mekanik dhe jo shofer.
Kurrė nuk mė shkonte mendja tė flladitesha me ndonjė mashkull tjetėr, pavarėsisht se sa isha e kallur. Gjithnjė gjeja ndonjė punė nėpėr shtėpi, sa pėr ta harlisur mendjen.
Pas luftės, burri sikur vonohej mė shumė nė rrugėtimet e tij dhe gjithnjė e mė pak vinte nė shtėpi i nxirė katran. Ndonjėherė mė shkonte mendja, nėse ai po drejton kamion, apo ndonjė veturė luksoze! Ditė pas dite e javė pas jave, dyshimi nė besnikėrinė e tij ndaj meje shtohej, e bashkė me tė edhe dashuria ndaj tij zbehej.
Njė ditė, derisa ai ishte nė rrugėtim, unė i futa rrobat e zhyllosura tė tij nė koritė, sepse atėkohė nuk kisha makinė rrobash. Duke ia kontrolluar xhepat, jo pse jam idiote, por ėshtė rregull qė t’i kontrollosh xhepat, para se ti fusėsh rrobat nė ujė, sepse mė ka ndodhur njėherė qė ia kam “larė” 1000 dinarė tė asaj kohe. Nė xhep ia gjeta njė kondom... Mbeta gojėhapur, por nuk e prisha disponimin. Vetėm mendoja se si tė veprojė, kur ai tė kthehej.
Herėt nė mėngjes, burri i botės u kthye nė shtėpi. Pėr ēudi, ishte i pastėr dhe kishte njė dozė parfumi. Ndoshta hunda e tij ishte mėsuar me atė aromė dhe nuk e ndjente, por unė e nuhata menjėherė, bile e kuptova se ai parfum ishte i femrave dhe nuk ishte nga ato qė kishim ne nė tualet. Edhe pse isha e zgjuar, nuk bėja fare zė, pėr tė parė nėse do tė mė ngacmonte. Burri i botės u fut me kujdes nė shtrat qė mos tė mė trazoj gjumin dhe menjėherė ia krisi gjumit. I shkreti ishte i rraskapitur fare. Herėve tjera kur vinte, mė zgjonte ngadalė, duke mi futur kėmbėt mes kėmbėve tė mia dhe bėnim dashuri tė mrekullueshme, sepse edhe ashtu mua mė pėlqen dashuria nė mėngjes. Sapo u thellua nė gjumė, unė u ngrita dhe ia nuhata edhe mė shumė rrobat, ku u vėrtetova se pėrmbajnė parfum femrash.
Nė drekė u zgjua “zotnia” dhe mė kėrkonte njė kafe. Ia solla si pėrherė, por bashkė me kafenė edhe kondomin.
- Ja, merre kėtė se pėr pak sa nuk e kam futur nė ujė – i thash, paksa me qortim.
- Nuk ėshtė e mundur... Nuk e di, nuk e di se nga ky nalet nė xhepat e mi! - u shpreh si me habi, por qė fytyra i humbi fare.
- Nuk kėrkova sqarime se nga ky nalet nė xhepin tėnd, por vetėm tė tregova se e shpėtova nga uji. Tjera here, kujdes xhepat ė!? - i flisja sikur tė isha njė damė e vėrtetė. Nė fakt unė edhe jam e tillė, por pse fati ka dashur qė tė martohesha herėt dhe tė jetoja gjithnjė nė krah tė burrit, unė nuk kam faj.
Ditėt nė vazhdim hetoja se ai sillej mė ndryshe. Sikur e ndiente njė barrė tė rėndė mbi supe. Por unė, as qė ia zeja nė gojė kėtė ngjarje. Thjeshtė, sillesha sikur nuk ka ndodhur asgjė. Por, gjatė gjithė kohės u vėrtetova se ai po ma luante lojėn!
Nga kjo ditė, fillova tė mendoja edhe pėr nevojat dhe kėnaqėsitė e mia, pavarėsisht nėse kjo do tė ndodhte me tė apo me ndonjė mashkull tjetėr. Fundja, kisha shumė oferta, por qė asnjėherė nuk e kam “ngrėnė”. Menjėherė mendja mė ka shkuar tek njė djalosh, i cili ishte 20 vjet mė i ri se unė, por qė shpeshherė i lėpinte buzėt kur takoheshim nė tregun e perimeve, apo nė shitore.
- Do ta provoj me tė! - i thash vetvetes.
Edhe pse nuk kisha gjė pėr tė blerė, njė ditė u vesha top fare dhe dola nė treg. Sikur tė mė kishte pėrcjellė frajeri, u gjend afėr meje, qė nė kontaktin e parė qė bėra me shitėsit.
- Jam nė banesė, krejt vetėm sonte. Po ti? - mė tha si hajdut djaloshi qė shumė kohė mė vardisej.
- Tung Luan, ēka po bėn? - ia ktheva, sikur tė mos e kisha dėgjuar se ēka mė tha.
- Unė veē kėtė desha tė tė them, sepse ika ta kryej njė punė. Tė presė nė banesė, sapo tė bie terri - tha shkurt frajeri dhe u largua.
Nuk e kuptoja pse ky djalosh i ri mė ishte lyer pikėrisht mua, kur e di se ka shumė femra tė gjeneratės sė vet. Megjithatė, nėpėr kokė mė silleshin lloj-lloj mendimesh. Ishte vėshtirė ta luftoja dėshirėn qė pikėrisht me tė tė shtrihesha nė shtrat, ndėrkohė qė fakti i besnikėrisė ndaj burrit plotė 20 vjet, mė frenonte fuqishėm. Mendoja, nėse kaq kohė nuk i kam hyrė kėsaj loje, s’po i hyj fare.
Megjithatė, dėshira sikur mbizotėronte. U ktheva nė shtėpi dhe fillova edhe mė tej tė ballafaqohesha me ofertėn qė mė ishte fare pranė. Nė mbrėmje, rreth orės 22:00, u pėrvodha dhe shkova te djaloshi im qė vėrtetė e dėshiroja, por mosha e tij e re, pothuajse djali im, dhe fakti qė kurrė skam qenė me mashkull tė huaj, mė kishte penguar tė takohesha.
Sapo i jam afruar derės, ajo u hap. Ai mė kishte pritur krejt kohėn nė derė.
O zot... sapo e ka mbyllė derėn, mė ka rrėmbyer aq fortė, sa qė u ndjeva e ligshtė nė duart e tij.
- Zonja ime e ėndrrave... a e din se ēdo natė tė imagjinoja nė shtratin tim? A je e vetėdijshme se sa herė i kam mėshuar me dorė, duke menduar nė ty - fliste si i humbur Luani, duke mė mbėshtjellė me duart e njoma dhe tė fuqishme, tamam si njė luan i vėrtetė.
- Ja ku mė ke... tė shoh se ēka do bėsh tani - ia ktheva duke belbėzuar.
Mė rrėmbeu fuqishėm dhe mė dėrgoi nė dhomėn e fjetjes sė prindėrve tė tij, sigurisht pėr ta shfrytėzuar shtratin e tyre komod pėr kėtė punė. Me shpejtėsi filloi tė mi heq rrobat, pa demonstruar ndonjė paralojė, apo romantizėm. I hoqi edhe rrobat e veta shpejtė e shpejtė dhe mu fut mes kėmbėve. Unė nuk ndėrmerrja asgjė. Thjeshtė, isha e shtangur dhe ende ballafaqohesha me mendimet, nėse po bėj “punė” tė mirė.
Pėrderisa mendoja unė, ai ma palosi nė vendin e duhur “rroēkėn” e tij goxha tė madhe dhe tė njomė.
- Ahhhhh... O zot sa i shijshėm qė je... Ashtu zemėr... - fillova tė gjėmoja, duke harruar nė gjithēka tjetėr, pėr t’iu dhėnė kėnaqėsisė momentale.
- Dridhu zonja ime, dridhu... shijo mashkullin e vėrtetė... Ti meriton mė shumė kėnaqėsi - mė thoshte Luani, gjithnjė duke i shpejtuar ritmet e tij pompuese.
U bėra ēikėrr nė koēen e tij, qė kisha fat ta ndieja brenda meje. Sa mė shumė qė gjėmoja, ai mė shumė mė rrėmbente, mė shtrėngonte dhe e shpejtonte ritmin, sikur dėshironte tė ma gjej fundin. Gjithnjė mė fliste se si zonjat e kallin dhe se unė isha nė shėnjestrėn e tij pėr shumė kohė. Fliste kėshtu dhe, si pėr inati qė nuk ia kam dhėnė deri mė tash, mė qinte edhe mė fortė.
- Ashtu... ashtu ēuni im... sa i fortė qenke - murmurisja duke qenė nė trans dhe nė kulmin e kėnaqėsisė, tė cilėn shoferi im pėr 20 vjet nuk ma kishte ofruar.
- Zonjė... kojshike... tė mbusha.... tė mbushaaaaaa - bėrtiste, pa u hamendur nėse po e dėgjon kush.
- Lirisht... mė mbushė... mė mbushė... ohhhh lumja unė pėr ty qė tė kam kojshi - ishin fjalėt e mia gjatė pėrjetimit tė orgazmit tė parė.
Jemi gjuajtur bashkė si tė vdekur nė shtrat dhe pėr disa minuta nuk kemi folur fare. Unė disi nuk besoja se mė ndodhi kjo qė mė ndodhi, ndėrsa ai qėndronte, sikur tė ishte penduar qė e kishte tradhtuar fqinjin e vet, burrin tim.
- Nuk e di pse, por femrat mė tė moshuara, sidomos zonjat mė ēmendin... Sa e sa herė i kam mėshuar me dorė, vetėm kur tė imagjinoja nė shtratin tim - mė fliste Luani.
- Nuk je ti i pari... Njė ditė, derisa isha ulur nė njė kafene, disa djem aty afėr meje shikonin femra nga terasa dhe komentonin. Sa u ēudita kur mė tepėr ata i dėshironin ato qė ishin mė tė vjetra - i thash atij.
- O zonja ime... Nuk ka djalosh qė tė paktėn njė herė nuk ėshtė dashuruar nė ndonjė femėr mė tė madhe, qoftė nė mėsuesen, shefen apo ku ta di unė - ma ktheu Luani im.
U desh ta porosisja qė kjo qė ndodhi mes nesh, ta mbaj shumė sekret. Por ai djalosh vetėm mė shikoi dhe filloi pėrsėri tė mė pėrkėdhelte, duke mė thėnė se pikėrisht kėtė e dėshiron edhe ai vet. Filloi tė mi thithė ngadalė majat e cicave, pastaj edhe stomakun. Unė u ngjalla edhe njėherė nga epshi, por kėsaj radhe e rrėmbeva atė dhe ia puthja gjoksin, pastaj qafėn. Pėrsėri gjoksin dhe nė njė ēast u gjenda tek huri i tij beqar, tė cilin e rrėmbeva me dy duart dhe fillova ta pėrkėdhelja me buzė. Gjatė kėtij akti, Luani filloi tė shkrihej dhe mi futi dy duart, duke mi rrėmbyer vithet. Pastaj me ma futi kokėn mes kėmbėve. Ah, sa mirė dinte tė mė eksitoj. Gjuha e tij u bė si e gjarprit, edhe e gjatė edhe e shpejtė. Pėr kėtė eksitim, unė nuk ia kurseja koēet, e as qyskinė e trashė. Me mjeshtėri dhe afsh e fusja deri nė fyt dhe e thithja me krejt fuqinė, derisa e nxirrja nga goja. Luani ēmendej nga ky veprim, por nuk mė mbeste borxh. Gjithnjė e mė fortė mi thithte buzėt e pidhit, e qė kjo mė shpuri nė prag tė orgazmit tė dytė.
- Mjaftė loēkė... mjaftė se mė ēmende... Eja ma trus fortė se po e lyp - i thash, sikur tė isha duke qarė. Pa bėrė zė, Luani mė ktheu nga prapa dhe... o zot, sa forte mė ka shtrėnguar pėr vithe.
E ujdisi mirė majėn dhe, qysh e kishte bėrė qullė paraprakisht me gjuhė, i rrėshqiti dhe sikur dem ma trusi deri nė koēe. Sa herė mė kujtohet kjo skenė, mė kaplojnė edhe ethet e kėnaqėsisė. Mė ka pumpatur edhe njė kohė ashtu furishėm dhe, kur e kam dėgjuar se filloi tė ulėrij, u pėrgatita qė ta pranoj edhe njė mbushje tė fortė.
- Ahhhh zonja ime e shtrenjtė... shtrėngoi vithet se tė shqeva... Uhhhhh kojshike, sa e nxehtė qė je - bėrtiste dhe eksplodoi pėr sė dyti thellė nė brendinė time.
Unė vetėm i dridhja kukat, duke i ndihmuar qė tė depėrtoj sa mė thellė nė mua. Nė atė ēast edhe unė u derdha, sapo e ndjeva llavėn e vullkanit tė tij.
Gjithmonė e kam imagjinuar njė mashkull mė tė ri se vet, por assesi nuk kam guxuar tė marr njė vendim tė tillė. Kam menduar qė ka mbaruar koha e dashurive tė tilla pėr mua. Por, kėsaj radhe jam bindur se kurrė nuk ėshtė vonė pėr dashuri, pavarėsisht moshės.
Tash e kam ndėrprerė me Luanin, sepse mė vinte keq t'ia humbja kohėn. Mendoj se ai duhet ta gjej njė femėr mė tė re dhe tė martohet, se pėrndryshe ai nuk do tė ndiente nevojė. Mė thoshte se, po qe se unė pranoj tė vazhdoj kėtė dashuri, ai do ta vazhdonte shumė gjatė lidhjen me mua, pa i shkuar nė mendje pėr martesė.
Kjo ndoshta ėshtė histori e turpshme, por ja qė mė ka ndodhur. Fundja, burri mi ka fajet. Kurrė nuk do e shlyej atė kujtim, i cili mė ka ndodhur nga dashuria e Luanit ndaj “plakave” dhe dėshira ime pėr tė pėrjetuar diēka tė kėndshme, pasi qė e kuptova se burri po mė tradhtonte.
Prandaj, asnjė femėr apo mashkull nuk e akuzoj, nėse dėfrehen duke ndjerė dashuri reciproke. Njerėz jemi, edhe pse jemi tė martuar. Mund tė dashurohemi, pavarėsisht qė kemi dikė afėr. Luani mė ktheu edhe njėherė nė zemėr ndjenjėn. Pėr tė cilėn kam menduar se ka marrė fund pėr mua.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

41 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:21 pm

Anila sexy deshirat dhe enderrat e saj

Anila sexy:
Ajo qe dua une eshte nje marredhenie seksuale me nje djale si ti. Une jam 18, me trup sensual dhe nje fytyre qe te gjithe do donin ta puthnin e ta kafshonin ne buze. Floket i kam te kuqerremta (natyrale) dhe lekuren te bardhe, te bute, te paster, e te lemuar.Kam nje gjoks jo te madh por as te vogel dhe eshte eksitues

Nqs. ke deshire te flas dhe per karakteristikat e poshtme: kam kembe elegante, vithe te vogla dhe provokuese, vaginen e kam te rruar dhe te lemuar ku gjuha jote mund te rreshqase lirshem. Tani pres te hysh mes kofsheve te mia dhe te me depertosh me penisin tend duke me pompuar ne pozicione nga me te ndryshmet. Dua gjithashtu te provoj per here te pare seksin anal.
Mos ki merak jam fanatike per pasterti sidomos ne anus. Ne fund dua te ma derdhesh ne goje sepse dua ta gelltis te gjithe spermen tende. Kjo eshte ajo qe dua une, po ti cfare do qe te besh? Me thuaj cdo me beje po te me kishe ne duart e tua? Nqs. me pelqen ajo qe do me thuash po te kesh deshire dhe ti une dua te takohemi por me pare dua te kem nje orgazem nga mesazhi yt erotik dhe eksitues. Po e pres...


Ja si e imagjinoj takimin tone: Une vij ne vendin e takimit me makinen time dhe ju mar te dyve brenda. Esht me mire qe makines t'i japi nje nga ju te dy qe te duket sikur me keni rrembyer se me eksiton kjo ide. Me merrni dhe me coni ne nje motel ne periferi te qytetit. Zeme nje dhome qe te kete dhe ballkon. Sa hyjme ne dhome mbyllni deren me celes dhe menjehere me kapni te dy me force dhe me futni duart gjithandej. Une ndjej se si m'i shtrengoni cicat dhe me fusni duart neper kofshe mollaqe dhe deri ne pidh i cili ka filluar te lengezoje dhe nje njolle lageshtire perhapet n breckat e mia prej tyli.

M'i hiqni rrobat me agresivitet dhe me lini lakuriq fare vetem me cizmet e mia te vogla me taka te holla. Breckat m'i hiqni me force duke i grisur fare dhe copa elastike e brackave qe shkeputet me force nga vithet dhe pidhi im me eksiton dhe me shume. Ti qe ke zene merak me pidhin tim fillon ta lemosh me llape ndersa vellai yt eshte ulur siper fytyres sime dhe ma ka futur karin ne goje. Pastaj ju te dy shtriheni ne krevat dhe une siper jush filloj t'ju thith me radhe karat e trashe te forte dhe te nxehte. Pasi i shijoj mire dhe nga ferkimet e buzeve te mia pallat tuaja jane bere te hekurt, me kapni dhe me vendosni ne pozicion kafshe me kater kembe dhe ty t'a mar ne goje ndersa vellai yt me fut ngadale penisin ne vaginen e cila kullon ne lengje.

Oh sa te mire e paske dhe vellain me pompoka embel, po tani po fillon te egersohet dhe po ma ngjesh fort dhe shpejt por nuk kundershtoj dot se ma ke taposur ti gojen me penisin tend te shijshem, pastaj nderroni rolet, ti ma fut ne vagine ndersa vellai yt me ben te ndjej shijen e pidhit tim duke provuar karin e tij. Nderkohe vellai me shkarkon ne goje gjith spermen e tij dhe me ben ta gelltis. Me zor te madh shijoj dhe gelltis ate leng te trash dhe te kripur pak i hidhur dhe shume i veshtire por nga eksitim i madh e gelltis te gjith faren dhe vazhdoj te gelltis dhe spermen tende. Kjo ishte vetem nxemja, tani ju keni nedermend te hidheni si ujqer te uritur vetem mbi anusin tim te gjore sikur nuk ju mjafton vagina ime e embel por ju doni te me poshteroni dhe te me trajtoni si kurve sepse e dini qe kjo gje me eksiton me shume se penetrimi i thjeshte ne vagine.

Tani po shtini tek a cift se kush do ma cvirgjeroj bythken time te bardhe e te mendafshte. Shortin e fiton ti dhe une gezohem. Perpara teje une sevir ate bythe te paster ne te cilen kam bere tere ato lavazhe me uje me presion per te hequr cdo papasterti dhe tani zorra e byckes sime eshte me e paster se cdo gje tjeter dhe ti kete e provon duke futur njehere gishtin dhelle dhe kur e nxjerr gishti eshte jo vetem i paster por dhe i parfumuar. Ty nuk te pritet me dhe nis ngadale te me hysh ne anus. Une shtrengoj fort carcafet, nderkohe vellai yt kenaqet duke ma perplasur penisin e madh ne fytyre. Ti mundohesh akoma ta fusesh por as fortesia e penisit tend nuk vlen para nje bythe te virgjer e cila eshte tkurrur instiktivisht. Penisi yt edhe se i forte fillon te harkohet ngaqe nuk futet dot, por me ne fund une arrij ta liroj pak vrimen e ngushte dhe ne ate moment ti perfiton duke ma futur menjehere deri tek gjysma, dhimbja eshte e madhe dhe une kerkoj ta shtrengoj perseri bythen por tashme ti ke hyre deri tek gjysma dhe se ke problem ta shtysh deri ne fund. Tani ti fillon ta pomposh me pak veshtiresi kanalin e ngushte anal por nuk e din dhimbjen qe perjetoj une e gjora e cila shperthej ne ulerima dhe lot, por vellai yt agresiv ma fut penisin e tij deri ne gryke dhe me kap nga mbrapa kokes duke me pompuar. Ti vazhdon ta shijosh ate bythe te paster e cila shkelqen nga jarget e tua qe i perdore fillimisht per te ma lubrifikuar anusin.

Kur vellai yt e kupton se po i vjen serish sperma ma heq nga goja sepse kerkon te ma derdhi ne anus por > aty je ti akoma qe po pompon keshtu qe vellai pushon se prekuri penisin e tij dhe fillon te me godasi me shpulla ne faqe. Ti me ne fund shkarkon duke uleritur spermen tende ne zorren time. Tani vjen vellai yt i cili ma fut menjehere duke me shkaktuar nje dhimbje te madhe. Me shtrin dhe me ngjesh pas dyshekut pastaj me ngjeshet pas kurrizit dhe nis te me pompoj me shpejtesi dhe force duke tundur gjith krevatin. Nga shtytjet e dhunshme anusi im shqyhet dhe nis te nxjerri gjak por edhe se nuk e perballoj dot dhimbjen jam e eksituar pa mase dhe vagina ime buron ne orgazma te njepasnjeshme. Por vellai yt nuk kenaqet se do te me shijoj te teren dhe me trengon fort gjoksin dhe me kafshon ne qafe. Pastaj para se t'i vije sperma, me vendos perseri me pozicion kafshe dhe gerric me thonj mollaqet pastaj me gjuan siper tyre duke me share me fjale te pista dhe me fut nje goditje finale deri ne rreze duke ma leshuar me presion gjithe faren brenda zorres e cila mbushet me sperme. Pas 1 ore seksi pa pushim shlodhemi te tre per te marre pak veten.

Me pas rifillojme serish dhe kesaj radhe me nxirni ne ballkon lakuriqe ndersa ju keni veshur kemisha dhe pantallona. Nisni te me palloni ne syte e nje fshatari i cili po kullot lopet reth 30m larg. Ma rrasni nje ne goje dhe nje ne pidh duke me poshteruar ne syte e fshatarit i cili therret dhe shoke qe te shikojne. Behet nje shfaqe per te argetuar fshataret e eksituar qe shikojne pallimin live. Edhe se e poshteruar jam perseri e eksituar. Pasi ma derdhni te dy ne fytyre me fusni brenda para se te na shikoje pergjegjesi i motelit. Pastaj ti shtrihesh ne krevat dhe une mbeshtetem siper teje ndersa vellai yt qendron siper dhe nis te me penetroje ne anus nderkohe une pres qe ti te ma fusesh ne vagine por e kuptoj qe kam rene ne gracke sepse ti me vellain keni komplotuar qe me pabesi te ma fusni te dy ne bythe dhe ndjej qe dhe penisi yt tenon te futet ngadale ne anus. Ne fund ia arrini te dy dhe me pomponi te dy ne anusin i cili nuk eshte me i ngushte por i caplyer dhe nis te qaj perseri por zerin e kam te ngjirur dhe jam e lodhur nga abuzimet seksuale qe bete ndaj meje.

Vazhdoni te me perdhunoni qe te dy dhe une jam ne kufinjte e kenaqesise dhe dhimbjes, por megjithate arrij te shijoj dhe te kenaqem. Por per fatin e keq te anusit tim ky pallim eshte me i gjate sepse ju e keni mbaruar gjithe rezerven e spermes dhe duhet nje kohe e gjate sa te derdhni orgazmen tuaj te katert. Une ju pergjerohem qe te mos ma demtoni me anusin por ju jeni te pameshirshem dhe i qendroni besnik regullave qe vume para se ta benim qe te mos e nderpreni qirjen edhe po t'ju lutem. Atehere e kuptoj gabimin tim por eshte vone, tani duhet te shijoj sa me shume dy peniset ne bythe edhe se mund te kem pasoja me vone, por nuk dua t'ia di, dua te me shkerdheni deri ne vdekje.

Pas 4 oresh seks te terbur marrim nje sy gjume dhe zgjohemi pas 5 oresh gjume dhe ka rene nata.
Vellai yt del nga dhoma per te na sjelle ushqime dhe pasi hajme ju jeni rigjeneruar nga gjumi dhe ngriheni te dy ne kembe perballe njeri tjetrit me peniset e drurosur. Me kapni dhe me ulni siper karave tuaj, nje ne vagine dhe nje ne anus duke me qire perseri. Me pas vazhdojme tere naten deri sa ne mengjes une jam e raskapitur. Me merrni ne krahe sepse nuk eci dot dhe me fusni ne makine duke me cuar deri ne shtepi. Oooohhhhhh zooootttt.....!!! Nuk ishte e lehte ta imagjinoja tere kete. I kam breckat qulle nga eksitimi.Pasi ma ke mbushur stomakun plot me sperme si ndonje sevis karburanti ndihem pak e lodhur dhe shtrihem prane teje per te pushuar. Por ti nuk ke xhentilese dhe limite sepse je nje perdhunues dhe jo nje dashnor. Shoh e shqetesuar qe kari yt nuk cfryhet por qendron ende i forte dhe i tendosur. Ti me ul perseri mbi veten dhe ma fut ne pidh ndersa me goje me thith fort majat e cicave duke mi kafshuar fort. Ty te pelqen te me shkaktosh dhimbje dhe te pelqen zeri im feminor kur renkoj nga lendimet qe me ben ti. Ashtu sic jemi pa ma shkeputur karin nga pidhi shtriemi ne diven kesaj radhe je ti siper meje. Duke me pompuar me force mi kap shalet dhe mi perkul fort duke i sjelle afer fytyres sime. Ne kete menyre pidhi im del perpara si kallup dhe ti ke mundesi ta zhysesh deri ne fund karin tend. Une ndjej qe tani kari yt me ka arritur tek mitra dhe filloj te ndjej dhimbje. Nderkohe bie zilja e telefonit qe ndodhet afer divanit. Une nuk kam mundesi te pergjigjem pasi jam ne nje moment te
papershtatshem. Por ti me urdheron qe ta kap receptorin gjate kohes qe ti me pallon, une te lutem qe te mos e kap por ti me kercenon se do ta kapje ti dhe do flisje vet. Atehere une nuk kam rruge tjeter, shtrengoj dhembet qe te mos renkoj dhe e kap telefonin nderkohe qe ti vazhdon te me pallosh dhunshem. Ne telefon eshte babi im i cili me telefonon nga Italia. Ai fillon te flase, por kur me vjen radha mua per te folur zeri im del me cregullime nga goditjet e tua. Babi im degjon zhurmen e perplasjeve te mesit tend mbi pidhin tim dhe me pyet se cfare eshte ajo zhurme.

Une e gjora nuk di si ti pergjigjem dhe i them se nuk degoj gje, pastaj i them se ka difekt telefoni. Ai filon nje muhabet te gjate dhe une gjith kohes shtrengohem per te frenuar ulerimat e mia. Papritur me shpeton nje renkim e lehte. Babi me pyet se a ndjehem mire dhe une i them se kam dhimbje koke. Atehere ai fillon te me japi udhezime qe te mas temperaturen te pi ilace dhe fillon te me shpjegoje gjat e gjat.

Une nuk po duroj dot me, dua te renkoj nga kenaqesia qe me jep kari yt. Kjo situate e turpshme dhe e sikletshme ma shton eksitimin. Ti e ve re kete gje dhe vazhdon edhe me fort pallimin tend. Nderkohe qe une flas ne telefon ti me ben me shenje qe po te vjen sperma. Pastaj me thua me ze te ulet se do ma derdhesh brenda ne vagine. Une e friksuar bertas "jo te lutem". Kete e degjon dhe babi dhe me pyet se cfare kam. Une i them se nuk kam asgje. Ti vazhdon dhe pak te me pomposh por shikon qe vrima ime e bythes ka dale ne plan te pare fal pozicionit qe me ke vene. Atehere ti e nxjerr nga pidhi dhe ma fut menjehere ne bythe. Nga mungesa e lendes rreshqitese une e ndjej shume hyrjen e karit ne bythe dhe uleras pa u permbajtur fare. Ti vazhdon te me pomposh dhe une vazhdoj te renkoj ne telefon. Nuk permbahem dot dhe nuk i ve dot frere kenaqesise qe me dhuron ajo mase e madhe mishi i forte dhe i nxehte me damare qe hyn e del nga bytha ime. Babi im kerkon sqarime por une smund ti mbaj dot ulerimat
dhe duke renkuar i them se vazhdimisht se nuk kam asgje.

Shalet e mia te tendosura dhe pozicioni i palosur qe kam ben qe kari yt ashtu si me pare ne pidh edhe tani ne bythe te arrije deri ne fund por futja ne bythe eshte me e ndjeshme dhe une nuk rri dot pa e shprehur me renkime te vazhdueshme. Babi im fillon te dyshoje nga renkimet e mia ritmike dhe me pyet se me ke jam. Atehere e dehur nga seksi filloj te tregoj gjithcka duke me rrjedhur lot nga turpi dhe duke renkuar nga kenaqesia. I them se nje djale hyri me force ne shtepi dhe po me perdhunon. Tek sa them keto fjale eksitimi arrin kulmin. Keto dy ndjesi, turpi nga babi dhe kenaqesia nga perdhunimi me bejne te shpertheje ne nje orgazem te furishme qe me ngurteson gjithe muskujt e trupit sikur me ka zene korenti. Si pasoje e shtrengoj dhe bythen me karin tend brenda dhe ti nga eksitimi nuk duron me dhe e zhyt karin deri ne fund duke shtyre fort dhe duke ma shtypur bythen, pastaj e derdh gjith spermen tende brenda. Une ndjej ne
thellesi te bythes rrahjet e karit tend sa here qe derdh me presion lengun e mrekullueshem.Tani vazhdo ti o perandor i seksit te dhunshem dhe me dergo nga ato foto te mrekullueshme pasi une nuk mund te hyj dot ne website porno sepse i ka bllokuar babi im

Oh shkerdhyesi im i eger... deshiron te me kesh prane? Me siguri te shkon goja leng kur me shikon ne foto dhe imagjinon se cfare do me beje po te me kishe ne duar. Deshiron te me shkulesh me force breckat dhe te me perplasesh si kamzhik pas vitheve karin tend. Deshiron te me pallosh me ritem te shpejte dhe me egersi per te shfryre gjithe energjine tende seksuale.... deshiron te me besh te uleras nga goditjet e karit tend qe me zhbiron tej per tej pidhin tim plot leng, deshiron te ma kercasesh edhe ne bythen time te paqire, te ma tregosh se cdo te thote pallim anal aq sa te me dalin syte vendit nga mbushja e bythes sime nga kari yt, deshiron te me besh si spec te mbushur me kar dhe sperme, ta mbushesh bythen time gjithe sperme aq sa te derdhet neper kofshet e mia, pastaj te bej nje pastrim me goje gjith karit tend te uritur per pidh dhe bythe. E di qe po te isha me ty prane do me shfrytezoje aq mire sa do me shpartalloje fare dhe do e rekuperohesha pas nje muaji, dhe mbas atij muaji
do vija prape ke ty te me beje perseri telef.

Jam nje qingj i njome qe pret te cahet tej per tej nga helli yt dhe te shijosh cdo pjese te trupit tim elegant dhe te tulte aty ku duhet si per shembull ne pidh dhe vithe. Dua te me rrahesh me shpulla ne vithe deri sa te mi skuqesh. Dua te me lidhesh me pranga pas murit dhe te ma vervisesh karin tend para syve aq sa une te te pergjerohem qe te ma fusesh, dua te levizesh gjuhen brenda pidhit tim pastaj te manovrosh me gishta qe une te ndjej si e cmendur deshiren per kar dhe te me torturosh duke mos ma futur deri sa lengjet e mia vaginale te burojne si lum neper shale dhe me ne fund kur te ma fusesh te leshoje nje ulerime te madhe dhe i gjithe trupi te me dridhet nga ethet e epshit... tani me thuaj ti fantazine tende nese je i afte dhe me dergo dhe ndonje foto porno qe te me ndezesh o palluesi im fantazioz

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

42 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:22 pm

Kam fjetur me vėllain e burrit

Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime ėshtė e quditshme pak sepse kjo kultur ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj kėtė llojė realiteti. Unė jam martuar qe 5 vite dhe nė shtėpin ku jam e martuar jetonin dy vllezer se bashku dhe mbasi jam martuar kan kaluar nje kohe ne martes kur seksi ishte super me burrin tim, dhe kalonim pėr mrekulli mbas njė viti martese, gjėrat fillojn tė ndryshojn nė mes meje dhe burrit tim, Ai shkonte dhe punonte dhe nganjeher me muaj tė tėrė nuk bėnim seks. Njė ditė nė oborrin e shtėpis duke biseduar me kunatin i cili nė atė kohė jetonte nė njė shtėpi me ne, fillova tė fantazoja pėr tė dhe sa herė e shihja lagesha bohesha ujė nė mes tė kėmbėve. Shpesh herė kur isha vetem nė shtėpi masturboja duke futur gishtat nė vaginin time, dhe imagjinoja se po boja seks me tė dhe shpėrtheja nė orgasm tė madh. Njė ditė derisa po kalonte ai nga dhoma aty me degjoj duke bėrtitur dhe hyri brenda e mė pyeti cka kishte ndodhur dhe pėr fatin tim isha mbuluar me njė batanije dhe i thashė se kisha parė njė ėndėrr tė keqe. Ai dul nga dhoma duke me injoruar komplet dhe iku shkoj. Disa muaj mė vonė ndodhi njė konflikt financiar nė mesin e vllėzėrve dhe ata u ndan njėri me tjetrin dhe ai kaloj nė njė shtėpi tjėter qė ishtė pronė e familjes. Dhe brenda njė viti ai u martua. Edhepse kaloj njė kohė e gjatė deri sa burri im dhe ai u pajtuan njėri me tjetrin unė pėrseri nuk mund ta harroja atė dhė nuk mund ta harroja ftyrėn e tij. Kishte pasur poashtu shpesh herė raste kur edhe ėndėrroja se po boja seks me tė.
Pas pajtimit shkova ta vizitoj kunaten time tė re. Dhe kaluam njė kohė shumė tė mirė sė bashku por ai nuk ishtė aty ishte nė njė udhėtim dikund. Dhe derisa po qėndronim nė shtėpi tek kunata aty ajo po mi tregonte disa fotografi tė martesės dhe poashtu disa foto tjera. Kur e shihja pidhi mė digjej flakė i tėri.

Nga ajo visit kaluan edhe disa muaj dhe mandej shkova pėr tė dytėn herė pėr visit kėsaj radhe ishte ndryshe kur shkova nė shtėpin e tyre mora vesh qė kunata nuk ishtė aty por kishte shkuar pėr visit tek familja e saj dhe do tė kthehej nė mbrėmje dhe Ai kunati mė tha pasi shtėpia ime ishte larg shumė tė rrija aty dhe ta prisja. Kur mė tha ta prisja aty ishte duke u pėrgatitur tė dal mė shokėt e tij. Dhe mė tha mua kunat ndoshta ti nuk mėrzitesh nėse tė lė vetėm pėr disa orė nė shtėpi. Unė i thashė qė nuk ka problem fare. I tash por a bon me lėshu televizorin dhe kishte aty njė DVD dhe kishtė njė numer tė madh tė filmave tha nuk ka problem dhe shkoj nė banjo tė vazhdoj pėrgatitjet dhe derisa po shikoja tek filmat qė kishte nė DVD pashė njė film qė mė ra shumė nė sy, shkruante dicka nė Frengjisht dhe nuk e kuptoja, e mora CD a futa nė DVD dhe kur u hap filmi kuptova qė ishte seks. Thash ai ėshtė nė banjo ndoshta mo nuk vjen nė dhomė tė ditės por shkon drejtė jashtė. Mbas dikund 20 minutave e kam parė kur hyri brenda ishte veshur dhe mė tha ika unė shkova dhe sytė e tij shkuan drejt televizorit dhe shikoj dhe filloj tė qesh. Drejtoj sytė nga unė e mė tha tė pėr ta ulur zėrin pak televizorit dhe pastaj mė pyeti a tė pelqejn filmat porno edhe ty a. Dhe pėr shkak se nuk kisha parė asnjėher mė pėrpara i tash nė hajgare, JO mua mė pelqen kur e boj vet jo kur e shoh. Filloj tė qesh dhe iku dhe tek dera duke veshur patikat sportive tė tij. Vrapova e I tash prit njė minut a ka mundėsi tė mė tregosh ku mund tė gjej shampon pėr flokė tė femrave sepse dėshiroj me bo njė dush derisa ju tė dy tė vini mė tregoj dhe mandej iku. Pasi filmi mbaroj unė hyra nė banjo dhe po boja njė dush. Dhe pa mė ra ndėrmend fare se ai ėshtė kthyer dola nga banjo e zhveshur pėr tė shkuar tek rrobat e mia tė cilat i kisha lėnė nė dhomen e ditės. Dhe kur dola nga banjo dola nė korridor dhe mandej shkova nė dhomen e ditės dhe ai ishte aty duke shikuar futboll nė televizor dhe kur hyra disi u shtanga e tėra dhe ai po mė shikonte dhe dola jashtė duke mbuluar gjinjtė e mi dhe i thash thash mė zė tė lartė tė lutem bjeri rrobat e mija nė banjo. Dhe ai mbledhi tė gjitha rrobat e mia dhe erdhi nė banjo dhe filloj ti kaloj tek dera duke futur doren. Mbasi u vesha hyra nė dhomen e dites ku filloj tė tallej me mua duke mė pėrshkruar gjėndjen time tė ftyrės kur jam future nė dhomė e zhveshur. Pasi u tall pak mė pyeti pėr CD seks dhe poashtu i shtoj pyetjes edhe kėto fjalė. Cili pozicion nė film ishte mė I miri dhe unė i thash se nuk dua ta komentoj. U ngrit dhe tha shkova nė dhome tė fjetjes tė pushoj sepse ishte tha i lodhur. Deri ngritej i thash tė rri edhe pak dhe mandej le tė shkoj tha jo jo dhe derisa po ngritej i thash rri pėr momentin dua tė tregoj dicka por qė do tė jetė secret nė mes tė atij dhe asaj pėrgjithomė dhe fillova ti tregoj pėr fantazit e mia. Dhe pasi i tregova pėr dikund nga 15 minuta e vrejta se kari i tij ishte quar dhe i shihej shume qart nė tuta. I thash cka ka ndodhur ashtu cka ke u kthye ne anen tjeter dhe me tha spo kuptoj pse po pyet cka kam asgje nuk kam. I thash tė kthehet kendej tha jo jo mire jam dhe mandej shkova afer tij dhe e ktheva nuk e di si por e kam kapur koken e tij dhe pėrnjė moment buzet e tij u afruan me tė mijat dhe fillova ta puth dhe gjuha e tij po levizte nėpėr gojen time dhe mbrenda dy minutave dora ime me shkoji tek kari i tij i cili ishte bėrė aq i fortė. Dhe fillova tė desh tutat e tij, dhe gjuha ime shkoji ne majen a karit tė tij dhe fillova tė lepije Karin e tij si akulloren. Dhe disa minuta mė vonė ai filloi tė mė zhvesh brekėt dhe ndrruam pozicionin pa folur asnjėnjėri dhe mė hyri ndėrmjet kėmbėve dhe po e lepinte pidhin tim tė nxeht. Disa minuta mė vonė ai mė kthej mbrapa ku mė futi Karin e tij tė trashė dhe tė madh. Nė levizjen e dytė qė bėri duke nxjerr dhe duke future shpėrtheva nė orgasm dhe mbas nja pesė minutave ai e nxjerri jasht Karin dhe mė leshoj tėrė spermen nė gojė dhe e gėlltita tė tėrė dhe menjėher e kthej Karin pėrseri nė pidhin tim dhe filloj tė vazhdonte tė mė qinte dhe unė nuk kisha pėrjetuar kurrė ndonjėher tė qihem pa pushuar gati 3 orė e gjysm ai e derdhi dy herė dhe kari tij pėrseri nuk ulej. Dhe keshtu vazhduam pėr 4 orė tė tėra dhe mandej mė that ash duhet tė ndalemi sepse mund tė vij ndokush i tash tė lutem vetem edhe njė dhe ai tha OKEJ vetėm me njė kusht nėse shkoj nė banjo e marr do pomade dhe e lyen Karin tim mė tė dhe mandej unė e lejoj pėr tė qi nė byth sepse bytha ime i pelqente. I drejtova bythen nga ai e I tash te lutem mė lage dhe ai filloj tė ma lepinte bythen mė gjuhen e tij dhe mandej ngadal me shume kujdes ma hupi virgjinitetin edhe nė byth o cfarė kėnaqsie ishte kurrė nuk do ta harroj. Por ajo qė ndodhi ėshtė qė ai nuk dėshiron mė tė kėtė seks me mua dhė mė shmanget tėrė kohėn. Edhepse unė nuk do tė heq dorė por do tė vazhdoj ta provokoj dhe tė kur mė bije shansi pėrseri dua tė qihem mė tė.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

43 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:24 pm

Dhimbje dhe kenaqesi

Me sytё e lodhur nga pagjumёsia shihte gotёn me aperitiv Negroni. Gota ishte thuajse bosh dhe ai porositi nje tjetёr aperitiv i cili ose do t’ja freskonte me tepёr kujtimin e largёt qe i kishte pushtuar mendjen, ose do ta bёnte tё harronte gjithēka, ndofta pёrgjithmonё!

Skena nuk ndryshonte shumё nga kujtimi i tij i largёt. Ndryshonin vetem forma e gotave, ngjyrat dhe shija e pijeve.

Dikur gota ishte me madheshtore me birrč bavareze ndersa kёsaj here gota qe mё e vogёl me aperitivin Negroni, ngjyra e tё cilit i shkonte shumё pёr shtat asaj nate tё shtune.

Nuk iu duk aspak se ndryshimi qёndronte tek njerёzit. Nё fund tё fundit ata ishin tё pandryshueshёm ne veset e tyre, pavarёsisht nga origjina , pamja e jashtme apo nga epoka qё jetonin.

“ Ndodh kёshtu prej mijёra vitesh e s’ka pёr tё ndryshuar kurrё asgjё” tha me vete ai kёtё shprehje shumё tё pёrdorur prej tij, por duke qenё se asgjё s’kishte ndryshuar e s’do tё ndryshonte kurrё ndonjeherё, atёherё pёr ēfarё arsyeje Atij i nevojitej tё ndryshonte shprehjen e preferuar!?E dashura e tij po bёnte pak a shumё atё qё ai dёshironte tё mos pёrsёritej, por pёr dreq skena po pёrsčritej nё lokalin e natёs. “ tё paktёn tё mos shkoj tek salla e bilardos, sepse do te ishte nje film qč unё e di pёrmendsh” mendoi ai kur pa se ajo fliste pa ndrojtje disa metra larg tij nje djalё tjetёr. Tingujt e muzikёs vёshtirёsonin dialogun dhe njerёzit afronin gojёn tek veshi i tjetrit pёr tu kuptuar. Pa atё tjetrin qё seē po bёnte nё celular e mё pas e kuptoj qё ajo po i jepte numrin e telefonit.Aperitivi i kthjelloj kujtimin e largёt kur ai me nje grup shokёsh kishin shkuar pёr qejf nё nje Disko-Pub.

E dashura e tij e asokohe qe fyer nga sjellja e tij nё pistёn e vallёzimit dhe papandehur pati pёrgatitur hakmarrjen e saj.

“Nuk duhet tё vallёzoje nё ate mёnyrё pranё asaj tjetrёs duke qenё i shoqeruar me femrёn tёnde” i kishte thёnё shoku i tij i ngushtё.

“po ajo s’donte tё kёrcente?” qe shfajёsuar ai.

“S’ka rёndёsi, ti s’duhet tё bёje ashtu, dukej sikur doje t’i haje gjoksin dhe kur u pёrkule pak me ato pёrdredhjet e tua unё mendova se do t’i puthje ose barkun e zbuluar, ose kofshёt qё minifundi i saj nxirrte nё pah.”

Arsyetimi i shokut dukej llogjik deri diku. “ Unё isha gati pёr ta rrahur atё lepurushin, por atё qё bёre ti s’mund tё besoj. Si mund t’i thuash dashnores tёnde: Unё uroj qё ti tё argetohesh e dashur! E kupton qё mё ēmende fare?”

“unё dal nga shtёpia pёr qejf dhe jo pёr tё rrahur njerёz. E ēfarё do tč fitoja? Do pёrfundoja nё burg dhe ajo do shkonte te argёtohej me atё “lepurushin” siē e quajte ti. S’ke ē’bёn. Do tё thuash ti qё me atё tipin nuk ёshtё e thёne qё ajo tё argetohet, mundet edhe tё vuaj, por ka ca kohё qё nё trurin tim ka lindur ideja se kur njerёzit arrijnё shumё kёnaqёsi me nje partner, ateherё bёn vaki tё shkojnё me njё tjetёr pёr tё vuajtur ose pёrjetuar dhimbje. Ndёrsa kur vuajne me partnerin atёherё kanё edhe me tepёr arsye pёr tё kёrkuar kёnaqёsinё tjetёrkund. Thjesht njerёzit s’kёnaqen kurrё me atё qё kanё”

“Mjaft, me kёto pčrralla, ti je i dehur ose po tallesh me mua!”

“Unё e pranoj qё mund tё jem i dehur, por njekohёsisht e di se gabova me sjelljen time gjatё vallёzimit, por jo kur ajo mё kёrkoj leje pёr tё ikur me atё tjetrin. Ajo kёrkoi leje dhe unё ja dhashё. I ēudita tё gjithё dhe akoma mё tepёr vetveten. Unё s’bёra gjё tjetёr veē se pagova gabimin tim”
Kёtu kishte pёrfunduar biseda midis dy shokёve.Ai vёshtroi me bisht tё syrit vajzёn pranё atij tjetrit dhe vendosi te sqarohej me kundёrshtarin, ngaqё s’kishte ndёrmend t’i thoshte vajzёs “unё uroj qё ti tё argetohesh me kёtё mikun”. S’do t’i pelqente te rishikonte te njejten skene si dikur kur ish e dashura pati shqyer syte nga habia. Qe fare e lehte te parashikohej ngjarja, habia, ankthi dhe sherri i pashmangshem. Vetem se ai kesaj here nuk ndihej fajtor si dikur kur e teproi me ate tjetren. Kesaj here ai qe me ndergjegje te qete dhe me nje dhurate te vogel ne makine qe do t’ja jepte ne fund te mbremjes.

:auto:

Nxorri nga kuleta te hollat dhe pagoi pijet e tij dhe te vajzes. Eci drejt atyre te dyve me vendosmёri e befas djali tjetёr iku me ngut I trembur se do hante ndonje grusht turinjve.

- Dёgjo e dashur. A e pe si iku ai miku yt dhe unё s’kisha ndermendje tё bёja sherr. Sonte ti je me mua dhe do qёndrosh me mua deri ne fund. Nesёr bёj ēfarё tё duash dhe mos harro qё unё kam njё epёrsi nё kёtё rast. Pasi unё s’kam dёshire tё tё mbush mendjen ty se ēfarё ёshtё mё e mira pёr ty. Ti bёj pёrzgjedhjen tёnde pa frikё. Vetёm ti e di nёse tё pёlqen dhimbja apo kёnaqёsia, por kam pёrshtypjen se tё pёlqejnё tё dyja bashkё, tё pandara.- Ai ngriti zerin me shprese qё ajo do tё dёgjonte ēdo fjalёVajza degjonte pa folur me sy qё shprehnin habi e moskuptim.

- E mos me thuaj qё jam i dehur apo xheloz i semure, pёr tё gjetur njё justifikim!-

Ai e mbёrtheu nga dora dhe e tёrhoqi jashtё lokalit. Hipёn nё veturёn e djalit dhe rrugёn deri poshte banesёs sё saj e bёnё nё heshtje.

- Kam nje peshqesh pёr ty, ndofta do tё jetё edhe i fundit. – tha ai duke i dhёnё njё pako tё vogёl.

Ajo hapi kutinё me duart e saj tё shkathёta. Ai kishte vёnё re se duart e vajzave bёheshin mё tё shkathёta kur hapnin pakot e dhuratave.

-Wow! O Zot! Ēfarё njeriu je? Foli goca mё nё fund e ēuditur nga dhurata.

Bёhej fjale pёr njё vibrator pёr kёnaqesira femёrore.

- Unё doja qё ti tё kёnaqeshe dhe …….. ,- tha ai.


- Je shumё i ēuditshёm! Mё fal pёr atё qё bёra i dashur.-


- Unё nuk e di nёse ti e meriton faljen time dhe do tё doja tё mendohesha pak. Flasim nesёr se tani dua te fle gjumё.
Ajo ngeli e ngrirё dhe ai e kujtoj se duhej tё zbriste nga makinaNuk di si tё sillesh me njerёzit, mendoi ai pёrgjumshёm nё shtratin e tij.

Ashtu si nёpёr ёndrra iu duk sikur dёgjoi zhurrmёn e vibratorit tё vajzёs e cila po luante.

“ tё paktёn tё mos bёrtasi kur te vij nё qejf, se do mё prishi gjumin. Eh ē’kusur ja kam unё?” Foli pёrēart ai.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

44 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:25 pm

Aroma e dashurise

Trageti lekundej nga dallget e detit dhe levizjet ritmike te dy te dashuruarve shtonin edhe me teper lekundjet e kabines. Ajo ne kulmin e epshit me kembet e saj te ngritura mbi supet e djalit beri disa levizje te pazakonshme duke e shtrenguar deri ne shtrydhje organin mashkullor me buzet e saj te poshtme, ato me te egrat qe mund t’i qellonte ndonje mashkulli.

Me syte e ulur poshte ai kerkoj te shihte nese prezervativi qendronte ende ne vend apo ajo e kishte thithur ne brendesi, dhe atje neper erresire mund te humbiste rrugen gjithkush, aq me teper qe kondomi s’kishte sy ne balle. I kishte ndodhur edhe nje rreshqitje prezervativi ne nje rast tjeter, per fat te mire pa pasoja te papelqyeshme.

Vetem se ajo nuk i dha kohe te mendohej dhe beri levizjet e saj me te dhunshme duke i larguar perfundimisht nga truri mendimet dhe shkeputuar copa te lengshme nga shtylla kurrizore.

Renkuan te dy deri ne ulerime pa u merakosur se ne korridor here pas here degjoheshin hapa njerezish. Ritmi i levizjeve ne ēastet e fundit qe teper i larte, aq sa se bashku me dallget e detit krijonin pershtypjen e nje termeti.

Termeti i dashurise dhe orgazmes sublime!- Sa keq qe nuk e filmuam skenen,- tha vajza duke shtremberuar buzet nga pakenaqesia- do te ishte nje kujtim i bukur nga udhetimi yne i pare.

- Mos u shqeteso e dashur se ka kohe plot. Une do te doja qe ti te perserisje spektaklin tend dashuror,- i tha ai plot embelsi me qellim qe te perfitonte ende kenaqesi.

- Ashtu? Kur te duash ti shpirt,- foli e lumtur vajza qe mundej te dhuronte dhe perjetonte te tjera kenaqesi.


Pas nje pushimi te shkurter vendosen mbi tryeze nje kamera per t’u filmuar. Nga lekundjet kamera leviste pak dhe u perpoqen ta fiksonin disi. Por, edhe po te lekundej pak s’kishte ndonje problem, ngaqe do te vertetonte me se miri me imazhet e filmuara, dallget e dashurise dhe “termetin” e orgazmes.


Pas dy ditesh te shtrire mbi krevatin e hotelit ne bregdet ai nuk po i bindej perkedheljeve te saj.

S’kishte deshire per asgje dhe donte te shihte tv ate pasdite te nxehte. Ajo vazhdonte ta ledhatonte ne trup e pastaj i puthi gushen, gjoksin e dalngadale u afrua tek barku derisa atij iu kujtua se duhej t’i shtynte pak kryet me dore me qellim qe ajo t’i bente disa puthje intime per t’i rikthyer me ne fund deshiren e zbehur te djalit, nga seksi i shfrenuar i diteve te fundit!


Ne disa raste ca femra benin te njejten gje kur donin te benin marredhenie orale. Ajo s’ta thoshte me fjale sidomos ne takimet e para, por linte te kuptohej veēanerisht kur puthte gjoksin dhe barkun e mashkullit. Aty mjaftonte t’i shtyje lehte kryet me dore dhe ajo ………..

Ndersa ne kete rast ajo nuk kishte aspak ndrojtje, vetem se duke qene femer, ngelej perhere e tille me virtytet apo difektet qe ka ēdo njeri. Mbi te gjitha ajo po tregohej dinake per t’i rikthyer deshiren mashkullit, pasi pas disa puthjesh intime ajo hoqi te brendshmet dhe ja hodhi atij mbi gjoks. Qe ky momenti kur ai i djegur nga deshira e rikthyer i vendosi perizomat e femres mbi koken e tij si kapele dhe brofi nga shtrati. E puthi egersisht deri ne dhimbje po ashtu e detyroj femren te shtrihej mbi dysheme duke i vendosur nje jastek poshte mesit. Pozicioni i ri nuk qe aspak i rehatshem per ate dhe pasi e morri vajzen ne krahe e shtriu mbi tavoline. Qe pikerisht ky pozicion ky ai dha piket e tij me te mira dhe iu lut asaj te masturbonte ndersa ai jepte goditjet e tij. Ato me te dhunshmet.


Kur mbaruan, ata pane se kishin lene deren e ballkonit hapur dhe nga hoteli perballe po i shihte nje grua. Ashtu siē ishte lakuriq ai shkoi drejt ballkonit per te mbyllur deren ndersa gruaja tek ballkoni perballe shihte e magjepsur. – Ik moj zonje se s’ta kam fuqine edhe ty- foli me ze te ulet duke mbyllur deren e perdet. “ edhe kjo gruaja me duhej tani dhe i zgjidha te gjitha problemet” mendoi ai dhe vuri doren mbi balle.

E kuptoi qe gruaja kurreshtare qe magjepsur jo vetem nga skena e dashurise qe kishte pare pjese-pjese por sidomos nga mbathjet femerore qe ai mbante mbi krye te cilat ai i kishte harruar krejt.

I mori nder duar perizomat dhe i nuhati si qen. S’para i pelqente aroma femerore pas dashurise, ndersa para se te bente dashuri eksitohej shume nga keto aroma dhe “bishti i tij ” drejtohej menjehere.

Ai degjoi zhurrmen e ujit qe vinte nga WC-ja dhe e mori me mend qe e dashura e tij po bente bide.

Hyri ne banje dhe ajo duke qeshur i tha: Mos mi merr me mbathjet se do dal ne rruge e zhveshur.

- Ne valixhen time ke breke sa te duash. Mund te perdoresh ndonje pale nga ato te miat,- tha ai dhe pastaj qeshen me te madhe. Vajza filloj te tallej me zakonin e tij per t’u lare pas dashurise.

- Mos bej dush tani, keshtu te ngelet ne trup aroma e djerses time. Nuk te duket eksituese?

Djali nuk u pergjigj dhe filloj te lahej. Po kendonte disa perzierje kengesh e me ne fund arriti tek fjalet “Love me tonight”. E dashura u shfaq papritur tek dushi me sy te lumtur.

- A bejme prape dashuri?- pyeti ajo:thx:

-Une po kendoja kot, nuk te ftova per dashuri. Thashe “Tonight”, dhe jo tani. Sonte para se te na marri gjumi bejme dashuri zemra ime, ngaqe tani dua te pushoj pak.

- Ti lodhesh shume shpejt i dashur- vazhdoj te tallej ajo per ta prekur ne seder.

- Po pse ēfare mendon ti bukuroshe se kam ikur nga mendja e kokes une, te bej dashuri 24 ore rrjesht

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

45 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:26 pm

Mardhenie me komshiken 35Vjecare

Kam nje kojshike e cila ka 35 vjet dhe i ka tre femije, burin e ka pas te semure.... ne viteve te fundit po ndegjohet tek lagja ime qe ajo po kalonte me nje burr cili ka rreth 37 vjet dhe gjithashtu edhe ai i ka tre femije.... shume veta me kan thene ne lagjen time qe ata dy po kalonon dhe une fari nuk i besova.....nje dit tek kojshia ime u ndegjia nje perleshje dhe une dola tek dera ime dhe ndegjova qe ajo fliste une dua nje bur qe me ngin, so sikur buri im nuk po mundet mem qi, krejt keto fjalet ajo i tha vjehres vet dhe buri rinte vetem e degjonte dhe deri e shpi se tyre ka qene e hapur ashtu qe une krejt keto i degjova....shka u bo pastaj....

Pas disa dite une filova te medoja qe me te vertet ka gjasa qe komshia ime te kalon me ate burr.. por ajo ka qene aq e mir ne principat te veta, ne stilin e vet, ne sjelljet e veta keshtu qe prap kam qene ne dyshim......

nje nat une kam qene ne qytet me fejuaren time dhe u ktheva shpi tu dergu fejuaren time tek shpia vet une me nje rugice ku tersisht ka qene ne terr kam kaluar por per fat te mir apo te keq une i ka m zatet aty komshien time me at bur dhe paramendoni si, duke u qi me nje qodhe te rrugices, ajo bertiste aq shume qe une jam shokuar bashk me fejuaren time, kur me ka par ajo dhe ai burr u ndalen dhe ai burr me pershendeti kurse ajo e uli koken poshte.....

une e qova fejuaren time tek shpia vet dhe u ktheva shpi....qu nesrit une i tregova kete rast djali te xhaxhait tim dhe e kemi mbyll kete rast sepse thame mos ta prishim nje familje, mendoj se eshte marre...... pas nje jave une kam nje balkon ne katin e tret dhe dola ne balkon te shikoj qa ka tre ne lagjen time, ajo ka dalur ne katine dyt te shtepis se vet ne dritare dhe i pastronte dritaret, kur me pa ajo besoni apo jo i lepike buzet dhe me tha si je , si ma ki qejfin, dhe ka pas nje kemish te holl edhe te ngushte dhe ajo e qeli pulen ku i nxur cicat jasht, perbes ajo ishte femer shume e bukur, edhe trupin e ka pas shum seksi...ajo me tha a don te me proon se qfare jom vetem te lutem mos trego burit dhe vjehres ate nate qka ke pare...un ika menjhere dhe i thash mos fol me mua.......

pas dy dite une dula ne lagjen time para deres sime dhe pritesha nje shok te shkoj te luaj ne sony playstation futbol, lojera dhe atehere kam pas 19 vjet ne vitin 2003 ne gusht me kusjtohet ka qene i 19, me duket se dita e marte..kam pritur gati 15 min.. dhe ajo me ka verejt qe jam jasht dhe kur dul me tha: "me fal komshi a ka mundesi te me nidhmojdh ta mbysim nje mij te vogel tek kuzhina ime sepse nuk po mundem vet po frigohem, te lutem",

une menjeher reagova qe e regullojme kete te shkova mbrenda,, sa mberita ne kushin ajo e ndegjova qe e ka mbul derren me qelc, dhe une filova te dyshoja, dhje e pyta se pse e mbyli deren, ajo me tha qe mos te ika mija veq duhet qe ta mbysim sepse pi bonshum problem, une menjeher ja lupa ndonje fshis per tme sherbyer ne mbytjen e miut.. ajo me tha se menjeher e bjen dhe me ka sherbyer me nje lengje dhe me tha une shkoa nalt ta mar fshisen nese ka mundesi te prisni pak....mir une prita alakogja shume ja 10 minuta, ajo burin e kishte ne pune, edhe jehren por edhe femijet ishin ne shkolle,kur ndegjova qe ajo po vjen, dhe paramendoni si ajo erdhi mbrenda, ka pas vetem breg, tango te zeza dhe ciciat i ka pas krejt jasht , mashalah ,

per bes une u qmenda dhe i thash se qka eshte duke bere, ajo me tha qe ta mbyll gojen se une e paskam kall ato... sepse une shkojsha ne fitnees dhe e kisha trupin e mir, ajo mu afru une i thash op op ngadal se mos pod jen buri e vjehra per me ber skandal te lutem hiqmu, ajo me tha se mos te frigohem atoi ijne ne ora 3, e ora ishte 11 para dite, ajo u afro le filoja te ma lepin eshin, por besoni qe karri im u bo si sugjuk kur eshte taze, kaq u shtrengu ashtu qe veshtir qe rike mir ne farmerkat te mia, filluam te puthim njerin tjetrin dhe gati dhjete minuta jemi puthur, pastaj ajo me tha dua te ma lepin pidhin e zjarte, por une i thash qe une gerditem, por ajo metha qe e ka shperla tek banjo dhe e ka rru etem per mu, ajo me tha qe ka prit shum per mua te me provon,

ja heka tangot dhe me te vertet qfar ** ka pas te paster une u tranova dhe filloav e ja lepij ajo bertiste oh zemer oh, ta haj karin une, ta hongsha mutin, ja 10 minuta e leipa deri sa nuk u bo qull dhe pastaj ajo mi heki robat dhe filloj te ma lepin karrin, dhe aq shpejt per 4,5 minuta une u derha , besoni apo jo ajo krejt spermen time e prbiti mbrenda dhe ma pastroj mir, dhe me tha tani qim aq shum sa mundesh, une e ktheva mbrapa dhe fillova ta qi ato, ajo bertiste ka shume qe une u qmenda krejt edhe une fillova te pertis...pastaj ajo u ka qu permi meje dhe filloj te behet loq ashtu qe edhe une u dersha edhe nje here ne cicat te asar ajo i lepi i cicat te veta dhe vazhdova ta qi prap,

besoni apo jo sikur te ishte qika 16 vjeqare qaq e forte dhe taze ka pas pishin sikur qe nuk ka lind, treten here une filoa ti zbatoj do stile te mira dhe gati gjusme ore une e lodha mir mir mir, dhe ajo folke bol mo se me tranove o djal, menzi u derha treten here shum pak dul sperma dhe prap ne gojen e saj.. me shtini ajo te lahem ne bajnon e saj dhe pastaj me than shiko kur do te don veq me thuaj une do te te sherbuej, une i thash se kjo eshte qmenduri sepse une per nje jave po martohem dhe nuk dua me te kem kontakt me te... ajo pak u nervozu por uni i premtova qe ato qka e pash ate nat ne ate rrugic qe nuk do te tregoj askujt...ashtu dula jasht dhe shkova shpi dhe besoni qe dy dit kam qene shum i lodhur pas kesaj eksperiene te mir me to, tani jam i martuar qe tri njet dhe ajo i ka leshu te tri femijet te vet shpi dhe ka shkuar per azil me ate burin qe kalonte....me vjen shume keq por edhe kjo ndohde......

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

46 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 3:40 pm

ishte dhjetor i ftoht ferkonim duart duke ecur ne drejtimin qe kishte marr ai per tme marr virgjerin per her te par nuk e prisja ket gje pas nje grindje vetem per tme pasur afer at dit ndenjem gjysem ore sy me sy se mendoja se qka do te ndodhte kur papritmas nisa ta puthja me refuzonte por ai me nuk e mbante nisi te me zhvishte nuk ndjeja asgje po kur nisi te me flas ne vesh dhe pastaj me prekjet e tij me eksitonte duke leshuar duart tek p..im duke me shtrenguar fort gjdo pjes te trupit tim me shum tek vithet e mia sikur i ndjente se un e kisha qefin aty,me pas vuri karin e tij ne gjokset e mija duke rreshqitur ma futi edhe ne goj e kisha merzi por me pas e kerkoja perseri vazhdoji kjo nje gjysme ore te dy kishim humbur 3 her rradhazi vashduam te njejten procedur te sexit se dija se qbemnte po r gjdo dit e me shum e kerkoja ndjeja mungesen e tij kjo ishte hera e par e imja qe nuk do e harroj kurr e dua shum po r tani po me mungon per te gjitha pikat dhe rrall takohemi ndoshta pse jam se kam me at thesar qe ma mori....

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

47 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 3:46 pm

une jam nje vajz shum e uritur per sex prindrit e mi shkuan ne pushime per 1 muaj ne paris une mbeta vetem ne shtepi shikoja ne DVD filma tuj u qi diten e neserme isha duke e shikuar telefonin kur pash se kisha nje nr te bje mikeje qe punon ne barnatore shkova tek ajo dhe ble makinen per sex u qiva deri pa mas porjo sa lypi se une du kar te mash me me hi fell e me ma lshu elmashkin thirra nje shok timin dhe i thash te me takonte mua ne shtepi kur erdh une e luta per nje kafe aj mu pergjegj jo flm kam deshir me pa ti qfar video ke ti ne tele kur ma pa sexy tha a bojm une meneher thash po dhe ja nisi me ma hjek miniqin dhe ma preki pidhin ja nisem me ba aj futi karin e tij ne pidhin tim une ndjeva knaqsi dhe bejsha ah ah ah ah ah aj me shum fuqi pomponte kur ja nisi me mi prek cicat ke tuj mi shky une u kalla krejt ama ja nisi tuj ma lipi pidhin une kur pash karin e tij u qmenda krejt ja nisa me ja lipi me bole e krejt ja thithsha sa mujsha se me pelqente shum tuj u qi ma s nja 2 ore u lodhem une fillova me ja lipi dhe menjeher ne gojen time u derdh elmashki u qfar lezeti une thith thith sa mujsha dikur ju hargjit te nesermen une ne gjum me te aj mi futi duart ne pidh dhe ma shtinte gishtin e mesem ne pidh ah aha aha kush ka qef mu qi me mu une jam e gatshme vetem kthemna mesazhin se jam tuj ju prit se kam marak shum mu qi tung ...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

48 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 3:48 pm

sapo kisha mbaruar shkollen , dhe shkoj te jetoj te babi pasi eshte i divorcuar nga mami... shkoj ne ROME dhe ne fillim me mungonin shoqeria shum dhe i dashuri im qe kisha ne firenze... gjith diten rrija vetem ne shtepi pasi babi me te dashuren e tij shkonin ne pun.. ishte dita e dyt dhe ishte ora 3 po shikoja tv pasi me bie dera.. shoh nje cun te ri dhe bukurosh,,, e hap ai vjen brenda e me thot ciao moterze...dhe ishte djali i te dashures babit. ulemi ne divan dhe fillojm te flasim.. hapim internetin dhe lexojm histori e nxehta ..un isha ne gjunjet e tij dhe ne fakt nuk po u eksitoja edhe pse se njihja... duke lexuar historit atij sa me shum dhe i trashet, un e ndieja..ai papritur fillon e me prek te gjoksi.. mundohem te refuzoi por ishte e kot..ishte ber si i cmendur,me heq pantallonat e me ulet ne gjunj duke me lepir pidhin... aty u bera dhe un si e cmendur ishte nje ndjenj qe se kisha provuar...cohet me hec bluzen dhe un atij dhe puthemi ose me mir hahemi ne menyr te papershkrueshme.. me ul te divani dhe me hip siper aty ku ndjej nje organ qe futet ne vagjinen time e fuste ngadal u ndjeva si e cmendur..ishim vetem dhe fillova te ngrija zerin..ai u eksitua dhe me shum dhe filloj te bente nje qirje qe vajzat e kan shum fiksim.. e ca pompimi? ohhhhhhhhh se kisha ndier ndonjeher... me kap per beli dhe me con ne guzhin me ve siper tavolines dhe me lepinte...ooooohhhhh aty i thash boll se se duroj dot ma FUT karin se me pelqen shum... ai e futi aq thell se me ben syt xixa...ohhhh ohhhh..pastaj me tha hajde bojm dush pashk.. benim dushin dhe me ishte sh i lodhur.. me fuste gishtat ne pidh, ohh kenaqsi sa dhe tani kur e kujtoj bohem qull.. kuur erdhi babi im dhe mami i atij ne benim sikur skishte ndodhur asgje... dhe cdo pasdite e ndjeja kete kenaqsi ohhhhh cdo dit e me mire...>>>se harroj kurr<<< dhe sot e kesaj dite jemi te dashuruar...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

49 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 3:51 pm

Nje dit prej ditesh duke menduar ne dhomen time te fjetjes e kisha celularin ne dor, isha i merzitur dhe me strese te tepruara. Rastesisht me shkoi dora tek kari kur papritmas u ngrit si nje shkop i madh e i fort magjik. Mendoja se kend ta telefonoja qe te ma hiqte ket epsh.Fillova ti shikoja numrat e telefonit ku pash se kisha nr e nej vajze qe nuk e pata takuar ne kohe te gjat te cilen e endrrroja ta kem vetem ne shtrat. E bera zemren gur se fillova te telefonoj, kur menjehr u paraqit zeri i saj i embel e melankolik qe filloi te ma drithte zemren e zerin. E pershendeta dhe i tregova se cili jam kur edhe ajo sme kishte harruar "me befasoi" por edhe ndjeja diqka te veqant ne zerin e saj kur degjoi kush jam.E ftova per kafe e i thash dshiron te pim nga nje ne lokal apo ne banesen time, kur per qudi ajo kishte deshir te vinte ne banese tek une, saq une u habita fare...Ajo erdhi!!! Dola ta prisja jasht me nje shishe shampanj qe dola ta blej...Ajo hyri brenda!!! Ne fillim filluam te flisnim rreth asaj kohe dhe kujtimeve te ca kohe me par qe nuk ishim takuar...Bisedua!!Kur papritmas ndodhi nje heshjte qe mu dukej se simbolizonte njefar lloj qirje...Ngadal me nje got shampanj u afrova afer saj dhe i thash dua te te shikoj ne sy vetem...Ajo as qe priti dhe menjeher mu gjuajt ne buzet e mia te terura dhe ne karin tim te etur prej kohesh...Ky kar u zgjua, kur ajo filloi ta prekte dhe e ndjeja se filluan te leshonin kembet...duke u lepir une en cicat e saj e ajo ne gjoksin tim..u zhveshem te dyt!! ajo kapi karin tim dhe filloi ta thithte aq me endje sa qe mua dita mu be me yje..por nuk prita me gjat dhe e ktheva nga mbrapa per tja futur sa me shum karin te pidhin e saj te embel te cilen un e quaja "kafaz i arte"..vazhdoja ta qija me tere forcen qe kisha doja te ndaloja te pushoja por ajo deshironte ende deh peshperiste "shtima krejt se me kalle"..vazhdoje ma te madhe qirjen...kur erhdi koha e derdhjes.. e gjith spera qe dilte na kari im derdhej ne gojen e saj magjike e cila filloji te ma thithte edhe njeher me te madhe...pushuam pak por ajo ende donte...kur e kapa per bythe ne preher e e qova tek kuzhina...ku e hypa mbi tavolin dhe edhe njeher fillova ta ngrja me duar belin e saj per per tja futur ket kaarr ne pidhin e saj...deri sa u bo qull dhe u lodhem per se tepermi...u ndaluam bem edhe njeher sex ne dush dhe une e pershendeta dhe iku nga banesa ime...at dit e deri me sot asnjher me sjam takur me te...do te doja qe edhe njeher ta kaloj at moment me te....

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

50 Re: Tregime Erotike prej Thu Jul 24, 2008 3:54 pm

ishte nje nate e nxehte gushti dhe me shoqerine ishim ne dr tek alfa ku kendonte gena. pime, kercyem dhe na ofrohet nje shishe nga nje grup meshkujsh, goxha simpatike. e pranuam dhe filluam te flirtonim me to. i ftojme ne tavolinen tone per te pire, pijme te gjthe, kercejme, filluam te prekeshim poshte kofsheve. un isha veshur me nje minifund te shkurter fare dhe nje kanatjere ekstravagante, gishtat e tij qe ferkonin pidhin tim me eksituan shm dhe ia bej me shenje dhe dal jashte. shkojme te mak e tij dhe si te cmendur fillojme te puthemi qe jashte, te prekemi, te kafshohemi, ai filloi te me lepinte gjoksin e te me fuste duart ne pidh, un po kenaqesha shume. shkojme tek mak e tij dhe duke u lepire me nj-tj zhvishemi, i ulem siper dhe fillojme te qihemi fort...un renkoja dhe iu rrotulloja siper karit te tij dhe i thoja ta henksha karin, ai me kapte ne bel dhe me shtynte poshte qe te futej kari sa me thelle.u qime rreth 15min, vishemi dhe po shkonim brenda kur shikojme tav tone qe po dilnin. ato kishin nje apartament ne golem dhe nisemi per atje. ishim 3vajza dhe ato 5meshkuj. nisemi me dy mak, nderkoh ferkimet dhe puthjet vazhdonin sa tek nj e tek tj. futemi tek apart i tyre dhe te gjithe ne guzhine filluam te qihemi me nj tj, beme orgji,njera nga shoqet kur ai ishte lart meje duke me qire, erdhi e me lepinte gjoksin e une nga eksitimi i fusja gishtin tim ne pidh, pastaj ajo filloi te me puthte, ndryshuam pozicion, un ia merrja ne goje asaj pidhin dhe njeri nga kto me qinte ne bythe..ohhh vazhduam gjthe naten qirjen me te gjthe, ishte tmerresisht ekstazzzzz.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 2 e 3]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi