poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Forum
ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantimi78Tue Aug 02, 2011 9:59 pm
rPaymnme  get fans on facebook page  xq
Asnjė mesazh i ri

Poezi Ne Foto00
Asnjė mesazh i ri

Poezi5523Fri Jul 25, 2008 9:47 pm
Poeti_Perlotur ``Sms``Sexy``
Asnjė mesazh i ri

Sms293Fri Jul 25, 2008 9:47 pm
Poeti_Perlotur ``Sms``Sexy``
Asnjė mesazh i ri

Diskutime00
Asnjė mesazh i ri

Muzika558Sun May 02, 2010 1:06 pm
brixhilda Migjeni, i harruari i Shkodrės
Asnjė mesazh i ri

Letersi23Sun May 02, 2010 1:06 pm
brixhilda Migjeni, i harruari i Shkodrės
Asnjė mesazh i ri

Hisori22Wed Jul 23, 2008 3:41 pm
Poeti_Perlotur Spiunėt, Gjergj Fishta: Tė hapen dosjet
Asnjė mesazh i ri

Humor178Wed Jul 23, 2008 4:53 pm
Poeti_Perlotur Barsaleta..!!
Asnjė mesazh i ri

Mjekesi11Sat Dec 08, 2012 10:55 pm
Mika304 Gjashte vese tė mira shėndetsore
Asnjė mesazh i ri

Trupi Dhe Shendeti13Mon Jul 21, 2008 3:03 pm
Poeti_Perlotur Droga dhe Alkoli
Asnjė mesazh i ri

Bota Erotike366Thu Jul 24, 2008 4:45 pm
Poeti_Perlotur Tregime Erotike
Asnjė mesazh i ri

Dashuri00
Asnjė mesazh i ri

Moda & Estetika411Mon Jul 21, 2008 2:47 pm
Poeti_Perlotur 10 gjera qe duhet te dini per Moden
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete11Mon Jul 21, 2008 2:43 pm
Poeti_Perlotur Buzeqeshja
Asnjė mesazh i ri

Interneti537Thu Jul 24, 2008 2:30 pm
Poeti_Perlotur Nick-e zbukurues per msn

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 788 artikuj

Forumi ka 43 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri skiatori

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 35 mė Mon Jul 23, 2012 7:32 pm
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė

Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur