poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Tregime Erotike

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Shko posht  Mesazh [Faqja 1 e 3]

1 Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 8:35 pm

HUMBA VIRGJERINE ME SHOKUN E VELLAIT


Ne korrik te ketij viti shkova te jetoj ne prishtine ngase kam filluar mesimet ne kolegjin amerikan ne prishtin n klasen e 10,Jam 15 vjeqare edhe pse ne te vertet dukem sikur jam 20,shkova ne prishtine te jetoj ne banesen e vellaut tim ngase ai tashme ishte ne studime,me te jetonte shoku i tij me i mire Eddy edhe ai eshte student.Diten e pare kur e takova eddyn ndjeva nje fare simpatie ndaj tij ishte shum i bukur terheqes e simpatik.Mbas 1 muaji pra ne gusht vllau fitoi nje burs 3 mujore studimi per ne londer dhe ne shtator kur filloi msimi ne prishtine ai u nis per ne londer, mbetem te jetonim ne banes veq une e eddy,ai me shikonte ne menyre te quditshme i pelqeja shum prandaj bera qdo te mundur ta terhiqja vemendjen e tij.Nje dite u ktheva me heret nga shkolla e zhvesha uniformen dhe hyra ne banjo te beja nje dush,kur reth ores 1 mbas dite eddy u kthye nga ligjerata. Une e dija qe ai erdhi edhe pse ai nuk e dinte qe jam ne shtepi, ai u ul ne dhomen e dites dhe po shikonte TV,une dola nga banjoja krejt lakuriq dhe isha drejtuar nga dhoma e dites. Kur ai me pa tere lakuriq mbeti pa fjale! Kerkova falje dhe u largova nga dhoma, ai mbeti gojhapur dhe pastaj kur u ktheva e veshur me shikonte cuditshem. Pergaditi nje sendwich ne kuzhine edhe me ftoi te hanim bashke une nuk hezitova, biseduam gjate dhe pastaj ai kishte pune me disa shoke dhe doli.Une rrija vetem ne shtepi dhe po shikoja Tv ishte merzitshem pa eddyn, por prap hutohesha nga TV-ja.reth ores 20.00 ai u kthye une isha e veshur me pizhama ngase po shikoja nje film dhe isha e lodhur nuk kisha bere plane te dal me shoqe. Po shikoja nje film edhe eddy mu afrua e me shikoi "po kqyr filma per femije" tha, une u nervozova edhe e shikova shtrember,Ai me tha mbylli syt edhe zgjidh nje film ne raft e do ta shikojm bashk, Ok i thash e mora nje film ne fund ngase e dija qe eshte porno film edhe i thash pavaresisht cfar filmi eshte do ta shikojm deri ne fund u pajtua. E leshuam filmin plot aksion
Filmi ishe 1 vajz e 10 meshkuj ajo i plotesonte deshirat e 10 burave ishte film i mrekullueshem,Eddy bente shaka me mua e ne menyre provokuese me tha:kjo vajza e paska trupin e mire por nuk ta kalon ty po te kalon se mund ti kenaq 10 bura per nje nat.Mua me erdhi shum rende ajo fjale e i thash kete do ta shohim ndoshta nuk mund ti kenaq 10 burra por mund te te kenaq ty,ai mbeti duke me shikuar une iu afrova edhe fillova ta puthja. Ai ne fillim mbeti i hutuar por reagoi edhe ai ne puthje,. Puthe aq mire une terhoqa me afer edhe ai filloi te me ledhatonte,mu afrua ngadal edhe filloi te me puthte ne qafe dhe teposht pastaj filloi te ma zhvishte pizhamen fillova ta zhvishja edhe une ate ishte shum mire pas disa qatesh ai filloi te me zhvishte edhe pjesen e poshtme, ishte shum i eksituar edhe nga fillmi dhe penisi i tij ishte ngritur ishte shum i forte,filluan te luanim me njeri tjetrin ne dhom ai me ledhatonte poashtu edhe une ate,pastaj me ngriti dhe me dergoi ne dhomen e tij ne shtratin e tij te madh per 2 persona une ende nuk isha lakuriq ngase i kisha te veshura edhe tangat ndersa ai po ngare me duart e mija e kam zhveshur,leshoi muzike dhe filloi te mi thithte cicat ma puthte trupin dei me vagine pastaj si i qmendur ma thithte vaginen me eksitonte une rija ne shtratin e tij lakuriq edhe pritsha qe me ne fund ai te fillone te me qinte por kur une isha ne vlugun me te madh ai me tha po bejm nje gabim te madh ngase ti je e vogel ndersa une jam i rritur,une ju afrova edhe me shume dhe fillova te ja thith penisin dhe krejt trupin ai dridhej i teri zemra i rihte me shpejtesi te madhe dhe bente si i qmendur ... me shtrengoi mi hapi kembet dhe ngadal filloi ta fuste penisin e tij brenda une bertisja nga kenaqsia e madhe e ai ngadal e ngulte karin e tij ne pidhin tem me ridhte gjak po skishte rendesi une fillova te derdhem po ashtu edhe ai filloi te derdhej ne vaginen time une veq renkoja dhe ofshamat e mia degjoheshin ne gjith dhomen ma ngriti kemben dhe vazhdi te me qinte, sa here derdhej ndronte edhe pozicionin me kenaqte kari i tij ishte shum i madh edhe kur e fuste krejt ne pidhin tem une bertisja nga knaqesia e madhe e therisja me emra te ndryshem e lusja te me qinte sa here derdhej po per fal kari i tij si motor mi plotsonte deshirat e mia seksuale,seksi zgjati disa ore nuk me kujtohet sakt por e di qe te nesermen nuk shkova ne shkoll ngase isha shum e raskapitur edhe e kalova nje dit me eddyn ne shtrat here duke u puthur e here duke bere sex.Te nesermen ne mbremje eddy eshte ndare nga nga e dashura e tij blerta dhe tani 1 muaj po kalojm nete te paharueshme sexuale dhe mbremje te nxehta plot pasion.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

2 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 8:41 pm

Hera ime e pareKete vere ne fund te vitit shkollor u mblodhem disa shoqe e shoke per ti kaluar pushimet bashk.Me konkretisht ishim 4 persona,nejse vendosem te shkonim shqiperi ne Dhermi morem nje shtepi me qera shum larg dhermis ne fakt ishte ne periferi por afer detit.Kaluam shum mire ishte fantastike per mua ngase me ne ishte mashkulli qe e doja me shum.Pasi kaluan dy dit ishte ora 2 pas mesnate bente shum vap dhe sme zinte gjumi ishte e pamundur te flija,besa shoqja ime bashk me Ledrin nje shok shkuan ne dures per ti vizituar disa shok edhe do te ktheheshin te nesermen,pra isha vet me Leon djalin me te cilin isha e dashuruar,dola jasht ne ballokn dhe po shikoja detin, ne at qast mu afrua leo e me tha spo te ze gjumi apo qfare po ndodh me ty.Une u ktheva nga ai dhe ishim shum afer njeri tjetrit -i thash ben shum vap e spo me ze gjumi.Mu afrua dhe me tha eja me mua... Isha e hutuar por shkova me te.Me tha a deshiron te lahemi ne det edhe buzeqshi ,pranova por i thash te shkoj ta mar kostumin e larjes, por ai me kapi per dore dhe tha ska nevoj,zemra me rihte isha shum e frikesuar por edhe e kenaqur qe me ne fund isha vet me te.U afruam afer reres dhe ujit dhe leo filloi te zhvishej ishte pothuajse i teri lakuriq mu afrua afer dhe filloi te me puthe ne buze une u shtanga isha e hutuar nuk e besoja ajo qe po ndodhte ai me shtrengoi per beli dhe filloi te me zhvishte me duart e tij te fuqishme ,mbas disa minutave se di as vet une isha e lakuriq para tij bashk me te ai me puthte leht ne qafe ishte e mrekullueshe,me terhoqi ne uje dhe filluam te notonim bashke pas disa minutave u gjendem ne breg lakuriq putheshim si te qmendur ai ma ledhatonte krejt trupin mi thithte cicat mi ledhatonte me puthte krejt trupin pastaj me kapi dhe bashk u nisem drej shtepise ku jetonim,ishim te lagur por kjo sna pengonte,hyme brenda ai me vendosi ne shtrat edhe filloi te ma puthe vaginen ai filloi te ma perkellelte klitorin me gjuhe ishte e mrekullueshme ma puthe vaginen si i qmendur qe me derguan deri ne perjetim te orgasmes fillova te derdhem por ai ende nuk e futi karin e tij ne vaginen time mi thithte cicat ma ledhatonte trupin vaginen gjithqka por nuk e fuste karin e tij e te fillonte te me qinte fillova te renkojja dhe ohhhhh e imja degjohej ne gjith dhomen fillova ta lusja please fuck me ai buzeqshi edhe mi hapi kembet mire dhe ngadal qe te mos kisha dhimbje ja filloi te me qinte me ne fund,ne fillim kisha pak dhimdje por ai ishte i kujdesshem ne fillim e fuste karin ngadal po pastaj filloi me shpejt une renkoja si e qmendur ai filloi ta rraste edhe me shum dhe fillonte te derdhej ne vaginen time ishte e mrekullueshme e fuste karin edhe me shum e une isha ne ekstaze per disa minuta nuk dija se qfare po ndodhte veq e di qe renkoja si e qmendur nga kenaqesia beme sex reth 3 ore disa here u derdhem dhe ishte fantastike nuk e dija qe ishte aq i mire sexi,ishim te lodhur dhe lakuriq une isha bere e tera e lagur edhe nga gjaku ngase me leon e humba virgjerine me kapi per dore dhe beme dush se bashku e mbushi vasken edhe ai fillonte te me lante ma ledhatonte tere trupin ne vaske qendruam nja 30 minuta pastaj dolem dhe shkuam ne dhomen time ngase shtrati ishte me i paster.
Une isha e lodhur po leo jo ai me shikonte dhe me puthte me ledhatonte pastaj une fillova ti thith penisin,testikujt,por edhe vulven ai ndjente nj knaqesi dhe dhridhej nga kenaqesia ishte i mrekullueshem perseri beme sex ai ishte shum i eksituar dhe mezi priste ta fuste karin ne pidhin tim edhe tundej si i qmendur dhe ma fuste karin deri ne fund por kujdesej qe te mos kisha dhembje por sa ma shum ma fuste karin aq me shum me kenaqte dhe perjetoja orgasem te panderprer ishte nje nat e paharueshme edhe pse isha vetem 16 vjeq dhe perjetimi i sex me leon eshte e mrekudhueshme ende jemi bashk dhe netet tona te sexit jan te mrekullueshme dhe plot pasion.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

3 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 8:43 pm

Autobusi


At dite nuk mund ta harroj kurr. Qndroja ne stacionin e autobusve. M kaploi te ftohurit. Prisja fatin q dikush te me drgonte sa me pare ne shtpi, q te shtrihesha e te pushoja me ne fund ne shtratin tim te bute e te ngroht. Me bisht te syrit vrejta Fatn, ish-shoqen time te gjimnazit dhe menjher u nisa ne drejtim te kundrt ne mnyr q t'i ikja kontaktit me te. Ne te vrtet, shum njerz i mundon fiksimi kohor. Pr Fatn, mu kto gjra ishin te rndsishme, gjra kto te cilat edhe pas 30 vjetsh pr te ishin te rndsishme. Pr te ishin te rnd-sishm emrat e ish-profesorve. Pr te ishin te rndsishme vendet ku ishin te ulur nxnsit. Ky shkollim mbase pr Fatn ishte e vetmja gj q ishte me rndsi ne jetn e tyre... Mirpo Fats nuk arrita q t'i shmangesha. M'u afrua dhe me preku pas shpine. "'sht puna jote, shoku im i vjetr? Bhesh kinse nuk me njeh?!" Duke e aktruar befasin, une ne mnyr miqsore ia shtrngova dorn. Lutesha q te mos fillonte te fliste prditt shkollore! Ishte njra nga ato femrat e qndrueshme, me nj gjatsi gati sa e imja, kurse ne take, ma kalonte. Kishte njfar bukurie seksi, e cila disi me friksonte qysh kur ishim ne shkoll. Kishte flok plotsisht te thinjura te cilat u afroheshin faqeve. Qysh kur ishim ne shkoll ajo kishte filluar q te thinjej dhe ajo tuf e flokve te thinjura, ne vetdijen ton djaloshare kishte nj domethnie seksuale vullkanike. doher kisha njfar stresi ndaj saj. Me provokonte ne mnyra te ndryshme. Ma mbshteste kokn mbi sup, e mbshteste trupin e saj pr trupin tim, por asgj me shum. Vetm do te me shikonte, do t'i lpinte buzt e ima. Tani, pas tridhjet vjetsh, dukej te ishte ende e mbajtur mire. Kishte pasur te veshur nj pallto. - 'bn? - e pyeta si i marre. - 'mund te bj une? - tha. - Une nuk jam ambi-cioze sikur ti, q te shkruaj libra. Dhe pastaj biseda filloi. Me pyeti pr prishjen time te kurors, sikur kjo te kishte ndodhur dje, e jo para dhjet vjetsh. Edhe ajo ishte e ndar. Por, ne mnyr te pacivilizuar. Shum thjesht. Ishte martuar von, me njfar torollaku i cili kishte prjetuar knaqsi duke i br asaj skena. Mua me bubullonte koka kah m'i fliste kto gjra. - Mund te supozoj - murmurita. - Nuk mundesh - pshpriti ajo. Se pari e kishte munduar me xhelozi, e pastaj kishte filluar q ne shtpi t'i silite shokt e vt, pr te luajtur bixhoz. Por ai e kishte prulur gruan e vt. Me kapi pr dore, duke me liruar nga udhheqja e biseds, kshtu q derisa ajo fliste, ishte e mjaftuedhme q une vetm te pohoja me kok. Ishim se paku njqind veta, kur me ne fund arri-ti autobusi. Te gjith u paluam pr njri tjetrin, duke u futur ne autobus. Ishim aq te shtypur pr njri-tjetrin sa q gati e humba frymmanjen. Si duket, Fata nuk ruhej aspak. Ne te vrtet, nuk e kishte dert q pjest e saja te trupit i prekeshin nga meshkujt e pranishm. E shkumcoi pallton, apo iu kishin shkputur pul-lat ne tollovi dhe u mbshtetm stomak pr stomaku, gjoks pr gjoksi. Cicat e saja te mdha filluan q te m'i ngrohnin mushkrit. Ajo vazhdimisht fliste . Burri e kishte paditur dhe dshironte q fia uzurponte shtpin. - Paramendo. Kurr nuk sht denihur ne mua. Friksohej nga ajo se mpastaj. kur te bhej fmija, une me nuk do ta prfillja aspak. - gari filloi q te qante. - U bra plotsisht e frustruar. Bum im kishte dshir q te me puthte npr siomak.e pastaj me pnis te me kalonte npr krthiz. te me derdhej ne lesh, por brenda kurrsesi jo, vliau im. Nuk dshironte dhe nuk dshironte. E une nuk dshiroja q ta tradhtoja. Disa hre jam munduar q ta shtrngoja me kmb dhe ta mbaja ne brendsin time, por ai me ka rne shuplak, duke me quajtur lavire. Dhe, derisa ajo i prmendre pjest me intime te trupit, une fillova q maksimalisht te koncentrohesha ne bised. Kmba ime ishte e futur ndrmjet km-bve te saja dhe dika me sorollatej npr kok: bja ore burr at gj q bashkshorti i vt nuk ia kishte br. Ndjeva se si po me rritej kari, derisa Fata bise-donte krejt pran buzve te mia. Lviza pak dhe mjetin tim te qirjes e orientova mu ne mesin e km-bve te saja. Po, po. Une nuk do t'i besoj. Ai jo vetm q esht derdhur ne te, por si duket ia paska gjuajtur edhe disa shok te vt, dhe si duket mezi paska pritur q ajo ta tradhtonte, q te qihej me ta, e pastaj ta zinte ne fla-granc. Mirpo, ajo gjithmon ishte nj vash ap-kne dhe e dinte se 'bnte: ajo ishte qir, jo vetm me shokt e tij, por edhe me ata, e edhe me te tjert, kur ai nuk e prgjonte. Dhe tani, ja, ajo kishte ven-dosur q te ndahej. E shkaku? Vliau i saj, pse vjet me i vjetr se ajo, e kishte humburjetn ne nj fatke-qsi komunikacioni dhe shtpia i kishte mbetur ksaj. Ne bised e sipr, ajo lvizi edhe pak dhe tani kari im u mbshtet mire ndrmjet kofshve te saja. Ajo edhe me tutje fliste pr vllaun e vt, por une me nuk e dgjoja aspak. Nga autobusi zbritn disa udhtar dhe ne disi u liruam pak, por prsri hypn disa te tjer, duke shkaktuar prsri prreth nesh nj tollovi te hatashme. Kurse une isha ne kuim te knaqsis. Ngadal ia ngrita fustanin dhe nga pan-tollonat e nxorra at timin. Pr nj moment, gati sa nuk u menda: sapo e afrova karin tim ndrmjet km-bve te saja, e vrejta se ajo nuk kishte pasur brek fare! Guxha ime tanirn rrshqiti ndrmjet buzve te saja te pidhit. Nj pidh te tille te nxeht kurr nuk kam ndier njetn time. Kari im hyri pjerrt, por nuk mund te futej aq sa duhej. Une nuk guxoja ta ndr-preja rrfnnin e Fats ne mnyr q ta lusja pr t'i hapur edhe pak kmbt, gjithnj duke u friksuar se iluzionet do te treteshin. Ndjeva nj ndryshim ne zrin e saj. Ai filloi q disi te dilte me i mbl dhe me i qet. I hapi pak kmbt dhe kari im dalngadal po hynte gjithnj e me thell ne pidhin e saj. A e keni provuar ndonjher, lexues te dashur, q kt ta bni vjedhurazi ne autobus? sht nj gj e tmerrshme kur qirja nuk varet nga dshira personale, por nga dridhja e autobusit ne mnyr te rregullt. Kari im lvizte ne prputhje me tundjen e autobusit npr rrugn jo te rrafsht, por mu kur paraqitej nevoja me e madhe e shpejtimit te ritmit, ai autobus i malikuar qetsohej fare. Fata vazhdimisht fliste. Mendoj se edhe ajo filloi qtkallej.Tektash!? Isha i tri i skuqur nga mosdurimi. Me dukej se do te shkonte ende koh, e une ende nuk arrija dot deri te qirja. Zemra me rrahte si kurr me pare. Buzt e saja u prputhn pr buzt e mia. - Mos me puth. Po me vjen turp. Pastaj, 'do te mendojn njerzit pr mua. Bhu i mire. Prndryshe do te ndahem nga ti. Jo, vetm kt mos e br - mendova vetmevete. Vazhdova q edhe me tutje t'ia fusja ngadal, duke e trhequr sa me shum kah vetja. Asgj nuk do te ndodhte e keqe, po mos te brtiste nj i marre, duke na shtyr: - Aman bre zonj. Ngushtohuni pak. Nuk po ju dilka nj bote vend! - Shko bre n'pidh t'nons! - i brtiti Fata ime me gjuhn e saj vuligare dhe u shrnang pak. Ne at moment une ia futa deri ne fund, thell, thell, mu ne momentin kur edhe fillova q te derdhesha dhe ta mbushja me spermn time. Pulsimet m'i shtanguan kmbt, kurse npr kurriz me kaluan disa ndjenja rrqethse. Isha i lumtur q me ne fund do gj pr-fundoi aq mire. Pastaj me kujdes karin tim e trhoqa nn pantollone. Askush nuk hetoi asgj. Me ne fund, ne mnyr falnderuese e putha Fatn ne faqe. - Dhe, 'ke vendosur te bsh me burrin? - e pyeta, edhe pse deri me tani nuk kisha lidhje se 'm kishte folur deri me tani. - Asgj - tha hareshm - mu asgj. Nuk do t'i shmangem. Do ta malltretoj edhe une at! Ajo u prgatit pr te dal nga autobusi. I propo-zova q te shkonim se bashku tek une, ne banes. Ajo refuzoi. I propozova q t'ia lija adresn ne mnyr q me von te me paraqitej, kur te dshironte. Ather pr hre te pare me shikoi arsyeshm, sikur te uditej se pr 'arsye isha pran saj. - Jo, po ti po e tepron tash! Mendon se me gjith kto pranime kam dshiruar q te ngulitem? Po. Me ke plqyer ne gjimnaz. Por, ne tash jemi te vjetr. Paramendo se si do te dukej q tek tani te qiheshim!? Harroje kt. Me te vrtet une jam kundr do gjeje q sht kundr miqsis son. Jo, nuk do te kisha mundur q te te paramendoja si dashnor! Gati sa nuk e humba vetdijen. E kjo pak me pare, si do te mund te quhej?! E mundova kokn lidhur me kt kur pr nj moment Fata tnim doli nga autobusi. Ah, autobus i mallkuar...

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

4 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 8:45 pm

Caste dashurie (tregim)Nuk arrinte te flinte ate nate, dhe idea qe ajo ishte bere e tija e lumturonte.
Kishte bere gjithfare sakrificash per te arritur ate moment sublim, aq shume te enderruar, deshiruar dhe merituar. Merituar ishte pak e veshtire per te thene, por i pelqente te mendonte keshtu.

Shkruajti ne ditarin e tij.

Sot me ndihmen e zotit bera dashuri me D.... .Them me ndihmen e Zotit sepse duhej vertet ndihma e tij per te mposhtur vajzen me emrin D .... .
Kjo femer ishte endrra ime e ndaluar ne 6 muajt e fundit dhe sot per kenaqesine time dhe te sajen( shpresoj), Ajo pranoi te bente dashuri, edhe pse mund te kishte pranuar me pare kete, por mund edhe te mos pranonte kurre!( ishte hera e dyte, por e para here qe e beme per se mbari)

Ishin muajt me te lodhshen per mua! Thuajse do dite shkoja ne supermerkaton ku punonte ajo per te blere gjithfare sendesh qe ne disa raste nuk me nevojiteshin aspak, por une kisha nevoje per ate.


Ajo kohet e fundit kishte pranuar te pinte disa here kafe me mua dhe kur une i bera ftesen per ne restorant nuk pranoi menjehere.
Kaluan dite para se te me thoshte " jam e lire ne mbremje ".
Pas darke ate nate nuk beme asgje perfundimtare. Arrita t'i jap puthjen e ndarjes kur po i uronim njeri tjetrit " naten e mire". U tregova i paturpshem kur i shtrengova koken dhe e putha ne buze, para se ajo te zbriste nga makina ime.

Dukej sikur ajo nuk ishte e fyer, perkundrazi ndersa largohej kthehu kryet dy here duke me pare me epsh. Zbrita nga vetura e vrapove tek ajo, ne momentin qe ajo ndodhej te porta e shtepise se saj. Qen vetem 10-12 metra nga rruga.
Ajo me pa dhe me perqafoj duke mbeshtetur kryet te gjoksi im. Ishte me e shkurter se une, i putha floket e zinj ,ndersa ndjeja gjinjte e saj qe me preknin ne trup. Nuk e di sesa minuta qendruam keshtu midis ledhatimesh kur me ne fund e putha perseri. Me puthi dhe ajo e hapi menjehere gojen per te futur gjuhen e saj ne gojen time.
Heren e pare beme seks ne makinen time 4 dite pas puthjes se pare.
Isha une qe zbertheva i pari pantallonat dhe ajo ndiqte me sy levizjet e mia plot padurim per te shikuar organin tim mashkullor. Emocioni i " eksplorimit" te trupit te partnerit/es heren e pare eshte kenaqesia me e madhe ....
Pastaj erdhi dhe kjo mbremje e paharrueshme. Fundi i ditarit.

---------------
Ai shkoj ne shtepine e saj pas mesnates kur prinderit e saj flinin.
Ishte nje shtepi jashte qytetit me dy kate.
Ajo e shoqeroj neper erresire ne dhomen e saj ky e vetmja drite vinte prej televizorit me volumin e ulur.
Nuk kishte kohe per fjale, prandaj u zhveshen me shpejtesi. Ajo i kishte thene se do t'i pelqente te benin dashuri ne dhomen e saj, dhe jo vetem ne makine ku gjerat beheshin shpejt e shpejt.

Kesaj here ai donte t'i puthte syte e saj te bukur, nga ata sy qe kur te shihnin te "pervelonin " krejt.E puthi edhe ne buze te veshet ,qafa dhe me pas supet. E kafshoi lehte te qafa dhe te supet duke i leshuar fryme te ngrohte nga goja poshte mjekres, brenda vesheve, kjo zakonisht i eksitonte shume vajzat qe kishte njohur, problemi ishte qe s'ishte e thene t'u pelqente te gjithave ........
Pastaj "punoj" per disa minuta me gjinjte a saj te cilet i kishte enderruar qysh heren e pare qe e kishte pare. Ia puthi ,lepiu, e kafshoi lehte majat e ginjve e ne ate moment ajo shpertheu ne renkime . " Ule zerin " i tha ai me friken se prinderit do t'i degjonin.
- Mos ki merak - tha ajo dhe i tregoi me dore deren e dhomes te mbullur me eles.

Perhere kishte pasur dobesi per vithet e femrave, e ktheu nga ana tjeter dhe e puthi tek vithet pa harruar t'i ledhatonte shpinen. Prapanica e saj mahnitese i shtoj se tepermi eksitimin. Ishte ajo qe e "torturuar" nga deshira u kthye dhe hapi kembet.
Ai nuk harroj te vendoste jastekun poshte vitheve te saj e pastaj e futi atje ku duhej te ishte " ndezur zjarri" minuta me pare.
Ishte vertet e ndezur dhe mjaft e lagur te vagina, prandaj organi i tij rreshqiti lehtesisht brenda saj pa asnje renkim qe paralajmeronte dhimbje nga ana e vajzes.

Ajo nderroi pozicion duke u vendosur sipr djalit. " Me pelqen te qendroj mbi ty " tha ajo dhe duke bere shtytje, u perkul per te puthur gjoksin mashkullor.
Pak me pas ishte ai qe i ledhatonte me njeren dore gjinjte dhe me tjetren klitorin, Pas disa sekondash Ajo renkoi llahtarshem sikur dikush po e vriste ...
Ishte renkimi i orgazmes se asaj te cilit ju shtua renkimi i atij.
Ndersa po merrnin fryme dikush trokiti te dera e dhomes .
- Nene mos u shqeteso,- tha ajo
-fare ndodhi ? pyeti nena e vajzes qe me sa dukej i kishte degjuar klithmat, renkimet e tyre .
-Asgje ,Nene ,pashe nje enderr.

Pas nje ore ai u largua fshehurazi nga shtepia e vajzes.
Ndihej i lumtur qe 6 muajt qe kishte pritur vajzen nuk i kishte humbur kot.


Ky eshte vazhdimi i tregimit te pare.

Ndodheshin te dy ne nje Parkim ku naten shkonin iftet e te dashuruarve.
Atje kishte pak liri, prej kohesh Policia mbyllte nje sy per te lene te qete dashnoret ne defrimin e tyre .Veturat ishin zakonisht te shumta ku neper muzg mund ta dalloje qe ishin ne pergjithesi ifte te reja qe kryenin marredhenie dhe nuk mungonte ndonje burre qe kalonte per te pare. Ishin ata maniaket qe shqetesonin
te dashuruarit me shikimet e tyre etj.

Ai e ledhatoj te pubisi lehtesisht dhe ajo beri te njejten gje me organin e tij seksual. Vazhdoj ta ledhatonte te klitori pa humbur durimin, derisa ajo filloj lagej.
-Me pelqeu menyra si me perkedhele poshte ,-tha ajo dhe me shpejtesi i uli sedilen e makines atij.I shtrire ne sedile ai ndjeu duart e saj te "vezt" e tij dhe buzet e saj qe " arrestonin" koken e organit, pastaj organi u zhduk brenda gojes se saj, ku gjuha e saj luante si ajo e gjarprit sa here qe e nxirrte pjesen me te madhe te organit seksual nga goja e saj e thelle. Perdorte gjuhen e pastaj e thithte krejt duke i kushtuar shume vemendje " vezve" te djalit, te cilat nuk i linte te qeta me doren e djathte.

Degjoheshin zhurma makinash qe leviznin rreth e rrotull. Ata te dy nuk shiheshin nga jashte ,ashtu si ishin shtrire e perkulur ,dhe ishte ky momenti ku burrat " spektatore" nxeheshin nga zilia ose eksitimi !!
Nje veture ndaloi prane tyre ne momentin qe ai ishte prane arritjes se kulmit te kenaqesise dhe pa nje drite t'i verbonte .

Ajo e nxorri nga goja ate, tamam kur s'duhet t'a nxirrte dhe ai e perfundoj me dore "eshtjen" . Po ,tamam eshtje ishte shnderruar ngaqe per kenaqesi as qe behej fjale duke pare nje person me drite dore qe leshonte rreze drite drejt pjeses se trupit te djalit te sapodale nga goja e asaj.
E fshiu ate me shami shpejtesisht dhe ende me pantallona te zberthyera zbriti nga vetura per t'i dhene nje mesim te mire " spektatorit" te paftuar.
U drejtua drejt atij me ulerima, kur shtangu komplet.
Ishte makina e Policise . Askush nuk e priste mberritjen e policise ne ate zone te lir, por shteti her pas here tregonte forcen e tij.

-Po bejme nje kontroll - tha polici duke treguar me gisht nje kolegun e tij qe po ndrionte me drite dore makinen e nje ifti tjeter.
-Me jep dokumentet dhe mberthe pantallonat! urdheroj Polici i cili tashme e kishte rifituar kontrollin qe mund t'a kishte humbur per pak sekonda nga eksitimi i mundshem i shkaktuar nga skena erotike.
Pas disa minutash policet u larguan pa harruar ti thoshin iftit se here tjeter do te merrnin masa te rrepta, ngaqe ligji e ndalonte seksin ne ambjente te hapura ku cilido mund te shihte skena te turpshme.

Pas nje jave Ata te dy shkuan ne nje hotel te vogel jashte qytetit. Deshironin te benin dashuri per se mbari e panderprerje .
Pasi hengren dreke u hyn ne dhomen e tyre.
Vajza D nuk kishte durim dhe donte t'i tregonte menjehere veshjet e saj intime te cilat i kishte zgjedhur per ate takim .
Ai e admiroj zgjedhjen e saj dhe e puthi te gjinjte pa i hequr mbajtesen e gjirit. E puthi edhe poshte mbi mbathjet e saj, dhe e eksitoj aroma qe vinte nga vagina e vajzes. Ne disa raste ishte ere e keqe , ne disa te tjera ishte arome jo e kendshme , por sidoqofte shume eksituese. I spostoj pak mbathjet e zeza asaj per
te perfituar nje puthje nga buzet e organit femeror.
U terhoq ngaqe era e saj jo e pelqyeshme qe la pak pa fryme, por kjo ja shtoi me teper deshiren.

Shkuan ne banje per te bere dush se bashku ,dhe ajo qeshi me te madhe kur ai plot iltersi tha " hera e pare qe bej dush me nje vajze".
-pse qesh ? pyeti ai
-je shume i sinqerte, urrej djemte qe krenohen kot, Edhe per mua eshte hera e pare qe .... e bej ne dush- tha ajo e pa u zgjatur me tej filloj t'a perqafonte ............

Shtrati ishte shume i pershtatshem. Po rrinin te shtrire e ajo kishte vendosur kryet mbi gjoksin e tij duke perkedhelur ato qe ajo adhuronte me shume " vezt mashkullore" .
Ai i beri propozim per te bere nje pozicion te bukur sa per fillim -rifillim .
Pa kthyer pergjigje Ajo u vendos siper tij duke zgjatur gjuhen e saj te koka e penisit i cili tashme i lare mire ia shtonte oreksin ..........
Ai drejtoi vithet e saj drej fytyres se tij, i puthi pak e me vone i lepiu vaginen, ndersa ajo njekohesisht i thithte organin gjenital. Po kryenin ate shume spektakolarin per disa persona ; pozicioni 69 .
Ky pozicion kishte disa avantazhe .Te dy ishin shume te eksituar e asnjeri nuk tregohej egoist .

Vajza e eksituar ne kulm nga lepirjet e tij po tregohej e zjarrte ne thithjet e saj, por e humbi disi kontrollin kur ai i thithi me buze majen e klitorit i cili pas lepirjeve dhe thithjeve po i dhuronte vajzes emocione tronditese.
AI pati deshire t'a depertonte, prandaj e ktheu vajzen per ti dhuruar nje tjeter emocion, ate me rraskapitesin, orgazmen e perlotur.
Ishte ajo qe tunde koken si cmendur, e dikur shpertheu ne lot . I trembur, ai mendoj se po i shkatonte dhimbje, prandaj u terhoq pak, por ajo i mbertheu koken me kembet e saj duke i bertitur ; Vazhdo ,jepi !!
Pas loteve ajo qeshi e lumtur
- asnjehere skam qar, nuk jam perlotur nga kenaqesia - tha ajo .

Dikur u kujtuan qe duhet te iknin nga hoteli.
Ate dite ishte shume bukur e sigurisht qe do te riktheheshin atje per te gezuar momente te tjera, te cilat dashuria i ben te paharrueshme.
Ishin dy te rinj te kushtuar njeri-tjetrit. Ishte i rralle shqetesimi i secilit per partnerin, donin te kenaqnin me do kusht njeri-tjetrin, nuk ishin egoist , ngaqe egoizmi nuk paguan askend. Kushedi nese AJO do te perjetonte te tjera Orgazma prlotse

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

5 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 8:57 pm

Djali i madhe i shoqes sime


E dija se fqinjin tim tetmbdhjetvjear e mundonte vetm nj gj: si t'i fuste hundt nn brekt e mia kallse, prandaj une kisha kujdes lidhur me kt, por si duket, jo edhe sa duhet. Para se gjithash, une as q mund ta fajsoj at pr asgj, sepse, thn thjesht, isha e vetdijshme se pothuajse do mashkull kur in shikon, fillon te jargzohet pas meje, q te bluaj dika rreth rajonit te karit. Un jam, sic thuhet, "e sajuar mire" edhe kah gjinjt, e edhe ne pjesn e kukave dhe isha msuar q meshkujt te prqyrreshin pas meje. Mirpo, shumica e meshkujve iriksohen kur me afrohen. Ndoshta pr ta jam nj knaqsi tepr e forte. Ngan-jher ata sillen ne mnyr thjesht qesharake, e ndjen-jat, te cilat jan ne linjn e skajshme te ndjenjave te trheqshmris, ne vend se kah une, i refuzojn ata nga une, andaj ak kam prjetuar q nj djalosh i bukur, i cili fitoi ereksion te fuqishm kur me shikoi, ne vend se te hidhej ne prqafimin tim, ai vetm me shikonte. Une thjesht ndjej knaqsi ne prqndrimin e vmendjes q e shkaktoj te meshkujt dhe nuk iritohem. Burrit tirn i kam qndruar relativisht ne bes, kurse jeta jon sek-suale ishte e mire. Une e dua, e ai e mon at q e ka. I di te gjitha rreth kompleksit te edipit dhe ngarkess natyrale te meshkujve adoleshent q te kalo-jn npr fazn e dashuris ndaj nns. Kshtu q une nuk u befasova aspak kur vrejta se fqinji im Toni me shikonte me syt e tij rinor. Ai i ndryshoi edhe sjelljet. Nga ana tjetr, mendova se nuk do te ishte ndonj dm nse une e gostis hre pas hre, kshtu q une nuk ia zura pr te madhe kur ai prkulej pr te m'i shikuar kof-sht nn fustan, apo gjinjt e mi nn bluz. Une lejova q ai edhe te me spiunonte derisa vishesha. Bile mundo-hesha q te vishesha e te zhvishesha ngadal dhe ne mnyr provokuese, ne mnyr q atij t'i jepja rast pr nj pamje te mire seksi. E kuptova se puthjet dhe prqafimet tona te zakonshme, pr te kishin nj kuptim krejtsisht tjetr, e nganjher bile arrija q ta ndija edhe penisin e tij te erektuar, ne momentin kur prqafo-heshim. E dija se ai shpesh masturbonte, gj kjo shum normale, me siguri shpeshher duke me fantazuar mua. Une thjesht u ndjeva si lajkatare. Shikimi i tij pr mua ishte sikur nj kompliment i madh. Me kalimin e kohs, Toni u rrit dhe u zhvillua, kurse interesimi i tij pr mua u rrit. Ai u b nj mashkull bukur i zhvilluar, me i lart se 180 centimetra dhe filloi q te merrej me futboll. U b me te vrtet nj djalosh i pashm. Vashat bheshin cop e grime pas tij, por si duket atij ato nuk i interesonin dhe ai sillej ne mnyr .^. relativisht te uditshme ndaj tyre. E dija se dshirat e tij seksuale ishin kryesisht te orientuara kah une. Prcillte vazhdimisht do lvizje timen, duke e shfrytzuar do moment q te me afrohej dhe q te me prekte, kinse rastsisht. Me duhet te pranoj se ai me knaqsi me ndihmonte, sa hre q e krkoja ndihmn e tij. E dija se sa hre q une nuk e shikoja, syt e tij ishin te ngulitur ne trupin tim. E ai kishte problme ( mdha q ta fshi-hte ereksionin ndrmjet kmbve. Dhe, si do te ishit ndier ju, zonja e zonjusha te nderuara? 'do te kishit menduar pr te gjitha kto? Me duhet te pranoj se mua me plqente adhurimi i tij ndaj meje. Isha e fascinuar me fytyrn e tij te bukur dhe me trupin e tij te fuqishm dhe e doja sinqerisht dhe thell. Por, oh zot, ai sht ende fmij, fqi, i biri i shoqes sime. Dhe, mbase nuk mund te qihem me kt fmij!? Kjo nuk bn. Gradualisht m'u desht q t'ia pra-noja vtes q at ta konsideroja vetm si nj djalosh te bukur e shtatthedhur, dhe se nj dite ndoshta edhe do te isha ne shtrat se bashku me te. E tr situata me shtyri q une te thellohesha ne mendime. Si do te ishte q ne pidhin tim ta ndjeja karin e fqinjit tim? Nuk mund t'u ikja fantazive. Kur me qinte burri. une e paramendoja Tonin, e ai prjetonte nj knaqsi q kurr me pare nuk e kishte prjetuar. Sepse une fillova q te kallesha jasht mase, gjithnj duke imagjinuar kinse me qinte Toni. E kur une do ta prqafoja Tonin dhe kur do ta ndjeja at kar ne brendin time, dhe kur duart e tija te mdha e le mqishme do te m'i shtrngonin cicat e mia bashk me thimthat e tyre, une do te mendesha e tra. Me ne fund, shtja u konkretizua kur burri im shkoi ne Prishtin lidhur me disa pun personale. Toni, sapo dgjoi se burri im nuk do te ishte aty pr nj koh, une menjher e vrejta ndryshimin ne qndrimin e tij. U b shum agresiv ndaj meje dhe qart i tregoi dshi-rat e veta. Filloi q haptaz te zgurdullohej ne mua, duke me vshtruar qllimisht, q nga koka e deri te thembrat, e duke e ndalur shikimin posarisht te gjinjt dhe kof-sht e mija. Ai dinte edhe te fishkllonte ne shenj te plqimit dhe ma bnte me sy. Kur me prqafonte, m'i kapte kukat dhe me shtrngonte, kshtu q une e ndjeja fort mire karin e tij ne bregun tim te vnres, e nganjher, kur me ngriste lart ne ajr, une e ndjeja topuzin e tij ndrmjet kmbve, e sidomos kur i zgjeroja ato. Une kt, si duket pa qllim, vazhdimisht e kisha br. E dija se ai prgatitej pr kohn kur do te mbetemi te vetm ne shtpi gjat kohs se mungess se burrit tim. Burri im shkoi dhe mu ne at mbrmje Toni erdhi tek une, me qllim q ta zvendsonte shokun tim te jets. Ne te vrtet, qndroja e ulur duke e shikuar tele-vizorin, kurja, Toni. Ai u ul krejtsisht pran meje. Kjo edhe nuk ishte ndonj risi, por ksaj hre ishte disi me ndryshe. Me trhoqi kah vetja gjithnj derisa koka ime nuk u gjend mbi supin e tij. Dora e tij prreth qafs sime lshohej gjithnj e rn posht, derisa me ne fund nuk arriti deri te gj'injt e mi. Pastaj me pllmb but-sisht e kumcoi cicn time dhe me gishtrinj leht e shtypi majn e saj. Buzt e tij puthn ballin tim. E ngri-ta shikimin dhe ai ather me puthi ne goj. Isha aq shum e befasuar sa q gjuha ime ne mnyr automatike deprtoi ndrmjet buzve te tij. Ne kmbn time ndjeva dorn tjetr te tij. Ma shtrngoi kofshn, menjher aty afr pidhit, i cili u b krejtsisht i quilur dhe val i nxeht. Por pas nj asti tjetr une ndjeva njfar panike dhe fillova q te brengosesha. - Ndal, Toni - tentova q t'ia ndalja hovin. - Ksh-tu nuk veprohet me fqinjen! - mezi fola. - Por, une te dua - tha ai. Une vetm bra me kok, u trhoqa dhe nxitova kah dhoma e fjetjes. Vendosa q te shkoja drejt e ne shtrat, edhe pse ishte relativisht hert. I hoqa rrobat nga vetja para se te supozoja se Toni ishte afr ders e cila nuk ishte krejtsisht e mbyllur. Une isha e tra e kallur. E mora gjn e pare nga garderoba ime te ciln e hasa dhe fillova q te mbulohesha. Gabova. Ishte ajo nj baby-doll shum seksi i prbr nga nj material i zi e i tejdukshm, te cilin ma kishte bler burri. Ajo ishte shum e tejduk-shme, ashtu sic ishin edhe brekt e mia gjithashtu te zeza. Dshirova q te futesha nn mbulesn e shtratit, kur pr nj moment ndjeva nj dshir intensive pr urinim. Thjesht, me duhej q patjetr te shkoja ne WC, mu ne ato momente! Dola ne koridor, hasa ne Tonin dhe u orientova kah WC-ja. Me prcolli gjithnj deri te banjoja, duke u munduar q te ma sqaronte, por edhe me bnte lajka. Bullunga nn pantollonat e tij dukej te ishte e gjat dhe e fryr. - Toni, me duhet te urinoj. A do te largohesh, te huciri? - i thash, por ai edhe me tutje qndronte aty dhe oE vshtronte. E vrejta se si po e humbja kontrollin e uduni, prandaj vetm i ula brekt dhe u ula ne ulsen e WC-s. Fillova q te urinoja. Ndjenja e lehtsimit isfafe e pabesueshme dhe ndjeva se si nga une, se bashku me urinn, u largua edhe do presion q e kisha. Toni m'u afrua dhe u gjunjza para meje, duke ma marre fytyrn ndrmjet pllmbave dhe filloi q te me puthte butsisht. Ksaj hre une iu prgjigja ngro-htsistiL duke e mbshtjellur me duar prreth qafs. o'ooaoe] Me ne fund, do kundrshtim prfundoi dhe Toni, duke qndruar ende i gjunjzuar, me ngriti nga ulsja e WC-s. Brekt e mia kishin rne nn gjunj, kurse pidhi im u gjend mu para hunds se fqinjit tim. Ai e futi fytyrn ndrmjet kmbve te mia dhe i lpiu pikat e fun-dit te urines. Une fillova q te klithja. - Oh, Toni, Toni, kaq paturpshm, oh! Por... mos u ndal! - gjuha e tij e cila ishte futur ndrmjet flegrave te pidhit tim, ishte aq pmdezse sa q menjher u derd-ha, duke ia shtyr fytyrn kah pidhi im i flakt. Pas pak ne u gjendm ne dhomn time dhe ne shtratin tim. Te gjitha inhibicionet u zhdukn. Te gjitha arsyet pr prmbajtje u thyen. Ai me mon ashprsisht. Kari i tij i madh u iras thell dhe egrsisht ne pidhin tim te lagsht e te nxeht, gjithnj derisa nuk eksplodoi. Sperma e tij u prhap npr hapsirn time te brend-shme. Ndjeva njfar ngrohtsie te veant. Ather e kisha radhn une. E shtriva at ne shpin dhe nga kari i tij fillova q t'i lpija lngjet tona te prziera, e pastaj fillova q t'ia frkoja xhumbullin e tij i cili ishte ende i forte si gur. Mpastaj e kalrova, duke e ngacmuar kli-torisin tim me karin e tij dhe rrshqita ne te, gjithnj derisa e tr gjatsia e tij madhshtore nuk u gjend ne mua. Lviza leht lart-posht ne karin e tij, duke i lshuar buzt e mia ne te tijat, duke prjetuar knaqsi ne ndjen-jn e shtrngimit te kukave dhe eicave te mija nga ana e duarve te tij te fuqishme. Fillova q te bja lvizje te ngadalshme rrethore, aq sa munda te prmbahesha. Me pas fillova q te qihesha vrullshm, duke u ngulur e ngritur gjithnj e me shpejt ne hurin e tij, kurse edhe ai me kukat e tij mundohej q edhe koqet te m'i fuste bren-da. Kari i tij monstruoz thjesht ma trandi pidhin tim te zjarrt. Vazhduam kshtu gjithnj derisa zjarri nn stomakun tim nuk u rrit deri ne at mas sa q te me shkaktonte nj orgazm ashprsisht te dhembshm e te lezetshm i cili me shtyri q te brtisja, q te qeshja dhe te qaja ne te njjtin moment. Dhe, shum shpejt erdhi momenti kur edhe ai me strpiku pr hre te dyt me spermn e tij te nxeht, e cila u shpmda npr pidhin tim te gzuar. Mbase nuk ka nevoj q t'ju tregoj se si i kaluam ditt e mosprezencs se burrit tim. Ato ishin te kurorzuara me orgji te vrteta. Qiheshim ashpr q nga mngjesi e deri ne mbrmje. do gj ishte e egr, perverse dhe e mrekullueshme. Kaluan disa dite dhe dikur erdhi burri im. Une tani i kam dy meshkuj te shklqyeshm te cilt kujdesen rreth dshirave te mia seksuale, njri ditn e tjetri natn. Une nuk ndjej kurr-far brejtjeje te ndrgjegjes. Tani jam nj dame e mbushur me dy kara, jetoj ne nj lumturi te plot dhe jam e lumtur q arrij t'i knaq dy meshkuj...

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

6 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:10 pm

Hera ime e pare(rrefim i nje kurve)Do t'I kthehem edhe njher se kaluars sime pr ta kujtuar me aq mall virgjrin e humbur. Ather isha pesmbdhjetvjeare, ne vitin e pare te shkolls se rnesme, ne Prishtin. Nuk pen-dohem pr at q kam br sepse ishte nj prje-tim i pakrahasueshm njetn time. Ishte nj nat e nxeh.t qershori ne vitin 1995, dy dite para se te mbushja te gjashtmbdhjetat. At mbrmje kur vendosa te bj seks pr hre te pare, isha ne natn e fundit te menstruacioneve, por epshi q na kishte prfshir nuk na pengoi te zhvishemi bren-da pak sekondash. 1 dashuri im filloi te me puth dhe te me lpij ne do pjes te trupit, q nga gishtrinjt e kmbve e deri te maja e koks. Dikur, pasi arriti te vendi fatium, te dera e para-jss, sic e quante ai, filloi te bnte akrobacione me gjuhn e tij ne vagjinn time te virgjr. Edhe pse une kisha gjakderdhje, kjo nuk e pengonte fare djaloshin tim. Pr gati nj erek ore ka punuar ne klitorisi tim, i cili fryhej dhe me dukej se nga asti ne ast do te shprthente. E ndjeja veten diku ne qiell, ne mesin e yjeve te shndritshm. Isha shum afr kulminacionit dhe nuk mund te prm-bahesha. Pr nj moment filluan te me lidhnin lngjet te shoqruara me nj klithm te mbl. Gjithka do te jepja q te prjetoja edhe nj hre at loj te paharrueshme te Kusebs. Ai u ngrit dhe u afrua pran fytyrs sime duke ma drejtuar penisin ne goj. Isha aq e gzuar q me ne fund ne duart e mia gjendej nj pnis prej se vrteti, q pulsonte dhe ishte i gatshm pr sulm. Kuseba me msonte si ta prpunoja. Fillo te punosh me goj. zeshkanja ime e lazdruar, me thoshte ai me ndje. Ishte hera e pare q provoja nj gj te tille, pran-daj nuk e prita me aq dashamirsi penisin q deprtonte ne gojn time. Megjithat e thithja sipas kshills se tij. Mos te lutem, mos, me dhemb, iu prgjrova. Hape gojn, lre te kaloj me thell dhe me lirshm, m'u prgjigj Kuseba. E ndjeva se ai po rritej dhe forcohej edhe me shum tek rrasej ne gojn time. Isha aq e ndezur sa q e thithja pa kontroll penisin e tij, ndrsa ai shtypte cicat e mia dhe frkonte me dorn tjetr klitorisin tim. Pas pak ndjeva gjuhn e tij ne vagjinn time e cila digjej flak. Gjendeshim ne pozicionin 69, sic e quante Kuseba: une e thithja penisin e tij, ndrsa ai punonte me gjuh ne vagjinn time. Aq shum ndjeja nevoj q penisi i tij te hynte bren-da saj, teksa digjesha ne flakn e epsbit, Dshiro-ja te me drmonte me shufrn e tij. Me nj te lvizur ai u gjend mes kmbve te mia. Ja po afro-het, ki duriin, me pshpriti Kuseba, ndrsa penisi i tij drejtohej ne vaginn time. Isha aq e etshme sa q me nj ton qortues e nxita te m'i njomte me sperme muret e vagjins sime. Dikur ma dcprtoi duke pasur kujdes q mos te me lndonte. E pr-lotur dhe me nj seri oh-oh-esh, une i thash lam-tumir virgjris time. Lott nuk me rridhnin nga nga dshprimi q kisha humbur virgjrn, por nga knaqsia q ndjeja ne ato momente. Kuseba hynte dhe dilte tek une me nj ritm marra-mends, megjithse une nuk kisha te ngopur. E ndrruam pozicionin. Ai me ktheu mbrapsht. Ah, sa shum me plqeu ky pozicion. Ishte e pamundur q te prmbahesha. Lngu i knaqsis me rridhte mes kofshve te mia. Isha e lagur dhe e br quil nga mujoret dhe nga ky lng mrekul-lie. Djaloshi im pomponte me nj ritm gjithnj e me te shpejt derisa u derdh brenda meje. Jam ne parajs, rnkoi i knaqur. Ndrruam shum pozi-cione, ne dhomat e tjera, ne banjo... Une dhe Kuseba qndruam bashk pr tre vjet dhe msuam gjra q pr mua ishin tabu me pare. Tani kan kaluar dy vjet q s'e kam takuar qoft edhe rastsisht ish-t dashurin tim. Nuk me sht dhimbsur virgjria ime, sa me sht dhimbsur lid-hjajon e ndrprer. Knaqsit q i kam prjetu-ar me te, nuk mund t'i prjetoj as me te fejuarin tim. Kot s'thon: Si te ngroh dielli i pare, nuk te ngroh asnj diell tjetr.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

7 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:16 pm

Nje histori e shkurter dashurie me komshienKishte ardhur dita per te nderruar shtepine e kishim sajuar se ku do merja nje hyrje ne nje vend te qete plot me gjelberim the ne front te shtepise nje park i madh ku mund te kaloje kohen e lire. befas gjendemi para shtepise shoku im parkoi makinen dhe une zbrita nga makina qe akoma ndihej ajo zhurma e radiatorit , kur papritmas nga dera tjeter del nje vajze rreth te 25-ve floke te gjata nje fytyre te mprehte esmere e gjate trup elegant na pershendet edhe ne e pershendesim ,i jepte nje audi a4 ngjyre hyri sa hap e mbyll syte u zhduk me nje shpejtesi te madhe ia bej me shenje shokut tim se dicka eshte ne kete mes .
ditet kaluan dhe nuk po e shihja komshien time te preferuar , ishte e premte kishim per te festuar mbarimin e shkolles dhe menduam qe te shkojme ne club , me te thene te drejten dicka po ndieja nejse hyme brenda atmosfere e ngrohte ca njerez qe po kercenin aty ne mes te clubit pas ca birrash sillem verdalle shkeputem nga shoqeria dhe po hidhja nje sy papritmas si ne film kalojne 3 vajza para meje dhe kjo e fundit ishte komshia nuk me vuri re ,mua me ishte fiksuar fytyra e saj prej pofesionisteje , i ndjek pas dhe afrohem tek bari dhe e pershendes : a njihemi bashke e pyes , ajo me kthehet me duket se je komshiu im po i them i ofroj per te pire ishte veshur shume sexy saqe kur e hodha doren time ne shpatulla rreshqiste ne lekuren e saj te bute ngjyre bronxi leshova nje (oh )brenda vehtes pasi nderruam ca muhabete ajo iku me shoqet e saja u ndjeva i penduar .
Nje dite kisha dale ne park dhe po luaja futboll pasi mbarova lojen drejtohem per nga shtepia diku atje tej dalloj nje vajze qe ishte shtrire ne barin e gjelbert qe e ndriconte dielli , i afrohem dhe per cudi komshia e enderrave te mia shfaqet para syve te mi ishte gjoja duke studiuar : a mundem te ulem e pyes po tha ajo me kenaqesi dhe e pyes per jeten e saj me tregon cdo gje me intimitet per jeten e saj shkembyem numrat dhe me tha se nuk duhej ta shqetesoja naten se ajo jetonte me dike tjeter ok i them te them te drejten nuk e mora parasysh qe ajo jetonte me dike tjeter .
nje mengjes me fton ne shtepine e saj per kafe ishte ora 10 paradite isha pak i ndrojtur , i bie ziles dhe hapet dera ajo me fton te hyj brenda mezi po flisja me ofron dicka per te pire kafe ulem ne divanin e saj prej lekure ulet dhe ajo prane meje nje zjarr i vertet me ndizet nga brenda nuk duroja dot dhe i ngjitem siper dhe filloj ta puth ajo po ashtu si e cmendur po vepronte un isha shume i eksituar penici im kishte mare nje force te madhe sa nuk duroja dot doja taja fusja dirkte, por ajo me tha se eshte heret ok i thash, pas pak i thashe qe te me tregontee dhomen e saj te gjumit por ajo refuzoi iu luta dhe ngjitem shkallet nderkaq penici im ishte bere shume i forte i nxehet si zjarr me tregon me dore nga dhoma dhe refuzon qe te hyje brenda atehere e kapi nga mbrapa dhe e hedh drejt e ne krevat ajo u shtri krejt dhe dora ime u fut poshte tek kofshet saj ohhhh un nuk durija dot isha shume i nxehte,i heq minin qe kishte veshur dhe i largoj me gisht tangat qe kishte veshur e kap penicin tim me dore dhe e afron drejt vegines se saa qe digjej nga kenaqesia
Filloj ta pompoj isha shume i eksituar pas pak ndalon dhe nderojme pozicion fillon duke me puthur nga gjoksi dhe ulet poshte tek penici qe ishte lagur me lengun e vegines te saj o zot ndjeja mornica kishte nje stil te te marrit me goje ndryshe nga ato te tjerat e fuste komplet ne goje dhe e levizte gjuhen rreth e perqark penicit kisha pasur edhe raste te tjera por si kete rradhe ishte shume profesionale ishte koha qe te provoja veginen e saj te lengshem qe ishte qullur nga sexi atehere i propozova 69 shtrihem posht edhe ajo me drejton veginen e saj drejt e tek gjuha ime qe e priste me padurim ate qast qe e kisha enderruar prej shume kohesh
Po lepija me shume vrull me nje afsh te madh ndersa ndieja gjuhen e saj tek penici im akoma vazhdonte te mos dorezohej erdhi koha qe ajo te testonte talentin tim qe ishte grumbulluar si nje lume i terbuar ndaloj dhe i dal nga siper dhe gjithe talentin ja derdh ne gjoksin e saj te etur pastaj ajo filloi qe ta ferkonte dhe te ma lepinte penicin tim me nje afsh qe nuk kishte fund. pasi mbaroj erdhi koha qe te iki se edhe ajo kishte ca shoping per te bere , isha shume i lumtur o zot...

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

8 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:26 pm

Ishte ditlindja jotePasi e festuam ne nje ambjent shum shoqeror ne fundin e festes tu afrova dhe te pershperita.....kam nje dhurat te bukur per te te dhuruar dua te vish me mua !! buzeqeshe mir me the,dhe ashtu u nisem te dy udhehiqja un drejt nje loteli te mrekullueshem ku dhe kisha pregaditur gjithcka per te dhuruar nje dhurat te vecant,
ju afruam deres te dhomes,Dua te ti lidh syt me shami te thash ! ti mbylla syte hapa deren dhe u futem brenda ishte nje atmosfere e qete vetem nje keng e leht balad dashurie degjohej,arom eksituese te pushtoj, ngadal ta perkedhela fyturen dhe ta hoqa shamin,pe rreth e rrotull, drit qirinjesh nje krevat i bukur i mbuluar me trendafila te kuq dhe cokollata, nje rtyez e vogel mbi te qendronte nje shishe shampanje dy gota dhe ca luleshtrydhe ,era leviste ngadal perdet e bardha me shikove ne sy byzeqeshe embel me puthe me shum pasjon me le pa fjal me the ,te shtrengova ne kraharor dhe vazhduam te dy te kercenim nen ritmin e kenges duke shkembyer disa fjal,duart ne belin tend i mbaja dhe te terhiqja dal-ngadal drejt krevatit u ulem te dy lehte siper trendafilave dhe cokollatave qe shperdaheshin C'rregullisht siper krevatit te cmendur vazhdova te ti heq rrobat qe mbulonin trupin tend duke prekur dhe lepir me kujdes cdo milizim te trupit tend ashtu dhe ti si e dehur kerkoje te me zhvishje mua,pasi ishim te dy te laskuriqur u ngrita ne kemb te mora dhe ty lart,dua te ti lidh edhe nje her syt me shami te thash,nuk fole fare ti mbylla syt u mbeshteta i teri prapa teje e ndjeje afshin e tupit tim dhe penisin e madh qe teprekte bythen,vazhduam te ecnim disa hapa drejt dushit pasi u futem brenda ta hoqa shamin pe vasken plot me uj e mbuluar me nje shtres te kuqe me petale trendafili qirinj rreth e rrotull,ngele e befasuar kafshove buzen je shum i mire me the se prisja kete , ja pra as un se besoja qe posht akullit ka zjarr te thash,
e ngrite njeren kemb dhe e fute brenda ne vask un te kapa te beli ste lash te levizje nga ai pozicjon dhe u ula posht duka ta lepir veginen e bukur dhe te lagur,
pasi u fute brenda ne vask solla dy gotat me shampanje u futa dhe un ne vask vazhdova te flas dhe pa pritur ma afrove gishtin te buza,shshshshsh mos fol me the se gjithcka esht e tepert GEZUAR psi pim pak i lam gotat ne nje an, ishe komplet e shtrir ne vask syt i kishe mbyllur dhe le fantazin time te te udhehiqte,
te perkedhelja eksitueshem me duar, ta lepija fytyren gushen gjoksin,tek ta prekja veginen me gishta ndjeja se isha shum i eksitur gjithashtu edhe ti, u afrova i teri siper teje duke ti ngritur kembet mbi supet e mia,ma preke penisin OH sa te madh ma ke, me the,ta futa ngadal tundueshem te fort te terin brenda ,ngele me goj hapur, duart e mia qe te perkedhelnin fytyren ishim shum te eksituar doja te ta beja fort siq e kam zakon por ujti sme linte ,ateher u cova te mora ne krah dhe te shtriva ne krevat mora nje luleshtrydhe dhe me te pershkrova ter trupin tend te lagur, pastaj tek te perkedhelja buzet me te ti e kafshove dhe e mbajte te buzet i afrova dhe un buzet u lepim te dy duke e ngren si te uritur,
isha i teri siper teje tek putheshim me plot pasjon me perkedhelje kurrizin dhe duart e tua ma preken penisin tim ,dua ta puth me the dhe ngadal u afrove afer tij tek ma lepije leht ashtu me terboje, un te kapa nga floket te ngrita lart te kafshova fort u shtrive e tera ne krah dhe un gjithashtu perball teje u futa mes kembeve,Ngadal e ndje penisin qe po futej i teri brenda teje e shikoje me syt e dehur nga eksitimi dhe ashtu vazhduam ta bejm foooort ,pastaj te ngrita nga krevati te mbeshteta ne mur dhe ta bera ne kemb nga mbrapa me njeren dore ta ferkoja gjoksin doren tjeter e kisha te floket e tua isha shum i dehur pas atyre casteve,isha i terbuar doja te te perpij te teren,
Me kishte mar malli per ty me thoje me fjalet qe te ngelnin ne goje klithmat e tua me benin me te dhunshem,pastaj te terhoqa ashtu pa ta nxjer te cova te krevati i vure brrylat e kraheve ne krevat ta ngrita dhe njeren kemb siper krevatit dy duart i kisha te bythet e tua te cilat i shtrengoja dhe ashtu ta bejra foort ,ndjeja se ishte faza finale pas gati nje ore,nuk e ndaloja ritmin e shpejt qe ushtroja siper teje Papritur ndjeva se po prishesha e nxora ti e lodhur u ngrite ngadal dhe Sperma ime vershoj mbi gjoksin dhe barkun tend.
Keshtu me the gezuar ditelindjen ti mua !!? po te thash te putha embel u shtrim te dy dhe e lam fantazin e asaj nate te na udhehiqte edhe pse e dinim qe e nesermja nuk do na gjente bashk

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

9 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:33 pm

Me forte se viagra...
Ishte nje dite e qte ne krahasim me zhurmen e perditshme nga gumezhimet e patrollave te Kforit qe me jane bere sikurse nje muzike e merzitshme qe ta grryejn mendjen ne thellesiDesha te shtrihem ashtu si thote Mbreti per se gjati edhe pse sa isha ngritur nga shtrati I gruas dhe ende ndjeja aromen e trupit te saj te nxehte
Papritmas telefoni: cingerrAlo Dilingji me fal qe te trazova kaq heret por me duhesh patjeter sepse me vone e di qe ke obligime tjera
Pa nje pa dy u ngrita dhe fillova te vishemashtu pa bere dushin fare,pa pire kafen e mengjesit
Dera ishte e hapur,nuk pat nevoj fare te trokitjane mendjen time silleshin lloj-lloj skenashe paramendoja se AJO do te me dilte perpara ne ndonje fustan te holle te tejdukshem qe majat e cicave ne menyre provokative te me joshinindhe kukat e saja te ngjeshura me ate lugun e epsheve duke pritur pafundesine
Perkundrazi perpara me doli burri I saj,si zakonisht I veshur rendomt dhe me buzeqeshje me ftoi te hyjm ne dhomen e dites
Me kishin ftuar qe tjau rregulloja zerimin nepermes kompjuterit per nje aheng qe do ta benin ne mbremje per ditelindjen e Emit
Emi erdhi pas pak(por jo e veshur ashtu si e paramendoja),me pershendeti dhe me ofroi kafen
E perfundova shume shpejt instalimin e karteles se zerit ne PC-n e saj dhe me cdo kusht doja te shikoja (hidden temporary internet files),kyqjet e saja secrete ne internet
Po kurrsesi nuk mud ha rasti
Duke me percjell burri I saj me ftoi per ne mbremjena gezoni nese vini sonte TI me shoqen tuaj
E gjithe dita me eci mbaremendja me fluturonte sa andej e sa kendej
Ne mbremje shkuam me shoqen ne ahengun e EMIT dhe kaluam qaste te kendshme,me muzike,humor e vere te kuqeDikur vone u kthyem ne shtepi dhe rame me fjete te lodhur tej maseenderr Oh qfare endrre e bukur:

Ne mengjes shkova te EMIajo doli mu ashtu si e paramendojame ftoi mbrenda dhe me beri kafenpa nje pa dy filloi te me provokontejo mole im veq sa nuk eksplodonte nder pantollonat e miaajo perkulej kur sillte diqka qe syte e mije te atakonin gjinjet e sajkur kthehej aq bukur I sillte vithet sa humbesha I teri mes rrotullimeve te saja provoktaiveune I ulur para PC-s se saj (hulumtoja ne hidden temporary internet files) paramendo ne prani te sajAshtu duke shiquar fotot qe ajo kishte shfletuarbreke te tejdukshmebrusshalterfustane gjumidora e saj rreshqiti lehtas mes kembeve te mijafilloi ta qel patenten dhe duke shpejtuar ta nxjerr karin perjashta qe donte te ngulfatej nga ajo padrejtesiGuxha ishte mavijosur dhe u atakua se pari nga buzet e saja sikur harqeleshoje cameren me thaderisa po e fuste thelle ne fytin e saj Karin tim qe dukej se humbaste fareveprova ashtue rregullova cameren me posht dhe shiqoja me andje derisa ajo po e thithtepo e gllaberinte te terinne nje moment u ngrit,u ule ne tavolin mbi tastaur dhe duke ngritur fustanin e holle lartedhe duke zbuluar shpellen e saj joshese e mua mu dehs te bi ne gjunjedhe derisa kerkoja me gjuhen time buzet e pidhit te saj ajo mi ferkonte qelet e mija te rruera dy dite me pare
Ashtu duke lepire vrullet e saja te njepasnjeshme dhe duke ndegjuar grimasat e zeshme te saj deri te shpejtimet per ta arritur kulminacioninAjo me shtyri me ma beri me shenje te shtrihem,kurse me njeren dore mbante Karin tim te sterngritur thuajse frigonte se po I ikenDuke u ngulur net e lehtas-lehtas ne pafundesin e saj thuase doja ta mberrija maratonen e kohezgjatjes sime e Ajo sikur luaneshe vetem perdridhej e ngulejPo afrohej ai qasti ku te gjitha shkrirjet do te mblidheshin me ekstazen e shumepriturkur ajo prape e nxorri nga trendafili I saj I qullshem dhe aperkiste barkun e saj deri te gjinjetah qfare momentie camera edhe tutje incizonte kur hap syte! Gruaja ime me therriste: I poshter je!Moti nuk me ke qi keshtume ke shashtrisurmos ke pi ndonje Viagra?...
E tera kishte qene enderr,kurse ne realitet isha shkri ne maredhenije

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

10 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:40 pm

Ne te dy


Ishte ditelindja jotePas shum kohesh ishim te dy ne nje hotel , pasi kishim ber dashuri si te terbuar qendronim ne shtratin e cmendur trupat tan te laskuriqur i gjysem'mbulonte nje corcaf i bardh floket e saj shtriheshin ne jastikun ku kisha mbeshtetur koken un dhe me perkedhelnin fytyren,ngadal e ngrita koken doja ta shikoja doja qe imazhi e saj te me ngulitej mir ne tru,ishte nje ikon shum e bukur syt e saj ishin te mbyllur dhe i ngjante nje Engjulli tek rrinte ne qetesi,ngadal ngrita doren e majte dhe vazhdova ta perkedhel leht sikur te ishte nje petale trendafili,tek e perkedhelja me shum delikates floket,ballin,syrin,hunden,faqet,pjesen e pasme te veshit,mjekrren,gushen,gjoksin, ajo qendronte ne heshtje me syt e mbyllur,Kushedi ku e shetiste imagjinata e saj,vazhdoja ta shikoj me shum vemendje sikur te ishte hera e fundit qe po e shikoja .
Papritur e kafshij buzen ngadal ngriti doren me kapi te floket dhe me terhoqi drejt vetes i hapi syt e saj te bukur qe me shikonin me trishtim buza ime ra mbi buzen e saj u puthem u kafshuam si te terbuar,i terhoqa buzen dhe vazhdova ta lepij te gusha, ngadal zbrisja gjithmon e me posht me buzet e mia duke ja thithur gjoksin duke ja lepir barkun gjersa buzet e mia preken veginen e saj mi hodhi duart te floket dhe po me shtrengonte, tek vazhdoja ta lepija si i pa ngopur klithma e saj tingellonte ne veshin tim shum eksituese,me terhoqe lart drejt fytyres te saj u shikuan ne sy sikur donim ta perpinim njeri-tjetrin,ngadal pa mi ndar syt i bashkoj kofshet dhe me kthej B...ja perkedhela buzet me duar pastaj i vura duart mbi B...e saj ja shtrengova fort duke i afruar penisin tim ishte tejmase e eksituar ngadal ndjeja qe i rreshiti i teri ne veginen e saj dhe me doren tjeter e kapa per flokesh ashtu vazhdova ta pompoj derisa gunjet po me dhimbnin nga ferkimi i shpejt me krevatin ,pastaj ashtu siq e kisha kapur per flokesh u terhoha e qova ne kemb dhe ju drejtova murit te dhomes,ja mbeshteta te dy dyarte ne mur siper kokes te saj,me doren e majt e shtrengova nga mesi duke u ber nje me trupin e saj me doren e djatht e kisha papun nga floket me dukej sikur kerkoja te gjeja fundin e SEXIT, degjoja fjalen SHPIRT tek humbiste ne klithmat e saj dhe un qe i thoja E do me fort,
me pas ju drejtuam perseri krevatit i mbeshteti duart dhe koken te ktevati,ngadal ja ngrita njeren kemb dhe ja vura siper krevatin un isha ne kemb mbrapa saj e kafshova te kurrizi dhe vazhdova perseri lojen qe ate e qonte ne qiellin e 7-te,e kthente koken Jeta ime me pershperiste syt e saj me shikonin thell te eksituar,
Papritur e ndjeva qe po mbaroja u terhoqa nga brenda saj ajo u kthye perpara u ul me gjunj te kembet e mia e priti S......... time me padurim ne gojen e saj,e perqafova dhe te dy ju drejtuam dushit.....

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

11 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:45 pm

Me kishte munguar


Ishin vetemPas disa muajve mungese te takova dhe pa shkuar ne shtepi ndaluam ne nje restorant ,Qendronim ulur ti flisje, se qme erdhi dhe te putha. Sa shume ti doja ato buz te zjarrta. Ti u ndale. Veshtronim njeri tjetrin ne sy, dhe dora filloi ngadal te me rreshqiste prej faqes tende poshte gushes, gjoksit, te kefshet e tua deri tek vegiana, qe me kishte bere sa here te qmendesha i teri . Nuk degjoja me gje. Ne veshte e mi ushtonin kujtimet e afsheve te zjarrta qe kisha perjetuar me ty me par. U afrova ngadal dhe lehtazi te kafshova qafen aty ku fillon veshi, derisa me doren e majte nuk ndalesha se levizuri poshte e lart, pergjate kufinjeve qe kishte okupuar vegina jote. Syte me ndillnin zjarr. O zot, me dukej vetja si nje i uritur prej mujve te ter. Do t'te haja te teren duke shkumbezuar. si i terbuar. E ndjeja veginen tend si fryej. E shpejtoja ritmin edhe me shume. O zot, do ta perpija te teren, doja ta ndjeja ne buzet e mia, ne gjuhen time. Doja ta shijoja at veginen tende qe sa here me kishte bere mashkullin me te lumtur. Sa mire qe ne restorant nuk kishte shume njerez. sapo pash se ne ishim te vetmit qe kishim zene nje kend aty. Nuk hezitova te ta ngrej fustanin dhe te ta fus me mire . Se cme pershkuan trupin ca t rrenqethura sapo e preka ate. Paralelisht te puthja, kafshoja, lepija lehtazi qafen, faqet, veshin. Ndjeja si ndryshonte temperatura e trupit tend. ti me doren e djathte hoqe ngadal mbathjet dhe mi fute ne xhep. Ngadal u ngrite nga tavolina dhe u drejtove per ne banjo!!. Nuk shkuan as dy minuta erdha dhe un. TI ishe kthyer me fytyre nga pasqyra dhe me veshtroje . un te kapa me hof per beli dhe te shtrengova per trupi tim. Me shkathtesi e ngrita fustanin dhe dora ime e djathte rreshqiti drejt vegines tende te sterndezur e te qullur. Me doren e majte te shtrengoja gjinjte. te kafshoja qafen, shpatullat, si bishe e uritur. Me doren e djathte leshova pantollat dhe te mbeshteta per tavolinen e toaletit. Te kapa per flokesh dhe pernjeheresh ndjeva se si ,Penisi im depertoi mbrendesine e vegines tende. Leshove nje renkim te mbytur. ta beja me zjarr, me hof, me ashpersi. Ah kjo ashpersi ime gjithmone te kishte qmendur. te shtrengoja floket gjithnje e me shume, derisa me doren e djathte te pickoja te byca dhe te beli. O zot, perjetoje orgazmat nje pas nje. vegina te ishte shnderruar ne ujvare. je me mbrojtje?me pyete. Po u pergjigja shkurt un nuk fola me. Fillova ta bej edhe me ashper pa pushime. Sikur doja te arrija fundin e botes. Ndjeje penisin tim tek te godiste mitren. Nje dhimbje e vogel qe te bente te qmendeshe fare. Pernjehere un e shpejrova dhe ashpersova ritmin e pompimit, dhe ndjeve se si llava ime vershoi mbrendesine e vegines tende. E rraskapitur dhe e qullur nga djerset u mbeshtete per tavoline, dhe un u mbeshtete mbi ty. Zgjata koken duke u munduar te arrija buzet e tua. Ujerat e perziera, tuat dhe te miat, te rridhnin perposhte kembeve.
U ngritem ngadal. Shkembyem ca puthje, dhe filluam te punonim ne pamje te jashtme. Dukeshim sikur te kishim ikur nga burgu. .
un dola i pari, dhe ti mbete te pastroje edhe pak grimin e pershkellire. E shikoje veten ne pasqyre dhe nuk e besoje,qe e ben perseri bashk, nuk e besoje qe me kishe prane

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

12 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:48 pm

Ne stacion te trenit


Mberrijta vone ne Ahen aty rreth oeres dhjete e gjysme e nates.Isha I panjohuar me ate mes e poashtu edhe gjuhen gjermane nuk e zoteroj aq mire.Me duhej nje ndihme orientimi,taxi apo edhe percjellje deri te salla sportive,ku do te flinja ne ata thaset kampor.Per qudi qyteti I Ahenit kishte nje karakteristike te ndertimit te veqante me banesa te uleta ,rruge me kallderme,artitektur e vertet mesjetare.
Dritat e rruges ja jepnin nje pamje te veqant te gjitha ketyre bukurive mesjetare te ruajtura me gjelozi nga komunaret dhe mirembajtesit te cilet sapo ishin duke e pastruar rrugen dhe mbledhur hedhurinat nga kontenjret.U nisa ne drejtim te tyre tI pyes per rrugen apo per taxi,mirepo rrufeshem ma preu rrugen nje zonje si pa dashje.Une u stepa ne vend(me vinte keq,thosha me vehte e lendova),dhe duke I kerkuar falje ne ate gjysegjermanen time,Ajo mu drejtua:Cfare do ne kete kohe kendej?.Besomeni nuk dija edhe si te pergjigjem kjaret,mirepo duke perzier edhe me anglishte ja bera me dije se jam sportist,dhe duhet te shkoj ne Qendren sportive per te fjetur,qe te nesermen te prezentoja ne nje gare me karakter nderkombetar.
Ajo beri sikur me kuptoi per te gjitha,dhe me kapi nga krahu dhe u nisem ne nje drejtim te kundert me mirembajtesit e rrugeve.Ajo kishte te katerdhjetat diku,nuk ishte edhe aq e bukur,por kishte hedhur aq shume parfum sa qe ta zinte frymen.(me vehte mendoja; A thua u kuptuam me kete zonje a jo,sepse kaluam rrugen kryesore dhe hyme ne nje rrugice te ngushte dhe te erret).Me ne fund e kuptova se zonja ishte prostitute,sepse posa hyme ne rrugicen e ngusht ajo me kapi per jo mole dhe deshi te ma bej me dije se I bene te gjitha per para.Mirepo une nuk kisha ndonje interesim te veqant per seks e ne veqanti per nje prostitut qe sillet rrugeve mbremjeve.Megjithate ajo ngulmonte duke mi treguar gjinjet,vithet vetem e vetem te mare ca para nga une,dhe ne fund pranova te ja jap ne goje(per cka me tha se kushton 30 dm.Me besoni ajo kishte si duket mjafte pervoj ne thithje,por qe mua nuk linte ndonje pershtypje e gjithe kjo loje pa ndonje arsye te veqant.Ajo e thithte te terin,e shpesh edhe koqet I fuste ne goje derisa une qendroja jashte lojes se saj,duke shiquar se mos po kalon ndokush andej.Kurrsesi nuk mundesha te koncentrohem qe ta kryej kurse ajo me ngulm e thithte dhe sa here e shpejtonte thithjen.Dikur edhe ajo e verejti se une nuk po mundem ta derdhe epshin ne buzet e saj,filloj te ma masturboj me dy duart,duke ma shternguar thuajse do me ja zene frymen,por kursesi te derdhem.Me ne fund filloje te dhimbte jo mole e kursesi ta kryej,kurse ajo ngulmonte per perfundim,mirepo ja dhashe 30 marka vetem e vetem te shpetoj nga ai mundim,dhe me percolli pa bere asnje bised deri te taxija.
Te nesermen ishte surpriza:Ne gara prezentuan edhe shume shqipetar,meq kishin ndegjuar se kane ardhur edhe nga Kosova shqipetar ne gara,dhe duke na mbeshtetur fuqimisht gjate gares me brohoritje na ndihmuan shume Pasi perfundoi gara,shume prej tyre te entuziazmuar me suksesin tone na pershendesin ne afersi duke na ftuar neper Hajme azilantesh apo apartmente private
Nje meso burre u afrua te na pershendet: hallall ju qofte bre djema(nga duart e tij plote unaza dukati na u dhurua nje bombonjere e madhe dhe iku.Ne ikje e siper,verejta se po e priste e shoqja.Ohh jo,Jo nuk eshte e mundur,feshij syte,Ajo eshte,apo seshte.Si eshte e mundur nje grua shqipetare te shet nderin e saj rrugeve te Evropes.Nuk mund te besoj kete,ndoshta ky tipi eshte martuar me ndonje te huaj apo eshte makro.Sot e asaj dite kurr nuk e kam kuptuar kete mister

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

13 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:51 pm

Nje pasdite gushti


Nje pasdite te nxehte gushti,sapo u ktheva nga puna dhe hengra buke, s'kisha ndonje gje per te bere, keshtu qe mendova te ikja ne plazh e te freskohesha pak se bente shume vape.
Plazhin e kam afer shtepise, i hipa bicikletes dhe brenda pak minutash isha atje. E lidha bicikleten pas 1 shtylle, dhe po studioja vendin ku te rrija.
Plazhi ishte pothuajse bosh, nuk kishte shume njerez ne ate ore. Kishte vetem disa qe numeroheshin me gishta.
Kisha veshur mbathje plazhi te verdha nga ato qe jane si pantallona te shkurtra deri ne mes te kofsheve, dhe 1 pale zyze te erreta. Hyra ne det, dhe pasi notova nja 15 minuta, dola jashte. Me vete kisha marre 1 shtrese te holle nga ato qe shtrohen mbi rere, e shtrova, dhe u shtriva. Pastaj mbylla syte dhe dremita pak. Nuk e di sa minuta ndenja ashtu, kur papritur... me zgjoi 1 zhurme e cuditshme! Kthej koken, dhe aty prane, 2-3 metra larg meje shoh 1 grua filipineze qe po rrinte ulur dhe po hante 1 akullore te madhe. Sikur te mos mjaftonte gjithe ai plazh i madh bosh, pa njerez, ajo ishte ulur aty, vetem 2 metra larg meje. Po e shikoja me vemendje. Ajo e fuste te gjithe akulloren ngadale ne goje, dhe pastaj e thithte me 1 zhurme provokuese. Dukej qarte qe ishte ulur aty per te me provokuar, mirepo nuk me pelqeu fare, ishte e shemtuar. Mire qe ishte e shemtuar, por ishte edhe shume e zeze! Ndoshta ishte ndonje prostitute qe ishte ne kerkim te klienteve, por nuk ia vlente te shkoje me te, edhe pse akulloren e thithte mire. U shtriva prape duke menduar se po te mos i jepja rendesi, do ta kuptonte dhe do largohej. Mirepo ajo nuk iku, dhe zhurma e akullores sa vinte e behej me e forte. Atehere u ngrita qe aty dhe ika, thashe te shkoja pak me tutje.Diku me larg shoh 3 vajza. Ato ishin shtrire prane njera-tjetres dhe po merrnin rreze dielli! Une shkova dhe zura vend atje afer, nja 3-4 metra poshte kembeve te tyre, por me shikimin nga deti duke u hequr sikur nuk me interesonin. Pasi ndenja nja 2 minuta ne ate pozicion, u ktheva permbys, dhe kesaj here me shikimin drejt kembeve te tyre. Nxora 1 gazete qe kisha me vete dhe po beja sikur lexoja, por ne te vertete po shikoja kembet e tyre. Mbaja syze te erreta dhe nuk kuptohesha se ku po i mbaja syte. Ishin vajza te bukura, me kembe te bukura qe u shkelqenin nga vaji. Ishin lyer me vaj dielli. Nuk mund te mos i mbaje dot syte atje! Keto ishin vajza te bukura, jo si filipinezja. Mirepo ato e kuptuan se per cfare po rrija aty, kuptohej lehte. Filluan te flisnin me ze te ulet me njera-tjetren dhe qeshnin e shihnin nga mua. Edhe ato te treja mbanin syze te erreta. Pas ca minutash, njera nga ato vendosi te me bente 1 loje. Kembet i kishte ne pozicionin shtrire, mirepo i perkuli gjunjet dhe ngriti lart, ne 1 pozicion shume eksitues. I la kembet hapur duke lene qe t'a shikoja mire, dhe po rrinte ashtu shtrire duke shijuar rrezet e diellit. Kishte veshur bikini te vogla, dhe pamja ishte shume e nxehte! Pak caste me vone ajo filloi te bente sikur po rregullonte mbathjet, dhe i kaloi disa here gishtat poshte tyre duke i levizur majtas e djathtas, dhe ne kete menyre une pashe me teper se c'duhej. Pashe ..(!).. e saj!!!
Ca nga ajo pamje e nxehte, dhe ca nga rera e nxehte poshte meje, nuk durova dot me dhe kalova menjehere ne orgazem, u laga perpara! Po rrija shtrire permbys, nuk ikja dot ashtu me mbathjet e lagura perpara, nuk ngrihesha dot pa u thare. Mirepo bente shume vape, dhe rera e nxehte i thau mbathjet brenda 10 minutash.
Pastaj u ngrita, u futa edhe 1 here ne det per t'u lare, dhe ika. Rruges, duke u kthyer, isha i kenaqur qe kisha kaluar 1 pasdite te kendshme.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

14 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:52 pm

Ne zyre


AJO DITE NUK KISHTE ASGJE TE NDRYSHME SE DITET E TJERA,SI CDO DITE U NGRITA NE MENGJESET HERET,TE BEHESHA GATI PER NE PUNE.MADJE BURRIN E LASH NE SHTRAT,DHE U VESHA..SI CDO HERE ME SHUME KUJDES PER VESHJEN.E DI QE JAM NE QENDER TE VEMENDJES NE PUNEN TIM,DETYRA IME ME LIDHE ME SHUME MESHKUJ,MADJE SHUME HERE KOLEGET E PUNES NUK MI HEQIN SYTE SA HERE HIPI DHE ZBRES SHKALLET E ZYRES,PER TE KALUAR NGA NJE ZYRE NE TJETREN.GJITHMON KAM MARRE ATE QE KAM DASHUR NGA MESHKUJT,DI SI TE BEJE QE TE ME DESHIROJNE,MADJE JAM AQ EKSITUESE SA SHPESH E NDIHEJ SIKLETIN E MESHKUJVE KUR ME RRINE PRAPE,SIDOMOS KUR SYTE E MI JESHIL PERSHKRUAJNE TRUPIN E TYRE,DHE NDIHEJ EKSITIMIN E TYRE.
DHE ATE DITE,ISHTE PO E NJEJTA RUTIN.MORA MAKIN DHE NDALOVE TE BARI I PERHERSHEM QE PIJA KAFEN ME SHOQET E MIJA,DHE PASTAJ DIREKT NE ZYRE,NE BANKE..NE ATE KOHE ISHA NENDREJTORESH E BANKES *****,ISHA PREJ 2 VJETESH ATY.
HYRA NE ZYRE ,KUR SEKRETARJA ME LAJMEROJ PER NJE MBLEDHJE ME DREJTORIN DITEN E NESERME,AI ISHTE KTHYER NGA FRANCA,DHE DUHET TE BENIM BILANCIN E MUAJIT TE FUNDIT....ME THENE TE DREJTEN ME BESDISI KJO MBLEDHJE,SEPSE NUK KISHA MBYLLUR DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE,PER KETE DUHET TE PUNOJA DERI VONE ATE MBASDITE.
DHE ASHTU NDODHI VERTET,ATE DITE PUNOVA DERI PAS ORARIT TE ZAKONSHEM,PUNEN E MBAROJA ZAKONISHT NE 3.30....DHE PASI MBAROJ ORARI DHE TE GJITHE U LARGUAN MENDOVA SE NGELA VETEM NE PUNE,DHE FILLOVA TE PUNOJA PER DOSJET QE DO ME DUHESHIN NE MBLEDHJE.ULA GRILAT , HOXHA XHAKETEN DHE U ULA PO PUNOJA....KUR PAS PAK RRA DERA.U HABITA,NGRITA SYTE DHE PASH SE NE DERE ISHTE DREJTORI.ME CUDITI QE PO PUNONTE AQ VONE,SE DIJA QE ISHTE ATY.
DREJTORI ISHTE NJE DJALOSH SHUME I KENDESHEM,RRETH TE 30,BRUN DHE ME NJE TRUP SHUME TE BUKUR.KISHTE NJE TE FOLUR SHUME TE ZGJEDHUR,DHE ME MUA PERHERE KISHTE PASUR NJE SJELLE SHUME TE KENDESHME.
U NGRITA NE KEMBE DHE MORRA XHAKETEN TA HIDHJA SUPEVE,ISHA VETEM ME NJE KEMISHE TRASPARENTE,KU RECIPETAT E MIA LININ TE SHIKOHEJ GJOKSI.AI ME THA TE MOS LEVIZJA,DHE HYRI NE ZYREN TIME.PO BISEDONIM KUR SYTE E TIJ U ULEN NE DEKOLTEN TIME,DHE DERI TE KEMBET,QE DUKESHIN QARTE POSHT FUNDIT TE SHKURTER.U NGRIT NE KEMBE,DHE U AFRUA TE TRYEZA E PUNES SIME.U PERKUL DREJT MEJE DHE DOREN E FUTI MES KOFSHEVE TE MIJA TE BARDHA,U UL,ME HAPI PAK KEMBET,LEVIZI TANGAT ME GISHT DHE ME GJUHE FILLOJE TE LEPINTE PIDHIN DERI SA NGA BUZET E MIJA FILLUAN TE LESHONIN TINGUJ KENAQESIE.AI ME COJE KEMBEN MBI KARRIGEN KU ISHA ULUR,DHE ME ULI FUNDIN.TANGAT I SPOSTOJ DERI NE FUND,QE TE MOS PENGONTE KARIN TE HYNTE NE PIDHIN TIM.DHE U NGRIT NE KEMBE,UNE I HAPA ZINXHIRIN E PANTALLONAVE DHE AI NXORRI KARIN.E MORRA NE DORE,ISHTE I MADHE,NUK ME ZGJENJEHU ASPAK...MADJE DHE I TRASHE.E LEPIJA,BUZEKUQ IMI NGELI TE KOKA E KARIT TE TIJ.ME THOSHTE QE TA FUSJA TE GJITHE NE GOJE,DERI NE GURMAZ.DHE ASHTU BERA.E FUSJA DERI NE FUND,DERI SA PER PAK MBYTESHA.AI ME GRISI KEMISHEN DHE RECIPETAT.ME NGRITI NE KRAHE,ME MBESHTETI TE MURI DHE FILLOJE TE ME QINTE,ME SHUME SHPEJTESI,DHE SA VINTE DHE SHTOHEJ.UNE RENKOJA DERI NE EKSTAZ.AI ME PYESTE NESE ME KENAQTE,DHE ME THOSHTE TE BERTISJA ME FORT,ME SHUME.PASTAJ ME KTHEHU NGA PAS,ME MBESHTETI TE TRYEZA E PUNES DHE FILLOJE QE TE ME LEPINTE B***DHE FUSTE GJUHEN NE ANUS.ME HAPI KEMBET ME GJURIN,DHE FUTI KARIN NE B***,DUKE ME SHTRENGUAR TE HIJET,QE TE MOS LEVIZJA.PENETRIMI I TIJ ISHTE SHUME I DHUNSHEM,DHE I SHPEJT,DHE DEGJOHESHIN RENKIMET E TIJ,SA HERE QE POMPONTE.E NXIRRTE DHE MA JEPTE TA LEPIJA,PASTAJ E FUSTE PRAPE NE B*** DHE CDO HERE QE E FUSTE ISHTE ME EMBEL.SA HERE QE POMPONTE ME KAFSHONTE NE KURRIZ DHE ME PYESTE SA SHUME E DOJA KARIN.TRUPI I TIJ QE DUKEJ NGA KEMISHA E ZBERTHYER,ME SHENJAT E THONJEVE TE MI NE GJOKS,ME EKSITONTE DHE ME SHUME.AI ME QINTE FORT,ME KAFSHONTE DHE GISHTIN E MESIT E KISHTE FUTUR KE PITHI IM.ME CMENDTE KU ME KENAQTE DHE NGA PARA DHE NGA MBRAPA.ME JEPTE NJE SHENJE POSEDIMI.AI SHTRENGOJ DUART NE HIJET E MIJA,DHE ME DISA POMPIME TE SHPEJTA,U PRISHE BRENDA NE B*** TIME.NDJEVA NXEHTESIN E TIJ BRENDA MEJE,DHE KJO ME EKSITOJ ME SHUME.SE DI PO ISHTE SEXI ME I BUKUR QE BEJA PREJ KOHESH.TE NESERMEN ISHIM NE MBLEDHJE,SI CDO MBLEDHJE TJETER.
DHE SI CDO DITE UNE SHKOJE NE PUNE,ME TE NJEJTAT SHIKIME QE ME NDJEKIN,DHE ME DESHIROJNE.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

15 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:53 pm

Lum burri qe te ka


pershendetje.jam nje grua 27 vjeqare,nga Prizreni ,e martuar ne Prishtine.Kam nje familje te shendosh dhe nje martese shum te mir me burrin tim i cili eshte 3 vite me i moshuar se un.Kemi 2 vajza.njera 6 vjeqare dhe tjetra 3 vjeqare.
Me burrin tim njifem qe 10 vite,ndersa qe 7 vite jemi ne martese.siq thash kalojm shum mir,dhe e duam njeri tjetrin shum.ne aspektin seksual po ashtu kalojm mir,burri eshte nje sex manajak i vertet.kurr nuk i behet mjaft.un nuk kam qene keshtu....po si thojn "me kend te rrish ashtu behesh".....kohet e fundit edhe une po kam deshir e nevoj te madhe per sex,jam bere e pangopshme.
prej momentit kur jam njoftuar me burrin tim,ne tetor 1997 e deri me veren e vitit 2007,burri im ka qene i vetmi qe kam fjete me te dhe i vetmi njeri ne bote qe ka prek e ka lepi trupin tim dhe po ashtu te vetmin trup e organe gjenitale qe kam prek une kan qen te burrit tim.
Me pare une kam punuar per nje organizat nderkombetare e cila pasi e perfundoj misionin e saj ne kosove u mbyll keshtu qe une mbeta pa pune.kjo periudhe zgjti gati 2 vite dhe ato rezervat financiare qe kisha filluan te sosen.pas nje bisede me burrin tim vendosem qe une te punsohem ne firmen e shokut te burrit ,pra ne firemen e Luanit. eshte kjo nje ndermarrje relativisht e fort tregtare qe mirret me se shumti me tendera.pasi qe Luani ishte nje shok shum i mir i burrit tim,dhe shum here bashk me grun e tij ka qene tek ne ne banes ,ai edhe me pare na pat ofru qe une te punsohem te ai keshtu qe pa problem kjo pun u perfundua.
Luani eshte nje djal terheqes,zeshkan ,i madh dhe shum intelegjent.Me nje moshe te re si ai,27 vjeqar,ka arrit me kriju nje kapital te madh.
dhe fillova punen....qdo gje ishte ne rregull.....me Drejtorin (Luanin) kalonim shum mir. zyra im (sekretare administrative-juridike) ishte parodhome e zyres se Luanit.
me Kalimin e kohes,pasi qe u bene ma shume se nje muaj qe fillova punen...te Luani vrejta nje sjellje pak me ndryshe ....jo qe ishte me i ashper ose me arrogant po disi me shiqonte me nje sy tjeter ,filloj ti leshoj disa fjale si "hmmm shum bukur qenke vesh sot bukuroshe"...."uhh qka po ta vizaton trupin mir ky fustan "....."a mos e ki nxet me at mini fund".....etj etj...
ne fiiliim isha paksa e hutuar por duke e ditur aftesin e madhe dhe te njohur te Luanit per humor si dhe me duhet te pranoj sharmin e tij...u mesova me 'cilsimet' e tij dhe....ne fakt filluan te me mungojn ato kur ai nuk i perseriste.
nje dite pasi qe ai perfundoi nje takim afarist me suskes ,me tha qe te porosis makiato dhe lengje dhe te shkoj ne zyrene tij per te festuar.
pasi qe shkova ne zyrene tij,me makiatot qe tanime i kishte sjell konobari i kafiteris afer zyres sone, u ula perballe tij....dhe pas nje gezuar...ai filloj te me lavderoj per punen qe po baj dhe me tha ..."lum burri qe t'ka"...deri sa fliste me mua vazhdimisht shiqonte diqka ne kompjuterin e tij.fillova te behem kurreshtare se qfar eshte duke shiquar dhe percillja levizjen e fytyres se tij.....ne nje moment me tha : kam besim te madh ne ty,prandaj eja te shiqosh diqka ktu....un u ngrita nga karika ime dhe kalova ne anen tjeter te tavolines per te shikuar ne monitor.....mbeta e shtangur.....tersisht e hutaur....pash luanin duke bere sex me gruan e vet....ai kishte bere nje videoxhirim dhe e kishte transferuar ne kompjuter.
un mbeta e habiturmasgje nuk flisja dhe vazhdoja te shiqoja....ai filloi te pyeste...a beni ju keshtu me Valonin (burrin tim )?,a e ka Valoni kaq karin e madh?a keni videoxhirim ju?un mbeta pa tekst dhe instiktivisht pa vetedije jam ulur ne prehrin e tij....pa humbur asnje qast ai filloj te me ledhatoj kembet dhe ngadal vereja fundin tim te veres se si ngrihej lart me doren e tij.....prekjet tanime ishin afruar brekeve te mija...ne anen tjeter un nuk i hiqja syt nga 'klipi' familjar i Luanit....me duhet te pranoj....shum me beri pershtypje kari i madh i tij.....un shum here me par kisha pa aq kari te madh....normla ne tv......por kesaj rradhe e mendoja qe at kar te madh qe po e shoh ne monitor e kam ketu afer dhe dora e poatij personi tanime lehte po mi terhiqte breket poshte.....
nuk munda me te duroj.....ktheva koken nga ai...dhe me nje epsh te madh fillova ta puth....u ula ne gjunje dhe fillova t'ja hjek pantollonat e tij....pastaj breket e tij "bokserica"....dhe para syve te mij u paraqit po ai kar qe e shifja ne monitor....veq se tanime me dukej edhe me i madh........fillova ta lepi e ta thith me endje....lepiva kar e lepiva koqe...lepiva bothen e luanit......i fikem dritat,u deshem tersisht...u lepim e qfar nuk benem 69 ne tavolin te punes.....u qim ne karrik...ne dysheme....perjetova dy here orgazem brenda nje ore....launi u derdh 3 here....u benem qull....thjesht......u knaqem....
ishte kjo hera e pare qe pidhi im....po provonte diqka tjeter .....kari i shokut tone familjar Luanit ,ishte kari i vetem pas burrit tim qe hyri ne mua...do ta them edhe kete....njemende ishte kar ma i madh se i valonit....
at nat shkova ne shtepi sikur te mos kishte ndoshur asgje...u ktheva te burri dhe femijet e mije qe aq shum i du dhe me duan......me Luanin vazhdoj te kem sex....jo qe e dua luanin....e dua sexin qe ai e ben...edhe luani e ka familjen e vet....edhe ai i don shum ata...por e don edhe menyren se si un e thith karin e tij ( te pakten keshtu me ka then mua)
keshtu ishte kjo "sex story"...ne gusht te vitit 2007...pas afro 10 vitesh....prova nje kar tjeter nga burri im....ishte kjo hera e pare qe e tradhtoja burrin....jo hera e fundit.....pas luanit......edhe nje tjeter e ka provuar thithjen time......ka qene kjo kalimthi.....embel....shkurt.....kendshem......detajet per ju njeheretjeter.....

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

16 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:55 pm

Fantazi ErotikeEcja e saj e shkujdesur neper shi terhoqi vemendjen nje djali qe kishte parkuar makinen para librarise dhe po priste dike te dilte nga libraria .Ashtu e shkujdesur u fut brenda ne librari dhe u drejtua drejt rafteve te librave .
Ai nuk mundi te rrinte me ne makine .I shkoi pas .Beri sikur papritur edhe ai ishte i interesuar per librat qe rrinin ne rafte dhe prisnin qe dikush me ne fund ti merrte e ti shfletonte .
Mori nje liber te trashe , e hapi dhe po bente sikur po lexonte titullin dhe autorin .Ajo nuk e kishte vene re qe ai po e ndiqte me sy .
Ajo iku nga ai raft dhe u drejtua drejt nje rafti tjeter .Te njejten gje beri edhe ai .
Iu afrua aq shume sa mund te ndiente parfumin e saj epshndjelles .Nuk mundi te rezistonte dhe i foli .
Ajo kthehu pak koken dhe me nje buzeqeshje te shkujdesur iu pergjigj.Po kerkonte biografine e nje aktori .Ishte e dashuruar me biografite e njerezve te famshem .Filluan te bisedonin per libra te ndryshem .Kaluan ashtu 30 minuta dhe ai harroi perse ishte ne librari .
Ajo e gjeti librin qe kerkonte dhe i tha se i duhej te largohej.
Duke u drejtuar drejt deres degjoi nje ze .-Me falni zonjush ,si quheni ?
Ajo u kthye dhe pa po te njejtin djale qe kishte biseduar pak me pare .Ia tha emrin .
Ai nuk mund te rezistonte pa i dhene numrin e tij te telefonit dhe i tha se priste telefonate nga ajo .
E mori copen e letres ne te cilen ai shkruajti numrin e telefonit dhe po e shtrengonte fort ne dore sikur donte te mos i ikte .
Zemra po i rrihte fort nga emocionet e momentit.U largua duke pohuar lehtas me koke se do ti bente telefon .
Kaluan 2 dite dhe ajo u kujtua per djalin qe i dha numrin e telefonit .Ngriti receptorin dhe filloi te formonte numrin .
Zilja ra 3 here dhe me ne fund nje ze u degjua pertej linjes tjeter .Ishte ai ze ,ai djale qe ajo takoi ne librari .
E lane per tu takuar tek bari prane parkut te madh ne qender te qytetit .
Ajo po mendonte se cfare te vishte per takimin e pare .Mori ne dore te brendshmet e saj por nuk vendoste dot te vishte ato te kuqet apo rozet me fjongo te vogla te bardha .Jo se te brendshmet kishin shume rendesi ne takimin e pare por ajo ishte shume e kujdesshme ne zgjedhjen e veshjes te saj si te brendshme apo te jashtme .E vendosi .Veshi te kuqet .I pelqenin me shume te kuqet dhe e benin te ndihej me sexi pavaresisht se vetem ajo e dinte se cfare ngjyre ishin .Mori ne dore parfumin e saj te preferuar dhe filloi ta hidhte ne gushe e mbrapa vesheve .E sperkati ne ajer perfumin ne menyre qe parfumi ti binte edhe ne floket e saj te zeza pis .
U vesh dhe me shpejtesi doli nga dera e apartamentit te saj .Ishte 15 minuta larg vendit te takimit .Po binte shi perseri .
Hipi ne makine dhe nis drejt vendit te takimit me djalin qe takoi ne librari .Arriti aty pikerisht ne oren 9 ashtu sic sic e kishin lene takimin .
U fut brenda dhe ne banakun e barit vuri re djalin qe po e priste .Ai po thithte nje cigare dhe po formonte rrathe ne ajer me tymin e cigares .Ajo qeshi lehte duke ju afruar .-Mirembrema !:-i tha duke u ulur ne stolin e barit prane tij .Porositi nje martini te bardhe.Ai po pinte xhin.
Nen dritat e zbehta te barit ajo dukej shume seksi.Parfumi qe kishte hedhur filloi po e ngacmonte djalin qe kishte takuar ne librari para 2 ditesh .Ndenjen aty gati 2 ore dhe biseduan gjate .Ambjenti i erret dhe dritat e zbehta e te verdha ngjallen tek ajo deshiren per seks .Shikimet e tij provokuese e ngjallnin me shume deshiren e saj .Zeri i tij po ashtu .Edhe ai po ndihej njelloj .Syte e saj e tregonin qarte eksitimin e saj .Parfumi i saj po e ngacmonte me shume .Pa hezituar ai e shpuri dorentek dora e saj dhe filloi po e perkedhelte .Iu rrenqeth trupi nga kjo perkedhelje .Shikimet e tyre shprehnin nje deshire te zjarrte per te qene diku vetem dhe te rrembeheshin nga pasioni e nga epshi .Dhe ashtu bene .Dolen nga bari dhe hipen ne makine .Aty filluan po prekeshin lehte dhe me hezitim .Shikimi si saj ndali tek syte e tij .Ai me sy po i kerkonte ta puthte .E coi shikimin tek buzet e tij qe ishin fryre dhe ishin skuqur .Sa i pelqyen ato buze te ndezura e gjithe epsh .Ju afrua dhe e puthi lehte ne buze .Ai nuk beri asnje levizje .Priti per nje puthje tjeter e cila shoqerua me kafshim .U shkeputen nga ky moment dhe u nisen drejt shtepise se saj .U futen brenda dhe nuk priten te shkonin ne dhomen e gjumit Filluan po putheshin gjithe epsh .Parfumi i saj po e ngacmonte me teper .Ashtu duke puthur perfunduan ne dhomen e gjumit ku filluan po zhvishnin njeri tjetrin.Ai i zbertheu zinxhirin e fustanit te zi dhe filloi po i lemonte qafen me buzet e tij te fryra e te kuqe zjarr.
Ajo e ndjente nxehtesine qe buzet e tij percillnin ne qafen e saj dhe ju ndez deshira te kthehej nga ai e ta puthte sikur donte ti thithte gjithe gjakun e grumbulluar ne ato buze.U kthye nga ai dhe vetem po e shikonte ne sy ...ne ata sy qe tregonin tashme cdo deshire .Nuk po i levizte syte .Vetem ju afrua atij dhe me dhembet e saj i kapi lehte buzen e poshtme dhe ia kafshoi lehte .
Perseri po e shikonte ne ata syte ndezur .Syte e saj shprehnin po te njejten deshire .Po shikoheshin te dy ne sy dhe nuk po benin asnje levizje derisa dora e tij i preku lehte shpinen .Ajo u rrenqeth .Edhe ai po ashtu .E ndjeu trupin e saj te dridhej lehte .Dora e tij filloi po bente levizje te llogaritura mire .Filloi po ngjitej drejt qafes ,drejt buzeve dhe me gishtat e tij filloi po i prekte buzet .Ajo vetem e shikonte ne sy .Edhe ai po ashtu .E uli doren drejt gjoksit te saj qe ishte fryre .Ajo perseri u drodh lehte .Filloi po i zberthente te brendshmet e kuqe .Si per fatin e saj ajo beri mire qe kishte veshur te brendshmet e kuqe ate nate .Filloi po i prekte lehte thumbat e fryre.Ajo nuk i rezistoi dot asaj prekjeje .Leshoi nje klithme te lehte .Filloi po e puthte ne buzet e fryra e te nxehta ndresa ai i i prekte thumbat .
E kafshoi lehte ne buze dhe ky kafshim percolli tek ai sinjalin qe ajo ne ate moment ishte shume e eksituar .Ai e uli koken tek gjoksi i saj dhe filloi po i thithte lehte thumbat e fryre .Ajo po i thithte qafen .Ashtu duke u puthur shkuan ne krevat .Ai e uli koken poshte dhe me dhembe filloi po i ulte poshte te mbathurat e kuqe .Ajo po ferkonte kembete saj me njera tjetren e ai nderkohe po e puthte ne buze .Trupi i tij u be nje me trupin e saj .Te ishte siper saj e bente te ndihej me mashkull sec ishte .E futi organin e tij brenda saj dhe ajo leshoi nje klithme te lehte kenaqesie .Mezi e kishte pritur per kete moment .Po leviznin te dy me te njejtin ritem .Po leshonin te dy klithma te lehta kenaqesie te cilat me vone u shnderruan ne te bertitura gjithe epsh .Qendroi ashtu siper saj per 10 minuta dhe ishte radha e saj te qendronte siper tij .Ashtu siper mbi te ajo ndihej me e deshiruar se kurre .Ai po i prekte thumbat me majat e gishtave te tj dhe here here i jepte nje pickim te i cili e bente ate te klithte nga dhimbja e kombinuar me kenaqesine .Atij i pelqenin keto klithje gjithe epsh .Po ashtu edhe asaj .Ajo e futi organin e tij brenda vetes dhe filloi po levizte .I mbyllen syte te dy dhe po shijonin cdo levizje te shoqeruar me klithma te lehta .Ndersa ajo levizte ai i prekte buzet me gishta ,e me pas gushen dhe me pas thumbat.Te klithurat u bene me te renda e te shoqeruara me fjale .Me pas kthyen te ne te bertitura gjithe epsh e pasion .Nuk mund te permbahej dot ,nuk mund te mos nxirrte ze .
Ishin mbuluar gjthe djerse e perseri nuk po ndaleshin .Ai e mori dhe e kthehu nga mbrapa dhe filloi po e penetronte me force .Sa here qe ai e fuste dhe e nxirrte organin e tij nga ajo ,ajo bertiste me shume nga kenaqesia e perziere me dhimbjen .Ai ishte gati per t derdhur por nuk donte .Donte qe kenaqesia te zgjaste akoma me shume .E kthehu nga para dhe e mori ne krahe .Ia hapi kembet e saj te holla e te gjata dhe filloi po e penetronte perseri por lehte dhe me levizje ne te njejtin ritem me te sajin .Tek e penetronte shikonte gjoksin e saj qe levizte poshte e lart dhe i erdhi deshira t'ja kafshonte thumbat me force dheta degjonte ate te bertiste nga dhimbja .E afroi trupin e saj ashtu sic e kishte ne krahe dhe filloi po i kafshonte thumbat .Ajo po klithte nga kenaqesia e penisit te tij brenda saj dhe nga kafshimi i thumbave qe gati po pelcisnin nga gjithe ai epsh .Ai filloi po levizte me shpejt dhe ajo po bertiste me shume .Leshoi edhe ai nje klithme te lehte dhe ashtu sic e kishte ne krahe me kembet e saj rreth tij ai u derdh brenda saj .Edhe ajo kaloi ne orgazem ne te njejten kohe me te .Ishin mbular gjithe djerse .
Te dy ata trupa qe para pak ishin puthitur ne nje tashme ishin pa piken e fuqise te shtrire ne krevat .
Po prisnin ashtu ne qetesi per te rifilluar perseri ...

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

17 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:56 pm

Zonja blu


Ta quaje punen e tij mediokre, do ishte pak. Ai e konsideronte veten bojaxhi, jo artist. Artisti ka aftesine ta tejkaloje bezen ne kavalet, duke lene nje deklarate qe cdokush ta mbaje mend. Pa marre parasysh, ju pelqen apo nuk ju pelqen, puna e artistit gjithnje le pas nje impresion. Ai ishte i pari qe per punen e tij do pranonte qe ishte krejt e zakonte, bile ndoshta e rendomte spese skishte asnje shkendije qe nje punim i mire e ka. Ndoshta nga qe nuk kishte vuajtur sa duhet? Se fundi i fundit a nuk duhej qe nje artist i madh te jetonte ne ndonje studio plot lageshtire e ta mbante shpirtin me buke, djathe dhe vere te lire? Parat ishin problemi i tij i fundit. Ishte inspirimi ai qe i duhej.
Nganjehere inspirimi te vjen ne ambjentet me te cuditshme. Ai e gjeti ate ne nje kafene te vogel ne nje nga ambjentet e universitetit. Filloi ta frekuentonte shpesh ate kafene dhe kjo aspak per kualitetin e kafes apo te tjerave qe servirishin aty, por per ate... Ishin floket e saj qe ne fillim i terhoqen vemendjen. Te gjate, te dendur... floke te verdhe qe dallgezonin mbi shpinen e saj. Ai e veshtronte prej nje kendveshtrimi artistik duke u munduar te regjistronte ne memorie tiparet e saj. Syte i kishte larg njeri tjetrit dhe hunden pak si shume te ngritur, megjithate kombinuar me mollzat e faqeve dhe gojen e saj te plote, figura e saj ishte mjaft terheqese. Atij i pelqente bukuria e saj e pazakonte ndaj dhe ishte prej klienteve te rregullt ne kafenene me kot ne gjithe universitetin.
Gjithnje ishte mahnitur prej aftesise prej kameleoni te femrave per te ndryshuar. Nje dite sjellja dhe pamja e tyre shpreh pafajsi femijrore, nje dite tjeter erotizmi dhe pasioni qe transmeton qenia e tyre i ngjan vullkanit Taupo. Ne nje dite si kjo, e ndjeu veten te eksituar per te paren here prej muajsh. Ajo ishte inspirimi, ishte muza e tij. Ne gjoks i vloi nje nevoje urgjente per ta pikturuar, per te nxjerre prej saj te brendshmen femerore. Ju afrua thjesht. Ai ishte artist dhe ajo i kishte terhequr vemendjen A mund te pozonte per nje portret? Edhe kur i permendi nje shume te hollash, syte e saj shprehnin akoma hezitim. Tek e fundit ai sishte vecse nje mashkull i huaj qe i qasej asaj me nje propozim. Ajo kerkoi ca dite kohe te mendohej. Ishte krejtesisht normale. Pas 4 diteve, pranimi i saj nuk e cuditi aspak.. instiktivisht e dinte qe dikur ajo do pranonte.
E pagezoi Zonja Blu. Duke e veshtruar pergjate seancave te pozimit ne ditet ne vazhdim, syte i hasen nje fare merzitje qe imazhi i saj mundohej ta fshinte. Mos ishte turp? Ndrojtje? Nga se? Nuk ishte aspak rehat dhe kjo dukej prej menyres se si pozonte. I duhej te fitonte besimin e saj. Aurola e te mos qenit rehat ishte mjaft e dukshme aq sa penetronte edhe punimin e tij. Ne ndonje situate tjeter, ai me germa kapitale do ta kish titulluar gjendjen e saj Zonja ne Panikun Blu. Qetesia dhe qendrimi i saj i mbyllur, i hipnin nervat. Fliste rralle dhe kur fliste perdorte fjale nje rrokeshe. Heren e pare qe e pati prekur, ajo ja pati dhene vrapit drejt deres; reagim i padeshirueshem megjithate ai nuk e pati ndjere veten te ofenduar. Gjate diteve ne vazhdim dukej gjithnje e me qarte qe kjo grua ishte tmerresisht e lenduar e kjo ne nje te kaluar jo shume te larget.
Zakonisht ai punonte duke degjuar ndonjeren prej operave te Verdit ose nen tingujt e ndonje koncerti per violine. Nuk donte asgje vec muzikes dhe mendimeve te veta. Kesaj rradhe, cuditerisht ndjente nevojen per te folur, nevojen per ta kuptuar dhe per te larguar dhimbjen prej syve te saj. Teksa e pikturonte fliste pa u ndalur; pergjithesisht gjera pa rendesi. A i kishte pelqyer asaj novela e fundit e John Smith? A nuk ishte kjo nje dite e bukur? Me kalimin e kohes ajo nisi te rilaksohej. Gezimi i tij skishte kufi kur ajo filloi ti hapej. Nje dite ajo i tregoi deri ne me te dhimbshmin detal historine e saj. Nje baba abuziv dhe nje nene pijanece.. vite keqtrajtimi shpirtror e fizik. Gradualisht filloi te ndjeje se si dhimbja e saj kishte zene nje qoshe diku dhe se relacioni i tyre kishte marre nje dimension tjeter.
Javet ne vazhdim i ngjanin nje orgjie artistike. Penelit i kishin dale krahe dhe inspirimi i tij ishte ne majat me te larta. Megjithate ishte dicka qe ai e deshironte me teper se cdo gje tjeter; ta pikturonte ate nudo. Si tja kerkonte nje gje te atille? Do ta humbte besimin e fituar? A nuk do mendonte qe ai gjthnje kishte pasur kete qellim prej dites se pare? Vendosi qe ta provoje; tek e fundit ai ishte artist; shpresonte qe ajo tashme kete e kish kuptuar. Ishte mengjes vere. Ai po pregatiste mjetet qe do i nevojiteshin ate dite kurse ajo po bente nje kafe. Si ne shtepi, ajo tashme e kishte mesuar apartamentin permendesh dhe ja tek po vinte me kafet ne dore. A mund ta pikturonte nudo? Me ne fund ja tha. Nje veshtrim i cuditshem zuri vend ne syte e saj blu. Qetesia qe mbuloi atmosferen ju duk si shekullore. Dikur ajo foli ngadale. Ku do deshironte te pozonte?
I pa goje me sy e shoqeroi se si ajo u vendos ne tufen e rrezeve qe hynin nga dritarja dhe qe i ngjanin drites se nje prozhektori te orientuar. Ishte vertet nje dite e nxehte vere dhe ajo ishte veshur ne perputhje me te. Nje bluze me menge te shkurtra, nje fund te holle deri ne gju dhe nje pale sandalle me rripa. I tha qe mund te zhvishej pas perdes aty prane, por ajo tashme e pati hequr bluzen. Kishte veshur sutjena te bardha te pambukta. Aspak moderne, por tmerresisht ndjellese. Uli zinxhirin e pasem te fundit dhe ai ngadale perfundoi ne fund te kembeve te saj akoma ne sandale. Duke u munduar te zbertheje sandalet doli prej rrethit te formuar nga fundi i rene. Ja tek ishte e palevizur ne te mbathura dhe sutjena te bardha; aspak moderne por tmerresisht ndjellese. Shikonte drejt tij sikur donte ti analizonte veshtrimin. Fjalet ishin larg. Gjuha sikur ju kishte ngjitur ne qiellze. E dinte qe duhet te ruante objektiviteti deri ne momentin kur ajo shkopsiti sutjenat dhe i la ato te binin. Gjithe jeten ai kish qene i vetmuar. Kishte ndjere nevoje vetem per vete dhe artin e tij. Oh .. here pas here kishte pasur dashnore, por ato gjithnje kishin qene sekondare.. as emrat nuk ja kujtonte. Te renit ne dashuri me modelen kurre nuk kishte qene dicka e planifikuar, por tashme kish ndodhur. Arsyeja sapo kishte mbyllur deren pas shpine.
U afrua. Ishte vetem disa centimetre larg saj. Ishte pak me i gjate e ajo e ngriti veshtrimin teksa ai uli koken. Buzet ju takuan ngadale nje here , dy here, tre here. E terhoqi drejt vetes e ata u bene nje. Ngadale e rrotulloi duke i puthur rrezen e veshit dhe duart e tij perfshine gjijte e saj te forte. Ajo mbylli syte prej kenaqaise dhe i vuri pellembet mbi pellembet e tij. Lehte, mollezat i ferkuan thumbat dhe ai shijoi kenaqsisne e psheretimes se saj. Syte e artistit duhet ta shihnin, ta vezhgonin, te analizonin cdo linje, cdo thyerje, cdo forme e trajte te saj. E ngriti ne krahe drejt kanapese afer dritares.
Dielli luante kryq e terthor trupit te saj dhe ai nje cast e ndali frymen duke e soditur. Ngadale ja uli te mbathurat dhe buzeqeshi kur ajo instiktivisht u mbulua me duar. Butesisht ja largoi duart duke i lejuar syve te shijonin mrekulline e saj trupore. Gjinj te plote, bark i rrafshet, te kulminuar ne venbashkimin mes kofsheve te saj. Gishterinjte rreshqiten poshte deri tek buklet ngjyre verdhe ne te kuqerremte. Goja i kishte kapur thumbin e saj te majte dhe me buze ja terhiqte lehte. Gishtat e gjeten shtegun ne vathen e mendafshte dhe ngadale nisen te levizin ne trajektore rrethore. Koha u ngadalsua. Asgje sishte me e rendesishme se ata te dy. Shpina ju harkua teksa renkoi emblel me fyt. Gishtat vazhdonin ta elektrizxonin trupin e saj tashme duke levizur ne brendesi te folese se saj te lagesht. Buzet ju bene me agresive dhe gjuha luante me thumbat e saj te forte. Gishti shtypi thelle ne te... Ai ja mbuloi gojen me gojen e vet teksa trupi isaj i nxehte u dridh prej orgazmes se forte. Zeri dhe ndjenja e saj, shprehur me klithma te mbytura ne gojen e tij gati sa nuk e cmendi.
Ai kish nevoje te shperthente, por duhet ta fiksonte ate moment ne kanavas. U ngrit me shpejtesi; ja lakoi krahet mbi koke duke ja pozicionuar trupin. Shija dhe aroma e saj e kishin ngarkuar me super emocione te cilat peneli i kish pritur prej kohesh. Bukuria e saj ishte e pakapshme, por artin e tij e kish ngritur ne lartesi te reja. Zonja Blu ishte shderruar ne zjarr te dlire, te mendafshte. Transformimi ishte i plote. Ajo ishte kryevepra e tij qe ja kish rrembyer trupin dhe shpirtin. Bota e tij kish ndryshuar perfundimisht dhe mundesite ishin pa mbarim.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

18 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 9:59 pm

Une jam roberesh e lakmise ndaj vjehrrit timU martova pr Luiin para gjasht muajsh, e meq ai ende sht student, ne u vendosm te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretaresh, ne mnyre q te bj nj ndihmes financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysm orari. Ai sht i zn me pun, ligjrata dhe studime, prandaj nuk ka koh te mjaftueshme pr seks. Ne te vrtet, ne kemi br shum me tepr dashuri para martess, se sa q tani e bjm kt prej se u martu-am. P jua rrfej kt ne mSnyre q ju ta paramendoni pamjen lid-hur me at se si jam ndier e lnd-uar kur une qndroja me or te tra vetm me babain shum trheqs te Luiit. Ai sht rreth 50 vjear, por askush nuk mund t'ia jep kaq shum vite. Pr nga pamja ai i ngjan shum Paul Newmanit. Ai sht shum i koncentruar me vshtrimet e veta ndaj meje dhe prjeton knaqsi dukc me shikuar se si skuqem, e sidomos kur djalin nuk e ka ne shtpi. Kt gj kurr nuk ia kam prmendur Luiit, sepse nuk kisha lidhje se si do te kishte mundur ta priste kt lajm. Mendoj se arsyeja tjetr e ruajtjes se fshehtsis sime ishte ajo se ndihesha ngapak fajtore pr shkak te asaj se une ndjeja njfar knaqsie ne vmendjen e tij. E gjith shtja ne fillim ishte krejt e virgjr. Krejt kjo kishte te bnte me prekje verbale e tek mpastaj edhe me disa te rrahura te pllmbave te tij npr kukat e mi. E pastaj, ne tr shtjen u ky edhe Lida. Babai i Luiit me te kaloi rreth nj muaj, e pastaj nj dite e solli ne shtpi. As nuk sht e nevojshme te them se sa shum isha e shokuar kur e kuptova se ajo ishte vetm nj apo dy vjet para meje. Ragipi e prezentoi at, e pastaj e coi ne dhomn e tij te fjetjes. Burri im ishte ne pun, kshtu q une nuk kisha 't bja: qndroja aty dhe i dgjoja frymmarrjet e thella prplot epshe te cilat vinin nga dhoma e vjehrrit tim. Ata ishin ne vlugun me te madh te seksit kur une haprova npr koridor pr te shkuar ne banjo. Duke kaluar pran dhoms se fjetjes se Ragipit, une arrita te kuptoja pothuajse do fjal q e flisnin dashnort e prndezur. Me vjen turp q ta prarioj, por une e vendosa veshin ne dern e holl si letr dhe fillova q te dgjoja. Zemra me rrahte sikur ekan, kurse pidhi me kallej gjithnj e me shum. Ne momentin kur ajo e luste Ragipin q ta qinte, dora ime rrshqiti npr stomak, nn brek dhe gishtat e mi filluan q te futeshin ne pidhin tim te prflakur pr qirje. Ne momentin kur Lida filloi q te brtiste, q te derdhej, une iu bashkangjita ne orgazmin i cili totalisht me dobsoi dhe mbeta aq e paaft, sa q mezi arrita q te largohesha nga aty para se ata te me zinin ne situat te paknd-shme. Dhjet minuta me von Lida u gjend ne dhomn e ndejs dhe u ul prball meje. - Ragipi vendosi q te kotet pak - tha para se une te arrija q t'i parashtroja ndonj pyetje. - P, ai punon shum ashpr - iu prgjigja. - Kjo nuk sht e vetmja gj q tek ai sht e ashpr - ma priti Lida. Une u skuqa, e ajo e vendosi dorn ndrmjet kmbve. - Ai sht i hatashm dhe i ashpr, sa q tr ditn do te me djeg pidhi - me sulmoi edhe nj hre. Une zakonisht nuk e dua nj lloj te tille te biseds, por ksaj hre ishte disi me ndryshe. Fjalt e saja me kalln trsisht. Bile edhe prjetova knaqsi duke e shikuar se si i frkonte kofsht njrn pr tjetrn. Me kruhej pidhi sikur atje ne brendi te me hante dika. - Mos me thuaj se je ende e kallur - deprtoi thek-shm zri i Ragipit derisa hyri ne at hapsir dhe u ul ne pjesn ansorc te foteles ne te ciln qndronte e ulur Lida. U ul ashtu q une mund te shihja nj pamje te mire nn peshqirin i, cili ishte i mbshtjellur.Provova q t'i largoja syt nga aty, por vshtir. Aq shum u kalla kur ia pash karin se si ngritej ne madhsi te plot, sa q mund te derdhesha ne do moment ne brek. Mezi gjeta force q te ngritesha dhe shkova ne kuzhin pr t'i pastruar ent. Nuk kam qndruar aty as pes minuta kur prsri dgjova klithmat e Lids. Dera e kuzhins ishte e hapur tamam aq sa me ishte e nevojshme q te shikoja se 'po ndodhte atje, ne dhomn e ndejs. Nuk mund t'u besoja syve te mi. Vjehrri im trheqs ende qndronte ne pjesn ansore te foteles, por tani peshqiri me te cilin ishte i mbshtjellur, kishte rne ne podium, e kari i tij ishte ne ereksion te plot. Lida ishte gjunjzuar ndrmjet kmbve te tij dhe ia lpinte sikur te ishte ndonj lpisk e madhe. U mbshteta pr dern pak te hapur dhe pr hre te dyt ne intervalin kohor prej me pak se nj orsh, e futa dorn nn brek. Kur e preka klitorisin tim te gufuar, shkndijat e knaqsis filluan q te fluturonin nga trupi im dhe te zhbironin pa prmbajtsi. Isha gati pr t'u derdhur, por e prita Ragipin. Prita q ai te ngritej, q spermn e tij ta zbrazte ne gojn e Lids. Q t'ia strpikte fytin dhe fytyrn. Dhe tek ather une i lejova vtes q te eksplodoja dhe aie ne nj orgazm te tille far kurrnjher me pare nuk kam prjetuar ne jetn tirne rinore. Ishte tepr i fuqishm. Arrita disi deri te lavapjata pr te vazhduar se pas-Iruari ent, por aspak nuk isha e vetdijshme lidhur me at se sa zgjati. Isha duke i fshir ent kur Ragipi hyri ne kuzhin dhe me tha se duhej te shkonte pr ta pr-cjell Lidn deri ne shtpi. Une i pohova me kok, e ai u prkul q te me puthte ne faqe. Ne mnyre automatike une e ktheva kokn dhe buzt tona u takuan. Pidhi m'u shtangua, sepse edhe me tutje ishte val i nxeht dhe une u ndeza edhe me shum kur gjuhs sime i lejova q te deprtonte ne gojn e tij. Ai klithi dhe e trhoqi trupin tim kah i vetja, kurse duart e tij te mdha i ledhatuan kukat e mi, duke ma shtyr pidhin kah kari i tij gjysm i ngritur. - Do te kthehem brenda nj ore - ma priti ai pasi q na u ndan buzt. - Do te jem e gatshme - i pshprita. Dyzet e tre minuta me von, vjehrri im e hapi dern. Une tanim isha e dushuar, e aromatizuar dhe e veshur ne kombinezonin tim shum te holl i cili ishte aq i deprtueshm sa q trsisht vrehej trupi im i Iakuriquar. Me shikoi me syt e tij zhbirues, me nj shikim epshndjels, e pastaj duke buzqeshur u ul pran meje. - Na ke shikuar? - me pyeti. - P - ia pranova, duke e pasur parasysh se kjo ishte e panevojshme, sepse ai kt e dinte. - A e di ti se 'm plqen me se shumti (e Lida? - me pycti. - Goja e saj - iu prgjigja. Ai u skuq, e pastaj ma priti: - Me prngjan ne ty, sepse te dshiroj qysh nga dita kur Luii te solli ne shtpi. Tani ishte radha ne mua q te skuqesha. -Edhe une te dshiroj ty - murmurita mezi kuptueshm, duke i mbyllur syt dhe duke pritur puthjen e pashmangshme. Isha e gatshme q ta lejoja te me prmbyste ne shpin dhe te ma fuste karin e tij njzetcen-timetrsh, por ai dshironte dika me shum. Ai dshironte q te conte dashuri me mua, e kjo ishte mu ajo q edhe e bri. Bri me mua dashuri. Se pari filloi me puthje te lehta fytyrs, ne mjekr, ne qaf dhe me ne fund buzt e tija u gjetn ne buzt e mia. Buzt tona hulumtuan njra tjetrn se paku dhjet minuta para se ai te me prekte pr hre te pare. Me duar m'i kaploi ciczat, duke m'i lpir majzat mbi kombinezon, gjithnj derisa te dyjat nuk gufuan. Nn stomak filluan q te me kalonin ndjenjat e knaqsis. Pastaj te puthurat e tija kaluan ne pjesn e poshtme, npr stomak, pr-reth vagjins dhe ne fund ne kofsh. - Te lutem, m'i zhvish brekt - e luta. Ai i trhoqi brekt aq sa ishte e mjaftueshme q te me dgjonte, por zhveshjes se thjesht te tyre ai i shtoi dika te veant. Duke m'i zhveshur brekt ai i afroi ato pran fytyrs, i mbshteti pr faqe dhe thell i mori re armes se tyre, e pastaj filloi q ta thithte at pjesn e . lagsht, mu aty ku kishte qen i l 1 iJ( mbshtetur pidhi im i prvluar. Ishtel ky veprimi me prvlues q kishaJ fca^ pare ndonnjher.Klitha dhe i hapa kmbt. Pastaj shikova drejt e ne syt e tij, kurse dorn e vendosa ndrmjet kmbve. I ndava petalet e pidhit e pastaj me gishtrinj fillova q te bja rrath prreth klitorisit. Duke e lshuar nj ofsham, i hodhi brekt ne podium. Pastaj u gjunjzua posht, i hodhi kmbt e mia ne supet e tij te gjera dhe derisa i afrohej maczs sime, ne mnyr epshndjellse paralajmroi se si do ta lpinte. - Do te ta lpij pidhin aq shuin sa q do te me ilutsh q te ndalem, e une do te vazhdoj ende. ] Fjalt e tij me goditn si rrufe. Ragipi ishte dika Ikrejtsisht ndryshe nga djali i vt i cili do te hudhej 'qet mbi mua, do te me qinte dhe kaq. Une isha aq shum e kallur me kt gjindshmri te tijn, me kt jqndrim te tijin paraprak, sa q fillova edhe para se jgjuha e tij ta prekte "ndrprcrsin". Brtita dhe me jkofsh shtrngova kokn e vjehrrit, duke u munduar q me pidh te arrija sa me pran buzve te tija [flakruese dhe gjuhs se tij edhe me flakruese. Pr-Iplitesha e prplitesha gjithnj derisa nuk mendova se do te vdisja nga knaqsia e teprt. Kur ai me ne fund e largoi fytyrn nga vrimza ime e lngzuar, une u ndjeva trsisht e shkatrruar. Ai prsri i ktheu kmbt e mia mbi araf dhe prsri Ime puthjet e tij filloi q ta gjente rrugn npr trupin itim deri te buzt e mia. Kur me puthi, une ndjeva shi-jen e lngjeve te mia dhe pr nj moment u dridha. - Pidhucin e paske te shklqyeshm - murmuriti ai. Edhe une kam dshiruar q ta shijoja at. Dshi-iroja q t'ia ofroja at lloj te knaqsis te ciln ma |ofroi ai mua, por une dshiroja dika tjetr. Dika i shum me tepr. Dshiroja q babai i Luiit ta fuste karin e tij njzetcentimetrsh ne pidhzin tim dhe te me mbushte me spermn e vt. Derisa une isha tretur ne mendime, prnjher e kuptova se ai ishte i Iakuriquar. Kurr nuk do ta di se isi e bri kt veprim, as kur e bri, por gjithsesi kjo ishte ne kohn derisa me lpinte dhe me solli deri ne ^ekstaz. Duke me lpir, ne te njjtn koh kishte arritur q edhe te zhvishej. E ndjeva karin e tij elik te forte se si me pulsonte npr klitoris, kshtu q une e lviza belin gjithnj Iderisa guxha e tij vigane nuk u gjend ndrmjet petave te mia te pidhit. Lviza pak prpara dhe pas ksaj centimetrat e pare te karit te tij madhshtor, tanim hyn ne picn time te uritur. Kari i tij ishte tepr i madh, q te shkaktonte dhembje, e bile edhe ne gjendjen time te knaqsis.Fillova q te prdredhesha derisa udia e tij| rrshqiste ne mua, ne vrimn time te lngshme. - Do te ndalem, nse dshiron - me tha ai, e derisa me fliste, ma kici qafn. U prkula pak prapa, prapa tij dhe duke ia kapur! kukat e trhoqa kah vctja, duke e futur ne pidhin timi edhe pjesn e mbetur te mjetit te tij fantastik. Sapo shufra e tij ishte e parkuar ne pidhin tim te prflakur, une i mbshtolla kmbt prreth kukave te tij' dhe fillova q ta lusja te me qinte. E luta q te me. mbushte me lngun e tij te nxeht. Fjalt e mia epshndjellse tek ai i ngjalln te gjitha ndjenjat U vrsul sikur demi mbi lopn, kurse gishtat e vt i nguliti ne kukat e mi te cilt krcenin me vrull. U derdha nj hre, dy hre, tri hre, e ai edhe me tutje me qinte. Isha ne cep te mendis. Me ne fund me sul-moi orgazmi me i fuqishm q kam prjetuar ndonjher. Brtita, klitha, gjmova... Sperma e tij vr-sheu npr pidhin tim te sakatosur dhe une e humba vetdijen. Nuk kam lidhje se sa koh kam qndruar ne 'aut', por une u zgjova ne shtratin tim, plotsisht e Iakuriquar. Ai qndronte pran shtratit tim, ende i Iakuriquar. | Kari i tij tani ishte i bute, por kjo megjithat mjaftontei q une shum shpejt te kndellesha. U afrova kah ai dhe ia putha majn e karit. Ai buzqeshi dhe me ledhatoi flokve. - Mjaft e ke pr sonte, oj dame e re - tha me nj z shum atror. Ai kishte te drejt, por mnyra se si e tha kt, fliste se ne kt sigurisht do ta prsrisnim. As q| tentova t'ia thosha at q e kisha qllim pr ta brj hern tjetr. Vendosa q ta frkoja shtizn e tij gjithnj derisa te mos fillonte te me lutej. Nse do te kem fat, kjo do te ndodh qysh sonte. Se paku kshtu shpresoj. Shifra "FATI I ZI"

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

19 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:00 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE


Katia ishte duke br dush kur pa q bashkeshorti i saj hyri ne banjo .
- Eja ! i tha ajo pa u menduar s teprmi .
Pa thene asgje ai u fut tek kabina e dushit dhe filluan t laheshin s bashku ,por ishte ai i pari q filloj ta puthte me shum ndje .
Kur shkuan ne shtrat ai donte t shihte ndeshjen e futbollit n Tv ,vetm se ajo e fiku televizorin dhe me disa ledhatime mjeshtrore i riktheu deshiren per te bre dashuri .Ajo u kthye mbrapsht ,ngaqe e dinte qe ai donte ta depertonte nga mbrapa ne ate pozicionin disi kafsheror ,prandaj nuk u pendua per zgjedhjen kur ndjeu doren e Marsilios qe e ledhatonte embelsisht ne fund te barkut pa e nderprere aspak vrullin e tij mashkullor.Ledhatimet te fundi i barkut dhe depertimi nga mbrapa i dhane asaj mundesin te arrinte momentin kulmor te kenaqesise .Ate me te deshiruarin !

Marsilio dhe Katia ishin martuar nje vit m par dhe pas muajit te mjaltit ,kjo ishte hera e dyt q shkonin me pushime .Kishin zgjedhur ishullin D per t kaluar dy jave shplodhse e argtuese e kohve t fundit flitej shum per jetn e nats dhe plazhet e bukura ne kt ishull ,t cilin e frekuentonte shum rinia .
Ata sapo kishin mbrritur dhe pasi kishin ngrn dark n salln e restorantit kishin shkuar n dhom pr tu lar e ndrruar teshat .


Nata kishte qen disi e zhurrmshme n Hotel .Disa grupe t rinjsh ecnin plot zhurrm npr korridor dhe posht dritares s tyre veturat kishin br rrmuj pjesn m t madhe t nats .Disi t paknaqur nga mungesa e qetsis ata zbritn n katin e par pr t ngrn mngjesin . Salla e restorantit ishte e mbushur me mysafiret e Hotelit .Shumica ishin t rinj nga vende t ndryshme t bots dhe kjo kuptohej menjher nga ndryshimi i fizionomise s mysafirve n do tryez.Edhe fjalt e shkputura q t zinte veshi ,ishin n gjuh t ndryshme.
Cifti i ri u drejtua drejt plazhit q ndodhej rreth 300 metra nga Hoteli i tyre e gjate rrugs shihnin vitrinat e dyqaneve t shumt q po fillonin t hapeshin n at koh.
Ata t dy po flisnin pr diellin dhe kujdesin q duhet t tregonin ditet e para pr t mos u djegur derisa arritn n plazhin ranor .
Katia shihte me vmendje njerzit prreth dhe i trhoqi vmendjen nj djal q ndodhej posht nj adre dielli nga e majta e saj .Nxorri syzet e diellit nga anta sepse kjo do ta mbronte jo vetm nga dielli ,por edhe mund t shihte kdo pa rn n sy. Marsilio shkoj t blinte gazetn sportive sepse ato dit ishte kampionati boteror i futbollit .Ajo prfitoj nga mungesa e tij dhe i nguli syt djalit nga e majta q po fliste n celular me dik dhe se kishte mendjen tek Katia ,por e zhgnjeu pak kur djalit iu afrua nj vajz e re dhe pa i ndrprer telefonaten i dha nj puthje .
Katia pati deshire te ishte midis tyre dhe te putheshin qe te tre ,por kjo ide e uditi se tepermi ,ngaqe ishte hera e par q i kalonte npr mendje.Menjher u prpoq t harronte puthjen treshe dhe imagjinoj te ishte brenda n det se bashku me djalin dhe atje ne brendesi te ujit te kripur mund te shkmbenin disa ledhatime

Burri i saj lexonte gazetn prej nj ore prandaj ajo e mrzitur ju afrua detit disi t ftoht n orn 9,30 t mengjesit ,por kjo nuk e pengoj t bnte nj not qetsues.
Kontakti me ujin e detit i kishte plqyer gjithnj e ndihej disi e liruar nga mendimet kur notonte.

N fund t javs s par kishin zn shoqri me nj ift tjetr .Ata ishin t martuar prej katr vjetsh por nuk kishin fmij .Katia dhe Sabrina shkonin shum dakord dhe perfitonin nga rasti pr t shkuar npr dyqanet ans detit ndrsa dy burrat shkonin pr t pir n Bar ose diskutonin per ndeshjet e kampionatit boteror.
Sabrina ishte shum llafazane dhe i plqente t blinte rroba t reja vetm se nj dit kur bleu nj kostum te ri banjoje e ftoj Katian n dhomn e saj .
Katia u trondit pak kur pa se Sabrina u zhvesh para syve t saj pr t provuar rrobat e banjs .Ajo e kuptoj q i plqente trupi i bukur i Sabrins ,por ngeli pa fjal kur Sabrina i tha : - Nuk e di nse t plqen ky kostum ,po t pqeu ta dhuroj.Provoje nj her !
Duhet t ishte flak e kuqe n fytyr kur filloj t provonte rrobat e banjos .Ndjeu shikimin e Sabrins mbi t dhe kjo e vuri n siklet t madh ,megjithse qeshi nga habia e sikleti q i shkaktuan fjalt e Sabrins Sa t bukur e ke gjirin !-
Qeshn t dyja dhe Sabrina e prqafoj ngohtsisht ,por t qeshurn dhe prqafimin e ndrpreu trokitja e ders .- E dashur ,jam un . u dgjua zri i nga ana e jashtme e ders .Ishte Luigji ,burri i Sabrins .

Dy iftet po hanin dark bashk ashtu si bnin shpesh ditve t fundit.
- A keni shkuar ndonjher n plazh nudistesh ?-pyeti papritur Sabrina duke habitur Marsilion dhe Katian .
-Jo. Than ata njkohsisht .
- E them kt sepse un dhe Luigji nesr duam t shkojm n nj plazh nudistsh e menduam tju ftonim edhe juve- tha Sabrina pa pik turpi.
-Un nuk e di t ket nj plazh t till n kt ishull-tha Marsilio me inat.
-Si nuk paska , kemi pyetur ,dhe do marrim nj Taxi nesr.Plazhi sht n nj vend ku nuk afrohesh dot me makin ,edhe Taksia do na lej rreth 500 metra larg.-tha Sabrina e pastaj ishte bashkshorti i saj q vazhdoj .
-Jemi informuar ,sht vend i qet dhe larg syve t fmijve ose kuriozve-
-Neve nuk na intereson aspak- tha me ton t inatosur Marsilio.
Deri n fund t darks nuk foli m askush .Kur u ndan ,ndrsa prshndeteshin Marsilio tha me qesndi:- Na tregoni ndonj gj t bukur kur t ktheheni nga plazhi juaj .


vazhdon.....

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

20 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:00 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.2


T nesrmen n mbasdite ndrsa ishin ulur pr t ngrn nj kup me akullore n lokalin prball hotelit ,Katia dhe Marsilio pan iftin tjetr t zbrisnin nga nj Taxi. Luigji dhe Sabrina sapo pan iftin tjetr hyn n lokal .
-Pse vetm ju do hani akullore?- than ata plot hare dhe u uln pa marr leje pran Katias dhe Marsilios.
-Si jeni? Si ja kaluat sot ?-pyeti Katia sa pr mirsjellje.Ajo me Marsilion kishin diskutuar gjat rreth ftess s uditshme pr t shkuar n ate plazh t veant.
-Pr mendimin tim ishte nj ftes pr seks- i kishte thn ajo Marsilios duke kujtuar prqafimin me Sabrinn n dhom.
-Nuk e di ,por sdo t pranoja nj gj t till ishte prgjigjur ai .
-Ja kaluam mir ,u knaqm tha Sabrina e vazhdoj t tregonte disa detaje.
Kishte t rinj e t moshuar ,bm shoqri me nj ift 50 vjear ,e ndoshta vijn pr vizit pas darke tek ne
Me fjalt e saj t panumrta Sabrina u spjegonte knaqsin q prjetohej sipas saj t shkoje n vende t tilla ,ku mund t njihesha me persona pa paragjykime. ata pak njerez pa paragjykime qe ekzistonin ne bot ,ne qofte se ekzistojne mendoi Katia .


Pas darke Katia dhe Marsilio dolen shetitje ans detit .Ishin disi t turbulluar nga rrfimi i Sabrins dhe fjalt e saj : Shihemi nesr ,sepse sonte vijn miqt tan per vizite ,shpresoj.
Kishte pak pr t dyshuar q t nesermen Sabrina do tu tregonte gjra te tjera ,n rast se do t kishin vizita nga ifti tjetr q kishin njohur midis nudisteve.

Krejt e lodhur nga ort q kishte notuar dhe shtitur ,Onelia kishte dshir t flinte,prandaj iu lut shoqes s saj t ngusht ti ulte volumin televizorit.
Hoqi mbajtesen e gjirit per te qene m e lire dhe u shtri .Ishte dita e dyte e pushimeve n at ishull dhe ende nuk ishte mesuar te ecte aq shume ,ngaq n qytetin e saj ajo perdorte shume veturen pa patur rast te mesone kmbt me ecje te gjata.Jam dembelosur shum mendoj Onelia dhe u prpoq te flinte .
Thuajse e prgjumur ajo dgjoj nj rnkim ,i cili dukej sikur vinte nga televizori ,por n nj moment rnkimi u dgjua m i fort .Ateher ajo njohu tingujt e zrit t shoqes s saj ,dhe e kuptoj q shoqja po vetknaqej nprmjet masturbimit e shtrire n krevatin e saj me syte gjysem te mbyllur drejt televizorit ose drejt tavanit.

Ato ishin shoqe prej vitesh .Onelia dhe Franeska kishin nj qllim t prbashkt:Adhuronin burrat e martuar . Ndonse 25-26 vjeare n kohn e duhur q t mendonin pr t krijuar familjen e tyre ,ato paraplqenin t shkatrronin familjet e tjera .Kishin fiksim t rrmbenin burrat e femrave t tjera ,edhe pse mund t gjenin djem t rinj ,pa gra e fmij .
Shkonin me burra 40-50 vjear dhe asnjeher me bashkmoshatar.Fatkeqsisht n kt hotel ishin shumica t rinj ,por dikujt ja kishin vn syrin .T nesermen dy iftet u takuan prap n plazh .Nuk ishin par gjat ngrnies s mengjesit pasi Luigji dhe Sabrina ishin zgjuar me vones.Ky ishte senjali i par q gjat nats kishte ndodhur dika .
Sabrina dhe Katia u fytn n det duke folur pr kostumet e banjos.-Ate q t dhurova un nuk e ke veshur asnjeher i tha Sabrina .
- Ke t drejte ,do e vesh nesr .- u prgjigj Katia duke rikujtuar skenn e proves s rrobave t banjs .Ishte turbulluar vrtet nga ajo sken dhe nga trupi I bukur i Sabrins ,e cila ishte 35 vjee po n form t shklqyer .
Vazhdonin t ecnin me hapa te ngadalte drejt thellesis dhe ashtu si parashikonte Katia ,gruaja tjetr do ti tregonte ngjarjet e nats s kaluar .
- Mbrm erdhn ata miqt tan pr vizit tek ne tha Sabrina .
Katia e kishte kuptuar q ajo donte ti thoshte dika t fsheht kur e kishte ftuar pr tu futur ne det t dyja ,pa burrat ,prandaj nga kureshtja e madhe kishte pranuar me knaqsi.
- Pim nga nj got ver dhe biseduam gjat tha ajo ndrkoh q uji i detit po mbulonte prher e m tepr trupat e tyre .Thellsia e ujit shtohej derisa u mbuloj edhe gjinjt.Katia ishte 3-4 cm m e gjat sesa tjetra dhe pa q Sabrina e ndrpreu ecjen. Qndrojm ktu dhe m trego far t duash-i tha Katia me mblsi.
Ajo ishte me flok t zeza ,sy kafe dhe tregonte disi m e re sesa 28 vitet e saj,ndrsa Marsilio ishte 30 vje dhe burr i pashm.
-Folm deri von dhe n nj moment patm dshir pr t br seks- tha Sabrina paturpsisht e duke vn re dshirn e Katias pr ta dgjuar ,vazhdoj t fliste.
-U shtrim ne krevatin ton ,tepr i ngusht pr t gjith dhe filluam t luanim e t qeshnim q t katert .Nuk e di as vet sesi u gjenda n krahet e atij tjetrit dhe filluam t putheshim .Pas pak vure re se im shoq kishte marr arafin dhe e kishte vendosur n dysheme ,ku e pash t bnte dashuri me at tjetrn .
Vazhdoj kshtu pr pak aste derisa ndjeva organin e atij burrit q m deprtonte ndrsa thoshte kto fjal i kishte kapur nj dor Katias dhe pak nga pak trupat e tyre ishin afruar s teprmi. Katia ndjeu dorn e Sabrins q i ledhatonte vithet e m pas gjinjt .-U bra pak xheloze ndrsa dgjoja rnkimin e burrit tim ,por u qetsova menjehere kur dgjova rnkimin e burrit tjetr q ishte n krahet e mij- tha ajo me z t eksituar.
Ishte Katia q e ndrpreu bisedn dhe i largoj duart nga trupi i saj pikrisht n momentin q Sabrina e kishte tepruar shum .Katia pati dshir t ledhatonte flokt bjond t asaj ,por me shum vshtirsi u prmbajt Dalim nga deti tha Katia duke iu drejtuar bregut .

vazhdon...

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

21 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:01 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.3


Dy vajzat e bnin plazhin vetm tre metra larg nga iftet e lartpmendura.Onelia ja kishte vn syrin Luigjit t cilin e kishte par disa her n hotelin e prbashkt. I plqente sepse ishte n moshen q ajo i preferonte meshkujt ,rreth 40 vje e mbi t gjitha kishte gruan pran ,t ciln ajo donte t dmtonte.E kishte urryer menjher Sabrinn ,sapo e kishte par .Nuk e duronte dot zrin e saj i cili dgjohej m s miri n salln e restorantit t hotelit e sidomos n plazh.
Luigji ishte i gjat dhe me trup t bukur.Linte pr t dshiruar n fytyr ,por kjo skishte asnj rndsi pr Onelian.Ajo donte t realizonte dika gjat ktyre pushimeve verore ,ndryshe smund t kishte kuptim pr at.
Edhe Luigji e kishte ven re interesin e saj ndaj tij dhe po bheshin dy-tre dit q ai po krkonte rast pr ti hapur muhabet.
Ajo u fut n det duke e ln Franeskn vetm nn adr duke lexuar revistn.
Ktheu kokn me kujdes prapa pr t par se far bnte Luigji dhe me knaqsi pa q ai po e ndiqte me sy .
Ai nuk e ndoqi nga pas por kur ajo po dilte e pa q ishte ulur ans detit duke luajtur me ujin e detit.E kuptoj q po e priste prandaj i kaloj pran .
-Prshndetje!-i tha ai.
-Prshndetje!- u prgjigj ajo gjith qejf .ishte hera e par q prshndeteshin dhe me sa dukej po fillonin t krkonin njohje me njri- tjetrin.
Ajo shkoj tek ombrella e diellit pr t marr peshqirin e pasi thau trupin disi ,filloj t shtiste n breg t detit duke u larguar nga rrezja e shikimit t shoqes s saj dhe gruas s Luigjit.Ashtu si shpresonte pas disa minutash ai e ndoqi nga pas dhe vendi ku u takuan ishte t pakten 200 metra nga adrat e tyre.
-Jam Luigji , gzohem q t njoha!-
-Onelia, gezohem edhe un-tha ajo gjith qejf.
Foln pr disa gjra kot pastaj ai i tha : -Kur do t kisha knaqsin t njiheshim m mir ?- Un pasnesr iki q ktu ,prandaj nuk e di .- tha ajo me qetsi .
-Edhe un iki pas tre ditsh kshtu q duhet t nxitojm- tha Luigji.
-Nxitohemi ,e pr far ? tha ajo disi e fyer .
Ai u prpoq ti mbushte mendjen q knaqsia e t qndruarit s bashku nuk sht e zakonshme etj etj. Kuptohej q fliste e gnjente njlloj si gjith dashnort mjeshtra.
Pas shum prpjekjesh ai e bindi t shiheshin n mbrmje rreth mesnats n plazh ,dhe kshtu do t ndodhte.

Sabrina e kishte kuptuar q Luigji po bridhte pas ndonj femre ,prndryshe smund t shpjegohej q ai spo dukej m .Gjat kohs q ai mungonte ajo kishte biseduar me Marsilion dhe Katian ,pa e shprehur inatin q i shkaktonte mungesa e gjat e Luigjit.


N mbrmje Luigji doli vetm nga Hoteli dhe iu drejtua plazhit ranor.
Bashkshortja e tij qndroj n hotel s bashku me Katian dhe Marsilion.Ishin ulur si zakonisht tek lokali prball hotelit dhe po pinin ,pije alkoolike.
Luigji ndihej disi n siklet q po shkonte n nj takim me nj femr tjetr .Nuk kishte asnj motiv pr t br kt ,ngaq gruaja e tij ishte shum e ngjashme me at dhe kishin patur s bashku takime me ifte t tjer pa krijuar aspak xhelozi ndrmjet tyre .vetm se ksaj here ai po shkonte n nj takim ,fshehurazi .
Ajo erdhi 15 minuta me vones ,sikur t donte ti jepte sa m tepr rndsi vetvetes. Filluan t shtisnin gjat bregdetit dhe me sy po krkonin nj vend t prshtashm pr t qndruar n intimitet.
Nuk zgjati shum dhe ai iu lut t uleshin pak tek stolat aty pran.Atje u puthn pr her t par dhe t ndihmuar nga errsira u fshehn pas disa luleve t mdha pr t br dashuri .Ishte ajo q nxorri nga anta e vogel prezervativin,dhe n mnyr prej vajze eksperte ia vendosi tek vendi i duhur.
Onelia pati dshir q ai moment mos t mbaronte kurr.Iu duk shum i veant Luigji me prvojn e tij t rrall .Asaj ju duk sikur ishte hera e par q prjetonte kaq knaqsi ,ndoshta ngaq e kujtonte m mire sesa hert e tjera,t cilat i dukeshin kujtime t largta .

Kur Luigji u kthye n hotel gruaja e tij nuk ndodhej n dhom .U habit shum pr kt por u prgatit t flinte sa m shpejt kshtu q kur t kthehej ajo ,nuk mund ti krkonte llogari se ku kishte qen .

Katia ,Marsilio dhe Sabrina po kalonin momente t kndshme n dhomn e tyre.
Meqenese Sabrina e pati kuptuar q bashkshorti i fshihte dika ,kishte zbritur n katin e dyte ku ndodhej dhoma e miqve te saj .
Dy femrat flisnin ndrsa Marsilio shikonte nj film ,pastaj Sabrina kishte hequr bluzn me mng t shkurtera ngaq bnte nxeht sipas saj .Per udi edhe Katia kishte br t njjtn gj ,pa e habitur aspak t shoqin deri n at moment ,i cili i hoqi prfundimisht syte nga ekrani i televizorit vetm kur me bisht t syrit pa se dy femrat po ndihmonin njera tjetren pr t hequr mbajteset e gjirit .
Ai nguli syt me habi dhe e kuptoj q temperatura ishte rritur s teprmi kur pa dy femrat t ledhatonin gjinjt e njera tjetres.
Ngeli i mahnitur kur pa se buzet e Sabrins pushtuan gjirin e gruas s tij ,por kur Katia bri t njjtin veprim ,mahnitja u shnderrua n eksitim ,deshire ,epsh dhe Zjarr!
Sikur ta kishin br me fjal dy femrat shkuan drejt tij dhe e mbuluan me puthje .
Pas ksaj eksitimi u shtua n kulm kur ai deprtoj nga mbrapa gruan e tij ndrsa ajo ishte prkulur dhe e kishte kokn n mes t kmbve t Sabrins .
Ksaj here ishte jo vetm eksitim ,por edhe ekstaz .
Edhe Katia dukej se po mendej nga knaqsia kur ndjeu lngun e ngroht t burrit t saj mbi shpin dhe tek vithet.
Marsilio e dinte q kjo ishte nj nga dshirat e mdha t gruas s tij ,prandaj s'mund t mos i dhuronte at pak lng ,ndonse ishin pr here t pare tre ,e jo dy.Pas nje pushimi te shkurter dy femrat filluan perseri te putheshin e ledhatoheshin dhe Marsilio nuk mund t duronte me tej.Nuk I kishte ndodhur asnjehere te ishte aq I eksituar dhe filloj te masturbonte ,megjithese ishin gojet e dy femrave qe I dhane goditjen finale ! Ato e kishin nderprere lojen e tyre lesbo dhe e kishin futur ate ne mes e pastaj here njera e here tjetra I bene nje orale Marramendese !

vazhdon....

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

22 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:04 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.4


Burri I Sabrins flinte kur ajo hyri n dhom .Ishte ora tre e gjysem t nats dhe ajo donte t flinte ,megjithse donte t lahej pr t hequr nga trupi I saj djersen dhe aromen qe I kishte ln n trup buzet dhe gjuht e iftit tjetr.

Ajo kishte br pr here t pare seks t pazakonshm vetm pr tI br qejfin burrit t saj .Ishte ai q I kishte propozuar t vendosnin njoftime npr gazeta pr tu njohur me ifte t tjer .
Prvojat e para kishin qen zhgenjyese ,pr shkak t xhelozis ,por pastaj ajo ishte mrzitur disi duke kryer marrdhnie me t njjtin burr e kishte filluar tI plqenin takimet me iftet e tjer ,derisa n disa momente ndjente shum nevojn psikologjike t bnte patjeter shkmbim partnersh.

Ajo shkoj t lahej n banj dhe atje nn rrjedhjen e ujit t dushit filloj t mendonte mbi marrdhnien e kryer me Katian e Marsilion .I erdhi keq q kishte tradhtuar pr here t pare fshehurazi bashkshortin ,por e imagjinonte q edhe ai kishte kryer pak a shum t njjtn gj .Me ciln femr ?
U mendua pak dhe e imagjinoj q kishte qen Onelia .Disa her kishte vrejtur shikimet e saj bezdisse ,ateher mendoj sesi mund t hakmerrej .Sapo doli dielli iftet shkuan s bashku n plazh.
Atje Sabrina filloj t shikonte me kmbngulje Onelian e cila dukej disi m indiferente sesa n ditt e tjera kundrejt adres se tyre.
Nuk dinte si t hakmerrej e megjithat ndrsa mendonte I kaloj disa here Onelias pran ,edhe kur ajo ishte n det .Sabrina pati deshire tI afrohej e ta mberthente per fyti por pastaj edhe me teper ndjeu deshiren per tI shkulur floket .Nuk beri asnje nga te dyja ,prandaj kur dilte nga deti e kuptoj qe kishte humbur ndaj asaj tjetres.Si zakonisht n at or t von Ivana ndihej tepr e lodhur .Sezoni turistik ishte thuajse n kulmin e tij dhe hoteli ishte plot me turist .
23 vjee ,bionde me sy te kalter ajo terhiqte vemendjen e shumices se personave qe e shihnin .Kishte lindur n Evropn lindore dhe tiparet e saj prej sllaveje ishin tepr t theksuara .Kjo e bnte m trheqse pr syt e t tjerve ,q ishin shumica perndimor .
Flinte n nj dhom t vogl t t njjtit hotel me personazhet q pershkruam
m lart

Dhe ishte punonjsja m e preferuar e pundhnsit t saj .Punonte jashtzakonisht shum e kryente gjithka .Q nga ora 6 e mngjesit deri n oren 22 nuk pushonte nga puna .Fillonte me prgatitjen e mngjesit ,pastrimin e salls ,ndihmonte n kuzhin e kshtu me rradh pa patur koh as merrte frym.
Nuk ishte e leht pr at t prballonte jetn q bnte dhe ndiente boshllkun q I krijonte mungesa e marredhenieve seksuale .
E krkonin shum burra e djem ,por sgjente koh t lir dhe lodhja e madhe e pengonte te kalonte naten me meshkuj.
Ditve t fundit kishte njohur nj djal q ndodhej n hotel me nj grup shoksh .
Ndrsa prpiqej t flinte e mendonte at dhe iu kujtua ftesa e tij pr t dal bashk n mbrmje .Nuk I ishte ndar nj minut at dit dhe nuk dinte si tI shmangej.
Ishte friksuar kur ishte gjendur n ashensor vetm me t dhe ai I lumtur kishte br ftesn e paturpshme : Eja n dhomn time ! .Ajo kishte ngelur pa fjal dhe e kishte hapur syt e uditur .Pr fat t mir ashensori ndaloj dhe ajo e dinte q duhej t dilte duke e ln djaloshin brenda .


Ishte dita e dyt q ai nuk I ndahej dhe n mbrmje ajo I tha .-Dakord ,dalim shetitje sonte - vetm se ishte penduar menjher kur kishte par fytyrn idiote t atij tjetrit t ngrdheshej si fitimtar .

Pas shtitjes ata u kthyen n hotel dhe Ivana mezi mbahej n kmb .Krejt e prgjumur ajo I tha atij q donte t shkonte pr t fjetur ,pa dgjuar lutjet e tij t pafundme ; qendro me mua mos m ler vetm dua t pyth syte e tu magjik etj .Vetm se e preku mjaft shprehja e tij : Do t doja t rrija edhe pak me ty sepse sikur ne t dy t qendronim s bashku ,edhe nj shikim do vlente m tepr sesa nj mij puthje ,Ajo qeshi lumturisht .Sigurisht q I kishte thn fjal t bukura ,t cilat ai tjetri kushedi se ku I kishte dgjuar ose lexuar e megjithat krijuan tek ajo njfar simpatie pr at tipin q po I merrte frymn me at vardisjen e tij thuajse t dhunshme . Un nuk jam vajz ,- ajo e mendua pak dhe pastaj si duket gjeti fjaln e duhur e prdal ,dua t them q un shkoj vetm me at q dashuroj- .Kto gjra thoshin kur po ecnin n korridorin e gjat t hotelit derisa ajo ndaloj dhe hapi dern e dhoms t saj . :Ajo hyri brenda ndrsa ai vazhdonte t qndronte tek dera duke iu lutur t futej brenda .
-Un e di q ti nuk je aspak e prdal ,prkundrazi ,por n disa momente jam I bindur q ne njerzit bjm mir tI lejojm vetes disa momente t kndshme,ngaq kemi nevoj .Nuk sht fjala t tregohemi pa moral ,por vet bota ku ne jetojm nuk sht gj tjeter vetm se nj shthurje q zgjat prej mijra-mijra vjetsh . Ajo nuk donte m justifikime t tjera ,prandaj e ftoj t hynte.

vazhdon...

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

23 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:04 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.5


Sa llafe q ka ky tipi mendoj ajo .
Ajo ndezi televizorin dhe shkoj t krkonte dika n dollapin e teshave ,e m pas hyri n banj duke i thn atij pa kthyer kryet. M prit 5 minuta
-Sigurisht mos u nxito aspak u prgjigj ai .

Kaluan t paktn dhjet minuta derisa Ivana doli nga banja .
Ishte e veshur vetm me mbathje e mbajtse gjiri ngjyr blu dhe orape t zeza te gjata q i mbulonin edhe pjesn m t madhe t kofshve .
Ai e pa i mahnitur bukurine e saj dhe pa folur fare e ngriti n krahet e tij pr disa aste dhe e lshoj mblsisht mbi shtrat.As ajo sfoli dhe nuk kundrshtoj puthjet q i bri ai tek qafa,vesht ,syte .Papritur ai foli; -T adhuroj ! mendem pas teje!-
Kto fjal e rritn s tepermi dshirn tek ajo ,prandaj pranoj me shum qejf puthjen e tij tek buzt .Ishte ajo q hapi gojn e para dhe nxorri pak gjuhn duke krkuar gjuhn e djalit .Dy gjuht u bashkuan shpejt pr t kryer nj puthje t strgjat franceze.
Iu b qejfi kur pa se ai nxorri nga portofoli prezervativin dhe pasi lejoj q ai ti puthte gjoksin ,ia morri nga dora prezervativin dhe ja vendosi me duart e saj .Djali ngeli pak i stepur por tashm ishte ajo q kontrollonte situatn .Me nj dshir t papar ajo i krceu sipr dhe filloj t shtngonte dhunshn midis kmbve t saj ,organin gjenital t atij .Ajo e nderpreu papritur vallezimin mbi djalin dhe u afrua drejt fytyres se tij duke i afruar pubisin te goja .Ai nuk pertoi t nxirrte gjuhen e tij dhe me disa lepirje e thithje te shpejta e lagu krejt organin femeror te asaj , ajo u kenaq shume nga perkedhelja dhe orgazma qe perjetoj ,fal gjuhs s djaloshit.Edhe buzet e djalit qe i shtrenguan mblsisht klitorin ishin vendimtare per orgazmen qe ajo arriti ,ndersa ledhatonte floket e djaloshit.
Sikur te donte ta falenderonte ajo u rikthye ne pozicionin e meparshem per ti Rrmbyer perseri organin gjenital mashkullor midis kofsheve te saj.Me egersine qe shkakton eksitimi i tepert ajo e shtrengonte me buzet e saj te poshtme ,vetem se me keqardhje degjoi renkimin e atij qe mbaroi pikerisht ne momentin qe sduhej .Ne fund te fundit disa momente perfundojne shpejt ,pavaresisht nga deshirat njerezore.
Pas pak ata filluan te benin prape dashuri ,por ajo nuk e puthi sepse gjate pushimit ai kishte pire cigare dhe ajo nuk e duronte dot eren e duhanit.
Ajo e harroj lodhjen nga oret e gjata te punes e vazhdoj te levizte me zhdervjelltesi duke e vene ne veshtiresi djalin i cili dukej sikur po merrte fryme me veshtiresi .
Kushedi pse asaj iu kujtua ish i dashuri i saj ne atdhe .Ndoshta ngaqe ai me permasat e tij jo te medha i shkaktonte kenaqesira te mbla,madje edhe ate me te veshtiren per t'u realizuar nga shumica e femrave;orgazmen gjat depertimit n .... .Ndryshe nga ky i fundit me organ gjenital te madh ,ai tjetri ne atdhe me organin e tij modest i jepte emocione t mbla gjat marredhenies.N disa raste meshkujt e " mdhenj" i shkaktonin dhimbje ,por n disa raste te tjera kjo i dukej shume eksituese .... ,ndonese ne keto raste kishte nevoje per gjuhen ,lepirjen e tyre per te mberritur ne piken kulmore.

Vazhdon....

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

24 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:05 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.6


Nuk ishte penduar aspak per naten e meparshme .Ai tipi edhe pse nuk i pelqente

shume e ishte shume i bezdisshem, ne krevat ishte prezantuar mire.I kishin pelqyer fjalet e tij e do te kishte hedhur bast me cilindo qe ai ishte ose gazetar apo poet ,por nuk e kishte pyetur per zanatin qe bente.Ajo e dinte qe zakonisht djemte genjenin ne keto raste per tu mburrur perpara vajzave ,prandaj do te ishte e kote kjo pyetje.I pelqeu ta imagjinonte gazetar poet dhe kjo mjaftonte ,ngaqe ne keto raste e verteta nuk hynte aspak ne pune .
Dita e punes iu duk me e lehte dhe shume e pelqyeshme sepse ajo nderkohe po shihte me vemendje klientet e hotelit ,ngaqe tani donte ti jepte vetvetes emocione te reja .Habitej edhe vet sesi nuk u ishte pergjigjur burrave te shumte qe i vardiseshin, te pakten me ndonje buzeqeshje intriguese per te luajtur me ta .Ketej e tutje do tallej me te gjithe dhe kur ti pelqente dikush do t perpiqej te argetohej sadopak .
Qysh diten e pare te punes pronari i Hotelit i kishte ngulur syte plot zjarr dhe disa here i kishte bere komplimente .Ai ishte nje 50 vjear i thinjur ,jo i bukur dhe dukej sikur kishte frike nga gruaja e tij e cila komandonte te gjithe me shume egersi .I vinte pak keq per ate kur shihte sesi i perulej bashkeshortes se tij .Ajo e fyente perpara te gjitheve .
Ivana ate dite fill pas nates se seksit me gazetarin-poet ishte shume e sjellshme me punedhenesin e saj ,madje i buzeqeshi disa here ne menyre djallezore.Ai nuk i ndante syte ,kishte ne syte e tij njefare dalldisjeje te mjere .
Neser kur te futem ne zyren e tij per te marre rrogen do flas pak me te mendoi Ivana.E dinte qe bashkeshortja e shefit nuk futej shpesh ne zyre ,pasi ajo e kalonte kohen ne kuzhine ,korridore duke kontrolluar nese punetoret po pastronin ose gatuanin etj dhe nuk i pushonte goja duke dhene urdhera .
Kur po kthehej ne darke ne dhomen e saj gjeti tek dera gazetarin-poet qe po rrinte si hu gardhi .
Ajo i tha qetesisht Nuk e dija qe ishe kaq i ngjitur :largohu tani se sta kam qejfin.U fut ne dhome e mbylli deren pa e pare ne sy ate .U udit sesi ai nuk i tha asnje fjale dhe ndjeu hapat e tjetrit neper korridor tek largohej .

Shefi e priste ne zyre si bente zakonisht ne diten kur jepte rrogat .
Ajo u ul perballe tij e ai filloj te numeronte parate pa e pare ne sy .
- Dua tju them dika tha Ivana kur ai i zgjati parate dhe letren ku duhet te hidhte firmen .
- Si jo ,urdhero fol i tha punedhenesi me miresjellje .
-Do te doja tju lutesha te me ngrinit rrogen sepse -Kam nevoje per . _ajo nuk dinte se fare te thoshte dhe shefi sikur ta kishte imagjinuar gjithka ,foli.
-Te kuptoj shume mire Ivana ,ti ke nevoje te blesh rroba te reja ,kepuce sepse keshtu do shfaqej me se miri bukuria jote- I tha shefi papritur .
Ai nxorri disa kartmonedha nga kasaforta dhe ia zgjati asaj .
-Keto mbaj per vete ,ndersa sonte do te le tek dera disa dhurata .Kur te trokas hape deren ngaqe do jem une .Do vij sa per te lene dhuratat e mia
Iku nga zyra e gezuar .Burrat po fillonin te binin ne lojen e saj .Persa i perkiste rroges i kishte dhene me ne fund ate qe meritonte ,pas rroges se ulet qe i jepte fillimisht .

Vazhdon......

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

25 Re: Tregime Erotike prej Sun Jul 20, 2008 10:05 pm

SHTHURJE TE NXEHTA VERE pj.7


Mezi po priste oren e mbremjes kur ai duhet te trokiste ne deren e saj .Iu duk sikur ai po vonohej shume dhe pa oren qe shenonte 22,25 .Rreth ores 23 dikush trokiti tek dera dhe ajo kerceu vrullshem nga shtrati .Hapi deren dhe gjeti nj kuti tek dera te vendosur mbi dysheme.Si dukej ai kishte lene pakon dhe ishte larguar pa pritur qe ajo te shfaqej tek porta .
Me shpejtesi hapi pakon e vogel dhe u habit kur pa brenda saj kepuce me take te larte ,nje parfum dhe nje varese ari .Ende me befasuese ishte letra qe gjeti brenda kutise . Midis te tjerash shkruhej Me lejo ndonje mbremje te rri prane teje dhe te ledhatoj kembet e tua . Kembet e mia!!!! tha me vete ajo .
hynin kembet ne pune !?
I kam adhuruar kmbt e tua sapo t pash ,do me pelqente te mbathje keto kepuce dhe te luaja me pare me kepucet e pastaj me kembet ,te cilat dua ti puth
shkruante shefi .Letra ishte e pafirmosur dhe e shkruajtur ne kompjuter ,kuptohej qe ai nuk donte te linte shume shenja .

Ivana nuk e priste kete gje kaq shume te veante e megjithate ajo e ftoj ne dhomen e saj shefin pas disa ditesh .
-Pse nuk ma ke thene me pare ?- pyeti ajo kur ai u ul ne karrige .- Me vinte turp tha shefi dhe i shihte kepucet qe ajo kishte mbathur enkas per ate .
Edhe mbathjet I kishte veshur te zeza sipas kerkeses se tij,ndersa trupin ia mbulonte nje kanatiere e holle ngjyre e verdhe.
Nuk dinin nga tia fillonin ,ajo priste te levizte ai I pari dhe me ne fund kjo ndodhi.Shefi filloj te puthte kepucet e saj e lepinte takat e larta e kjo skene zgjati per minuta te tera derisa ai i hoqi njeren kepuce e nisi te puthte kemben e lakuriqte. Kuptohej lehtesisht q ai po kenaqej shume ,nga menyra sesi renkonte ,I cili ndryshoj shume kur ai I thithi gishterinjte e kembes .Ivana qendronte e shtrire me syte mbyllur disi e pergjumur nga kjo udi e rralle , pa pike kuptimi ,dhe as qe I beri pershtypje kur ai ai nisi te dridhte shtratin nga levizjet e tij te shpejta ,por tundja e krevatit mbaroj shpejt dhe Ivana e kuptoj qe ai kishte perfunduar se masturbuari ndersa I puthte shputen e kembes . Ajo u ngrit ne kembe dhe shkoj te lante kemben qe ai I kishte lepire e thithur duke I lene teper peshtyme tek gishtat .
Kur u kthye ai ishte larguar dhe nuk i beri pershtypje largimi i tij .Me shume pertese ndrroj arafet e krevatit t cilat ai kishte njollosur me djersen dhe lengun e tij .
Nuk e kuptoj pse nuk I ben me gruan e vet keto gjera mendoi Ivana e meqenese e dinte qe smund te kishte pergjigje per kete, ja futi gjumit .


Pronari i lokalit jetonte dite te lumtura .Me ne fund po realizonte fantazine e tij te fshehte me femrat .Prej vitesh provonte shume dashuri per kembet e femrave dhe fati e kishte ndihmuar te njihte Ivanen .Asnjehere nuk kishte mundur tia thoshte gruas se tij kete gje ,ngaqe kishte frike qe ajo sdo e kuptonte.Nje here ndersa i puthte kofshet kishte zbritur poshte per ti puthur gjasme pa dashje shputen e kembes por ajo e kishte nderprere : fare ben ! Nuk te vjen per te vjelle nga era e kembeve ? i kishte thene ajo duke mos i lene shprese per me teper.

Shiko profilin e antarit http://poezizemre.tk

Sponsored content


Mbrapsht n krye  Mesazh [Faqja 1 e 3]

Shko tek faqja : 1, 2, 3  Next

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti prgjigjeni temave t ktij forumi