poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

poezi » Poezi » Poezi » Sms » ``Sms``Sexy``

``Sms``Sexy``

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:21 pm

pse nuk vjen sonte se shtrati nuk ndihet mire
eja te lutem se nuk mundem te flej shlir

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

2 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:21 pm

perse sonte yjet nuk shkelqejn athu edhe ata mungesen tende ndjejn.Te lutem mendo pak per mu ne zemren tende ruje nje vend per mu te du....

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

3 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:22 pm

Nese mendon se un jam loder
une ta boj fushen koder...
Ti ki kerr po ski kultur
deshte femen po tash je ngul...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

4 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:22 pm

tedua pa ditur si kur dhe nga, te dua pa paragjykim dhe mendje madhsi, keshtu te dua sepse smund te dua ndryshe zemėr...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

5 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:23 pm

Fajtor jan syt qė tė kan shkikuar,fajtor ėshtė zemra qė tka dashuruar,ndoshta fjaltė e mia per ty jan te kota por mos harro zemel se rrotullohet bota

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

6 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:24 pm

kam nje zemer qe qan e vuan kam nje dor qe dridhet kur shkruan kam dy sy qe vetem ty te shikojn kam nje zemer qe vetem ty te don...

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

7 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:25 pm

do te jem per ty si ajo lulja qe mban ere ....do te behem gjarper..qe ēdoher do te perkedhel...turpi jot si krisal qe rrethohet ....thell ne zemren time peshohet .

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

8 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:27 pm

Ej njeri qe ma vrave zemren, pse nuk ka denim per ty? pse nuk mundem tet haroj? pse nuk di te te urrej? pse un jeten e shkatroj? pse e dua ate qe me lendoj ne cdo hap te gjith me flasin pse e dua ende vrasesen

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

9 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:35 pm

I bardh apo i zi,ngjyra ska rendesi,i forte apo i but ne goje kur e fut,ti fort e shtrengon ,me gjuhe e rotullon aromen shijon CAMCAKEZIN e kafshon.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

10 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 8:40 pm

dua qe te puth me mallin e syve te mi dua qe te bej dashuri me ty

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

11 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 9:02 pm

te Dua Te dua une ty skam deshir te jem pa ty

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

12 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 9:05 pm

Ka dashuri te vogla
Ka dashurite te medha
ka dashuri qe te japin
ose qe te marin gjithcka.!

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

13 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 9:21 pm

ZEMRA JOTE QIELL I ENDRAVE
TE MIJA.........
NGA GJAKU YT NDIZET GJAKU IM
PER TY RON E VDES KY ,
SHPIRTI TIM.!

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

14 Re: ``Sms``Sexy`` prej Fri Jul 25, 2008 9:47 pm

do te doja te isha kete nete te ftehte me ty...e nen trupin tend te lemuar te jem e te ngroh me puthje te lehta..dhe ne buzet e tua te prek me buzet e mia,,dhe nje pershperitje ne vesh te them...te deshiroj e dashur

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

poezi » Poezi » Poezi » Sms » ``Sms``Sexy``

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi