poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Kengetari/Kengetarja i/e preferuar ???

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Kengetari/Kengetarja i/e preferuar ??? prej Sat Jul 19, 2008 7:49 pm

Ke keni kengetar/kengetare te preferuar ???
behet fjal per muziken shqiptare

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

2 Re: Kengetari/Kengetarja i/e preferuar ??? prej Sun Aug 24, 2008 11:34 pm

Poeti_Perlotur shkruajti:Ke keni kengetar/kengetare te preferuar ???
behet fjal per muziken shqiptare
PO une pelqej tunen shum e duaaa
tuna I MISS YOU Very Happy I love you

Shiko profilin e anėtarit

3 Re: Kengetari/Kengetarja i/e preferuar ??? prej Sun Jan 18, 2009 7:36 pm

kenge tari me i perferuare dhe idol i shpirtit tim eshte
SINAN VLLASALIJU
eshte ni neri jo vetem si kengetare po ne pergjithsi i perkryer

Shiko profilin e anėtarit

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi