poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

Cfar te shkruaj ne Prezantimin tim ..!!

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Cfar te shkruaj ne Prezantimin tim ..!! prej Sat Jul 19, 2008 7:41 pm

1.Emri
2.Mosha
3.Hobi
4.Me Cfar merreni

Kto jan kater pika te rendesishme,,qe prezantimi juaj te jet sa me i thjesh,,dhe me i kuptueshem.!
Gjithashtu me te na thoni dhe gjera te ndryshme per veten tuaj

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi