poezi

Forumi Poezive


You are not connected. Please login or register

poezi » Poezi » Poezi » Sms » Sms Dashurie

Sms Dashurie

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

Shko poshtė  Mesazh [Faqja 4 e 4]

76 Re: Sms Dashurie prej Wed Jul 23, 2008 1:03 pm

mendja ime kudo fluturon.
kudo jeton
por di se zemra ime vetem ty
te dashuron!

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

77 Re: Sms Dashurie prej Wed Jul 23, 2008 1:03 pm

Per netet e errėta ti je DRIT,
per jeten time ti je SHPIRT
,per zemren time ti je GJAK,
pa ty smund te jetoj ASPAK"

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

78 Re: Sms Dashurie prej Wed Jul 23, 2008 1:04 pm

Nėse (tė) shikoj
(dua)tė them njė sekret
(shumė) te madh!
Nėse nuk ta them (zemra ime.)
do qahet.(Po) deshte (ti?)
ta marrėsh vesh lexo ne kllapa!

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

79 Re: Sms Dashurie prej Wed Jul 23, 2008 1:04 pm

Ashtu sic merr era gjethet larg ne vjeshte
ashtu dhe ti me heq merzine,
e diteve e neteve pa fund e mbarim
u jep kaq shume ngjyre dhe kuptim.

Shiko profilin e anėtarit http://poezizemre.tk

Sponsored content


Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 4 e 4]

Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4

poezi » Poezi » Poezi » Sms » Sms Dashurie

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi