poezi

Forumi Poezive


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Global announcement&Lajmėrim & Ngjitės [0]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

get fans on facebook page xq

   nga rPaymnme
01032prej Tue Aug 02, 2011 9:59 pm nga rPaymnme Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

buy facebook fans cheap f4

   nga rUndenda
0539prej Tue Aug 02, 2011 2:20 pm nga rUndenda Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

ļšīćšąģģū ķąāčćąöčč

   nga Cora
0554prej Mon Aug 01, 2011 10:30 pm nga Cora Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

x-Hack hack you

   nga Birlemon
0503prej Sun Jul 31, 2011 12:01 am nga Birlemon Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Turkatunari !!!

   nga turkatunari
1686prej Mon Jul 21, 2008 11:00 pm nga Poeti_Perlotur Shiko mesazhin e fundit
Forumi ėshtė kycur. Postimi dhe modifikimi i mesazheve nuk lejohet   

Cfar te shkruaj ne Prezantimin tim ..!!

   nga Poeti_Perlotur
0831prej Sat Jul 19, 2008 7:41 pm nga Poeti_Perlotur Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pershendetje.!!

   nga Poeti_Perlotur
0552prej Sat Jul 19, 2008 7:38 pm nga Poeti_Perlotur Shiko mesazhin e fundit

Temat [7]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Asnjė

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement